تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد فرش 6 متری

فرش 6 متری

اولین تولید فرش های ماشینی در سال 1350 در کارخانه ای که در شهرک صنعتی راوند کاشان تأسیس شده بود انجام شد و آن شروع و نقطه آغازین فرش های ماشینی بود . به جد می توان گفت در آن هنگام حتی تولید کنندگان هم انتظار چنین پیشرفت و گستردگی را در طی 40 سال نداشته اند و بی سابقه بودن این روند در طول تاریخ صنعت نساجی جالب توجه است .
در طول این دوره تولید کنندگان متعددی وارد بازار شده اند که در این میان تولید کنندگان کاشانی با ارائه بهترین محصولات نبض بازار را در دست گرفته و با داشتن تعداد زیادی برند ناب و با کیفیت از جمله فروشگاه فرش کاشان توانایی تبدیل به پایتخت فرش ماشینی جهان را کسب کرده اند . وجود تعداد  700 تولید کننده ثبت شده در شهر کاشان نشان از تعدد کارخانه های تولید فرش و قالی در این شهر می باشد و بی شک داشتن این تعداد کارخانه و تولید کننده در صورتی امکان پذیر است که رقابت سنگینی در میان باشد . هر تولید کننده بنا بر کسب سود بیشتر و جلب توجه مشتریان برای رسیدن به فروش بیشتر باید تولیدات خود را به اندازه دیگر تولید کنندگان با کیفیت و جذاب نماید و در عین حال با بخشیدن ویژگی نوین به تولیدات ، توجه مشتریان را جلب کند . بخشیدن  ویژگی نوین در صورتی امکان پذیر است که پای خلاقیت و نوآوری در میان باشد حال آنکه این خلاقیت و نوآوری به گستردگی و بالا رفتن تنوع منجر خواهد شد . یکی ازدلایل مطرح شده فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان ، داشتن تنوع بالا در زمینه های مختلف از جمله طرح و رنگ و سایز است .
دسته بندی های مختلفی از بازار فرش کاشان قابل انجام است . در این میان رایج ترین دسته بندی ها ، دسته بندی بر اساس شانه و تراکم ، رنگ و نقشه ، نوع طرح و از همه مهم تر ابعاد و سایز فرش است . اولین آیتم انتخابی خریداران توجه به ابعاد و سایز فرش های ماشینی است . اگر ابعاد و سایز به درستی انتخاب نشود زیباسازی دکوراسیون را دچار دگرگونی می سازد .
فروش فرش های 6 متری بیشتر از فرش های 9 متری و فرش های 12 متری است .
ابعاد فرش
ابعاد فرش های ماشینی به دو دسته استاندارد و غیر استاندارد تقسیم می شوند . ابعاد استاندارد محدود به فرش های 24 متر ، فرش های 12 متر ، فرش های 9 متر و فرش های 6 متر می شوند . اما فرش های غیر استاندارد تنوع زیادی داشته و عموما فرش های متری و فرش های سفارشی را شامل می شوند اگر چه در ابتدای تولید محصولات ماشینی و در همان سال های ابتدایی 1350 تولید فرش در ابعاد استاندارد نیاز خریداران را رفع می نموده است اما در حال حاضر علاوه بر رقابت شدید و جلب توجه مشتریان از طریق تولیدات متنوع از نظر سایز و اندازه ، نیاز خریداران نیز گسترده تر شده است و از طرف دیگر اصول زیبایی شناسی اجازه پهن کردن هر فرش با هر سایز و اندازه ای را در هر فضایی نمی دهد .
تقاضا برای ابعاد مختلف فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان به موارد متعددی بستگی دارد . تا چند سال قبل فرش های 12 متر بیشتری فروش را در بین محصولات بی نظیر فروشگاه فرش کاشان داشته اند اما اخیرا فرش های 9 متر و خصوصا فرش های 6 متری خریداران بیشتری به خود جلب کرده است . در کلی ترین حالت می توان دلیل این تغییر تقاضا را در تغییر سبک زندگی و رفتن به سمت و سوی زندگی آپارتمان نشینی با تعداد اعضا کمتر در یک خانه تلقی کرد . در گذشته خانه های بزرگ تر و خانواده ها گسترده تر بوده اند اما در حال حاضر اتاق ها کوچک تر ، فضای خانه محدود تر و زندگی های شهر نشینی نسبت به قبل جمع و جور تر شده است .  از این رو نیاز به فرش های سایز بزرگ کم شده است .
تقاصا برای فرش های 6 متری
فرش های شش متری به علت حجم و وزن کم تر نسبت به فرش های سایز بزرگ تر نیز مورد تقاضا قرار می گیرند .
توضیح ما برای خرید فرش های 6 متر کاشان بدین لحاظ است که این محصولات دارای ویژگی های زیر می باشد :
1- نخ خاب از جنس اکرولیک هیت ست شده به عنوان بهترین نخ در تولید فرش های ماشینی
2- نخ تار و پود از جنس پنبه و پلی استر
3- داشتن تنوع و هارمونی در طرح و رنگ و نگاره ها
4- عدم هیچ گونه عیب و نقصی از جمله تکرار سیلندر ، بافت غلط ، غیر قرینه بودن رنگ و نگاره ها
5-داشتن ابعاد دقیق و عدم اختلاف سایز فرش بافته شده با ابعاد از پیش تعیین شده
6- و ....
فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان در شانه و تراکم و تنوع طرح و رنگ بالایی تولید می شوند . از همین رو باب تمامی فضاهای خانه خواهند بود . برای مثال فرش های 6 متری 500 شانه باب فضاهایی مانند آشپزخانه ، اتاق خواب ، راهرو ، هال و .... می باشد و فرش های 6 متری 1200 شانه و فرش های 6 متری 1000 شانه برای پذیرایی ، اتاق مهمان نشین و ... مناسب است . حتی اگر خانه شما بزرگ است فرش های 6 متری کارآیی خواهند داشت . برای مثال می توانید در پذیرایی بزرگ خود چند تخته فرش 6 متری را پهن کنید . هر فرش در عین هماهنگ بودن با دیگری می تواند طرح و نقشه متفاوتی داشته باشد بدین ترتیب فضای پذیرایی را پارتیشن بندی کنید و کاربرد های مختلفی ایجاد نمایید . یک تخته فرش 6 متری برای جلو مبلمان و پذیرایی از مهمان ها ، یک تخته فرش 6 متری جلوی شومینه برای دور همی های خانوادگی و یک تخته فرش 6 متری هم جلوی تلویزیون برای مواقعی که قصد دارد تلویزیون تماشا کنید .
خرید فرش ماشینی 6 متری
برای خرید فرش های ماشینی 6 متری روش های مختلفی وجود دارد . خرید به روش مستقیم و خرید به روش غیر مستقیم دو حالت کلی از روش های خرید از فروشگاه فرش کاشان است . روش خرید مستقیم شامل خرید حضوری از کارخانه و خرید از فروشگاه آنلاین می باشد . اگر امکان رفتن به کارخانه فرش کاشان برای شما مقدور است ، می توانید محصول را با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فروشگاه فرش کاشان خریداری نمایید . برای این کار کافی است از طریق لینک و یا آدرس اینترنتی به فروشگاه وارد شده و از مزایا و خدمات متعدد آن استفاده نمایید . فروشگاه آنلاین فرش کاشان برای خریدارانی که هدفمند وارد فروشگاه می شوند امکان جست و جوی سریع و پیشرفته فراهم آورده است . برای مثال اگر قصد خرید فرش 6  متری را دارید در قسمت موتور جست و جو عبارت 6 متر را سرچ نمایید تا انواع و اقسام فرش های 6 متری برای شما نمایش داده شود .
قالی های ماشینی 6 متر این فروشگاه تنوع شانه و تراکم ، طرح و رنگ بالایی دارند  و متناسب با نیاز خریداران طراحی و تولید شده اند .
مزیت خرید اینترنتی فرش 6 متری از فروشگاه فرش کاشان به شرح زیر است :
1- خرید فرش 6 متری اصل ، بدون نگرانی و دغدغه بابت تقلبی بودن محصول خریداری شده
2- خرید به قیمت ارزان و مناسب چراکه دست واسطه ها و دلالان در میان نیست و هزینه های سربار و نمایشگاهی وجود ندارند .
3- فرش های خریداری شده بصورت آنلاین دارای گارانتی و ضمانت فروش هستند .
4- ارسال رایگان فرش درب منزل در خرید اینترنتی
5- انتخاب محصول از بین صد ها طرح و رنگ و باز بودن دست خریداران در انتخاب
6- عدم نیاز به صرف زمان و هزینه جهت رفتن به فروشگاه و لزوم خرید به حضور مجازی در فروشگاه

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی