تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

اطلاعاتی در مورد بهترین برند فرش ماشینی کاشان

بهترین برند فرش ماشینی چیه

سوال بسیاری از خریداران قبل از خرید فرش ماشینی این است: بهترین برند فرش ماشینی کدام است؟
از نکات مهمی که لازم است قبل از انتخاب و خرید فرش ماشینی بدان توجه شود، توجه به نوع فرش و داشتن اطلاعاتی در مورد بهترین برند فرش ماشینی کاشان است. انواع فرش‌ های ماشینی که در بازار بزرگ فرش و قالی موجود هستند تحت عنوان فرش های درجه یک و عالی به فروش می رسند اما آیا تمامی این فرش ها واقعا درجه یک و بهترین هستند ؟
فرش ‌های ماشینی که کاملا تخصصی و بر اساس تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند از جهات مختلفی دسته بندی شده و تشخیص بهترین فرش ماشینی در توان همگان نیست. از این رو توصیه به خرید از بهترین برند فرش ماشینی در ایران و بهترین فروشگاه ها، مورد مهمی است که در نهایت خرید بهتر و مطلوب تر را بدون هیچ گونه تقلب و سوء استفاده از در پی خواهد داشت.
برای دانستن این سوال که بهترین برند فرش ماشینی چیه باید سابقه و سهم برندهای مختلف از بازار را مد نظر قرار داد. بهترین مارک فرش ماشینی محصولاتی برتر و عالی از لحاظ جنس الیاف  و مواد اولیه، دستگاه های بافت، طرح و ترکیب رنگ، نواوری در نقوش و ... در اختیار خواهد گذاشت. از جمله برند هایی که از جهات مختلف بهترین ها را ارائه می دهند می توان به فرش قیطران، فرش کاشان، فرش سلیمان، فرش فرهی، فرش شاهرخ، فرش مشهد اردهال، فرش یلدای کویر، فرش محتشم کاشان و ... اشاره نمود.
با وجود آنکه آلمان اصلی در تعیین بهترین فرش های ماشینی، کیفیت و جنس الیاف است اما موارد مختلفی دیگری هم در تعیین بهترین برند حائز اهمیت هستند که در این مقاله مورد بررسی واقع شده اند.
 مقاله مربوطه: 10 برند برتر فرش ماشینی کاشان
جنس الیاف در بهترین برند فرش های ماشینی
به طور کلی فرش از سه نوع نخ به عنوان تنها مواد اولیه تولید شده است. الیاف تار و پود و خاب که نوعی از فرش ها مانند گلیم فرش صرفا الیاف تار و پود داشته و از الیاف خاب هم بی بهره هستند.
از نخی که با نام نخ خاب از آن یاد می کنیم جهت تشکیل ظاهر فرش و بافت گره ها با پیچیده شدن به دور نخ های تار و پود استفاده می شود. بدین ترتیب که بهترین نخ های خاب در بهترین برند ها مورد استفاده قرار گرفته و با پیچ و تاب خوردن به دور نخ های تار و پود فرش را شکل می دهد.
انواع نخ های خاب در انواع برند ها بکار گرفته می شوند اما آنچه بهترین مارک فرش مورد استفاده قرار می دهند نخ های اكريليك صددرصد خالص هستند. علاوه بر آن مخلوط نخ اكريليك و پلي پروپيلن، الیاف صددرصد پلي پروپيلن يا بي.سي.اف و الیاف پلی استر یا ابریشم مصنوعی هم دیگر نخ هایی هستند که نسبت به الیاف اکریلیک صددرصد خالص کیفیت پایین ترین دارند.
نخ تار و پود فرش هم مهم هستند اما درجه اهمیت آن ها کم تر از نخ خاب است. بهترین برند های فرش ماشینی از الیاف پلي استر که عامل اصلی در دوام و زيبايي فرش است به عنوان نخ تار و از الیاف صددرصد پنبه به عنوان نخ پود استفاده می شود. به هیچ عنوان در نخ خاب بهترین محصولات نباید الیاف دیگری غیر از آکریلیک به کار گرفته شود.

انواع فرش های ماشینی از لحاظ شانه و تراکم در بهترین برند ها
در مورد شانه و تراکم هیچ بهترینی بطور صرف وجود ندارد و بسته به ویژگی ها و کاربرد های فضا بهترین شانه و تراکم انتخاب خواهد شد. در بهترین برندهای فرش ماشینی تنوع شانه و تراکم به حدی است که تمامی سلیقه ها و نیاز ها را پوشش می دهد. منظور از شانه و تراکم فرش تعداد گره ‌هایی است که در هر متر طول یا عرض فرش زده می شود.
بالا رفتن شانه و تراکم ویژگی های زیبایی فرش را ارتقا می دهد و به همان میزان فشردگی و منسجم بودن فرش را بالا می برد. برندی بهترین است که انواع مختلفی از شانه و تراکم را در خود داشته باشد. فرش های اولیه در شانه و تراکم پایین تولید می شدند و رفته رفته با پیشرفت در بافت فرش های ماشینی بر تعداد گره ها و همچنین زیبایی و ریز بافی فرش افزوده شده است و در حال حاضر بهترین برند ها، فرش هایی با شانه  1500 و حتی 1600 در تراکم های مختلف تولید می کنند.

گرانترین و ارزان ترین فرش ماشینی
باور قدیمی ما را بر آن می دارد که تصور کنیم بهترین فرش ها بالا ترین قیمت ها را داشته و رابطه ای مستقیم بین قیمت فرش با کیفیت دوام و برتری آن دارد در حالی که دنیای واقعی چنین تصوری را رد می کند و می توان بهترین فرش ها را تحت بهترین برند ها در قیمت مناسب و مطلوب تهیه نمود. فرش های ماشینی درجه یک و صادراتی در فروشگاه های اینترنتی برند های بی نظیر از جمله برند فرش کاشان در قیمت تمام شده کارخانه عرضه می شود. هرچند رابطه قیمت و ویژگی های فنی و ظاهری در تمامی کالاها مستقیم است اما عرضه مستقیم فرش در بهترین برند ها به دلیل حذف واسطه ها، بازدهی بالا در بافت و همچنین تخصص نیروی کار در قیمت ارزان امکان پذیر شده است. سری به فروشگاه های اینترنتی بهترین برند های فرش کاشان از جمله برند قیطران، فرش کاشان و... بزنید ، مقایسه بین قیمت و کیفیت بهترین برند ها با سایر فرش های ماشینی ما را نسبت به خرید از فروشگاههای اینترنتی بهترین برند ها مطمئن نموده و جالب آنکه در مورد بهترین فرش های ماشینی معمولا برند های درجه یک و بی نظیر قیمت گذاری محصولات را بر اساس المان های مختلفی از سطح کیفیت و دوام گرفته تا سیاست های رقابتی انجام می دهند.
در حال حاضر فرش کاشان به عنوان یکی از بهترین برند ها موجود بیشترین سهم بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده و توجه به سهم بازار هر برند و رضایت خاطر مشتریان دلیل دیگری است تا به بهترین بودن برند های مختلفی پی ببریم.


خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی