تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیر را درباره فرش 12 متری بدانید

نام نویسنده: فرش کاشان
فرش 12 متری

در گذشته خانه و خانواده مفهومی متفاوت از امروز داشته اند . خانه های قدیمی بزرگ بوده و خانواده ها گسترده تر از امروز بوده اند . تعداد زیادی از اعضا تحت عنوان یک خانواده در خانه ها کنار یکدیگر زندگی می کرد در حال حاضر سبک آپارتمان نشینی موجبات تفاوت خانه و خانواده را فراهم آورده است . در خانه های امروزی ابعاد اتاق ها همگام با کم شدن تعداد اعضا کاسته شده است . اگر به خانه های امروزی نگاه کنیم و تفاوت ان با خانه های قدیمی را در نظر بگیریم خواهیم دید که کوچک شدن ابعاد هر اتاق و کم شدم متراژ خانه ها مهم ترین تفاوت قابل مشاهده است . از همین رو کف پوش انتخابی هم کوچک تر شده و از متراژ های بالا به سمت متراژ های کوچک تر فرش حرکت کرده است . برای مثال تا چند سال قبل خرید فرش های 12 متری برای اتاق خواب ها هم رواج داشته است اما امروزه برای اتاق خواب ها از فرش های 6 متری و فرش9 متری استفاده می شود .
امروزه فرش های 12 متری برای پذیرایی ، اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه ها و ... رواج بیشتری دارد . 

اگر تا به حال به فروشگاه های اینترنتی و بازار های فیزیکی جهت خرید فرش ماشینی مراجعه کرده باشید حتما شاهد وجود تعداد زیادی فرش در سایز ها و ابعاد مختلف شده اید . تنوع در دنیای بزرگ فرش و قالی به حدی است که دادن نام دنیای فرش به بازار ها امکان پذیر است . فروشگاه فرش کاشان به عنوان یکی از فروشگاه های خوش نام و خوش سابقه در تولید فرش و قالی با تعدد بالای محصولات چه از نظر رنگ و طرح و چه از نظر سایز و ابعاد سهم بسزایی در تنوع بخشیدن و بزرگ تر نمودن این بازار ها دارد .
ادامه مقاله به شما کمک خواهد کرد تا همه چیز را در مورد یک تخته فرش ماشینی 12 متری بدانید و در انتخاب بهتر بکار بگیرید .
تعیین قیمت فرش ماشینی 12 متری
در تعیین قیمت هر محصولی موارد متعددی حضور دارند که در صدر همگی مواد اولیه می باشد . مواد اولیه از نظر کیفیت و مرغوبیت و همچنین حجم مصرفی در تعیین قیمت اثر گذار هستند . از آنجایی که فروشگاه فرش کاشان در تولید بهترین محصولات تخصص دارد و تولید فرش های ماشینی با کیفیت و مرغوبیت بالا را تضمین می کند ، در تولید از بهترین مواد اولیه استفاده می نماید اما به خاطر داشته باشید که تولید کنندگان با سابقه و کاربلد کاشانی با خرید مواد اولیه به صورت مستقیم و بدون واسطه تا حد امکان در تولید فرش های ارزان قیمت فعالیت خواهند داشت . در مورد حجم و میزان مصرف مواد اولیه مسلما هرچه ابعاد و سایز فرش بیشتر باشد ، از مواد اولیه بیشتری هم کمک گرفته شده است از همین رو فرش های 12 متری نسبت به فرش های 6 متر و 9 متر دارای قیمت بیشتری هستند چراکه در تولید از مواد بیشتری استفاده کرده اند .
علاوه بر سایز فرش ، شانه و تراکم هم می تواند در تعیین میزان مصرف مواد اولیه دخالت داشته باشد . برای فهم موضوع ، فرش های ماشینی 1200 شانه را با فرش های ماشینی 700 شانه مقایسه می کنیم . در تولید فرش ها با شانه و تراکم بالا فشردگی و در هم تنیدگی بیشتری نسبت به فرش با شانه و تراکم پایین مشاهده می شود از همین رو برای تولید متراژ مشابه فرش با شانه و تراکم بالا نیاز به مواد اولیه بیشتری داریم . از طرفی فرش های 1200 شانه و 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان با نخ خاب اکرولیک نازک و مقاوم تولید شده اند در حالی که فرش های 500 شانه و 700 شانه این فروشگاه از نخ های کرولیک هیت ست مقاوم اما ضخیم تولید شده اند . از همین رو میزان مصرف نخ های نازک در فرش های 12 متری 1200 شانه و 1000 شانه فرش کاشان در مقایسه با فرش های 500 شانه 12 متری و فرش 700 شانه 12 متری  بیشتر می باشد و این دلیلی ست برای گران تر بودن محصولات پر شانه و پر تراکم یا متفاوت در ابعاد از لحاظ میزان مصرف مواد اولیه .
علاوه بر میزان مواد اولیه و کیفیت آن ها ، داشتن طرح و نگاره هم در تعیین قیمت بی اثر نیست . هرچه طرح ها و نگاره ها زیبا تر و شلوع تر باشند ، قیمت فرش بیشتر خواهد بود .
قیمت فرش های 12 متری بافته شده در کارخانه فرش کاشان که دارای نگاره ها و طرح های به روز تر و شلوغ تر هستند نسبت به فرش های 12 متری با طرح های ساده تر و نگاره های خلوت تر بیشتر می باشد . شانه و تراکم در نوع نگاره تعیین کننده هستند ، هرچه شانه و تراکم بیشتر شود به لحاظ بالا رفتن ظرافت بافت و زیبایی بی نظیر استفاده از نگاره های شلوغ تر که قیمت بیشتری هم دارند مناسب تر خواهد بود از همین رو قیمت یک تخته قالی ماشینی 12 متری در شانه و تراکم بالا به لحاظ داشتن نگاره های زیباتر و طرح های ارزشمند تر بیشتر از قیمت فرش ماشین 12 متری در شانه و تراکم پایین می باشد . استفاده از نگاره های ساده تر و طرح های خلوت تر در محصولات فروشگاه فرش کاشان با شانه و تراکم 500 و 700 فرش هایی را موجب شده است که در قیمت بسیار مقرون به صرفه و در کیفیت و مقاومت بسیار بالا و جذاب هستند .
انتخاب فرش 12 متری
انتخاب سایز و ابعاد فرش یکی از انتخاب هایی است که ما را در داشتن یک تخته فرش خوب هدایت می کند . هنگام خرید باید به سایز فرش دقت نمود . یکی از اصول مهم در زیبایی شناسی خرید فرشی است که از ابعاد اتاق کوچک تر باشد و هنگام پهن شدن در کف اتاق قدری از فضا بین لبه فرش و دیوار خالی باشد . فرش های 12 متری برای فضاهایی مناسب هستند که مساحت اتاق بیشتر از 12 متر باشد . به یاد داشته باشید که هرگز فرش های 12 متری را در فضاهایی با مساحت کم تر از 12 متر پهن نکنیم چراکه تا خوردگی اطراف فرش موجب شکستن و به مرور زمان پارگی در محصول خواهد شد .
فرش های 12 متری در شانه و تراکم پایین برای آشپزخانه ، اتاق خواب ها و ... مناسب هستند و خرید فرش های ماشینی 12 متری در شانه و تراکم بالا برای پذیرایی های بزرگ ، پهن شدن زیر میز ناهار خوری و ... کاربرد فراوان دارند .
خرید فرش 12 متری
در هنگام خرید باید برند و فروشگاه مورد توجه ویژه قرار گیرد . خرید از برند معتبر و نام آشنایی مانند فروشگاه فرش کاشان و فروشگاهی که در آن فروشنده متخصص این حرفه باشد در تعیین خوب یا بد بودن فرش مهم است .
برای داشتن یک تخته فرش ماشینی 12 متری اصل ، فروشگاه های اینترنتی و آنلاین بهترین مکان برای خرید به حساب می آیند . در این فروشگاه ها ، تولید کننده نقش فروشنده را بر عهده داشته و فرش مستقیما از کارخانه به دست خریداران می رسد این یعنی کوتاه شدن مسیر عرضه تا حد ممکن و عدم وجود هیچ گونه دلال و واسطه ای که قصد افزوده قیمت را داشته باشد .
فرش های 12 متری وزن ، حجم و مساحت زیادی دارند از این رو در حمل و نقل هم با دشواری هایی همراه هستند . فرش های ماشینی خریداری شده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با ارسال رایگان به درب منزل خریدار ارسال شده و تمام هزینه های حمل بر عهده فروشنده خواهد بود . داشتن ضمانت و گارانتی دیگر مزیت خرید فرش 12 متری از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی