سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» همه چیز در مورد فرش 6 متری

فرش 6 متری

اولین تولید فرش های ماشینی در سال 1350 در کارخانه ای که در شهرک صنعتی راوند کاشان تأسیس شده بود انجام شد و آن شروع و نقطه آغازین فرش های ماشینی بود . به جد می توان گفت در آن هنگام حتی تولید کنندگان هم انتظار چنین پیشرفت و گستردگی را در طی 40 سال نداشته اند و بی سابقه بودن این روند در طول تاریخ صنعت نساجی جالب توجه است .
در طول این دوره تولید کنندگان متعددی وارد بازار شده اند که در این میان تولید کنندگان کاشانی با ارائه بهترین محصولات نبض بازار را در دست گرفته و با داشتن تعداد زیادی برند ناب و با کیفیت از جمله فروشگاه فرش کاشان توانایی تبدیل به پایتخت فرش ماشینی جهان را کسب کرده اند . وجود تعداد  700 تولید کننده ثبت شده در شهر کاشان نشان از تعدد کارخانه های تولید فرش و قالی در این شهر می باشد و بی شک داشتن این تعداد کارخانه و تولید کننده در صورتی امکان پذیر است که رقابت سنگینی در میان باشد . هر تولید کننده بنا بر کسب سود بیشتر و جلب توجه مشتریان برای رسیدن به فروش بیشتر باید تولیدات خود را به اندازه دیگر تولید کنندگان با کیفیت و جذاب نماید و در عین حال با بخشیدن ویژگی نوین به تولیدات ، توجه مشتریان را جلب کند . بخشیدن  ویژگی نوین در صورتی امکان پذیر است که پای خلاقیت و نوآوری در میان باشد حال آنکه این خلاقیت و نوآوری به گستردگی و بالا رفتن تنوع منجر خواهد شد . یکی ازدلایل مطرح شده فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان ، داشتن تنوع بالا در زمینه های مختلف از جمله طرح و رنگ و سایز است .
دسته بندی های مختلفی از بازار فرش کاشان قابل انجام است . در این میان رایج ترین دسته بندی ها ، دسته بندی بر اساس شانه و تراکم ، رنگ و نقشه ، نوع طرح و از همه مهم تر ابعاد و سایز فرش است . اولین آیتم انتخابی خریداران توجه به ابعاد و سایز فرش های ماشینی است . اگر ابعاد و سایز به درستی انتخاب نشود زیباسازی دکوراسیون را دچار دگرگونی می سازد .
فروش فرش های 6 متری بیشتر از فرش های 9 متری و فرش های 12 متری است .
ابعاد فرش
ابعاد فرش های ماشینی به دو دسته استاندارد و غیر استاندارد تقسیم می شوند . ابعاد استاندارد محدود به فرش های 24 متر ، فرش های 12 متر ، فرش های 9 متر و فرش های 6 متر می شوند . اما فرش های غیر استاندارد تنوع زیادی داشته و عموما فرش های متری و فرش های سفارشی را شامل می شوند اگر چه در ابتدای تولید محصولات ماشینی و در همان سال های ابتدایی 1350 تولید فرش در ابعاد استاندارد نیاز خریداران را رفع می نموده است اما در حال حاضر علاوه بر رقابت شدید و جلب توجه مشتریان از طریق تولیدات متنوع از نظر سایز و اندازه ، نیاز خریداران نیز گسترده تر شده است و از طرف دیگر اصول زیبایی شناسی اجازه پهن کردن هر فرش با هر سایز و اندازه ای را در هر فضایی نمی دهد .
تقاضا برای ابعاد مختلف فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان به موارد متعددی بستگی دارد . تا چند سال قبل فرش های 12 متر بیشتری فروش را در بین محصولات بی نظیر فروشگاه فرش کاشان داشته اند اما اخیرا فرش های 9 متر و خصوصا فرش های 6 متری خریداران بیشتری به خود جلب کرده است . در کلی ترین حالت می توان دلیل این تغییر تقاضا را در تغییر سبک زندگی و رفتن به سمت و سوی زندگی آپارتمان نشینی با تعداد اعضا کمتر در یک خانه تلقی کرد . در گذشته خانه های بزرگ تر و خانواده ها گسترده تر بوده اند اما در حال حاضر اتاق ها کوچک تر ، فضای خانه محدود تر و زندگی های شهر نشینی نسبت به قبل جمع و جور تر شده است .  از این رو نیاز به فرش های سایز بزرگ کم شده است .
تقاصا برای فرش های 6 متری
فرش های شش متری به علت حجم و وزن کم تر نسبت به فرش های سایز بزرگ تر نیز مورد تقاضا قرار می گیرند .
توضیح ما برای خرید فرش های 6 متر کاشان بدین لحاظ است که این محصولات دارای ویژگی های زیر می باشد :
1- نخ خاب از جنس اکرولیک هیت ست شده به عنوان بهترین نخ در تولید فرش های ماشینی
2- نخ تار و پود از جنس پنبه و پلی استر
3- داشتن تنوع و هارمونی در طرح و رنگ و نگاره ها
4- عدم هیچ گونه عیب و نقصی از جمله تکرار سیلندر ، بافت غلط ، غیر قرینه بودن رنگ و نگاره ها
5-داشتن ابعاد دقیق و عدم اختلاف سایز فرش بافته شده با ابعاد از پیش تعیین شده
6- و ....
فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان در شانه و تراکم و تنوع طرح و رنگ بالایی تولید می شوند . از همین رو باب تمامی فضاهای خانه خواهند بود . برای مثال فرش های 6 متری 500 شانه باب فضاهایی مانند آشپزخانه ، اتاق خواب ، راهرو ، هال و .... می باشد و فرش های 6 متری 1200 شانه و فرش های 6 متری 1000 شانه برای پذیرایی ، اتاق مهمان نشین و ... مناسب است . حتی اگر خانه شما بزرگ است فرش های 6 متری کارآیی خواهند داشت . برای مثال می توانید در پذیرایی بزرگ خود چند تخته فرش 6 متری را پهن کنید . هر فرش در عین هماهنگ بودن با دیگری می تواند طرح و نقشه متفاوتی داشته باشد بدین ترتیب فضای پذیرایی را پارتیشن بندی کنید و کاربرد های مختلفی ایجاد نمایید . یک تخته فرش 6 متری برای جلو مبلمان و پذیرایی از مهمان ها ، یک تخته فرش 6 متری جلوی شومینه برای دور همی های خانوادگی و یک تخته فرش 6 متری هم جلوی تلویزیون برای مواقعی که قصد دارد تلویزیون تماشا کنید .
خرید فرش ماشینی 6 متری
برای خرید فرش های ماشینی 6 متری روش های مختلفی وجود دارد . خرید به روش مستقیم و خرید به روش غیر مستقیم دو حالت کلی از روش های خرید از فروشگاه فرش کاشان است . روش خرید مستقیم شامل خرید حضوری از کارخانه و خرید از فروشگاه آنلاین می باشد . اگر امکان رفتن به کارخانه فرش کاشان برای شما مقدور است ، می توانید محصول را با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فروشگاه فرش کاشان خریداری نمایید . برای این کار کافی است از طریق لینک و یا آدرس اینترنتی به فروشگاه وارد شده و از مزایا و خدمات متعدد آن استفاده نمایید . فروشگاه آنلاین فرش کاشان برای خریدارانی که هدفمند وارد فروشگاه می شوند امکان جست و جوی سریع و پیشرفته فراهم آورده است . برای مثال اگر قصد خرید فرش 6  متری را دارید در قسمت موتور جست و جو عبارت 6 متر را سرچ نمایید تا انواع و اقسام فرش های 6 متری برای شما نمایش داده شود .
قالی های ماشینی 6 متر این فروشگاه تنوع شانه و تراکم ، طرح و رنگ بالایی دارند  و متناسب با نیاز خریداران طراحی و تولید شده اند .
مزیت خرید اینترنتی فرش 6 متری از فروشگاه فرش کاشان به شرح زیر است :
1- خرید فرش 6 متری اصل ، بدون نگرانی و دغدغه بابت تقلبی بودن محصول خریداری شده
2- خرید به قیمت ارزان و مناسب چراکه دست واسطه ها و دلالان در میان نیست و هزینه های سربار و نمایشگاهی وجود ندارند .
3- فرش های خریداری شده بصورت آنلاین دارای گارانتی و ضمانت فروش هستند .
4- ارسال رایگان فرش درب منزل در خرید اینترنتی
5- انتخاب محصول از بین صد ها طرح و رنگ و باز بودن دست خریداران در انتخاب
6- عدم نیاز به صرف زمان و هزینه جهت رفتن به فروشگاه و لزوم خرید به حضور مجازی در فروشگاه

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیرینگ فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان