تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش هدیه برای روز مادر

خرید تابلو فرش مادر

گروه تجاری فرش کاشان، به مناسبت روز مادر، برای احترام گذاشتن به مادران این فرشته های زمینی، انواع تابلو فرش های ماشینی را با قیمتی کمتر از بازار ارائه می دهد.
فرش و تابلو فرش برای ایرانیان بسیار اهمیت دارد و از جایگاه والایی برخوردار است. ایرانیان دوستار تابلو فرش های ماشینی و دستباف هستند و در بیشتر دکوراسیون ایرانیان، تابلو فرش های زیبا در طرح های مختلف خودنمایی می کند.

تابلو فرش هدیه برای روز مادر
اگر به دنبال هدیه خاص و جذاب برای مادر و یا همسرتان هستید می توانید عکس و چهره زیبای آن را روی تابلو فرش های چاپی چاپ کنید و با دادن این تابلو فرش سفارشی، سوپرایزشان کنید.
برای سفارش تابلو فرش های ماشینی چهره می توانید با شماره تلفن های  03155443195 و 09133602885 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.
گروه تجاری فرش کاشان، انواع تابلو فرش های چاپی و بافت را در مدل های مختلف تابلو فرش آیات، منظره و طبیعت، انواع منظره ها، چهره های شخصیتی و تاریخی، تابلو فرش های مینیاتور، تابلو فرش های طرح فرانسوی و ... به فروش می رساند.
برای سفارش تابلو فرش چهره برای روز مادر شما می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس گرفته و عکس مورد نظر را به واتساپ ارسال نمایید. پس از بررسی از بالا بوذن کیفیت عکس ارسال شده، عکس چهره برای چاپ روی تابلو فرش به واحد تولید داده می شود.
تمامی تابلو فرش های سفارشی چهره، به صورت تابلو فرش های چاپی ارائه می شوند و پس از ثبت سفارش توسط مشتری، یک هفته کاری طول می کشد تا آن تابلو فرش به دست مشتری برسد.
چاپ چهره روی تابلو فرش می تواند بر اساس درخواست مشتری به صورت افقی، عمودی؛ با قاب و یا بدون قاب تولید شود.
گروه تجاری فرش کاشان، به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه توان ارائه تابلوها را به قیمت تولیدی دارد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی