سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» همه چیر را درباره فرش 12 متری بدانید

فرش 12 متری

در گذشته خانه و خانواده مفهومی متفاوت از امروز داشته اند . خانه های قدیمی بزرگ بوده و خانواده ها گسترده تر از امروز بوده اند . تعداد زیادی از اعضا تحت عنوان یک خانواده در خانه ها کنار یکدیگر زندگی می کرد در حال حاضر سبک آپارتمان نشینی موجبات تفاوت خانه و خانواده را فراهم آورده است . در خانه های امروزی ابعاد اتاق ها همگام با کم شدن تعداد اعضا کاسته شده است . اگر به خانه های امروزی نگاه کنیم و تفاوت ان با خانه های قدیمی را در نظر بگیریم خواهیم دید که کوچک شدن ابعاد هر اتاق و کم شدم متراژ خانه ها مهم ترین تفاوت قابل مشاهده است . از همین رو کف پوش انتخابی هم کوچک تر شده و از متراژ های بالا به سمت متراژ های کوچک تر فرش حرکت کرده است . برای مثال تا چند سال قبل خرید فرش های 12 متری برای اتاق خواب ها هم رواج داشته است اما امروزه برای اتاق خواب ها از فرش های 6 متری و فرش9 متری استفاده می شود .
امروزه فرش های 12 متری برای پذیرایی ، اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه ها و ... رواج بیشتری دارد . 

اگر تا به حال به فروشگاه های اینترنتی و بازار های فیزیکی جهت خرید فرش ماشینی مراجعه کرده باشید حتما شاهد وجود تعداد زیادی فرش در سایز ها و ابعاد مختلف شده اید . تنوع در دنیای بزرگ فرش و قالی به حدی است که دادن نام دنیای فرش به بازار ها امکان پذیر است . فروشگاه فرش کاشان به عنوان یکی از فروشگاه های خوش نام و خوش سابقه در تولید فرش و قالی با تعدد بالای محصولات چه از نظر رنگ و طرح و چه از نظر سایز و ابعاد سهم بسزایی در تنوع بخشیدن و بزرگ تر نمودن این بازار ها دارد .
ادامه مقاله به شما کمک خواهد کرد تا همه چیز را در مورد یک تخته فرش ماشینی 12 متری بدانید و در انتخاب بهتر بکار بگیرید .
تعیین قیمت فرش ماشینی 12 متری
در تعیین قیمت هر محصولی موارد متعددی حضور دارند که در صدر همگی مواد اولیه می باشد . مواد اولیه از نظر کیفیت و مرغوبیت و همچنین حجم مصرفی در تعیین قیمت اثر گذار هستند . از آنجایی که فروشگاه فرش کاشان در تولید بهترین محصولات تخصص دارد و تولید فرش های ماشینی با کیفیت و مرغوبیت بالا را تضمین می کند ، در تولید از بهترین مواد اولیه استفاده می نماید اما به خاطر داشته باشید که تولید کنندگان با سابقه و کاربلد کاشانی با خرید مواد اولیه به صورت مستقیم و بدون واسطه تا حد امکان در تولید فرش های ارزان قیمت فعالیت خواهند داشت . در مورد حجم و میزان مصرف مواد اولیه مسلما هرچه ابعاد و سایز فرش بیشتر باشد ، از مواد اولیه بیشتری هم کمک گرفته شده است از همین رو فرش های 12 متری نسبت به فرش های 6 متر و 9 متر دارای قیمت بیشتری هستند چراکه در تولید از مواد بیشتری استفاده کرده اند .
علاوه بر سایز فرش ، شانه و تراکم هم می تواند در تعیین میزان مصرف مواد اولیه دخالت داشته باشد . برای فهم موضوع ، فرش های ماشینی 1200 شانه را با فرش های ماشینی 700 شانه مقایسه می کنیم . در تولید فرش ها با شانه و تراکم بالا فشردگی و در هم تنیدگی بیشتری نسبت به فرش با شانه و تراکم پایین مشاهده می شود از همین رو برای تولید متراژ مشابه فرش با شانه و تراکم بالا نیاز به مواد اولیه بیشتری داریم . از طرفی فرش های 1200 شانه و 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان با نخ خاب اکرولیک نازک و مقاوم تولید شده اند در حالی که فرش های 500 شانه و 700 شانه این فروشگاه از نخ های کرولیک هیت ست مقاوم اما ضخیم تولید شده اند . از همین رو میزان مصرف نخ های نازک در فرش های 12 متری 1200 شانه و 1000 شانه فرش کاشان در مقایسه با فرش های 500 شانه 12 متری و فرش 700 شانه 12 متری  بیشتر می باشد و این دلیلی ست برای گران تر بودن محصولات پر شانه و پر تراکم یا متفاوت در ابعاد از لحاظ میزان مصرف مواد اولیه .
علاوه بر میزان مواد اولیه و کیفیت آن ها ، داشتن طرح و نگاره هم در تعیین قیمت بی اثر نیست . هرچه طرح ها و نگاره ها زیبا تر و شلوع تر باشند ، قیمت فرش بیشتر خواهد بود .
قیمت فرش های 12 متری بافته شده در کارخانه فرش کاشان که دارای نگاره ها و طرح های به روز تر و شلوغ تر هستند نسبت به فرش های 12 متری با طرح های ساده تر و نگاره های خلوت تر بیشتر می باشد . شانه و تراکم در نوع نگاره تعیین کننده هستند ، هرچه شانه و تراکم بیشتر شود به لحاظ بالا رفتن ظرافت بافت و زیبایی بی نظیر استفاده از نگاره های شلوغ تر که قیمت بیشتری هم دارند مناسب تر خواهد بود از همین رو قیمت یک تخته قالی ماشینی 12 متری در شانه و تراکم بالا به لحاظ داشتن نگاره های زیباتر و طرح های ارزشمند تر بیشتر از قیمت فرش ماشین 12 متری در شانه و تراکم پایین می باشد . استفاده از نگاره های ساده تر و طرح های خلوت تر در محصولات فروشگاه فرش کاشان با شانه و تراکم 500 و 700 فرش هایی را موجب شده است که در قیمت بسیار مقرون به صرفه و در کیفیت و مقاومت بسیار بالا و جذاب هستند .
انتخاب فرش 12 متری
انتخاب سایز و ابعاد فرش یکی از انتخاب هایی است که ما را در داشتن یک تخته فرش خوب هدایت می کند . هنگام خرید باید به سایز فرش دقت نمود . یکی از اصول مهم در زیبایی شناسی خرید فرشی است که از ابعاد اتاق کوچک تر باشد و هنگام پهن شدن در کف اتاق قدری از فضا بین لبه فرش و دیوار خالی باشد . فرش های 12 متری برای فضاهایی مناسب هستند که مساحت اتاق بیشتر از 12 متر باشد . به یاد داشته باشید که هرگز فرش های 12 متری را در فضاهایی با مساحت کم تر از 12 متر پهن نکنیم چراکه تا خوردگی اطراف فرش موجب شکستن و به مرور زمان پارگی در محصول خواهد شد .
فرش های 12 متری در شانه و تراکم پایین برای آشپزخانه ، اتاق خواب ها و ... مناسب هستند و خرید فرش های ماشینی 12 متری در شانه و تراکم بالا برای پذیرایی های بزرگ ، پهن شدن زیر میز ناهار خوری و ... کاربرد فراوان دارند .
خرید فرش 12 متری
در هنگام خرید باید برند و فروشگاه مورد توجه ویژه قرار گیرد . خرید از برند معتبر و نام آشنایی مانند فروشگاه فرش کاشان و فروشگاهی که در آن فروشنده متخصص این حرفه باشد در تعیین خوب یا بد بودن فرش مهم است .
برای داشتن یک تخته فرش ماشینی 12 متری اصل ، فروشگاه های اینترنتی و آنلاین بهترین مکان برای خرید به حساب می آیند . در این فروشگاه ها ، تولید کننده نقش فروشنده را بر عهده داشته و فرش مستقیما از کارخانه به دست خریداران می رسد این یعنی کوتاه شدن مسیر عرضه تا حد ممکن و عدم وجود هیچ گونه دلال و واسطه ای که قصد افزوده قیمت را داشته باشد .
فرش های 12 متری وزن ، حجم و مساحت زیادی دارند از این رو در حمل و نقل هم با دشواری هایی همراه هستند . فرش های ماشینی خریداری شده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با ارسال رایگان به درب منزل خریدار ارسال شده و تمام هزینه های حمل بر عهده فروشنده خواهد بود . داشتن ضمانت و گارانتی دیگر مزیت خرید فرش 12 متری از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان