تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش 700 شانه تراکم 2550

نام نویسنده: فرش کاشان
فرش 700 شانه تراکم 2550

یکی از ارکان مهم و اصلی برای کف پوش کردن منازل به خصوص در ایران ، استفاده از فرش برای زیباتر جلوه دادن منازل می باشد . یکی از پر فروش ترین و مورد استقبال ترین فرش ماشینی در میان انواع فرش های ماشینی ، فرش ماشینی هفتصد شانه می باشد . فرش 700 شانه به دلیل ویژگی خاصی که دارد بسیار مورد توجه قرار می گیرد . منظور از فرش 700 شانه ، فرش با تعداد 700 گره در یک متر مربع از طول می باشد . فرش ماشینی 700 شانه در تراکم های مختلفی چون : 1500 ، 2100 ، 2550 ، 2700 و 3000 بافته می شود . معروف ترین تراکم در این نوع محصول ، فرش 700 شانه تراکم 2550 می باشد . منظور از تراکم فرش تعداد گره در یک متر مربع از عرض فرش می باشد . همانطور که فرش 700 شانه در تراکم های مختلفی بافته می شود ، در بافت این نوع محصول نیز از تعداد رنگ های مختلفی برای تولید استفاده می شود که هرچه تعداد رنگ به کار رفته بیشتر، زیبایی این فرش را دو چندان می کند . تعداد رنگ استفاده شده برای بافت این محصول از 8 رنگ تا 12 رنگ متغییر می باشد .
برای دیدن انواع فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ، کلیک کنید .
فرش ماشینی 700 شانه
فرش 700 شانه به طور کلی به سه نوع مختلف دسته بندی می شود :
فرش ماشینی 700 شانه واقعی :
برای تولید این محصول از دستگاه بافت HCPX2 که از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های بافت می باشد استفاده می شوند که این موضوع در کیفیت فرش تولیدی تاثیر به سزایی دارد .
فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی :
برای تولید این محصول از دستگاه های بافندگی فرش های 500  شانه با اعمال تغییراتی بر روی آن ها برای بافت محصولات 700 شانه تبدیلی استفاده می شوند . از لحاظ کیفی این نوع محصول نسبت به فرش 700 شانه واقعی از کیفیت پایین تری برخوردار می باشد .
فرش ماشینی طرح 700 شانه :
این نوع فرش در واقع همان فرش 500 شانه می باشد اما در بافت آن از طرح و نقشه فرش های 700 شانه استفاده می شود و این امر سبب نام گذاری این نوع محصول به فرش طرح هفتصد شانه می باشد .
مقاله مربوطه : تفاوت فرش 700 شانه واقعی با تبدیلی
دلیل محبوبیت فرش ماشینی 700 شانه ؟
به دلیل استفاده فرش های 700 شانه در مکان های مختلف از جمله مکان های پر رفت و آمد که به دلیل مقاوت بالای این نوع فرش می باشد و به دلیل بلند بودن ارتفاع نخ خاب این محصول که سبب می شود لطافت و نرمی در این فرش دو چندان شود و قیمت مناسب این محصول ، این فرش مورد محبوبیت زیادی قرار گرفته است .
بهترین روش خرید فرش 700 شانه تراکم 2550
فرش 700 شانه با تراکم 2550 یکی از پر تقاضا ترین فرش در میان انواع فرش های ماشینی می باشد و به همین دلیل در تمامی فروشگاه های فروش فرش ارائه می شود . برای خرید این نوع محصول می توانید به دو روش اقدام به خرید نمایید :
1. روش اول ، خرید مستقیم فرش از درب کارخانه می باشد . امکان خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 به صورت مستقیم برای تمامی خریداران مهیا نیست و همه امکان سفر یا پرداخت هزینه های سفر برای رسیدن به کارخانجات تولیدی را ندارند و این روش برای آن ها مقرون صرفه نخواهد بود به همین دلیل روشی دیگر برای خریدارای فرش 700 شانه تراکم 2550 درنظر گرفته شده است تا به راحتی بتوانند فرش مورد نظر خود را خریداری نمایند .
2. روش دوم یا روشی که بسیار مقرون به صرفه می باشد ، خرید آنلاین فرش ماشینی می باشد . در این روش با صرفه جویی در وقت و هزینه با زدن چند دکمه و کلیک می توانید به راحتی به سایت مورد نظر رفته و فرش 700 شانه تراکم 2550 را در طرح های مختلف مشاهده نمایید و بهترین انتخاب را با نازلترین قیمت انجام دهید . دلیل این امر که در خرید فرش به صورت اینترنتی ، فرش با قیمتی پایین عرضه می شود ، حذف واسطه و دلالان فرش و هزینه های سنگین نمایشگاهی می باشد که این سبب شده تا تولید کنندگان علاوه بر نبودن این هزینه ها و رقابت محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به خریداران عرضه نمایند .
قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550
فرش های ماشینی در انواع مختلف با تعداد شانه و تراکم متفاوت تولید می شوند . یکی از عواملی که در قیمت این نوع فرش ها تاثیر دارد تعداد شانه و تراکم می باشد . با توجه به این مطلب می توان دریافت که فرش 700 شانه نسبت به سایر محصولات از قیمت پایین تری برخوردار می باشد . اما با توجه به اینکه فرش 700 شانه در انواع مختلف تولید می شوند ، فرش 700 شانه واقعی تراکم 2550 نسبت به سایر آنها هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت بالاتر می باشد .
فرش 700 شانه شرکت فرش کاشان
گروه تجاری فرش کاشان یکی از بهترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی که تمامی محصولات خود را با بهترین درجه کیفیت و نازلترین قیمت تولید و روانه بازار می کند . گروه تجاری فرش کاشان برای تولید تمامی محصولات خود از بهترین مواد اولیه و الیاف با پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های بافت استفاده می کند که این امر سبب بالا رفتن کیفیت فرش های تولیدی توسط این شرکت می باشد . به همین دلیل این گروه تجاری برای تمام فرش های ماشینی خود ضمانت اصل بودن کالا و برای خریداران ضمانت ده ساله فرش را در نظر گرفته است . شرکت فرش کاشان برای خریداران اینترنتی فرش ماشینی شرایطی  را در نظر گرفته است که از جمله آن می توان به ارسال رایگان فرش ، ضمانت هفت روزه بازگشت فرش در صورت معیوب بودن که امکان پرداخت وجه یا تعویض فرش را به همراه دارد ، در نظر گرفته است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی