تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش ورژن 700 شانه

نام نویسنده: محمد مهدی غفاری مهابادی
خرید فرش ورژن 700 شانه

انواع نخ

شانه و تراکم فرش ماشینی

خرید فرش ماشینی هفتصد شانه ورژن

امکان تولید فرش های ماشینی به واسطه هر دستگاه بافتی امکان پذیر است اما به تناسب دستگاه بافته ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. ویژگی هایی که تعیین کننده انتخاب خریداران می شوند. دستگاه های تولید فرش ماشینی در کشورهای اروپایی تولید شده و در کشورهای آسیایی از جمله ایران بکار گرفته می شوند.

تکسیما، شونهر، crx و asr از جمله دستگاه هایی هستند که بهترین فرش ها را تولید می کنند. در بین تمامی فرش هایی که از آن ها صحبت می شود و هنگام خرید می بینیم، فرش های ماشینی 700 شانه بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده اند. فرش هایی که در برابر تردد و فشار و... بسیار با دوام هستند و با داشتن ویژگی هایی که در ادامه بیان می کنیم، به عنوان پرفروش ترین فرش مطرح شده اند.

فرش های 700 شانه ماشینی در تمامی کارخانه ها و تولید کنندگان عرضه می شوند اما آنچه مهم است تنوع، کیفیت و در عین حال قیمت مطلوب است. چنین بافته ای را می توان از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری نمود و نسبت به اصل و برتر بودن آن اطمینان داشت. در ادامه با تکیه بر قیمت گذاری و نحوه امکان خرید فرش ارزان قیمت مقاله حاضر را حول خرید فرش ورژن 700 شانه پیش می بریم. اگر قصد خرید فرش ماشینی برای خانه خود را دارید، قبل از اقدام مقالاتی از جمله مقاله در دست را مطالعه نمود و اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

فرش های ماشینی واقعی که با تراکم 2550 بافته می شود با نخ های مختلفی می تواند تولید شود. فرش 700 شانه آکریلیک، 700 شانه پلی پروپبلن، فرش 700 شانه ورژن از دسته محصولات 700 شانه است که هرکدام خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. ورژن جز فرش های ارزان قیمت کاشان است که کارخانه فرش کاشان این دسته از محصولات ارزان قیمت را به صورت بدون پرز و در طرح های بسیار زیبا تولید می کند.

 

انواع نخ

نخ ها تنها مواد تشکیل دهنده فرش های ماشینی هستند و از این رو بسیار حائز اهمیت اند. در تولید فرش ماشینی همانند فرش دستبافت سه نوع نخ یا الیاف مورد استفاده قرار می گیرد که با نام های الیاف تار، الیاف پود و الیاف خاب می شناسیم. نخ خاب به علت اصطکاک با فضای بیرون و همچنین تعیین ظاهر فرش بیش از نخ تار و پود مورد توجه است. پس بحث را با نخ خاب شروع می کنیم.

نخ خاب در فرش های معمولی اگر از جنس الیاف آکریلیک هیت ست شده باشد، بهترین است اما ممکن است به دلیل خاص بودن فرش الیاف از جنس نخ های ابریشم، کرک، پشم و... انتخاب شوند. فرش های 700 شانه عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از جنس الیاف اکریلیک هیت ست شده صد در صد خالص است. کمتر تولید کننده ای است که الیاف صد در صد خالص اکریلیک را به کار بندد و عمدتا فرش ها با درصدی ناخالصی از جنس پلی استر یا پلی پروپلین همراه هستند.

این نخ ها نسبت به انواع دیگر قیمت بالاتری دارند و از همین جهت ممکن است تولید کننده در تولید ناخالصی وارد کند اما سوء استفاده فروشندگان فرش را تحت نام فرش با الیاف خالص به فروش برساند. در این جاست که روش های اطمینان از اصالت فرش مهم شده و لازم است خریدار با بکار بستن روش هایی از جمله چک کردن شناسنامه فرش، خرید از فروشگاه های معتبر و... رضایت خاطر خود را بالا برد. نخ ورژن در مقایسه با پلی استر و پلی پروپیلن نرم تر و لطیف تر است. از این رو توصیه می شود کسانی که به دنبال فرش های 700 شانه ارزان قیمت هستند، خرید فرش ورژن 700 شانه را انجام دهند.

 

شانه و تراکم فرش ماشینی

مورد مهم دیگر شانه و تراکم یا همان تعداد گره های طولی و عرضی هستند که یکی از رایج ترین انواع دسته بندی ها را به خود اختصاص داده است. شانه و تراکم که چنین تعریف می شوند:

  • شانه: تعداد گره های ایجاد شده در هر متر عرض فرش.
  • تراکم: تعداد گره های ایجاد شده در هر متر طول فرش.

موارد مهمی در تعیین ویژگی ها هستند. ویژگی های ظاهری و فنی متناسب با شانه و تراکم تعیین می شوند و در رابطه با فرش های 700 شانه این ویژگی ها بدین ترتیب هستند:

  1. ارتفاع بالای نخ خاب با خاصیت ارتجاعی که انعطاف پذیری نخ خاب را به همراه دارد.
  2. توان مقاومت در برابر رفت و آمد و فشار و شست و شو
  3. قیمت ارزان
  4. طرح ها و نگاره های متنوع و چشم نواز

 

خرید فرش ماشینی هفتصد شانه ورژن

فرش های 700 شانه تنها فرش هایی هستند که بر اساس نوع بافت به سه دسته فرش های ماشینی:

  • 700 شانه واقعی
  • 700 شانه تبدیلی
  • طرح 700 شانه

تقسیم می‌شوند. پس هنگام خرید باید دقت نمود که این سه نوع را به جای یکدیگر خریداری نکنیم چراکه این دسته ها با اختلافاتی همراه هستند. اختلافاتی در شاخ و برگ ویژگی ها که نه آنقدر متفاوت است که فرش را از دسته فرش های 700 شانه خارج کند و نه آنقدر قابل چشم پوشی است که بتوان دسته های مختلف فرش 700 شانه را به جای یکدیگر مورد استفاده قرار داد.

بهترین روش برای اطلاع از نوع فرش 700 شانه مراجعه به شناسنامه فرش و یا خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است که با جزئیات کامل فرش را به صورت دقیق معرفی می کند. برای دانستن اهمیت این اختلافات به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم: فرش ماشینی 700 شانه واقعی دارای 8 تا 10 رنگ اصلی در زمینه است در حالی که در دسته های دیگر این رنگ کم تر است. دستگاه بافت فرش های 700 شانه واقعی از نوع hcpx2 است در حالی که دسته های دیگر با دستگاه های تولید فرش 500 شانه، بافته می شوند.

خرید فرش 700 شانه اگر از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان انجام گیرد، بسیار ارزان تر از زمانی است که فرش را از فروشگاه های فیزیکی تهیه می کنیم. امکان خرید فرش از فروشگاه های اینترنتی به عنوان یکی از روش های خرید مستقیم، واسطه ها را حذف کرده و محصولی اصیل و با کیفیت را به قیمت تمام شده به دست خریداران می رساند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی