تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی انواع رنگ بندی فرش ماشینی و رنگ فرش سال 98

انواع رنگ فرش ماشینی کاشان

اگر از دکور خانه و فضای آن خسته شده اید و احساس نیاز به تحول اساسی در خانه می بینید ، کافی است فرش زیر پای خود را تغییر دهید . فرش های ماشینی مساحت زیادی از خانه را پوشش می دهند مساحتی که در دید اعضا بوده و از همین رو نقش مهمی در تصاویر بصری ذهن دارد . فرش های ماشینی می توانند دکوراسیون خانه را متحول نمایند . اما از آنجایی که تعویض فرش به راحتی انجام نمی شود و قیمت گزاف فرش ، خرید متعدد آن را غیر ممکن می سازد هنگام خرید باید به موارد زیادی از جمله طرح و نقشه فرش دقت نمود . هرچند اولین فرش ها که درسال های 1350 تولید می شدند تنوع زیادی نداشته اند اما در حال حاضر  بازار فرش های ماشینی داغ و گسترده است . خرید فرش ماشینی با هر سلیقه ای امکان پذیر است و خریداران دست خالی از بازار  بر نمی گردند . تنوع فرش های ماشینی به حدی است که تمامی سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها را پوشش می دهد همچنین افراد با هر توان مالی می توانند فرش ماشینی مورد نیاز خود را تهیه نمایند .
موارد مهم و متعددی در داشتن فرش ماشینی اثر گذار است . مهم ترین آن ها قیمت ، شانه و تراکم ، ابعاد ، طرح و نگاره و رنگ می باشد . بسته به نیاز و کاربرد فرش های ماشینی برند های معتبر و نامی مانند برند فرش کاشان در شانه و تراکم مختلف انتخاب می شوند برای مثال فرش های ماشینی 500 شانه و 700 شانه فروشگاه فرش کاشان برای مکان های شلوغ و پرتردد خانه مانند هال ، جلوی درب ورودی و ... و مکان هایی که در دید مهمان ها نیستند مانند اتاق خواب ها خریداری می شوند . همچنین فرش های 500 شانه و 700 شانه فروشگاه فرش کاشان به لحاظ مقاومت در برابر فشار برای اتاق خواب مناسب هستند چراکه در اتاق خواب ممکن است وسایل سنگین مانند تخت خواب ، میز و ... روی فرش قرار بگیرد  . از طرف دیگر و آن سوی طیف فرش های ماشینی از لحاظ شانه و تراکم فرش های شبه دستبافت و لوکس هستند مانند فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه و حتی فرش های 1000 شانه ؛ مناسب برای پذیرایی و قسمت هایی از خانه هستند که نیازمند فرش های ماشینی لوکس و زیبا بوده و تردد و رفت و آمد در آن قسمت ها اندک است . فرش های ماشینی بر این اساس در شانه و تراکم های مختلف خریداری می شوند . حال آنکه طرح و رنگ و نگاره ها بر اساس شانه و تراکم تعیین می شود . هرچه فرش متراکم تر باشد و تعداد گره عرضی بیشتری داشته باشد ، نگاره های پیچیده تر و طرح های شلوغ تری در خود خواهد داشت . کافی است خریداران به نیاز خود توجه نموده و پس از تعیین شانه و تراکم محصول ، به انتخاب رنگ و طرح از بین فرش های با کیفیت و متنوع برند فرش کاشان بپردازند .
مقاله حاضر در رابطه با انتخاب رنگ فرش های ماشینی با تأکید بر رنگ فرش سال 98 پرداخته است . امید است پس از مطالعه نوشتار پیش رو بتوانید در انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون اقدام نمایید .
انواع رنگ فرش ماشینی کاشان
انواع طرح های فرش ماشینی در دسته بندی کالی شامل طرح های سنتی ، طرح های کلاسیک و طرح های مدرن یا فانتزی می باشد امروزه در دسته بندی محصولات فرش های ماشینی خصوصا تولید کنندگانی که محصولاتی متنوع تولید میکنند مانند برند فرش کاشان دسته هایی تحت عنوان فرش های ترک هم به دسته های مختلف اضافه می شود .
طیف رنگی وسیعی در تولیدات فروشگاه فرش کاشان به چشم می خورد که همگی زیبا و دل نشین هستند . هراز گاهی شاهد آن هستیم که رنگی خاص در بین خریداران محبوبیت پیدا کرده و به رنگ سال یا رنگ مد تبدیل می شود و خریداران را به خود جذب می کند . اما به یاد داشته باشید که قبل از خرید فرش به رنگ سال باید از هماهنگ بودن رنگ با سایر وسایل خانه از جمله مبلمان و پرده ها و همچنین سلیقه اعضا خانواده اطمینان حاصل نمایید . بازار فرش ماشینی پر است از رنگ هایی که اگر متناسب با دکوراسیون خانه انتخاب شوند به شدت زیبا و جذاب خواهند بود اما کافی است رنگ فرش انتخابی با سلیقه اعضا خانواده و یا با سبک زندگی یا دکور خانه و یا حتی با اصول زیبایی شناسی هماهنگی نداشته باشد ، آنگاه اگر بهترین و مدرن ترین رنگ را هم انتخاب کنید نخواهید توانست فضایی زیبا و دلچسب فراهم آورید . طیف رنگی فرش های ترک روشن و شاد می باشد عموما در رنگ زمینه کرم و حتی سفید تولید شده و از رنگ های قرمز ، صورتی ، زرد و ... در بافت زیاد کمک می گیرند . از همین رو در فرش های ترک موردی تحت عنوان رنگ زمینه به معنای واقعی وجود ندارد و در فروشگاه های اینترنتی در ویژگی محصولات رنگ زمینه ذکر نشده است .
فروشگاه فرش کاشان به عنوان تولید کننده ای متنوع و صاحب نام فرش هایی با رنگ زمینه و طرح های زیر ارائه داده است که مورد استقبال همگان قرار گرفته و به راحتی با دکوراسیون های مختلف قابلیت ست شدن دارد :
رنگ فرش های 1200 شانه کاشان
فرش گل برجسته طرح همراز در رنگ زمینه اطلسی ، آبی ، کرم ، سرمه ای ، نسکافه ای و فیلی
فرش گل برجسته طرح هوربانو در رنگ زمینه بادامی ، فیلی ، سرمه ای ، اطلسی ، لاکی
فرش گل برجسته طرح وانیا در رنگ زمینه فیلی ، سرمه ای ، بادامی ، آبی کاربنی ، اطلسی
فرش گل برجسته طرح وستا در رنگ زمینه کرم ، سرمه ای ، روناسی ، آبی و اطلسی
فرش گل برجسته طرح زیگورات جدید ترین طرح موجود در بازار در رنگ زمینه سرمه ای

رنگ فرش های 1500 شانه کاشان
طرح ایریانا در رنگ زمینه سرمه ای
طرح کندیس در رنگ زمینه گردویی با 14 رنگ اصلی در بافت
طرح وانشا در رنگ زمینه کرم و 14 رنگ اصلی در بافت
طرح تریاندا در رنگ زمینه آبی فیروزه ای و 14 رنگ اصلی در بافت
طرح گل افشان در رنگ زمینه کرم و 14 رنگ اصلی در بافت

رنگ فرش های طرح 700 شانه کاشان
فرش طرح 700 شانه طرح ملورین در رنگ زمینه گردویی با 8 رنگ اصلی در بافت
فرش طرح 700 شانه طرح گل افشان در رنگ زمینه سرمه ای با 8 رنگ اصلی در بافت
فرش طرح 700 شانه طرح کهربا در رنگ زمینه سرمه ای با 8 رنگ اصلی در بافت
فرش طرح 700 شانه طرح ناردون در رنگ زمینه سرمه ای با 8 رنگ اصلی در بافت

رنگ فرش های 1000 شانه کاشان
طرح پونک با رنگ زمینه سرمه ای و در 10 رنگ اصلی در بافت
طرح پگاه با رنگ زمینه کرم و در 10 رنگ اصلی در بافت
طرح پریزاد با رنگ زمینه سرمه ای و در 10 رنگ اصلی در بافت
طرح تابش با رنگ زمینه سرمه ای و در 10 رنگ اصلی در بافت
طرح ترگل با رنگ زمینه سرمه ای و در 10 رنگ اصلی در بافت
موارد عنوان شده تنها چند نمونه از هزاران طرح و رنگ فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان است که در بازار قابل خریداری می باشد .

موارد مهم در انتخاب رنگ فرش ماشینی
در انتخاب رنگ فرش های ماشینی موارد زیادی تأثیر دارند از جمله مواردی که در زیر به آن ها پرداخته می شود مهم ترین ها هستند :
1- ابعاد خانه : اگر خانه و فضای اتاق شما کوچک است می توانید با انتخاب فرش هایی با رنگ زمینه روشن و نگاره هایی شاد و جذاب فضا را بزرگ تر از انچه هست نشان دهید . از طرف دیگر اگر خانه بزرگی در اختیار دارید استفاده از فرش های تیره می تواند گرما بخش خانه بوده و فضا را از خالی بودن و بی روح بودن خارج سازد .
2- نورگیری خانه : برای خانه هایی که از نور کافی برخوردار نیستند هم فرش های رنگ روشن گزینه مناسبی است . انعکاس و بازتاب نور در فرش های رنگ روشن بیشتر است . همچنین فرش های رنگ تیره و شلوغ برای خانه هایی که پنجره های بزرگ دارند و نور کافی در آن ها می تابد گزینه خوبی است .
3- سبک زندگی : اگر خانه شما شلوغ است ، فرزند کوچک دارید و رفت و آمد به خانه تان زیاد است باید از فرش هایی استفاده کنید که آلودگی و لکه و کثیفی را در خود محو می کند . فرش های ماشینی با طرح و نگاره های شلوغ و پیچیده و فرش های با رنگ زمینه تیره گزینه خوبی هستند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی