فرش کاشانصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش چاپی

سفارش فرش چاپی

شاید کمتر اسم فرش چاپی را شنیده باشید. بیشتر فرش های ماشینی به صورت بافت تولید می شوند. در تولید فرش های بافت ماشینی، نخ های خاب رنگی به صورت گره هایی متفاوت از دستباف بافته می شوند که هراندازه شانه ( تعداد گره در یک متر از عرض) و تراکم ( تعداد گره در یک متر از طول) بالاتر رود، ظرافت و زیبایی طرح و نگاره بیشتر می شود.
در بافت فرش ماشینی، کل ریشه رنگ می گیرد و در حقیقت ریشه با نخ رنگی زده می شود ولی در تولید فرش ماشینی چاپی جدید، سطح ریشه رنگ دارد و انتهای ریشه بدون رنگ است.
چند سالی است که فرش های چاپی تولید می شوند که با استقبال بی نظیری از خریداران روبرو شده است.

مزیت فرش چاپی
- بافت فرش با سیستم دابی صورت می گیرد و نیازی به استفاده از سیستم ژاکارد نیست. فرش به صورت تک رنگ سفید، بافته می شود و دیگر تعویض نخ های رنگی در دستگاه در هنگام بافت صورت نمی پذیرد و بدین صورت قالی عیب دار نمی شود. عیب های محصولات ماشینی در بیشترین مواقع از تعویض رنگ هاست. پس می توان فرش های چاپی را اصل و بدون نقص دانست.
- فرش های چاپی با تعداد نامحدودی از رنگ بافته شده اند. شاید در یک طرح بیش از هزاران رنگ به کار می رود که زیبایی طرح و نگاره بیشتر می شود. تعداد بالای رنگ، زیبایی طرح و تطابق آن را با دکوراسیون بیشتر می کند.
- فرش های چاپی، وضوح تصویر بهتر و شفاف تری دارند.
- دوام فرش های چاپی بر خلاف نظر بیشتر افراد، بالاست چون در فرآیند چاپ و تثبیت، بین رنگ و الیاف فرش، پیوند شیمیایی برقرار می شود و ثبیت رنگ وجود دارد. پس شما می توانید با خرید فرش چاپی هم به زیبایی دسترسی پیدا کنید و هم به کیفیت بالا.
- در تمیز کردن لکه از روی فرش چاپی به هیچ عنوان نباید از سفید کننده ها استفاده کرد. بهتر است از لکه بری های نانو استفاده شود و یا به قالیشویی های معتبر برده شود.
- تزریق رنگ و کنترل نازل ها به شیوه دیجیتال صورت می گیرد از این رو در هر بخشی از فرش می توان طرح های متنوع و زیبا با طیف رنگی بالا درست کرد.

خرید فرش چاپی از کارخانه فرش کاشان
گروه تجاری فرش کاشان، انواع فرش های چاپی را در شانه و تراکم های مختلف تولید می کند. فرش های چاپی کاشان به شیوه کلاریس در شانه و تراکم های 700، 1200 تولید می شود.
فرش های کلاریس گروه تجاری فرش کاشان با ضمانت نامه و گارانتی به صورت زیر ارائه می شود و افراد می توانند بنابر نیاز خود اقدام به انتخاب آن ها نمایند:
فرش 700 شانه چاپی که به صورت فرش آشپزخانه چاپی، سنتی، مدرن و کهنه نما تولید می شود.
پرینت فرش 1200 شانه
فرش چاپی سایز دلخواه شما که برای اتاق هایی که اندازه نامتقارن دارند، راهروها مناسب است.
شما می توانید این محصولات را با قیمت عمده و تولیدی به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنید.
سفارش فرش چاپی در انواع سایزها پذیرفته می شود.
برای خرید این محصولات زیبا، با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:
واحد مشاوره و فروش فرش کاشان: 03155443197 - 03155443195 - 09133602885 - 09120557250

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان