تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

دلیل محبوبیت فرش کاشان؟

خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان

اگر تا به حال به قصد خرید فرش ماشینی سری به بازار های فرش زده باشید و از بازار فرش کاشان، اصفهان، یزد، کرمان و اصفهان دیدن کرده باشید بی شک هنر نهفته در فرش های ماشینی دستبافتگونه، شما را مجذوب خود کرده است. اولین بار فرش های ماشینی در سال 1350 بافته شدند از آن حال تا کنون بازار فرش به حدی گسترده شد که در حال حاضر از بازار فرش تحت عنوان دنیای فرش ماشینی یاد می شود و فرش های ناب کاشان در سراسر جهان به شهرت رسیده اند.
هنرمندان و طراحان بی نظیر کاشانی بهترین طرح ها و هارمون ترین نگاره ها را در کنار یکدیگر قرار داده اند. هنر طراحان فرش کاشان به حدی است که تولیدکنندگان فرش خارجی خصوصا کشور ترکیه به دنبال جذب این طراحان بوده اند. ادعای درستی است اگر بگوییم سهم مهمی از گسترش بازار را مدیون طراحان فرش های ماشینی کاشان هستیم.
نگاهی به فرش ماشینی کاشان این سوال را در ذهن ما متداعی میکند که چطور ممکن است این همه زیبایی و رنگ چنین هارمون و هماهنگ در کنار یکدیگر قرار بگیرند. چطور ممکن است شانه و تراکم در کنار کیفیت بتوانند نگاره ها را به رخ کشند؟ پاسخ این سوالات بجز در توجه به طراحان و هنر آن ها امکان پذیر نیست. طرح های سنتی، اصیل، مدرن، فانتزی و کلاسیک از برند های فاخر کاشان از دلایل محبوبیت فرش کاشان است.

تولید کنندگان خلاق و نوآور کاشانی روز به روز بر بهبود کیفیت محصولات خود افزوده اند. محصولاتی که سهم مهمی از بازار های داخلی و خارجی را قبضه کرده اند. خرید از برند های کاشانی مطلوبیت خریداران را حداکثر کرده و هر کدام از نماد های قدرتمند بازار معنای برتری را در خود جای داده است. محبوبیت فرش کاشان به حدی است که می توان ساعت ها در مورد این بافته های بی نظیر صحبت کرد و به عنوان هنری فاخر در جهان شناخته شده اند. نام گذاری کاشان تحت عنوان پایتخت فرش ماشینی جهان عاملی جز محبوب بودن فرش کاشان ندارد.

دلیل محبوبیت فرش کاشان چیست؟
شهرت فرش کاشان جهانی است و هیچ گاه و در مورد هیچ برندی این حجم از محبوبیت اتفاقی نیست. بی شک دلایل مختلفی برای محبوب و مشهور شدن فرش کاشان وجود دارد. مجموعه ای از عوامل که در غالب ویژگی و خصوصیت دیده می شوند به عنوان دلایل اصلی مورد اشاره هستند. فرش ها و بافته هایی در جهان محبوب هستند که از نظر کاربرد با کیفیت و با دوام، از نظر ظاهری و زیبایی چشم نواز و متنوع و از نظر قیمت و هزینه بنا بر قیمت تمام شده کارخانه به فروش برسند.
مشتری پسند و خلاقانه بودن فرش های کاشان بیشترین اهمیت را در جذب مشتریان داشته است. تولیدات ایرانی خصوصا محصولات تولید شده در کارخانه های کاشان نسبت به فرش های تولید شده در سایر نقاط دنیا تنوع و کیفیت برتری دارند. تنوع در رنگ و طرح ، نقشه و نگاره، جنس الیاف و نخ های بافت، شانه و تراکم، ابعاد و کاربرد و کیفیت نشان از جسور بودن تولید کنندگان و خلاقیت بالا در امر تولید است. هر نوع خلاقیت و هر نوع فرش نوین اولین بار از دل کارخانه های فرش کاشان خارج شده است.
با وجود انکه اولین فرش های ماشینی در شانه 450 و 500 تولید شده اند اما در حال حاضر فرش های 500 شانه، فرش 700 شانه کاشان، فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه کاشان، 1500 شانه و حتی فرش 1600 شانه در بازار موجود هستند و این تنوع تنها از سال 1350 تا کنون امکان پذیر شده اند.
در کنار تنوع، زیبایی طرح ها هم دلیل محبوبیت فرش کاشان است. بسیاری از کارخانه ها نمونه و کپی تولیدات فرش کاشان را عرضه می کنند. طرح های ترنج، طرح های افشان، طرح شاه عباسی، طرح های بوته جقه و ... از جمله نقوش مورد پسند مشتریان داخلی و خارجی است که یادآور تاریخ و فرهنگ و اصالت آریایی برای ما ایرانیان است. چشم خریداران به فرش کاشان گیر کرده است چراکه کیفیت و زیبایی و قیمت مطلوب را می توان از فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان به راحت ترین حالت ممکن تهیه کرد.
 به خاطر داشته باشید که تولید کنندگان کاشانی در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر ناچار به عرضه بهترن محصولات هستند. اندکی کوتاهی در امر تولید به سرعت تولید کننده را از دور تولید خارج می کند. انتخاب فرش های ماشینی از بین برند های کاشانی انتخاب بهترین از بین بهترین هاست.

چرا خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان؟
راحت ترین روش خرید فرش ماشینی مراجعه به فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان است. در این فروشگاه ها کیفیت و اصالت تضمین شده است. خدمات ارائه شده در فروشگاه های اینترنتی قابل تعمیم به سایر روش های خرید و فروش نیست. دیگر مقالات منتشر شده در این وب سایت با نام های مزیت های خرید اینترنتی، بهترین روش خرید فرش و ... دلیل این همه تأکید ما بر خرید از فروشگاه های اینترنتی را برملا می کند. در نهایت کافی است به این جمله اکتفا کنیم که بهترین کف پوش برای خانه ما فرش ماشینی خریداری شده از فروشگاه اینترنتی گروه تجاری فرش کاشان است.
گروه تجاری فرش کاشان، ارائه دهنده بیش از دوهزار محصول زیباست که شما می توانید در وب سایت فرش کاشان ببینید.
مراجعه حضوری نیز امکان پذیر است ولی با توجه به خجم بالای فرش های کاشان که در مدل های کلاسیک و سنتی، فانتزی، ترک، وینتیج، فرش کودک ارائه می شود، دیدن این همه محصول در یک جلسه حضوری امکان پذیر نیست.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی