تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مزایای خرید اینترنتی فرش از کارخانه

نام نویسنده: زینب انتخابی
مزایای خرید اینترنتی فرش از کارخانه

چرا باید فرش را اینترنتی بخریم؟
آنچه که در مورد فروشگاه اینترنتی فرش باید بدانید
با خرید اینترنتی، فرش را ارزان بخرید

به قطع امروزه شاهد تاثیر اینترنت در هر کسب و کاری هستید، به طوری که می‌توان گفت این پیشرفت علم و فناوری توانسته جهات مختلفی از زندگی مردم را تحت تاثیر قرار دهد و به نوعی دگرگون سازد. در حال حاضر اینترنت توانسته این برهه از زمانی را عصر الکترونیک معرفی کند و به نوعی بهترین و رایج ترین راه کسب درآمد شناخته شود.

وجود تعدد تولیدکنندگان و فروشندگان، بحث رقابت میان آن ها و تقاضای بالای خریداران برای هر محصولی به ویژه فرش سبب شده تا تولیدکنندگان را وادار نماید برای گذر از این تنگنا دست به فروش اینترنتی بزنند تا به نوعی بتوانند مشتریان زیادی را کسب نمایند.

بدین جهت بوده که به منظور ارتقای آگاهی و کمک به مردم در این زمینه یعنی خرید آنلاین مقاله در دست فراهم شده است تا بتوانید با اطلاعات بیان شده از روش سنتی خرید دل کنده و به سمت این شکل از خرید که مزایای فراوانی را نیز در بر دارد، روی آورید.

با ما همراه باشید تا با مزایای خرید اینترنتی فرش از کارخانه آشنا گردید و بر اساس آن به دنبال این شکل از خرید بروید که سبب می‌شود تا در صورت نبود وقت و گذارندن زمان برای گشتن و انتخاب نمودن، با این شکل از خرید به راحتی به خواسته خود برسید.

 

چرا باید فرش را اینترنتی بخریم؟

شاید در باب اینترنت و خرید اینترنتی به ویژه در زمینه فرش به عنوان یکی از کالا های اساسی منازل این سؤال ذهن شما را به خود مشغول ساخته باشد که چرا باید فرش را اینترنتی بخریم و چرا خرید به شکل حضوری را کمتر پیشنهاد می‌دهند و چگونه می‌توان به این شکل از خرید در قبال پولی که پرداخت می‌کنید، اعتماد نمود که در پاسخ بدان می‌توان به مزایای خرید اینترنتی فرش اشاره نمود که پاسخی بر این سؤال شما خواهد بود که در زیر بدان پرداخته ایم.

البته باید بدین نکته نیز توجه کنید که بحث ورود کرونا به کشور یا هر بیماری که بحث حضور در جامعه خطر آفرین برای سلامت شماست نیز بی تاثیر در رشد چشمگیر خرید آنلاین نداشته و شاید همین علتی بر رونق گرفتن این شیوه خرید شده است.

مزایای خرید آنلاین فرش فروشگاه فرش کاشان


با خرید آنلاین، به بهترین قیمت فرش دست یابید

همان طور که می‌دانید در اصل این شکل از خرید، خرید اینترنتی فرش ماشینی بدون واسطه از کارخانه است؛ یعنی از خود تولیدکننده بدون حضور واسطه محصول را خریداری می‌نمایید. همین خرید مستقیم و نبود واسطه سبب شده تا از هزینه های اضافی قرار گرفته بر روی محصول شامل اجاره بها، سود دلال و... کاسته شود و در اصل فرش با همان قیمت تولیدی در اختیار شما قرار گیرد و این از مهمترین مزیت خرید آنلاین فرش ماشینی به شمار می‌رود.

حتی این شکل از خرید سبب حذف هزنیه های اضافی رفت و آمد برای شما نیز می‌گردد و این خود به نوعی صرف کمترین هزینه برای خرید فرش را به دنبال دارد و همین دلایلی است که سبب شده تا بگویند که می‌توانید با خرید آنلاین، به بهترین قیمت فرش دست یابید و این مزیت مهمی برای پیشنهاد این شکل از خرید به شماست.

به طور مثال می‌توان در این زمینه بدین موضوع اشاره کرد که همان طور که می‌دانید قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 نسبت به تراکم های بالا به عنوان پرفروش ترین قالی ماشینی، قیمتی مطلوب را در بر دارد که با وجود مطلوبیت قیمت با خرید آنلاین خواهید توانست به نسبت بازار فرش این بافته را ارزان‌تر یا در اصل با قیمت تولیدی بخرید.

 

خریدی مطمئن و راحت با صرف کمترین زمان به شکل آنلاین

قطعا اگر دغدغه و مشکلات زندگی به قدری باشد که نتوانید زمان زیادی را برای خرید فرش به ویژه به دلیل نقش مهمی که بر روی دکوراسیون منازلتان دارد، صرف کنید پیشنهاد می‌شود که خریدی مطمئن و راحت با صرف کمترین زمان به شکل آنلاین را تجربه کنید.

صرف کمترین زمان و دسترسی راحت به محصولات و مقایسه آن ها از لحاظ طرح، رنگ و حتی قیمت به راحتی انتخاب و تصمیم نهایی خرید را برای شما به دنبال دارد، بدون این که دغدغه ای برای گذراندن و صرف زمان برای خرید حضوری داشته باشید.

شما با شکل خرید آنلاین می‌توانید به صورت 24 ساعته و در هفت روز و هفته و در هر ساعتی از شبانه روز که برایتان مقدور است محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید، یا به جهت اطمینان بیشتر می‌توانید فرش دلخواه خود را انتخاب نموده و در ساعت اداری و کاری اقدام به خرید آن نماید تا بتوایند با واحد امور پشتیبانی یا مشاوره مجموعه نیز در تماس باشید.

 

قابلیت مشاهده تعداد محصولات بالا و تنوعی از طرح و رنگ

شاید وقتی به سراغ خرید حضوری می‌روید قطعا تعداد محدودی از طرح و رنگ از فرش را می‎بینید‌ که حتی برخی از آن در نمایشگاه های مختلفی از فرش وجود دارد و این که به مشاهده و بررسی این که کدامین طرح و رنگ را انتخاب کنید، بپردازید زمان زیاد و صبر و حوصله فراوانی را نیاز داشته باشد و بدین جهت و رفع این موضوع یعنی صرف کمترین زمان و قابلیت مشاهده تعداد محصولات بالا و تنوعی از طرح و رنگ شیوه خرید اینترنتی فرش از کارخانه به شما پیشنهاد داده می‌شود. خریدی که سبب شده تا متنوع ترین محصولات یک مجموعه را مشاهده نمایید و به راحتی به مقایسه و انتخاب نهایی خود دست بزنید.

البته که باید بدین مسئله نیز توجه نمود که در صورت وجود یک رنگی از طرح و مورد پسند واقع شدن آن در فروشگاه اینترنی و در صورت ناموجود آن، این امکان وجود دارد که بتوانید به سفارش آن نیز دست بزنید و این از مزیت هایی است که در فروشگاه آنلاین برای شما در نظر گرفته شده است.

البته باید بدین موضوع نیز توجه داشته باشید که به غیر از طرح و رنگ محصولات وجود تنوع تراکم و سبک های فرش نیز از مواردی است که به صورت یکجا در فروشگاه های آنلاین برای خریداران اینترنتی مهیا شده است تا به راحتی بتوانید به انواع فرش های ماشینی از فرش با سبک کلاسیک گرفته تا فرش های مدرن و فانتزی و حتی گلیم فرش و... دست یابید.

شما به راحتی می‌توانید در این شیوه به انتخاب پرفروش ترین نوع فرش های دستباف گونه ارائه شده در بازار یعنی انواع فرش 1200 شانه دست یابید و سپس فرش دلخواه خود را با قیاس قیمت و طرح و رنگ انتخاب کنید.

 

دسترسی به مشخصات کاملی از محصول برای خرید

وقتی شما فرش مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کرده اید به راحتی در فروشگاه اینترنتی و در صفحه مربوط به محصول مورد نظر می‌توانید به مشخصاتی نظیر سایز، رنگبندی، تراکم و نوع الیاف و حتی دستگاه بافت آن نیز دست یابید تا به نوعی بتوانید خریدی مطمئن را تجربه کنید.

درستی و صحت این اطلاعات به راحتی بعد از تحویل فرش بر روی شناسنامه پشت آن درج شده است و می‌توانید بدان دست یابید و در صورت مغایرت می‌توانید بدون هیچ گونه هزینه ای به عودت محصول دست بزنید.

البته که باید بدانید برای هر فرشی در فروشگاه های اینترنتی ارائه ضمانت و گارانتی کتبی به منظور تضمین کیفیت داده می‎شود که این خود تضمینی است بر صحت فرش انتخابی شما برای خرید و عدم مغایرت آن با اطلاعاتی که در سایت یا فروشگاه اینترنتی وجود دارد.

 

قابلیت جست و جوی فرش بر اساس رنگ یا طرح دلخواه

اگر طرح یا رنگبندی خاصی از فرش مدنظر شماست، شما به راحتی می‌توانید در فروشگاه اینترنتی با قابلیت جست و جوی فرش بر اساس رنگ یا طرح دلخواه به راحتی فرش مورد نظر خود را در تراکم های مختلف پیدا نموده و بر اساس نیاز دست به خرید آن بزنید و این امکانی است که منجر به انتخابی سریع و راحت برای شما می‌شود.

 

امکان مشاهده نظرات خریداران قبلی در مورد فرش خریداری شده

قطعا وقتی به سراغ خرید یک فرش می‌روید اطلاع و بررسی نظرات دیگران نیز برای خرید شما حائز اهمیت است؛ چرا که بر اساس این نظرات است که خواهید توانست در باب فرش و رضایت مشتریان که تاثیرگذار انتخاب شماست، اطلاعاتی را کسب نمایید.

در شیوه خرید اینترنتی فرش از کارخانه امکان مشاهده نظرات خریداران قبلی در مورد فرش خریداری شده وجود دارد و شما به راحتی بر استاندارد حرف آن ها می‌توانید با خیالی راحت محصول دلخواه خود را خریداری نمایید.

تمامی این مزیت های ذکر شده بوده که توانسته شیوه خرید آنلاین را محبوب بین خریداران نماید و پاسخ به این سؤال شما باشد که چرا خرید فرش به صورت آنلاین به شما پیشنهاد می‌شود؛ البته که باید به سری نکات طلایی دیگر در این زمینه توجه کنید که در ادامه بدان اشاره نموده ایم.

 

آنچه که در مورد فروشگاه اینترنتی فرش باید بدانید

همان طور که در بالا بدان اشاره نموده ایم به غیر از این که توانسته اید به این سؤال که چرا باید فرش را اینترنتی بخریم و چه مزایایی دارد، پی ببرید، لازم است در زمینه نکته طلایی این خرید که در اصل اطلاع و اعتماد به فروشگاه های اینترنتی فرش است، توجه نمایید که در قالب آنچه که در مورد فروشگاه اینترنتی فرش باید بدانید، به آن پرداخته ایم.

وقتی صحبت از خرید آنلاین فرش در میان است باید به این که امروزه بزرگتر شدن فضای فروشگاه های آنلاین و وجود سودجویان و کلاهبرداران نیز در این زمینه زیاد شده است، توجه کنید و برای خرید به سراغ فروشگاهی بروید که دارای نماد های لازمه برای خرید اینترنتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند، بروید تا بتوانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر به خرید دست بزنید.

کارخانه اصلی فرش کاشان یکی از این مجموعه های فروش آنلاین است که با خیالی راحت می‌توانید برای خرید به سراغ آن بروید؛ چرا که تمامی ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی فرش مطلوب را در بردارد که اولین آن در اصل همان نماد های نظیر نماد اعتماد الکترونیکی، نماد پرداخت ایمن و ستاد ساماندهی است که از وزارت صنعت و معدن دریافت کرده است.

همچنین به منظور جلب اعتماد و رضایت مشتریان در کنار اطمینان خاطر بیشتر برای آنان به غیر از داشتن این نماد های لازمه به ارائه خدماتی چون دسترسی مستقیم با مدیران و واحد فروش فرش، در نظر گرفتن شیوه های ارسالی فرش با روش های مختلف با انتخاب خریدار، ارسال به موقع و پیگیری سفارش را برای شما مهیا کرده است تا بتوانید با اطمینان کامل از این فروشگاه آنلاین فرش دست به خرید بزنید.

همچین می‎توانید با اطلاع از میزان اعتبار فروشنده فرش قبل از خرید غیر حضوری نیز اعتماد خود در این زمینه را ارتقا بخشید تا با شناختی کامل و بدون هیچ شکی به سمت فروشگاه اینترنتی و خرید فرش بروید.

 

با خرید اینترنتی، فرش را ارزان بخرید

حال که توانسته اید با مزایایی که خرید آنلاین فرش ماشینی دارد، آشنا شوید و با اطلاعات لازم در باب فروشگاه های اینترنتی فرش اطلاعات خود برای این خرید را تکمیل کنید، بهتر است دست به خرید بزنید و فرش خود را با کمترین قیمت خریداری نمایید.

قطعا شنیده اید که می‎توانید با خرید اینترنتی، فرش را ارزان بخرید و شاید این موضوع کمی برای شما شک برانگیز باشد که آیا کیفیت پایین است یا بحث کاهبرداری در میان است که این چنین موضوعی بیان می‌شود که در پاسخ بدان می‌توان گفت هیچکدام؛ بلکه حذف واسطه و دلالان و بسیاری از هزینه های اضافی و تعامل مستقیم با تولید کننده سبب شده تا با این شیوه خرید ارزش افزوده ای کمتر و در اصل به همان قیمت تولیدی را برای فرش در نظر گیرند و شاید همین علتی شده تا بتوانید با خرید اینترنتی به نسبت خرید از فروشگاه های فرش یا بازار، فرش را ارزان‌تر یا به عبارتی با بهترین قیمت خریداری نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی