تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ست کردن فرش گلبهی و فرش کرم با مبلمان

ست مبل و فرش گلبهی

صحبت از طراحی دکوراسیون و زیباسازی خانه صحبت از هنر و تخصص است. دکوراسیونی که قرار است هر روز و شب زیبایی خانه ما را تکمیل کند و در این بین انتخاب رنگ از تأثیرگذار ترین انتخاب ها می باشد. هنگام انتخاب وسایل به ست کردن رنگ ها خصوصا رنگ مبلمان و پرده ها با فرش توجه نمایید. مبلمان و پرده و فرش از عناصر اساسی هر فضایی هستند که نگاه بیننده را به خود جلب کرده و لزوم هماهنگی و ست بودن رنگ ها در این وسایل تضمین کننده زیبایی خانه خواهد بود. هنگام انتخاب فرش با تنوع رنگی گوناگونی روبرو خواهیم شد اما انتخاب بر اساس اصول و قواعد انتخاب ما را محدود خواهد کرد.
آشنایی با اصول هماهنگ سازی و ست شدن رنگ فرش و مبلمان برای داشتن دکوری زیبا و در شأن خانه ایرانیان لازم است که این آشنایی از طریق مطالعه مقالات مختلف از جمله مقاله در دست امکان پذیر خواهد بود.
امروزه خرید فرش لاکی، سرمه ای،  گردویی کمتر شده است و همه به دنبال خرید فرش رنگ روشن از قبیل فرش کرم، فرش گلبهی، صورتی، فیلی و نقره ای هستند. چون فضای خانه ها کمتر شده است و افراد برای باز نشان دادن فضای خانه و دلباز نشان دادن دکوراسیون کوچک شان سعی می کنند از فرش های رنگ روشن استفاده کنند.
ست فرش گلبهی و کرم با مبلمان
یکی از کارهای ساده برای ست کردن فرش با مبلمان انتخاب رنگ های یکسان است اما این تعریف از ست شدن و زیبایی فضا نیست. چراکه یکرنگی در فضایی مانند خانه و بین اجسام بزرگ جذابیتی ندارد. پس بهتر است با بکارگیری نبوغ و خلاقیت طیف رنگی متنوعی را در کنار یکدیگر قرار دهیم به شرط آنکه همخوانی در رنگ ها رعایت شود. رنگ های گلبهی و کرم از رنگ ها پرکاربرد در انتخاب فرش هستند که به لحاظ روبه رشد بودن آپارتمان نشینی و کوچک تر شدن فضا خانه ها خریداران به سمت رنگ های روشن از جمله کرم و گلبهی متمایل شده اند. اما ترکیب بیش از حد رنگ های روشن فضای خانه را بی روح می کند و فاصله گرفتن از رنگ های روشن گرمی بخش خانه خواهد بود.
تأکید می کنیم که ست شدن رنگ مبل و فرش به معنای همرنگ بودن نیست و شما می توانید با در کنار هم قرار دادن دو یا چند رنگ کاملا مختلف که در طیف رنگی هیچ نزدیکی با یکدیگر ندارند و تنها به لحاظ زیبایی ترکیب فضای خانه و دکوراسیون خود را جذاب نمایید.
اگر مبلمان شما مدرنیته است و به دنبال خرید فرش گلبهی هستید توصیه می شود از فرش گلبهی طرح افشان و فرش کرم طرح افشان استفاده کنید.
مقاله مربوطه: فرش کاشان نقش گل افشان کرم
رنگ های همخوان با فرش گلبهی و فرش کرم
انتخاب رنگ های مختلف به سلیقه صاحب خانه بستگی دارد و معمولا ترکیب برخی از رنگ ها به حدی زیبا و چشم نواز است که هنگام انتخاب می دانیم کدام یک از رنگ ها در ترکیب با یکدیگر مناسب تر خواهند بود.
مزیت رنگ های گلبهی و کرم این است که به علت ست شدن با طیف وسیعی از رنگ های تیره و روشن دست ما را در انتخاب رنگ های متنوع مبلمان باز می گذارد . فرش ها با رنگ زمینه روشن از این لحاظ برتری دارند که شادی و سرزندگی خانه را تضمین نموده و انتخاب رنگ های تیره مبلمان بدون نگرانی بی روح شدن فضای خانه ممکن خواهد بود. می توانید از رنگ های گلبهی و کرم بصورت تیره و روشن در کنار فرش با رنگ زمینه کرم و گلبهی استفاده کنید.
رنگ های زیادی هستند که در ترکیب با یکدیگر زیبا و چشم نوازبه نظر می رسند پس در انتخاب رنگ ها هر نوع پیشنهادی را تست نمایید و صرفا به چند رنگ خاص محدود نشوید .

مبلمان با رنگ کوسن گلبهی و کرم
یکسان بودن رنگ کوسن ها با زمینه فرش هم نوعی ست شدن است اما در این ست شدن باید رنگ مبلمان هم با رنگ گلبهی و کرم که مد نظر به عنوان رنگ فرش است، هماهنگ باشد. اگر طرح فرش انتخابی شما شلوغ و پر نگاره است، بهتر است مبلمان و کوسن ها ساده و تک رنگ باشند اما اگر طرحی خلوت برای خانه خود انتخاب کرده اید مبلمان طرح دار و حتی پرده های دارای نگاره نیز گزینه های مناسبی خواهند بود.
نکته قابل توجه آنکه کوسن های همرنگ با فرش یعنی کوسن های گلهبی و کرم تا حد زیادی نا هماهنگی رنگ مبلمان با فرش را محو می کنند. اگر به هر دلیل رنگ مبلمان با رنگ گلبهی و کرم تناسب ندارد، برای کاستن از این ناهماهنگی کوسن هایی همرنگ با فرش تهیه نمایید.
رنگ پایه های مبلمان هم در زیبا تر به نظر رسیدن فضا نقش آفرین هستند. پایه هایی به رنگ سفید با فرش کرم و گلبهی هماهنگ خواهند بود.

ست کردن مبل و فرش بر اساس طرح ها
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان پر است از طرح هایی که هریک زیباتر از دیگری به نظر می رسد. در انتخاب طرح فرش به سبک دکور خانه دقت نمایید برای دکور های سنتی و کلاسیک، فرش های سنتی و کلاسیک و برای دکور های مدرن و امروزی فرش هایی با طرح فانتزی مد نظر هستند.
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در داشتن تنوع و کیفیت بی نظیر است و به دلیل عرضه مستقیم فرش از تولید کننده به خریداران، محصولات این فروشگاه به ارزان ترین قیمت ممکن به دست صاحب خانه می رسد. مزایای فروشگاه های اینترنتی بی شمار است که در مقالاتی تحت همین عنوان بررسی شده است.
در قسمت موتور جست و جوی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان، فرش رنگ گلبهی و کرم را سرچ نمایید و از بین حجم زیاد فرش ها آنچه باب سلیقه و کاربرد خانه شما است را انتخاب کنید. بهتر است ابتدا فرش را تهیه کرده و سپس اقدام به خرید مبلمان نمایید چراکه ست کردن مبلمان با رنگ فرش ماشینی به مراتب آسان تر از ست کردن فرش ماشینی با مبلمان است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی