جدیدترین فرش کاشان

فرش 700 شانه تقلبی را بشناسید

خرید فرش 700 شانه اصل کاشان

امروزه به دلیل زیاد شدن تولیدکنندگان فرش های ماشینی در شهر کاشان به عنوان اولین زادگاه تولید فرش ماشینی ایرانی و دیگر شهر ها و تورم اقتصاد جامعه که تلاطم قیمت ها را در بر دارد تولید و عرضه فرش های تقلبی در بازار به سبب عرضه فرش با قیمت مناسب برای خریداران با برند یا مارک های تقلبی فرش تحت نام برند های معتبر توسط سودجویان و دلالان نیز افزایش یافته است و همین موضوع سبب گشته تا در باب خرید فرش 700 شانه اصل کاشان که از پر فروش ترین شاخه های فرش ماشینی از لحاظ کیفیت و قیمت فرش است، خریداران به عنوان یک کارشناس فرش عمل نمایند تا بتوانند به خرید فرش اصل دست یابند. لذا در همین راستا بررسی تشخیص فرش اصل از تقلبی الزامی می باشد که ما در این نوشتار در باب افزایش آگاهی خریداران فرش به عنوان یک کارشناس به بیان راه تشخیص فرش تقلبی از اصلی پرداخته ایم تا شما بتوانید فرش 700 شانه تقلبی را بشناسید.

فرش 700 شانه تقلبی را بشناسید
در باب شناخت فرش ماشینی تقلبی باید با چندی از اطلاعات لازم برای تشخیص یک فرش اصل از تقلبی آشنا باشید که در ادامه به شرح آن پرداخته ایم تا بتوانید با آگاهی از آن به عنوان یک کارشناس فرش برای خرید اقدام نمایید.
- در زمینه تشخیص فرش تقلبی در اولین مطلب توجه به شناسنامه فرش که به صورت برچسب در پشت فرش قرار دارد، الزامی است. در شناسنامه فرش که به عنوان یک هویت برای فرش است اطلاعاتی هم چون تعداد شانه و تراکم فرش، نام کارخانه و برند تولیدی، تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش و نوع جنس الیاف و ... لحاظ می گردد که توجه به این اطلاعات و بررسی صحت و سقم آن توسط گفته های فروشنده با برچسب فرش و تشخیص آن را می توان مهم ترین راه برای تشخیص فرش اصل از تقلبی بیان نمود. وجود تک تک این اطلاعات در شناسنامه فرش الزامی است در صورت ناقص بودن این اطلاعات باید به این موضوع شک کنید که فرش 700 شانه کاشان تقلبی می باشد.
- تعداد شانه و تراکم ذکر شده در شناسنامه یا طبق گفته فروشنده را می توانید با شمارش تعداد گره های عرضی فرش به عنوان شانه و گره های طولی فرش به عنوان تراکم را در یک دهم از فرش انجام داده و با یک حساب سر انگشتی در یک متر مربع از فرش به تعداد این تراکم بافت فرش پی ببرید. به طور مثال بافت فرش های 700 شانه در بهترین تراکم با تعداد گره طولی 2550 مورد بافت قرار می گیرند که تعداد 70 گره در 10 سانتی متر از عرض فرش و تعداد 255 گره در 10 سانتی متری طول فرش می تواند صحت این تعداد شانه و تراکم بافت فرش را مشخص نماید به طوری که در فرش تقلبی کاشان این تعداد کمتر می باشد.
- توجه به ارتفاع نخ خاب در فرش های ماشینی هفتصد شانه که بسته به کارخانه های تولید کننده آن از 9 تا 11 میلی متفاوت می باشد نیز در شناخت فرش های تقلبی می تواند به شما کمک نماید.
- بهترین نخ بافت فرش که فرش تولیدی را در دسته بندی فرش های درجه یک قرارمی دهد و به کار گیری آن در تولید می تواند لقب فرش ضد حساسیت و بدون پرز را به محصول تولیدی بدهد الیاف آکریلیک می باشد که در باب افزایش مقاومت و کاهش پرزدهی آن در فرایند گرما دهی به صورت هیت ست در می آید. پس در نتیجه بهترین و مرغوب ترین فرش ماشینی در کاشان را می توان فرش آکریلیک هیت ست شده معرفی نمود که به عنوان فرش اصل کاشان شناخته می شود. در فرش های تقلبی سودجویان فرش ماشینی را تحت این موضوع که با این جنس الیاف بافته شده اند در اختیار خریداران قرار می دهند که در باب عمل نمودن به عنوان یک کارشناس فرش در زمینه خرید فرش 700 شانه اصل کاشان توصیه می گردد که به بررسی این موضوع به شیوه زیر بپردازید:
1. به کار رفتن یک چنین جنس الیافی در فرش با دست کشیدن بر روی فرش حس نرمی و لطافت داشته و به حالت اولیه باز می گردد که به راحتی با بررسی انعطاف و برگشت پذیری آن می توانید به نوع جنس الیاف فرش پی ببرید.
2. این نوع جنس الیاف به هیچ وجه دارای بوی پلاستیک و نفت نمی باشد در صورتی که دیگر نوع الیاف ها دارای بوی پلاستیکی هستند.
3. این جنس الیاف به سبب براق بودن و قدرت رنگ پذیری بالا رنگ ها را براق تر در فرش نمایان می سازد.
4. این جنس الیاف بافت فرش هم از لحاظ نظافت به راحتی قابل تمیز شدن می باشد و هم از پرزدهی کمی برخوردار می باشد.
نبود هر یک از این ویژگی های بیان شده در باب الیاف فرش نشان از تقلبی بودن فرش ماشینی تحت نام فرش کاشان می باشد.
- گره های بافت فرش در فرش ماشینی اصل کاشان در پشت فرش به صورت دستبافت گونه قابل مشاهده و لمس می باشد توجه به این مطلب در زمینه خرید به ویژه توسط سود جویانی که تحت برند های معتبر فرش را به فروش می رسانند نیز می تواند در زمینه شناخت فرش 700 شانه تقلبی به شما کمک نماید.
در نظر داشتن تمامی موارد بیان شده تحت این موضوع که فرش 700 شانه تقلبی را بشناسید برای خرید در نظر بگیرید تا بتوانید به عنوان یک کارشناس حرفه ای فرش به خرید فرش اصل کاشان اقدام نمایید.

خرید فرش 700 شانه اصل کاشان
حال که به عنوان یک کارشناس فرش می توانید با خیالی آسوده به تشخیص فرش تقلبی کاشان بپرازید و در نتیجه خرید فرش 700 شانه اصل کاشان را انجام دهید توصیه می گردد که فرش اصل را از کارخانه فرش کاشان خریداری کنید.
این کارخانه فرش به عنوان یکی از بزرگ ترین برند های تولید و عرضه انواع فرش ماشینی در تعداد شانه و تراکم های مختلف با متنوع ترین طرح و رنگ بندی فرش به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز فروش فرش کاشان می باشد که توانسته پاسخ گوی نیاز تمامی هموطنان باشد که با انجام تمهیداتی هم چون ارائه ضمانت کتبی به مدت 10 سال در باب کیفیت فرش و تضمین قیمت با در نظر گرفتن ارسال رایگان فرش در باب ارائه فرش کاشان با قیمت درب کارخانه با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه پرداخته است تا تمامی هموطنان در سراسر کشور بتوانند به خرید فرش اصل کاشان بپردازند.

فرش ماشینی کاشان