فرش کاشانصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تابلو فرش هدیه برای روز مادر

خرید تابلو فرش مادر

گروه تجاری فرش کاشان، به مناسبت روز مادر، برای احترام گذاشتن به مادران این فرشته های زمینی، انواع تابلو فرش های ماشینی را با قیمتی کمتر از بازار ارائه می دهد.
فرش و تابلو فرش برای ایرانیان بسیار اهمیت دارد و از جایگاه والایی برخوردار است. ایرانیان دوستار تابلو فرش های ماشینی و دستباف هستند و در بیشتر دکوراسیون ایرانیان، تابلو فرش های زیبا در طرح های مختلف خودنمایی می کند.

تابلو فرش هدیه برای روز مادر
اگر به دنبال هدیه خاص و جذاب برای مادر و یا همسرتان هستید می توانید عکس و چهره زیبای آن را روی تابلو فرش های چاپی چاپ کنید و با دادن این تابلو فرش سفارشی، سوپرایزشان کنید.
برای سفارش تابلو فرش های ماشینی چهره می توانید با شماره تلفن های  03155443195 و 09133602885 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.
گروه تجاری فرش کاشان، انواع تابلو فرش های چاپی و بافت را در مدل های مختلف تابلو فرش آیات، منظره و طبیعت، انواع منظره ها، چهره های شخصیتی و تاریخی، تابلو فرش های مینیاتور، تابلو فرش های طرح فرانسوی و ... به فروش می رساند.
برای سفارش تابلو فرش چهره برای روز مادر شما می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس گرفته و عکس مورد نظر را به واتساپ ارسال نمایید. پس از بررسی از بالا بوذن کیفیت عکس ارسال شده، عکس چهره برای چاپ روی تابلو فرش به واحد تولید داده می شود.
تمامی تابلو فرش های سفارشی چهره، به صورت تابلو فرش های چاپی ارائه می شوند و پس از ثبت سفارش توسط مشتری، یک هفته کاری طول می کشد تا آن تابلو فرش به دست مشتری برسد.
چاپ چهره روی تابلو فرش می تواند بر اساس درخواست مشتری به صورت افقی، عمودی؛ با قاب و یا بدون قاب تولید شود.
گروه تجاری فرش کاشان، به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه توان ارائه تابلوها را به قیمت تولیدی دارد.

فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  فرش دستبافت کرک
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان