تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

آدرس کارخانه فرش کاشان

شماره تلفن کارخانه فرش کاشان

آدرس کارخانه فرش کاشان:
کارخانه شماره یک: کاشان، بلوار قطب راوندی، شهرک صنعتی راوند، کوچه دهم
کارخانه شماره دو و نمایشگاه: کاشان. کیلومتر یک جاده آران و بیدگل
شهرک سلیمان صباحی. اصلی یک. فرعی دو
شماره نلفن کارخانه فرش کاشان:03155443195-03155443197
09133602885-09120557250

در کاشان 5 شهرک تولیدی وجود دارد. سلیمان صباحی بیدگل، شهرک صنعتی راوند کاشان، امیرکبیر1 و 2، شهرک صنعتی هلال آران
در این شهرک های صنعتی بهترین برندهای فرش ماشینی کاشان از جمله، فرش خاطره کویر کاشان، یلدای کویر، فرش محشتم، جردن، نگین مشهد، نگین هلال، قیطران، شاهرخ و .........تولید می شود.
وقتی صحبت از قالی می شود بی درنگ نام کاشان، تبریز، اصفهان، یزد، مشهد در ذهن انسان تداعی می شود. اولین فرش های ماشینی دستباف و قالی ماشینی در کاشان تولید می شود. فرش های ماشینی کاشان به لطف دستگاه های پیشرفته و مدرن وندویل بلژیک، بسیار ظریف و زیبا هستند و بسان قالی های دستباف خوش می درخشند.
فرش های ماشینی با شانه و تراکم از هم متمایز داده می شوند. شانه به مقدار گره های زده شده در یک متر از عرض و تراکم به میزان گره های زده شده در یک متر از طول فرش گفته می شود. فرش 700 شانه با تراکم 2550 بدین معنی است که تعداد 700 گره در یک متر از عرض و تعداد 2550 گره در یک متر از طول زده می شود.

انواع فرش ماشینی کاشان که در کارخانه فرش کاشان به فروش می رسد:
فرش چاپی یا فرش کلاریس:
منظور از فرش چاپی محصولاتی بسیار زیبا با رنگبندی های زیبا هستند. فرش کلاریس بدین صورت تولید می شود که فرش را به صورت خام و سفید تولید می کنند.. سپس طرح ها را با استفاده از دستگاه های چاپی پیشرفته و با دنیایی از رنگ ها روی قالی خام سفید پیاده می کنند. در تولید فرش چاپی شما هر طرحی را می توانید روی سطح قالی پیاده کنید. فرش های چاپی بیش از هزار رنگ را در خود دارند و و زیبایی فوق العاده ای دارند. این محصولات در شانه و تراکم های مختلف تولید می شوند.
فرش 1500 شانه دستبافتگونه:
این فرش های بسیار ظریف و لوکس کاشان بدین صورت تولید می شود که با ریزترین الیاف آکریلیک هیت ست شده ، تعداد 1500 گره در یک متر از عرض و تعداد 4500 گره در یک متر از طول می زنند. تعداد بالای گره در یک متر از طول و عرض سبب ظرافت و زیبایی و فشردگی بالا می شود و به دلیل تعداد گره های بالا، تولید کننده باید با استفاده از الیاف بسیار نازک 50، 55 یا 60 این فرش را تولید کند. فرش های دستبافتگونه ای که نازک هستند و برای اتاق پذیرایی و مکان های لوکس مناسب می باشند.
فرش 1200 شانه ماشینی:
این فرش های دستبافتگونه ظرافت بالایی دارند و از 1500 شانه ضخامت بیشتری دارند. این محصولات که با تراکم 3600 بافته می شوند بسیار دستبافتگونه هستند و به صورت ساده و گل برجسته تولید می شوند. فرش 1200 شانه گل برجسته را می توانید با زیبایی بسیار در طرح های جدید از کارخانه فرش کاشان به قیمت عمده خریداری کنید.
فرش 1000 شانه ماشینی:
در یک متر از عرض آن 1000 گره و در یک متر از طول آن 3000 گره زده شده است. ظرافت و زیبایی بسان قالی دستباف دارد و به صورت ساده و گل برجسته تولید می شود.
فرش 700 شانه ماشینی:
ضخامت این محصولات از محصولات بالا بسیار بیشتر است و ظرافتی کمتر دارد از این رو توصیه می شود که برای اتاق نشیمن از این محصولات بهره گیرند.

خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
تمامی محصولات این کارخانه با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است. البته فرش های ورژن نیز در این کارخانه تولید می شود که بسیار ارزان تر از محصولات آکریلیک هیت ست شده می باشد. فرش های گل برجسته این کارخانه هم الیاف آکریلیک دارند و هم الیاف هایبالک.
شما می توانید تمامی محصولات این کارخانه را به قیمت عمده و تولیدی از کارخانه به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید. در خرید اینترنتی فرش کاشان شما به راحتی با یک تماس تلفنی یا سفارش در وب سایت می توانید خرید خود را انجام دهید.
تمامی محصولات ضمانت نامه و گارانتی اصل و معتبر دارند و در خرید اینترنتی از کارخانه فرش کاشان ارسال، رایگان می باشد.

چرا قیمت در کارخانه های فرش کاشان متفاوت است؟
دلیل تفاوت قیمت را می توانید شانه و تراکم، نوع جنس، نوع فروش بدانید. شما باید کارخانه ای را انتخاب کنید که فروش مستقیم فرش را داشته باشد و بدون واسطه تمامی محصولات را به فروش برساند و همچنین بهترین کیفیت با زیباترین طرح ها را ارائه دهد. این نوع خرید را می توان بهترین دانست وگرنه خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت پایین شما را مجبور به تعویض فرش در سال های بعد می کند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی