تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته کاشان

نام نویسنده: امیر مفیدی نژاد
ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته کاشان

فرش 700 شانه گل برجسته کاشان با تراکم 2550
قيمت فرش 700 شانه برجسته
مزيت استفاده از فرش 700 شانه برجسته
خريد جديدترين فرش هاي طرح 700 شانه گل برجسته کاشان از کارخانه

فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته کاشان، دارای طرح های جدید و به روز هستند و بهترین گزینه برای پذیرایی خانه هستند. فرش های 700 شانه واقعی جز محصولات پرفروش هستند چون هم از کیفیت بالا برخوردار است و هم زیبایی طرح و نگاره دارد. محصولات 700 شانه، از 500 شانه زیباتر و ظریف تر است و نسبت به 1000 شانه و 1200 شانه قیمت متعادل تری دارد.

 

فرش 700 شانه گل برجسته کاشان با تراکم 2550

محصولات 700 شانه واقعی با تراکم 2550 بافته می شود. این فرش های زیبا را می توانید به صورت گل برجسته خریداری کنید. فرش های گل برجسته ظرافت و زیبایی بالایی دارد چون با الیاف هایبالک بافته می شود و در قسمت های برجسته الیاف آکریلیک هیت ست شده و در قسمت های فروفته الیاف هایبالک به کار می رود.
قالی های هفتصد شانه ماشینی گل برجسته، با نخ 21 سه لا بافته شده است و این نخ سه لا در قسمت های برجسته به کار رفته است. تعداد 700 گره در یک متر از عرض و 2550 گره در یک متر از طول قالی به کار رفته است. نقوش برجسته این فرش های لوکس، سبب زیبا ساختن طرح و نگاره شده است.
محصولات 700 شانه وقتی واقعی و بهترین هستند که با تراکم 2550 بافته شده باشند. فرش های با تراکم بالا را می توان فشرده و منسجم نامید چون تعداد بالای ریشه در یک متر ازطول، سبب انسجام بین ریشه ها و گره ها شده است. افزایش تراکم عرضی نیز سبب زیبا بودن و ظرافت طرح و نگاره می شود. در بازار محصولات 700 شانه با تراکم 1900 و یا تراکم های کمتر به فروش می رسند که کیفیت بالایی ندارند

 

قیمت فرش 700 شانه برجسته

این فرش های ماشینی لوکس کاشان، به دلیل اینکه فرآیندی اضافه تر نسبت به محصولات ساده دارند، کمی گرانتر هستند. بعد از تولید این محصولات، از تونل گرما و بخار آب، می گذرند. قسمت هایی که با الیاف هایبالک بافته می شوند، فرو رفته می شوند. مسلما این فرایند، برای تولید کننده هزینه بر است. از این رو قیمت قالی های گل برجسته کمی بالاتر است.گروه تجاری فرش کاشان، این محصولات زیبای کاشان را به قیمت تولیدی و عمده و درب کارخانه به فروش می رساند.

 

مزیت استفاده از فرش 700 شانه برجسته

بسیاری از افراد هستند که به دنبال فرش های ظریف هستند و از طرفی دیگر به دلیل قیمت بالای محصولات 1200 و 1500 شانه، توان خرید آنها را ندارند. به این افراد قالی های نقش برجسته 700 شانه کاشان پیشنهاد می‌شود که در طرح‌های مختلف گنبدی، ترنج دار، افشان، خشتی و... تولید می شود. محصولات 700 شانه ساده همانند قالی 700 شانه گل برجسته ظرافت و زیبایی ندارد و 700 شانه ساده برای اتاق نشمین کف پوش مناسبی است. ولی اگر به دنبال فرش زیبای لوکس با قیمت متعادل برای پذیرایی، جهیزیه عروس، سالن‌های زیبا هستید به شما فرش نقش برجسته 700 شانه با تراکم 2550 پیشنهاد می‌شود که با دستگاه وندویل بلژیک بافته شده است. فرش های 700 شانه گل برجسته علاوه بر ضخامت استاندارد، دارای زیبایی طرح و نگاره هستند و نسبت به فرش های ظریف دیگر، از قیمت‌های مناسب برخوردار هستند.

 

خرید جدیدترین فرش های طرح 700 شانه گل برجسته کاشان از کارخانه

از آنجایی که قالی های هفتصد شانه، جز محصولات پرفروش هستند از این رو کارخانه‌های تولیدی کاشان، بیشترین تولیدات خود را روی این محصولات گذاشته‌اند و سعی کرده‌اند طرح‌های جدید را به صورت 700 شانه با تراکم 2550 تولید کنند. وقتی از کارخانه محصولی را خریداری می‌کنید به کیفیت آن و قیمت مناسب آن اطمینان داشته باشید. خرید فرش گل برجسته از کارخانه شما را به فرش اصل با قیمت مناسب می‌رساند. گروه تجاری فرش کاشان، زیباترین نقش‌های برجسته را به صورت 700 شانه ارائه می‌دهد. تمامی این طرح‌ها به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می‌رسد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی