تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز درباره فرش 9 متری

فرش 9 متری

بازار فرش همه ساله پذیرای مشتریان زیادی است که جهت خرید انواع و اقسام فرش ها وارد بازار شده و از بین انواع و اقسام مختلف محصولات ، فرش مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری می نمایند . در بین انواع مختلف فرش ها ، ابعاد هم اهمیت داشته و انتخاب سایز و ابعاد فرش ماشینی ، برای خریدار اهمیت بسیاری دارد .
اگر بخواهیم دسته بندی بازار فرش بر اساس سایز و ابعاد را مطرح کنیم ، دسته های مختلفی شامل ابعاد استاندارد و ابعاد غیر استاندارد وجود دارند . ابعاد استاندارد شامل فرش های 6 متر ، فرش 9 متر ، 12 متر و 24 متر هستند و فرش های غیر استاندارد شامل دسته های مختلفی از روپشتی و قالیچه گرفته تا فرش های بزرگ پارچه و .... . دستگاه هایی موجود در کارخانه جات عموما فرش هایی تولید می کنند در ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر . با توجه به سبک زندگی آپارتمان نشینی و ساخت امروزی خانه های مدرن ، استفاده از فرش های 24 متر و بزرگ پارچه کم کم از رونق افتاده است و برای مکان های عمومی مانند مساجد ، سالن های اجلاس و ... مورد استفاده قرار می گیرند . در گذشته استفاده از فرش های 12 متر برای خانه های سنتی رواج داشته است اما امروزه خرید فرش های 9 متر و 6 متر استفاده و کاربرد بیشتری دارد .
همچنین سبک زندگی و سلیقه افراد به گونه ای متمایز شده است که حتی در خانه های بزرگ ، افراد ترجیح می دهند از چند تخته فرش در ابعاد 9 متر و 6 متر استفاده نمایند ، چراکه هم زیبایی و پارتیشن بندی توسط این محصولات راحت تر انجام شده و هم حمل و شست و شوی فرش های 9 متری به نسبت فرش های بزرگ سهل تر خواهد بود .
فرش 9 متری کاشان
بر همگان واضح و مبرهن است که مشتریان بازار فرش به دنبال خرید فرش های کاشان می باشند چراکه ویژگی های مثبت این محصولات به حدی است که برند های کاشان را به بهترین برند ها در سراسر جهان مبدل ساخته است .
برای خرید فرش کاشان در ابعاد مختلف کلیک کنید .
نام نهادن کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی بدان جهت صورت گرفته است که محصولات تولید شده با برند ناب کاشان از جمله فرش کاشان در رده بهترین محصولات و با کیفیت ترین فرش ها می باشد .
خرید فرش 9 متری در شانه 700 پرفروش ترین دسته محصولات فروشگاه فرش کاشان می باشد . فرش های 700 شانه مقاومت و ارزان قیمت بوده و برای مکان های مختلفی از خانه مناسب تلقی می شوند . فرش های 9 متری کاشان علاوه بر ابعاد مناسب ویژگی های دیگری هم دارند که فرش را باب خرید و پرمخاطب نموده است . از جمله :
داشتن الیاف خاب مناسب : فرش های 9 متری از الیافی تحت عنوان الیاف اکرولیک هیت ست تولید شده اند . فرش های اکرولیک هیت ست با کیفیت ترین و با دوام ترین فرش ها هستند . فرش های 9 متری اکرولیک هیت ست ، علاوه بر مقاومت دارای زیبایی و درخشانی ، بدون پرزدهی ، مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید ، مقاوم در برابر حرارت و ... می باشد .
از آنجایی که فرش ها عامل مهمی در زیبایی دکوراسیون به حساب می آیند و در صنعت طراحی نقش بسزایی بر عهده دارند ، باید در نظر داشت که هنگام انتخاب فرش خصوصا از نظر سایز آیتم های زیبایی را لحاظ کرد .
زیبایی شناسی در فرش های 9 متری
انتخاب خریداران وسواس به زیبایی و خوش سلیقه ، فرش های 9 متری را خریداری می کنند تا زیبا بخش خانه هایشان باشد .
مقاله مربوطه : طریق ست کردن فرش با دکوراسیون منزل
جهت انتخاب سایز فرش باید ابعاد اتاق را در نظر گرفت و فرشی خرید که اندکی از سایز اتاق کوچک تر باشد . فاصله افتادن بین دیوار خانه و لبه فرش عاملی زیبا ساز در فضا محسوب می شود . برای اتاق پذیرایی و اتاق ناهار خوری می توان فرش را در سایزی خریداری نمود که تنها زیر میز را پوشش دهد و به گونه ای قرار بگیرد که هنگام نشستن پای مهمان ها روی زمین قرار نگیرد و در مورد اتاق ناهار خوری کافی است فرش زیر میز تا لبه صندلی ها را پوشش دهد .
انتخاب فرش 9 متری برای اتاق 12 متر مناسب است . اگر خواهان خرید فرش برای پذیرایی های بزرگ هستید ، بهتر است چند تخته فرش 9 متری خریداری نمایید و با پهن کردن در پذیرایی قسمت های مختلف پذیرایی را پارتیشن بندی نمایید .
خرید اینترنتی فرش 9 متری
فرش های 9 متری در داشتن قیمت حد واسط فرش های 12 متری و فرش های 6 متری هستند . چراکه در استفاده از مواد اولیه هم حد واسطه این دو دسته هستند . فرش های 9 متری را می توان بصورت اینترنتی خریداری نمود .
خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فرش کاشان مزایای متعددی دارد از جمله :
خرید فرش 9 متری اصل : با خرید مستقیم از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان نگرانی بابت تقلب و اصل نبودن نخواهیم داشت . فرش های خریداری شده با ضمانت و گارانتی به فروش می رسند و از این رو همه خریداران از هر گونه آسیب احتمالی و ... مبرا خواهند بود .
قیمت ارزان : فرش های 9 متری عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان قیمتی ارزان تر از سایر فروشگاه ها دارند . داشتن قیمت ارزان در فروشگاه های آنلاین به علت کوتاه بودن مسیر عرضه و تکنیک هایی است که در این روش خرید استفاده می شود و دلیلی بر کیفیت پایین آن نخواهد بود .
خرید راحت و آسان : خریدارانی که به روش های اینترنتی مبادله انجام می دهند طعم یک خرید راحت و مقرون به صرفه را می چشند . در این روش برای داشتن یک تخته فرش ناب از فروشگاه فرش کاشان نیازی به خارج شدن از خانه نیست . به اینترنت وصل شده و با چند کلیک وارد فروشگاه شوید ، در دسته محصولات به دیدن فرش های عرضه شده از برند مورد نظر بپردازید . دیدن تمامی محصولات در کنار یکدیگر و ارسال رایگان محصول خریداری شده مواردی هستند که راحتی خرید را به دنبال خواهند داشت .
پشتیبان آنلاین : خرید فرش از فروشنده آگاه و مشورت با افراد خبره در تصمیم و خرید تأثیر گذار است . در خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداران می توانند از پشتیبان آنلاین کمک گرفته و همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال از کارشناسان خبره مشور بگیرند . فروشگاه فرش کاشان به عنوان یکی از برند های معروف شهر کاشان ، مورد استقبال همگان قرار گرفته است و داشتن تنوع و طرح و نگاره های زیبا و فراوان ویژگی فرش های 9 متری فروشگاه فرش کاشان است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی