تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش متری

فرش متری شهر فرش

فرش های متری فرش هایی هستند مناسب برای راهرو و کناره های خانه. طرح های سنتی و فرش های متری فانتزی که بر روی این فرش ها نقش می بندد با بیشترین کیفیت و کم ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان قابل تهیه است. خرید فرش متری به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است اما با توجه به شرایط موجود و درگیری تمام دنیا با ویروس حاد کرونا توصیه ما به خرید اینترنتی بیش از پیش قوت گرفته است.
فرش های متری فرش هایی هستند با طول زیاد که در کارخانه فرش کاشان با بهترین کیفیت الیاف اکریلیک تولید شده و برای مکان هایی از خانه قابل استفاده است که به دلیل سایز و ابعاد خاص نمی توانیم از فرش های تولید شده در ابعاد استاندارد کمک بگیریم. فرش های متری را در اماکن عمومی مانند مساجد، زیارتگاه ها و ... با طرح مربوطه از جمله گنید و محراب و ... دیده ایم.
فرش متری متناسب با سایز فضا و نیاز صاحب خانه می تواند سفارش داده شده و مانند سایز فرش های ماشینی سفارشی در کم ترین زمان ممکن به دست خریدار می رسد . مقاله حاضر با عنوان فرش متری پس از معرفی این بافته در رابطه با ویژگی های فرش صحبت کرده و در نهایت خرید آسان و به صرفه فرش متری را بیان می دارد .

فرش متری چیست؟
همانطور که از نام این فرش پیداست، فرش متری که در اصطلاح آن را فرش متری راهرو یا فرش راهرویی هم می نامند، دارای طول بسیار زیادی است و با عرض کم تر از یک متر و طول بیشتر از چند متر معنا می یابد. این فرش ها با تنوع نقشه در زمینه طرح های سنتی و فانتزی تولید و روانه بازار می شود که با خاص بودن از نظر ابعاد برای مکان های خاص خانه هم مناسب است.
اگر به فرش های متری پهن شده در فضای خانه دقت نمایید طرح های این محصولات به گونه ای است که با هر متراژی از طول قابل کاربرد است. در واقع این بافته ها در متراژ بسیار تولید شده و متناسب با نیاز خریدار برش خورده و محل برش دوخته می شود . برای داشتن قالی متری دو حالت در مقابل شما وجود دارد . قالی را هماهنگ با طرح و رنگ سایر فرش های پهن شده در فضا تهیه کنید و یا فرش را از نظر طرح و رنگ کاملا متضاد اما در عین حال هماهنگ با سایر فرش های موجود در خانه تهیه کنید. در این قسمت در مورد هر دو حالت خرید توضیح کوتاهی ارائه می شود.
خرید فرش متری مشابه فرش های دیگر زمانی امکان پذیر است که شما در حال سفارش یا خرید سایر فرش ها هستید. چراکه با گذشت زمان تهیه و خرید فرشی در همان رنگ و طرح دشوار است. طرح های کارخانه های معتبر و صاحب نام مرتب در حال نو شدن هستند و ممکن است با گذر زمان طرح امروز از دور تولید خارج شده و جای خود را به طرح های نوین تر دهد. هرچند می توانید با ثبت سفارش در قسمت مربوطه فروشگاه اینترنتی فرش کاشان، به بافته دلخواه خود دست یابید اما بهترین کار و راحت ترین خرید همان تهیه فرش متری هنگام خرید فرش های اصلی است. هنگام خرید فرش متری در نظر داشته باشید که :
1-  تراکم فرش متری با فرش اصلی یکسان باشد.
2-  جنس الیاف فرش متری با فرش اصلی یکسان باشد.
3-  نقشه های هر دو بافته دقیقا یکسان و یا در حد بالایی مشابه باشند چراکه هماهنگی در این نوع خرید جرف اول را می زند.

حالت دیگر خرید فرش متری هماهنگی است که یکسان نیستند . دقت داشته باشید که فرش های متری همانند سایر فرش ها نقش مهمی در دکوراسیون دارند پس در زیبایی و هماهنگ بودن آن با فضای خانه دقت نمایید.

فرش های متری اماکن عمومی
در اماکن عمومی فرش های متری در شانه و تراکم پایین تهیه می شوند. چراکه فرش های متری 500 شانه و 700 شانه با ارتفاع مناسب نخ خاب در برابر فشار و تردد و ... مقاوم  بوده و توانایی بالاتری در برابر تحمل شست و شو دارند. به علاوه آنکه نرمی و پاخوری مناسب فرش های متری 500 شانه و 700 شانه مزیت دیگری است جهت انتخاب فرش های مد نظر برای اماکن عمومی .
قیمت فرش های متری بنابر الیاف و روش خرید و سایر المان های تأثیر گذار در قیمت تعیین می شود. اما اگر این محصولات را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان تهیه نمایید بهترین کیفیت و بالاترین دوام و ماندگاری را در قیمت کارخانه خواهید داشت. خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مزیت های متعددی در پی دارد که از حوصله این مقاله خارج است اما همین بس که بدانیم جمع تمامی مزیت ها و ویژگی های خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان موجب شده تا مطلوبیت خرید مشتریان به بالاترین حد ممکن برسد.
فرش های متری معمولا در طرح های ساده و بدون استفاده از الیاف خاص مانند نخ ابریشم و ... تهیه می شوند از همین رو انتظار می رود فرش های متری قیمت مطلوبی داشته باشند. تهیه فرش های متری از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان صرفا نیاز به مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و انتخاب یا ثبت سفارش در قسمت مربوطه و بر اساس راهنمای خرید فروشگاه دارد. پس با انتخاب روش خرید مناسب مطلوبیت بالا در خرید را تجربه کنید.

خرید فرش متری شهر فرش
در شهر فرش کاشان، می توانید انواع فرش متری را بیایید. کارخانه های فرش کاشان، محصولات متری را در طرح هایی می زنند که آن طرح در سایزهای استاندارد زده شده باشد. فرش متری طرح افشان تولید بیشتری دارد چون در سایزهای استاندارد زده می شود و تقاضای بالایی دارد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی