تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مدل فرش فانتزی اتاق نوجوان، جوان و عروس

جدیدترین مدل فرش فانتزی

طرح های فرش های فانتزی آنقدر متنوع و وسیع است که خریدار را در انتخاب طرح و رنگ دچار سردرگمی می کند. از این رو است که جوانان برای پذیرایی های منازل خود از فرش های فانتزی به جای طرح های سنتی و کلاسیک استفاده می کنند.
گروه تولیدی فرش کاشان، جدیدترین مدل فرش فانتزی را ارائه می دهد. این محصولات، مدل فرش فانتزی اتاق نوجوان، جوان و عروس است و همچنین برای پذیرایی های مدرن و اتاف نشیمن، آشپزخانه نیز مناسب است.
جدیدترین و به روز ترین فرش های  فانتزی برای تمامی فضاها ( برای دیدن انواع مدل ها، روی هر کلمه کلیک کنید)
گلیم فرش فانتزی در مدل های جدید
گبه های ماشینی در طرح های زیبا و به روز
فرش چاپی ماشینی در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها
فرش مدرن 500 شانه مناسب ترین فرش مدرن پذیرایی
فرش ترک مدرن و فانتزی 400 شانه

فرش فانتزی و مدرن برای پذیرایی
قیمت مناسب فرش های فانتزی، مدرنیته شدن دکوراسیون ها، تنگ شدن فضاهای خانه سبب شده است تا افراد به سمت خرید فرش مدرن برای پذیرایی روی آورند. طرح هایی که زیبایی دکوراتیوهای مدرن را چندین برابر می کند.
فرش های  ترک، فرش های وینتیج، محصولات مدرن در شانه و تراکم های مختلف بهترین گزینه برای پذیرایی است.
برخی از افراد گلیم ها را برای پذیرایی مناسب نمی دانند در صورتی که گروه تجاری فرش کاشان، گلیم فرش پذیرایی را نیز ارائه می دهد. گلیم هایی که در طرح های فانتزی و مدرن تولید شده اند و بسیار قیمت پایین تری نسبت به دیگر محصولات مدرن دارند.
فرش های مدرن می تواند بهترین انتخاب برای فرش پذیرایی عروس باشد.
فرش فانتزی برای اتاق خواب
اتاق خواب به دلیل راحتی وکاربرد اتاق یکی از کلیدی ترین فضاها بوده و فرش اتاق خواب هم از عناصر مهمی است که باید هنگام خرید بسیار مورد توجه واقع شود. نقش پوشانندگی فرش اتاق خواب بیش از طرح و زیبایی مد نظر است و البته به دلیل تأثیر رنگ ها بر روان بیننده انتخاب رنگ هم باید اصولی و بر اساس موارد مطرح شده در علم روانشناسی اتفاق افتد. هرآنچه در رابطه با طرح و رنگ و مدل فرش مهم تلقی می شود راهنمایی هایی است در راستای خرید بهتر. فرش اتاق نواجوانان و جوانان هم از این قائده مستثنی نیست و لزوم توجه به انتخاب صحیح و عقلایی در فرش اتاق نوجوانان متفاوت از سایر فضاهاست. در ادامه توضیح داده خواهد شد که چطور می توان با در نظر گرفتن المان های مختلف فرشی در خور و در شأن فضای اتاق نوجوان تهیه نمود.

مدل فرش فانتزی اتاق نوجوان
معمولا دکوراسیون و وسایلی که در اتاق نوجوان ما یافت می شود متفاوت و در واقع خاص است. نوجوانی که در سن رشد و بلوغ است و انواع هنجار شکنی ها و اتفاقات خارق العاده را رقم می زند. اتاف نوجوان قسمتی مهم به حساب می آید چراکه نوجوان ما بیشترین زمان خود در خانه را در اتاق می گذراند.
تک تک عناصر و کالاهایی که در اتاق بکار گرفته می شود از لحاظ رنگ و طرح بر ذهن و روان و حتی شکل گیری شخصیت نوجوان تأثیر مستقیم دارد. اجزای این اتاق هر کدام به نحوی معیاری از انتخاب را در اختیار می گذارند. در این بین نباید از فرش اتاق غافل شد.
چند سالی است که فرش های فانتزی به دلیل خاص بودن توجه نوجوانان را جلب کرده و طرحی فاخر و محبوب برای اتاق نوجوانان به حساب می آیند. تنوع و گستردگی مدل های فانتزی هم مزید بر علت شده تا توجه مشتریان را به خود جلب کند و در حال حاضر بهترین مدل فرش برای اتاق کودکان، نوجوانان و حتی جوانان فرش هایی است که در مدل های فانتزی به بازار عرضه می شود.
مدلی که نقش اصلی را ددر دکور اتاق بر عهده داشته و با نشستن بر روی اساسی ترین کالا یعنی فرش ماشینی به فضای اتاق نوجوان راه می یابد. کاربرد مدل فانتزی بسیار گسترده است و در فضاهای مختلفی بکار گرفته می شود اما بیش از همه اتاق نوجوانان هدف تولید کنندگانی است که طرح های فانتزی را عرضه می کنند.


رابطه مدل فرش فانتزی و مدرن با ابعاد اتاق
رابطه مشخصی بین ابعاد اتاق و مدل فرشی که برای آن انتخاب می کنیم وجود دارد. فرش هایی که از طرح های خلوت تر و نگاره های درشت تر پر شده اند برای اتاق های کوچک و شلوغ مناسب هستند چراکه نگاره های خلوت دل فرش فضای کوچک خانه را دلباز تر می نماید در حالی که شلوغی طرح فانتزی گرما و پیچیدگی فضا را به رخ می کشد. اگر اتاق نوجوان شما کوچک است و یا با انواع وسیله ها پر شده است به سراغ مدل های خلوت و طرح های درشتی بروید که در رنگ زمینه روشن عرضه شده اند. اما اگر فضای اتاق بزرگ بوده و نیاز به پر شدن دارد، مددل های شلوغ و پیچیده به راحتی این امر را بر عهده خواهند داشت .
نباید فرش زیر تخت یا اجسام سنگین را پوشش دهد و همواره در نظر داشته باشید که حتی بهترین فرش های ماشینی فانتزی با بهترین الیاف و مواد اولیه هم توان مقاومت در برابر اجسام سنگین را نداشته و قرار گرفتن طولانی مدت اجسام سنگین بر روی بافته ، رفته رفته شکستگی الیاف خاب و در نهایت سوراخ شدگی و پارگی فرش را به همراه دارد.

کیفیت فرش های فانتزی و مدرن
کیفیت و دوام و طول عمر فرش برای هرفضایی از ضروریات است. فرش ها کالاهایی عمری هستند و هزینه بر بودن آن ها دلیلی ست بر وسواس خرید و توجه کافی به کیفیت. هرچند فرش های کم کیفیت فانتزی مشکلات و عارضه های پوستی و تنفسی به همراه دارند اما کم نیستند فروشندگانی که فرش های کم کیفیت را حتی در قیمت های بالا عرضه می کنند. برای داشتن فرش با کیفیت و اصل بهتر است دست به انتخاب از بین فرش های ماشینی فرش کاشان بزنید. سابقه و توان تولیدی بالای فرش کاشان موجب شده تا این برند عنوان بهترین فرش را به خود گرفته و در رده بهترین های دنیا با سایر تولید کنندگان فرش ماشینی به رقابت بپردازد.
شانه و تراکم تعیین کننده ویژگی های بسیاری است. ویژگی های فنی و ظاهری که انتخاب را تحت تأثیر قرار می دهد. برای انتخاب بهترین شانه و تراکم اولویت بندی بین کاربرد و زیبایی حرف اول را می زند. در اتاق خواب نوجوان نرمی فرش و دوام اهمیت بیشتری نسبت به زیبایی دارد پس انتخاب فرش های لوکس چندان جذابیت نداشته و فرش های فانتزی 700 شانه و 1000 شانه فرش کاشان گزینه قابل قبولی هستند.
متناسب با جنسیت نوجوان خود می توانید طرحی باب میل و سلیقه از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان برگزینید. فرش هایی که در کنار کیفیت و دوام انواع مختلفی را داشته و توان پوشش تمامی سلیقه ها را دارد و از طرفی به علت تخصص بالا در تولید و عرضه مستقیم از سوی تولید کننده فرش کاشان به قیمت کارخانه در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان عرضه می شود. هنگام انتخاب به نام و نشان فرش کاشان دقت نمایید و کیفیت و اصالت و زیبایی را تنها و تنها از برند اصل و معتبر فرش کاشان بخواهید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی