جدیدترین فرش کاشان

چرا باید فرش را اینترنتی بخریم و چه مزایایی دارد؟

خرید اینترنتی فرش ماشینی بدون واسطه از کارخانه

در این مقاله قصد در بالا بردن آگاهی مردم و کمک در چگونگی خرید اینترنتی فرشی با قیمت مناسب و بدون واسطه از کارخانه را داریم، که اکثر ایرانیان هنوز به خرید از روش سنتی اطمینان خاطر دارند و هدف ما جلب توجه مشتری از خریدی مطمئن و بدون واسطه است. از چند دهه قبل فرش اصلی ترین جزء در خانه های ایرانیان بوده است و در همه خانه ها فرش از قدیم تاکنون استفاده می شود. گاها ممکن است که فردی وقت و شرایط مناسب برای گشتن و پیدا کردن فرشی مناسب را ندارد و ناچارا مجبور به خرید اینترنتی کالا می شود که البته بعد از پیدا کردن اطمینان خاطر نسبت به فروشگاه های اینترنتی خرید فرش به صورت آنلاین بسیار لذت بخش و کارامد است.

• چند نکته طلائی و مهم که چرا باید فرش را اینترنتی بخریم؟ چه مزایایی دارد؟

• قیمت فرش
یکی از مزایایی که خرید اینترنتی فرش دارد خریدی بدون واسطه و مستقیم از فروشندگان و تولید کنندگان فرش ماشینی است که باعث شده است هزینه های اضافی مانند اجاره مغازه و فروشگاه ها، قبوض، مالیات و... روی قیمت فرش کشیده نشود و فرشی با هزینه هایی حتی کمتر از خود کارخانه بصورت مستقیم داشته باشیم و مردم سراسر جهان، و تاجران به راحتی می توانند از فروشگاه های اینترنتی فرش مورد نظر خود را بدون وجود محدویت خریداری کنند.

• خرید فرش به صورت غیر حضوری
خرید فرش یا هرکالایی دیگر در دوران کرونا باعث مختل شدن کارها و خرید های مردم شده است چون ممکن است عده ای از خرید حضوری هراسان شوند از این رو با خرید اینترنتی فرش می توانیم خریدی مطمئن و با خیال راحت داشته باشیم و از مزایای آن بهره مند شویم و از طرفی دیگر می توانیم از خریدی بدون محدودیت، با صبر و حوصله در هر زمان در طول شبانه روز با قیمت مناسب به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه بهره مند شویم.

• دسترسی مستقیم به مدیران و واحد گارانتی فرش
امروزه با بزرگتر شدن فضای  فروشگاه های آنلاین چیزی که حائز اهمیت است وجود سودجویان و کلاهبرداران است که باید قبل از خرید از فروشگاه اینترنتی اطمینان خاطر داشته باشیم تا جنسی درجه دو، و بی کیفیت  را جایگزین کالایی اصل و با کیفیت نکنند و ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که بتوانید با مدیران و واحد گارانتی فرش در ارتباط باشید.

• تنوع در تعداد محصولات و تنوع در طرح و رنگ فرش
در خرید غیر مستقیم تنوع زیاد طرح و مدل موجود می باشد که از نزدیک و به صورت مستقیم از کارها عکس برداری شده است و در سایت قرار داده شده، وجود قیمت ها، اطلاعات کافی در مورد تعداد شانه، تعداد رنگ های بکار برده شده در فرش، اندازه فرش، تنوع بسیار بالا و... وجود دارد. که بدون صرف هزینه و تلف شدن وقت می توانیم طرح و مدل های دلخواه خود را ببینیم و اطلاعاتی که لازم داریم را در مورد کالای انتخابی کسب کنیم.

• تحویل بدون عیب و نقص فرش درب منزل یا در باربری
یکی دیگر از مزایایی که خرید آنلاین فرش دارد تحویل سریع کالا می باشد، شما زمانی که فرش از فروشگاه بصورت مستقیم خریداری می کنید فروشنده باید فرش مورد نظر شما را به کارخانه فرش سفارش بدهد که پروسه زمانبری است برای تحویل گرفتن کالا اما در خرید آنلاین فروشنده مستقیم با تولید کننده در ارتباط است و فرش مورد نظر مشتری را سفارش داده و تا تحویل درب منزل مشتری و یا باربری همه چیز بر عهده خود فروشنده خواهد بود .

• شرایط عودت خرید فرش
یکی از دغدغه هایی که ممکن است در خرید اینترنتی فرش ماشینی برای مشتریان بوجود بیاید این است که در زمان تحویل گرفتن فرشی که سفارش داده است، از رنگ، بافت، نوع فرش رضایت نداشته باشد که همه کالا ها دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند که در صورت عدم رضایت می توانید آنرا مرجوع، و فرش دیگری تحویل بگیرید.

• خرید مستقیم فرش
برای کسانی که شرایط خرید فرش به صورت آنلاین را ندارند و یا طالب داشتن خریدی مطمئن به صورت حضوری هستند می توانند مستقیما و با ایجاد هماهنگی از طریق پشتیبانی فروش فرش، از خرید مستقیم از کارخانه بهره مند شوند.

• تنوع در شاخه محصولی فروشگاه های فرش
چیزی که در خرید اینترنتی فرش حائز اهمیت است، این است که در خرید اینترنتی فرش شما وقتی که وارد سایت می شوید می توانید همه محصولات را یک جا ببینید به عنوان مثال فرش های فانتزی، کلاسیک، سنتی و...، و از تنوع بی نظیر محصولات لذت ببرید.

• تنوع در تعداد محصولات و تنوع در طرح و رنگ فرش
یکی دیگر از مزایای بسیار خوب خرید اینترنتی فرش یا خرید غیر حضوری فرش وجود تنوع زیاد در تعداد محصولات تولید شده و وجود تنوع در طرح و رنگ های بسیار زیبا می باشد.

• ارائه مشخصات کامل فرش قبل از خرید
شما زمانی که فرش مورد نظر خود را انتخاب می کنید، در همان صفحه می توانید از مشخصات فرش مانند: سایز، رنگ بندی، تعداد رنگ های استفاده شده و جنس نخ فرش اطلاعات کافی برای خریدی مطمئن را کسب کنید.

• نظرات خریداران قبلی در مورد فرش خرید شده
خب کم کم داریم به قسمت خوب ماجرا نزدیک می شویم چرا؟ چون شما می توانید نظرات کاربرانی که قبلا از ما فرش خرید کرده اند را بخوانید و از میزان رضایت دیگران مطلع شوید برای خریدی مطمئن.

• قابلیت جست و جوی فرش بر اساس رنگ
شما می توانید فرش مورد نظر خود را بر اساس رنگی که در نظر دارید در فروشگاه اینترنتی ما جست و جو کنید و به چیزی که در نظر دارید هر لحضه نزدیک و نزدیک تر شوید.

• اطلاع از تعداد رنگ و سایز فرش ها
زمانی که محصولی مد نظر شما مشتری عزیز می باشد و آن محصول در فروشگاه موجود نیست شما می توانید به راحتی با پشتیبانی در ارتباط باشید تا زمانی که طرح و رنگ و سایر محصولات دلخواه شما موجود شد به شما اطلاع دهند.

• امکان بافت سفارشی فرش در سایزها و طرح و رنگ های دلخواه مورد نظر شما
ما می توانیم هر آن چیزی که مد نظر مشتریان عزیزمان هست را به نحو احسنت اجرا کنیم و شما می توانید فرش مورد نظر خود را با توجه به متراژ، طرح و نقش مورد نظر و دلخواه خود سفارش دهید و تحویل بگیرید.

• امکان مقایسه فرش قبل از خرید و تنوع در طرح و رنگ
شما زمانی که برای خرید حضوری به فروشگاهی مراجعه می کنید نمی توانید بگوئید که همه محصولات را بیاوردند و ببینید و مدام بخواهید در مورد انواع فرش ها و... سوال بپرسید و کل شهر را زیر پا بگذارید برای مقایسه نوع و قیمت فرش ها که هم برای خودتان و هم فروشنده خسته کننده است ولی در خرید اینترنتی فرش شما می توانید به راحتی محصولات را با هم مقایسه کرده و از تنوع زیاد محصولات برای خریدی مطمئن آگاه شوید.

• ارسال به موقع فرش و قابلیت پیگیری سفارش
در فروشگاه اینترنتی فرش می توانید با مدیران و مشاوران کارخانه در ارتباط باشید برای داشتن خریدی مطمئن و پیگیری سفارشات و همچنین از خدمات فروش آنلاین و ارسال به موقع نیز بهره مند شوید.

• اطلاع از میزان اعتبار فروشنده فرش قبل از خرید غیر حضوری فرش
• برای اینکه شما خریدی مطمئن داشته باشید و بتوانید به سایت اطمینان خاطر پیدا کنید می توانید به سایت مراجعه کنید و نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه فرش از وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماد ضمانت پرداخت بانکی فروشگاه فرش و نماد ساماندهی فروشگاه فرش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مشاهده نمائید در صورتیکه در خرید حضوری فرش شما نمی توانید میزان اعتبار فروشنده فرش را ارزیابی نموده یا از ایشان جواز کسب طلب نمایید.

فرش ماشینی کاشان