تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی جدیدترین طرح های فرش کاشان

جدیدترین فرش سال 1400

اخیرا با گسترش صنعت فرش بافی و مدرنیته شدن سبک دکوراسیون های داخلی، شاهد ورود جدیدترین طرح های فرش ماشینی کاشان به بازار هستیم که این روند همواره ادامه دارد. به منظور معرفی جدیدترین طرح های فرش کاشان ما در این باب مقاله ای را ارائه نموده ایم که در آن می توانید انواع عکس جدیدترین فرش سال 1400 در سبک های مختلف مدرن و کلاسیک را ببینید تا طبق سلیقه و نوع دکوراسیون منزل خود بتوانید طرح مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید.

معرفی جدیدترین طرح های فرش کاشان

در میان انبوه جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی که امروزه در دنیا وجود دارد، انتخاب برای برخی از مشتریان واقعا مشکل است، به همین دلیل از بین جدیدترین طرح های فرش ایرانی با توجه به پیشنهاد فروشندگان و توصیه طراحان داخلی می توانید انتخابی مناسب و مطابق با چیدمان خود در نظر بگیرید. در ادامه می توانید چند نمونه از جدیدترین مدل های فرش ماشینی پیشنهادی کارشناسان فروش ما طبق آخرین لیست فروش و مورد پسند اکثر خریداران در سال را مشاهده نمایید. جدیدترین طرح فرش ماشینی را می توان در دسته بندی های مختلفی از جمله موارد زیر قرار داد که به شرح هر یک به صورت جداگانه پرداخته خواهد شد.
-    جدیدترین طرح فرش ۷۰۰ شانه: اصولا تراکم های پایین به علت ارزان قیمت بودن و داشتن پاخوری نرم و راحت در میان تراکم های مختلف فرش، بسیار مورد استقبال و پر فروش می باشد. از انواع مدل های جدیدترین طرح فرش 700 شانه می توان به طرح فرش شاهکار صفویه اشاره داشت که از جمله فرش های ماشینی لوکس می باشد.

-    جدیدترین طرح فرش 1200 شانه: از ریز بافت ترین و ظریف ترین فرش های ماشینی که به عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود، می توان به فرش 1200 شانه برجسته طرح رومینا اشاره داشت که بسیار زیبا و به جهت برخورداری از شکل و ظاهری مدرن و کهنه نما متناسب برای انواع دکوراسیون های مدرن امروزی می باشد.

-    جدیدترین طرح فرش ۱۵۰۰ شانه: در بین جدیدترین فرش سال جدید از بالاترین شانه تراکم فرش می توان به معرفی جدیدترین فرش 1500 شانه برجسته کاشان پرداخت که از زمینه ای خشتی مانند همراه با ترنج بسیار زیبا متناسب برای انواع دکوراسیون های اصیل ایرانی برخوردار می باشد.

-    جدیدترین طرح فرش گل برجسته: بسیاری به منظور برخورداری از دکوراسیونی لوکس و مجلل به دنبال زیباترین و جدیدترین فرش طرح برجسته هستند که در این زمینه به معرفی فرش برجسته جدید ساتراپی با انواع رنگ بندی روشن و تیره و خنثی می پردازیم.

-    جدیدترین طرح فرش اتاق خواب: این قسمت از خانه به عنوان مکان استراحت که در آن افراد می خواهند راحت و آسوده باشند، بهتر است از فرش نرم و راحت استفاده نمایند که از لحاظ طرح و رنگ نیز با سرویس خواب هارمونی داشته باشد. انواع جدیدترین فرش سال ماشینی پرز بلند و یا شگی، انواع جدیدترین فرش سال کاشان از سری محصولات فرش چاپی کلاریس،  گلیم، گبه و جدیدترین طرح فرش سال یعنی وینتیج کهنه نما را می توانید مطابق با نوع دکوراسیون و سلیقه خود برای انواع دکوراسیون های اتاق خواب انتخاب و خریداری نمایید.

-    جدیدترین طرح فرش آشپزخانه: اخیرا به دلیل تنوع یافتن چیدمان سبک دکوراسیون ها، طراحان داخلی متناسب با کاربرد هر قسمت از خانه، فرش دارای هارمونی به لحاظ طرح و رنگ با آن مکان را پیشنهاد می دهند. خوشبختانه با پیشرفت صنعت چاپ و ورود آن به صنعت فرش بافی طرح های زیادی از طرح فرش آشپزخانه تولید و ارائه شده است. از جمله می توان به معرفی مدل های مختلف جدیدترین طرح گلیم فرش آشپزخانه پرداخت که شامل زیباترین و جدیدترین محصولات می باشد.

-    جدیدترین طرح فرش اتاق کودک: امروزه خانواده ها برای فرزندان خود نیز اتاق جداگانه ای در نظر می گیرند که با توجه به جنسیت و سن او از جدیدترین فرش ماشینی طرح جدید کودک در چیدمان دکوراسیون آن بهره مند می گردند. انواع طرح های عروسکی ترک و فانتزی کودکانه را می توانید در وب سایت فروشگاهی فرش کاشان مشاهده نمایید.

در بین محصولات کلاسیک از جدیدترین فرش سال ۲۰۲۱ نیز می توان به معرفی انواع طرح های زیر پرداخت که در صورت مورد پسند واقع شدن جدیدترین طرح فرش کاشان تنها با یک کلیک می توانید به خریداری آن با مناسب ترین قیمت و در رنگ بندی دلخواه و دارای هارمونی با فضای مورد نظر بپردازید. از بین طرح های ارائه شده از جدیدترین پرفروش ترین طرح فرش ماشینی می توانید به سلیقه خود جدیدترین طرح فرش عروس را نیز انتخاب نمایید.
جدیدترین طرح فرش افشان

جدیدترین طرح فرش خشتی

تنوع بالایی از جدیدترین طرح فرش ماشینی مدرن توسط گروه تجاری فرش کاشان متناسب با انواع دکوراسیون ها و سلیقه های مختلف افراد ارائه شده و با توجه به تراکم های متعددی که برای هر محصول در نظر گرفته اند، قیمت های مختلفی را در بر می گیرد که مشتریان می توانند به خرید جدیدترین طرح فرش با قیمت مناسب با توان مالی خود بپردازند.
جدیدترین طرح های فرش فانتزی: در بین مدل های مختلف فرش های ماشینی جدید، طرح های فانتزی بسیار مورد استقبال خریداران به ویژه جوانان و نوجوانان قرار گرفته که به منظور مشاهده عکس جدیدترین طرح فرش فانتزی نوجوان می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمایید.

جدیدترین طرح فرش ترک: با ورود محصولات خارجی به کشور و قیمت های گزاف آن، تولید کنندگان مجرب داخلی تصمیم به تولید محصولات مشابه با فرش ماشینی ترک با کیفیت بهتر و درجه یک پرداختند که از جمله می توان طرح فرش خاص برجسته ترک 500 شانه را معرفی نمود.

برخی از بین جدیدترین طرح و رنگ فرش سال به دنبال جدیدترین رنگ فرش سال هستند تا با ورود به سال جدید، بتوانند منزل خود را مطابق با رنگ بندی سال جدید هماهنگ نمایند. رنگ سال 2021 طبق موسسه پنتون خاکستری زرد اعلام شده است که شما می توانید به عنوان بهره مندی از رنگ فرش سال جدید، فرش رنگ زرد و یا فرش خاکستری را برای دکوراسیون منزل خود در صورت برخورداری از هارمونی رنگ ها خریداری نمایید.


خرید جدیدترین فرش سال 1400

فروشگاه فرش کاشان ارائه دهنده جدیدترین طرح فرش شهر فرش کاشان در مدل ها و سبک های مختلف مدرن و کلاسیک مانند جدیدترین فرش های طرح افشان و جدیدترین طرح فرش بدون ترنج می باشد که متقاضیان می توانند با مشاهده قیمت جدیدترین فرش سال مطابق با قیمت مصوب کارخانه به علت عرضه مستقیم محصولات این شرکت، جدیدترین طرح فرش ایرانی، ترک، مراکشی و بلژیکی را با کیفیتی بهتر به جهت تجربه بالای تولید کنندگان فرش کاشان بر اثر سابقه طولانی این شهر فرش، تهیه و خریداری نمایند. قیمت جدیدترین طرح فرش ارائه شده توسط این شرکت معتبر فرش به علت نبود واسطه ها و هزینه های نمایشگاهی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد که خریداران می توانند در کنار گارانتی معتبر و کتبی کالا از آن بهره مند گردند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی