تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چرا خرید اینترنتی فرش از خرید حضوری فرش بهتر است؟

خرید اینترنتی فرش یا خرید حضوری فرش به صورت مستقیم از کارخانه

در ابتدا بهتر است از خود بپرسیم چرا خرید اینترنتی؟
امروزه خرید تمامی محصولات از لوازم تحریر گرفته تا بزرگ ترین قطعات کارخانجات (به اصطلاح از شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد) به صورت اینترنتی صورت می گیرد و برای مردم فروش اینترنتی نسبت به خرید اینترنتی اولویت بیشتری دارد.


اما واقعا چرا ؟ تا به حال به علت این موضوع فکر کرده اید؟
اینکه چرا باید برخی وسایلی که حتی خرید حضوری آن ها هم برای ما دشوار است و نگرانی های زیادی در زمینه های مختلف برای اصل بودن و قیمت مناسب برای ما دارد حال آن محصول را باید اینترنتی خرید کنیم و همان دسترسی محدود به محصول را هم نداشته باشیم و به نگرانی های ما اضافه کند؟
به خصوص در کالایی مانند فرش با تنوع بسیار بالا و جنس و رنگ های متنوع در نخ و شرکت های متفرقه و تقلبی زیاد در بازار و از همه مهم تر اهمیت لمس کردن فرش ها و گبه ها و احساس تفاوت بین فرش 700 شانه با 1200 شانه و 1500 شانه و تراکم های متفاوت فرش ها که شاید در ذهن همه ما این تصور شکل بگیرد که حتما باید فرش را خرید حضوری کنیم.
شاید باور نکنید اما حتی خرید اینترنتی کالایی مانند فرش هم از حضوری آن بهتر است.
 در این مطلب ما با 10 دلیل اصلی از هزاران دلیل برای جواب این سوال (که چرا خرید اینترنتی فرش بهتر از خرید حضوری فرش است؟) را به شما می دهیم تا خودتان قضاوت کنید.

1) خرید راحت و کم خطر باورنکردنی فرش
به طور کلی راحتی خرید بزرگترین مزیت خرید اینترنتی است و راحتی خرید اینترنتی فرش نیز از این قاعده مستثنا نیست. شما در هر ساعت شبانه روز، بدون معطلی و هیچ خطری که جان شما را به خطر بیاندازد، دور از ترافیک و هیاهوی شهر، می توانید به راحتی و با هر لباسی که بر تن دارید، کالاهای بزرگ و اساسی را بخرید و در آن خرید سود ببرید.
در صورتی که برای خرید حضوری فرش به صورت مستقیم از کارخانه یا مغازه های سنتی فرش فروشی، فقط در ساعات مشخصی می توانید به آن جا مراجع کنید و حتی اگر فرد فروشنده یک واسطه نباشد و انسان شریفی هم باشد و از اصل بودن کالا اطمینان هم داشته باشید شما باید از راحتی خود بزنید، لباس بیرون بپوشید، وارد جامعه شوید و آلودگی و ابتلا به ویروس کرونا و مریضی های دیگر را به جان بخرید تا از آن خرید کنید. اما اینترنتی می توانید بدون حضور در ازدحام و شلوغی جمعیت به راحتی و کم خطر خرید کنید.


2) خرید با قیمت مناسب و بسیار ارزان تر از خرید حضوری فرش و کنترل بیشتر
یکی از مزایای خرید اینترنتی فرش حذف واسطه و دلالان، و مواجه کردن تولید کننده با خریدار است و این امر سبب می شود که خریدار با کمترین هزینه و بیشترین اختلاف قیمت نسبت به خرید حضوری، فرش را خریداری کرده و از آن استفاده کند.
 همچنین ممکن است در موقع خرید حضوری شما مجبور به خرید محصولی می شوید که فراتر از بودجه شما است اما با خرید اینترنتی می توانید با کنترل بودجه خود از هزینه اضافی جلوگیری کنید.


علاوه بر قیمت مناسب، برخی فروشگاه های اینترنتی فروش ویژه و کوپن های تخفیف ارائه می دهند و این موضوع می تواند یک خرید ارزان باورنکردنی فرش را برای شما فراهم کند و همچنین شما را از پرداخت مالیات بیش از اندازه معاف می کند.
حتی با صرفه جویی در مصرف بنزین برای رفتن به محل خرید، در هزینه های دیگر خود نیز صرفه جویی کرده اید.

3) مقایسه قیمت و نوع فرش
همه ما بار ها در گذشته، بعد از خرید های حضوری این نگرانی در ذهنمان شکل گرفته است که آیا ممکن است همین محصول را جاهای دیگر ارزان تر بفروشند؟ نکند در جایی دیگر فرش با تنوع های دیگر وجود داشته باشد و آن مدل ها که ما ندیده ایم بیشتر مطابق سلیقه ما باشد؟

خرید اینترنتی این نگرانی را نیز از شما دور می کند و این امکان را به شما می دهد تا بدون اسرار و فشار یک مغازه دار فرش و آوردن بهانه های مختلف از جمله : " کمی دیگر دور بزنیم برمیگردیم " یا " تا چه ساعتی مغازه هستید؟ " آن هم با عذاب وجدان بی مورد، به راحتی درهمه فروشگاه های اینترنتی فرش چرخ بزنید و قیمت ها و مدل های هر فروشگاه را با فروشگاه دیگر مقایسه کنید و از جایی که به دلخواه خودتان است، مدل مورد علاقه و سلیقه خود را با قیمت مناسب خریداری کنید و از خریدتان مطمعن باشید و لذت ببرید.


خرید فرش به صورت آنلاین حق مقایسه و انتخاب را به شما می دهد و احساس یک خرید موفق و به شما کمک می کند حس یک خرید سودآور فرش را تجربه کنید و شما در فرایند خرید همه کاره هستید و اولویت دارید و هدف سود ناتمام یک واسطه و دلال فرش نباشید.


4) تنوع شگفت انگیز فرش
شما اگر بخواهید فرش کاشان را به صورت حضوری بخرید، می توانید به مغازه های خرده فروشی فرش شهر خود مراجعه کنید و یا حتی برای اطمینان از اصالت آن مجبور می شوید به نمایندگی یک شرکت خاص با تنوع محدود همان شرکت در شهر خود مراجعه کنید و بین محصولات موجود در همان نمایشگاه فرش بگردید و فرش مورد نظر خود را پیدا کنید و با واسطه از شرکت تولیدی فرش خریداری کنید.
تازه این در حالی امکان پذیر است که شرکت های فرش کاشانی مد نظر شما در شهر شما نمایندگی داشته باشند. در غیر اینصورت شما برای اطمینان از اصالت کالا و خرید نسبتا ارزان تر، مجبورید شال و کلاه کنید و خطرات و هزینه های یک سفر را به جان بخرید و به کاشان سفر کنید تا خرید خود را انجام دهید.


در صورتی که شما می توانید بدون محدود کردن خود به شهر خود و یا شرکت خاص، بدون نیاز به سفر کردن حضوری، مجازی به فروشگاه اینترنتی سفر کنید و با دنیایی متنوع از محصولات فرش از جمله گلیم فرش ماشینی و گبه فرش ماشینی با قیمت هایی بسیار مناسب تر و خیالی آسوده خرید کنید.
خرید اینترنتی فرش، تنوع در نوع رنگ، اندازه و هر برند که مورد نظرتان هست را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با آزادی انتخاب، با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین خرید فرش را انجام دهید.  

5) امنیت و کنترل و پیگیری محصول خریداری شده
بعد از خرید اینترنتی فرش از فروشگاه های اینترنتی معتبر و با سابقه، شما به راحتی می توانید تمامی مراحل خرید و ارسال تا زمانی که به دست شما می رسد را کنترل کنید و در صورت هرگونه نگرانی و یا مغایرت محصول خریداری شده با محصولی که به دست شما رسیده، به راحتی می توانید از طریق تماس با پشتیبانی سایت و پیگیری آن را مرجوع کرده و هر مشکل احتمالی دیگر را برطرف کنید و حتی می توانید با انتخاب روش های مختلف پرداخت خرید فرش از جمله پرداخت بیشتر هزینه خرید فرش را در محل تحویل فرش پرداخت کنید و نگرانی نسبت به کلاه برداری فروشگاه های اینترنتی نداشته باشید.

6) به راحتی خریدهای خصوصی کنید و هدیه را آسان تر ارسال کنید
در بسیاری از خانواده ها حریم خصوصی رعایت رعایت نمی شود و برای مثال خرید یک فرش از مغازه یا کارخانه به صورت حضوری باید منتظر بمانید تا همه افراد دور هم جمع بشوند و به مغازه بروند و هر کدام یک نظر بدهند و در نهایت گاهی شما مجبور می شوید عطای خرید را به لقایش ببخشید و از خرید منصرف شوید و یا حتی بدتر، شما فرشی را بخرید که مطابق میل و سلیقه شما نیست و شما علاقه ای به آن ندارید. در صورتی که کسی که از این فرش استفاده می کند و باید لذت ببرد شما هستید.


خرید اینترنتی این حریم خصوصی خرید فرش را برای شما حفظ می کند و شما به تنهایی یا با نظر تعدادی محدود از اعضای خانواده و عزیزانتان فرش مورد سلیقه خود را انتخاب کنید و از خرید خود با لذت استفاده کنید.
همچنین شما می توانید نوع فرش مورد نظر خود را سفارش دهید و یا حتی عکس خود یا عزیزانتان را بدهید و آن را در هر سایزی که بخواهید آن را چاپ کنید و در سریع ترین زمان ممکن به دستتان برسد.

یا حتی در برخی مواقع شما بدون اطلاع کسی می خواهید فرش گبه یا تابلو فرش چاپی و بافت همچنین فرش کودک و عروسک مورد علاقه عزیزانتان را خریداری و به عنوان فرش هدیه به دستشان برسانید و با خرید حضوری فرش این امکان به شما نمی دهد و یا شرایط را برای مخفی کاری بسیار سخت می کند اما خرید آنلاین به شدت کار شما را راحت می کند.

7) دسترسی به نظرات شخصی دیگر مصرف کننده ها
همه محصولات فرش در فروشگاه اینترنتی قابلیت این را دارند که خریداران نظرات خود را نسبت به محصولات خاصی بیان کنند و از فواید و کاستی های آن ها بگویند. شما در خرید اینترنتی این امکان را دارید که از نظرات کاربران و خریداران دیگر نیز استفاده کنید و با خیالی راحت تر و آگاهانه تر تصمیم بگیرید و خرید کنید.

8) دسترسی مستقیم به مدیران و واحد گارانتی و پشتیبانی 24 ساعته
سایت های فروش اینترنتی فرش به شما این امکان را می دهند تا هر زمانی که نیاز به ارتباط با هر بخش از فروش تا ارسال مرسولات را احساس کنید، به راحتی با قابلیت های گذاشته شده در سایت به طور مستقیم با مدیران هر بخش صحبت کنید و نگرانی های خود را برطرف کنید در صورتی که اگر بخواهید از یک نمایشگاه فرش خرید حضوری و مستقیم انجام دهید شاید شما یک شماره تماس از مغازه دار داشته باشید و اگر چند سال از خرید شما گذشته باشد و مغازه فرش فروشی بسته و یا نقل مکان کرده باشد شما دیگر هیچ راهی برای برقراری ارتباط و رفع نگرانی خود نخواهید داشت اما فروشگاه اینترنتی فرش حتی اگر پاسخگویی تلفنی صورت نگیرد شما به آدرس مستقیم کارخانه فرش خریداری شده دسترسی دارید و می توانید در هر حال نگرانی خود را رفع کنید.

9) ارایه مشخصات کامل محصول و ارایه محصولات مشابه
یکی از ویژگی های بارز خرید اینترنتی این است که هر محصول و مدل فرش به طور مجزا در فروشگاه اینترنتی؛ کامل مشخصات آن نوشته شده است و شما می توانید از رنگ ها و جنس نخ های آن محصول مطمعن شوید و عکس های و فیلم های اختصاصی محصول را مشاهده کنید تا هم راحت تر انتخاب کنید و هم نکاتی را یاد بگیرید که کارشناسان فرش برای آن محصول خاص برای شما توضیح می دهند. در حالی که این امکان در خرید حضوری فرش امکان پدیر نیست و فروشنده هر محصولی که مدنظر خودش هست را بهتر و کامل تر برای شما توضیح می دهد و گاهی مواقع متاسفانه کلاه برداری های زیادی از این طریق صورت می گیرد.
خرید اینترنتی از تعریف های سفارشی جلوگیری می کند و واقعیت هر محصول را برای شما بازگو می کند و شما با اطمینان بیشتری خرید می کنید و احساس خرسندی از خریدتان می کنید.

10) ست کردن محصولات متنوع فرش
یکی از بزرگ ترین دغدغه های خریداران فرش به خصوص کسانی که وارد منزل نو می شوند، این است که می خواهند مدل و رنگی را انتخاب کنند که اصطلاحا با وسایل دیگر خونه خودشان سِت باشد و یا می خواهد مدل و رنگ فرش پذیرایی شان با رنگ گلیم فرش در آشپزخانه و یا فرش داخل اتاق ها سِت باشد.


در خرید حضوری حتی اگر بزرگترین مغازه های فرش فروشی هم باشد، هیچ گاه شما نمی توانید تمامی محصولات متنوع فرش را به گونه ای پیدا و خریداری کنید که آن سِت مد نظر شما درست شود و اگر حتی آن مغازه تمامی مدل های مد نظر شما را داشته باشد بسیار کار دشواری برای شما و آن فرد فروشنده هست تا بین آن همه محصول و رنگ متفاوت، مدل و رنگ های مد نظر شما پیدا شود چون عملا شما نه می توانید منظور خود را به کسی به طور کامل توضیح دهید نه خودتان آشنایی با مغازه فرش فروشی دارید که بخواهید به راحتی بگردید و مدل و رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید و خرید کنید و یا بدتر ممکن است یک محصول را مجبور باشید از یک مغازه تهیه کنید و محصول هم مدل و هم رنگ آن را مجبور باشید بگردید و از مغازه دیگری خریداری کنید.


اما در خرید آنلاین فرش شما می توانید به راحتی روی مبل نشسته و با دسترسی راحتی که به کلیه محصولات دارید و قابلیت سرچ دقیق حتی بر اساس نوع رنگ که در دسترستان هست می توانید مدل رنگ مورد نظر خود را پیدا کرده و یک جا خرید کنید و به جای گشتن از یک مغازه به مغازه دیگر، از یک صفحه سایت به صفحه دیگر سایت بروید و هم مدل های زیاد و متنوع ببینید و هم گیج نشوید.

این دلایل فقط 10 دلیل از هزاران دلیلی بود که به ما اثبات می کند در این دوران که جهان در حال پیشرفت هست، ما برای خریدی راحت و بصرفه از فروشگاه های اینترنتی فرش استفاده کنیم تا علاوه بر راحتی و بصرفه بودن خرید، تنوع خرید ما را بشدت بالا برود و دست ما را برای خرید های متنوع باز می کند. بنابراین خرید اینترنتی فرش از خرید حضوری فرش به صورت مستقیم از کارخانه یا مغازه های فرش فروشی و نمایندگی های برند های مطرح فرش بسیار بهتر است و برای خریداران بالاترین و بهترین سود و امکانات را به همراه دارد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی