تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کاشان با تراکم بالا

فرش ماشینی با تراکم بالا

یکی از معبارهای انتخاب فرش ماشینی توجه به شانه و تراکم فرش ماشینی است. همه می دانند که با بالا رفتن شانه و تراکم فرش، به همان میزان ظرافت و زیبایی و انسجام و فشردگی آن قالی بیشتر می شود. سوال بسیاری از افراد قبل از خرید این است که فرش با تراکم بالا خوبه یا پایین؟ این سوالی است که نمی توان به آن پاسخ مشخصی داد و فرد باید مکانی که در آن می خواهد فرش را پهن کند در نظر بگیرد. ولی فرش های ماشینی با تراکم بالا، ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند که افراد را از خرید فرش های با شانه و تراکم پایین منصرف می کند.
فرش زیبای با تراکم بالای 3000
خصوصیات و ویژگی های فرش ماشینی با تراکم بالا
انواع فرش ماشینی با تراکم بالا در حقیقت محصولاتی هستند که در یک متر از عرض آن و طول آن تعداد گره هایشان زیاد باشد. شانه مربوط به تعداد گره های زده شده در یک متر از عرض و تراکم مربوط به تعداد گره های زده شده در یک متر از طول است. هرچه این تراکم طولی و عرضی بالاتر باشد میزان فشردگی و انسجام بین ریشه ها  بیشتر می شود. برای مثال یک تخته فرش 1000 شانه تراکم 3000 یعتی در یک متر از عرض آن تعداد 1000 گره و در یک متر از طول آن تعداد 3000 گره زده شده باشد. مسلما چنین محصولی باکیفیت تر از یک فرش 500 شانه با 2100 است. قالی 1000 شانه منسجم تر، توپرتر و ظریف تر است و در عین حال نازک تر.
تراکم فرش در ظاهر، زیبایی و کیفیت و همچنین قیمت فرش تاثیر گذار است. محصولات با تراکم پایین، دارای نقوش بزرگتر می باشند و ضخامت بیشتری دارند از این رو در مکان هایی که رفت و آمد بسیار زیاد است و از قالی به عنوان کف پوش استفاده می شود توصیه می شود که از محصولات با شانه و تراکم پایین استفاده شود.
برای اتاق نشیمن، توصیه کارشناسان، فرش های 700 شانه ماشینی می باشد. یعنی محصولاتی که دارای ضخامت استاندارد می باشند و از نقوش زیبا برخوردار هستند.
هرچه تراکم قالی بالاتر رود، از میزان ضخامت آن کم می شود. محصولات 1500 شانه با تراکم 4500، جز فرش های بسیار نازک هستند که برای مکان های کم رفت و آمد مناسب می باشند.
بهترین فرش با تراکم بالا مربوط به محصولات 1200 شانه تراکم 3600 و 1000 شانه تراکم 3000 می باشد.
هر اندازه تراکم یک محصول بالاتر رود، کیفیت قالی بالاتر می رود. وقتی ریشه ها بین هم منسجم باشند مسلما هیچ ذرات و آلودگی های ریز نمی تواند بین ریشه ها نفوذ کند و بدین صورت قالی سالم می ماند. پس برای خرید بهتر است به تراکم بالا توجه کنید.

فرش کاشان با تراکم بالا
بهترین طرح های فرش ماشینی دستبافتگونه مربوط به فرش های کاشان است. محصولاتی بسیار زیبا که بسان قالی های دستباف ظرافت و زیبایی دارند. شما می توانید از طریق وب سایت فرش کاشان، بهترین فرش های کاشان را با قیمت عمده و تولیدی خریداری کنید. محصولاتی که زیبایی و ظرافت و کیفیت بالایی دارند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی