تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی طرح های پرفروش و بی نظیر فرش ماشینی

پرفروش ترین طرح های فرش کاشان

در میان تنوع بالای فرش های ماشینی موجود در بازار فرش برخی از طرح های روانه شده در بازار مطابق با مد و رفع نیاز خریداران روانه بازار گشته اند که توانسته اند از تقاضای بالایی برای خرید برخوردار گردند و همین موضوع سبب گشته تا این نمونه از فرش های ماشینی به عنوان پرفروش ترین طرح های فرش کاشان شناخته شوند. به همین جهت در میان دسته بندی های مختلف این نمونه از محصولات با متنوع ترین طرح و رنگ در تراکم های مختلف قصد بر این نموده ایم تا شما را با معرفی طرح های پرفروش و بی نظیر فرش ماشینی آشنا نماییم تا در میان انواع فرش های ماشینی کاشان بتوانید به انتخابی درست دست بزنید.

معرفی طرح های پرفروش و بی نظیر فرش ماشینی
پرفروش ترین طرح فرش ماشینی کاشان از لحاظ تعداد شانه و تراکم با طرح های مختلفی تولید و روانه بازار می گردند که یکی از جدیدترین پرفروش ترین طرح فرش ماشینی را می توان به فرش طرح افشان اختصاص داد که به سبب استقبال خریداران، تولید کنندگان به تولید آن در دسته بندی های مختلف از لحاظ شانه و تراکم فرش پرداخته اند. این طرح فرش که از نمونه فرش های بدون ترنج می باشد را معمولا در دسته پرفروش ترین طرح فرش 1200 شانه مورد خریداری قرار می دهند که هم دارای زیبایی و ظرافت بوده و هم توانسته در رقابت با فرش های دستبافت از لحاظ قیمت جایگزین مناسبی برای این قبیل از قالی ها باشد. البته استقبال زیاد از این پرفروش ترین نقشه فرش ماشینی تولید طرح های متنوع این محصول را در تراکم های مختلف به همراه داشته است که در جهت معرفی آن می توان پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی با نقشه افشان به شرح زیر را بیان نمود:
- فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان

- فرش کاشان 1200 شانه 8 رنگ طرح افشان اصفهان

- فرش 1000 شانه گل برجسته طرح افشان شاهان
 
- فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان گل سرخ

- فرش طرح 700 شانه ورژن ارزان طرح افشان

البته در کنار پرفروش ترین فرش طرح افشان برخی دیگر از طرح های تولیدی هنر دست طراحان کاشانی را نیز می توان در زمره پرفروش ترین طرح فرش کاشان معرفی نمود که در باب معرفی آن می توان به حوض نقره پرفروش ترین طرح فرش ماشینی در این زمینه بعد از طرح افشان اشاره نمود.
این پرفروش ترین طرح فرش ماشینی نیز در دسته بندی های مختلف از لحاظ تراکم مورد بافت قرار می گیرند تا از لحاظ بحث هزینه خریداران بتوانند به تهیه این نمونه از محصولات پرفروش دست یابند. به طور مثال برای کسانی که به دنبال خرید این طرح پر فروش فرش نقشه حوض نقره با قیمت ارزان هستند می توانند به خرید فرش طرح 700 شانه ورژن ارزان طرح حوض نقره که در عکس زیر آن را مشاهده می نمایید، اقدام نمایند.

در باب معرفی دیگر طرح های پر فروش فرش کاشان نیز می توان به فرش خشتی اشاره نمود که علاوه بر پر فروش بودن توانسته مورد پسند و تقاضای افراد خاص پسند قرار گیرد. در باب مشاهده این عکس پرفروش ترین طرح فرش ماشینی کاشان در انواع تراکم های بافت این محصول کلیک نمایید.
از دیگر طرح های 1200 شانة پرفروش ترین طرح فرش ماشینی به عنوان یکی از فرش های دستباف نما کاشان جایگزین مناسب قالی دستبافت از لحاظ قیمت می توان نقشه فرش طرح باغ معلق را بیان نمود که در عکس زیر می توانید فرش کاشان 1200 شانه 8 رنگ طرح باغ معلق زمینه ابی را مشاهده نمایید.

البته در کنار طرح فرش پر فروش کاشان با نقشه باغ معلق می توان نقشه فرش باغ ارم را نیز معرفی نمود که در زیر آن را مشاهده می نمایید.

از نمونه طرح های پر فروش تولید فرش ماشینی در دسته 700 شانه پرفروش ترین طرح فرش ماشینی از لحاظ قیمت و کیفیت با امکان خرید برای همگان می توان طرح فرش هالیدی را بیان نمود که به صورت فرش طرح 700 شانه ورژن ارزان طرح هالیدی می توانید آن را خریداری نمایید.

البته طرح های زیادی در تولید فرش های ماشینی تحت عنوان پر فروش ترین و بی نظیر ترین طرح فرش روانه بازار گشته اند که در باب معرفی و مشاهده آن می توانید از وب سایت اینترنتی فرش کاشان در منوی دسته بندی فرش ها قسمت سبک فرش آن را مشاهده نمایید و بسته به سلیقه خود به خرید این محصولات اقدام نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی