سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» معرفی انواع فرش مدرن

فرش مدرن

با گذشت زمان ، سبک و سیاق دکوراسیون و چیدمان منازل ایرانی از سبک های کلاسیک و سنتی به سمت سبک های مدرن و اروپایی سوق یافته که عوامل متفاوتی باعث این امر شده اند . استقبال مردم از این چیدمان بیشتر به دلیل آپارتمان نشینی و سبک مدرن حاکم بر آن است که از اهمیت بسیا بالایی نیز برخوردار است . همان گونه که کلیه وسایل مورد استفاده در چینش منزل تغییر یافته است ، فرش نیز ملزم به تغییر است تا هماهنگی لازم را با سایر وسایل داشته باشد . شما نمی توانید از فرش های سنتی و کلاسیک برای تکمیل دکوراسیون های مدرن استفاده نمایید ، به همین دلیل خریداران ترجیح می دهند از فرش های ماشینی مدرن استفاده نمایند .
در حال حاضر انواع فرش های ماشینی به گونه ای طراحی و تولید می شود که توانایی پاسخگویی به تمام نیاز ها را داشته باشد که از جمله آن عبارت است از ؛ فرش های سنتی و کلاسیک ، فرش مدرن و فانتزی که به دلیل بالا بودن طرح های موجود ، دست مشتری در انتخاب فرش مناسب بسیار باز است . بیشترین استقبال از فرش های مدرن به رده سنی جوانان می رسد که این محصول به خوبی توانسته است نیاز تمام سلیقه های این رده را تامین نماید . در این مقاله با فرش ماشینی مدرن و انواع آن به صورت کامل آشنا می شویم .
فرش مدرن چیست ؟
همان طور که می دانیم فرش های ماشینی به صورت کلی به دو دسته فرش سنتی و فرش مدرن تبدیل می شود . فرش های سنتی همان فرش هایی هستند که در زمینه آن از طرح هایی با نقوش اصیل ایرانی که متشکل است از طرح های اسلیمی ، شاخ و برگ و گل های ریز و درشت و ... . فرش های مدرن دسته ای دیگر از محصولات تولیدی در صنعت نساجی می باشد که مدتی است از تولید آن می گذرد . اغلب فرش های مدرن را با طرح های ساده و اشکال هندسی و یا خطوط فرضی در زمینه آن مشاهده می نمایید . با وجود مدت زمان کوتاهی که از تولید آن می گذرد مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و بخشی از بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده است .
امرزه همان طور که طراحی دکوراسیون های داخلی مدرن و فانتزی رونق یافته است ، به طبع استفاده از فرش های ماشینی مدرن نیز افزایش چشمگیری داشته و فروش آن ارتقا یافته است . در ادامه می خواهیم با دلیل استقبال مردم از فرش مدرن آشنا شویم و نکاتی را در این باره مطالعه نماییم .
دلیل استقبال از فرش مدرن چیست ؟
فرش های ماشینی مدرن ، امروزه با طرح هایی متفاوت و رنگ بندی ساده تولید می شود که این محصول را به گزینه ای مناسب برای دکوراسیون های مدرن تبدیل کرده است . اغلب افراد به دنبال فرشی مناسب برای تکمیل دکوراسیون منزلشان هستند تا هارمونی بسیار خاص و متفاوتی را در فضا ایجاد نمایند . بهترین گزینه برای سبک های مدرن و فانتزی ، فرشی است که در عین سادگی ، بسیار متفاوت و خاص باشد و با استفاده از آن بتوان جلونه ای خاص به فضا بخشید .
+ مقاله مرتبط : فرش ماشینی مدرن و دکوراسیون داخلی منازل
انواع فرش ماشینی مدرن
فرش های ماشینی مدرن و فانتزی را می توان به چند دسته متفاوت تقسیم نمود . شرکت فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی می باشد که محصولاتش را با تنوع بسیار بالایی تولید و روانه بازار می دارد . در ادامه می خواهیم با انواع فرش مدرن آشنا شویم و نکاتی را در مورد هر یک ارائه دهیم . بالا بودن تنوع طرح فرش مدرن در این فروشگاه سبب شده است تا دست مشتری در انتخاب فرش مناسب بسیار باز بوده و بتواند متناسب با دکوراسیون منزلش و مطابق با نیازش فرشی متفاوت را برگزیده و خریداری نماید .
•    فرش مدرن شگی ( پرز بلند )
یکی از انواع فرش مدرن را می توان ، فرش شگی معرفی نمود که آن را با نام پرز بلند نیز می شناسند . این فرش متفاوت انتخابی مناسب برای دکوراسیون های مدرن است زیرا جلوه ای متفاوت را به فضا می بخشد . پرز های بلندی که در سطح فرش شگی دیده می شود علاوه بر متفاوت جلوه دادن فضا ، نرمی و لطافت بسیار بالایی دارد . برای بافت فرش های شگی از الیاف تیکه ای استفاده شده است که هنگام راه رفتن بر روی آن نرمی و لطافت احساس می شود . استفاده از فرش مدرن شگی در اتاق خواب کودک به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا گرد و غبار و ذرات کوچک در بین نخ خاب در آسیب رساندن و ایجاد حساسیت در کودکان تاثیر گذار خواهد بود .
•    فرش مدرن شنل
از دیگر انواع فرش های مدرن ، فرش شنل است که بر خلاف فرش شگی دارای نخ خاب بسیار کوتاهی است . اما با وجود کوتاه بودن ارتفاع نخ خاب در این فرش های ماشینی هم چنان نرمی و لطافت در آن احساس می شود و شستشوی آن بسیار آسان است . اغلب طرح های نقش زده در زمینه فرش های شنل به صورت گل برجسته هستند که مورد توجه و استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و سلیقه های زیادی را تامین نموده است .
+ محصولات : برای خرید فرش های شنل کلیک کنید .
•    فرش مدرن فریز
بهترین فرش مدرن با مقاومت و استحکام بسیار بالا ، فرش مدرن فریز می باشد که که گزینه ای بسیار مناسب برای مکان های پر رفت و آمد است . تراکم بافت در این نوع فرش ماشینی بسیار بالا است که در مقاوم  مستحکم بودن آن تاثیری به سزا دارد . این نکه را باید بیان داریم که فرش های فریز شباهتی بسیار بالا به گلیم فرش ها دارند . از دیگر ویژگی های این محصول می توان به عدم پرزدهی در آن اشاره نمود .
•    فرش مدرن ترک
از دیگر فرش های ماشینی مدرن می توان به ، فرش های ماشینی ترک و یا طرح ترک اشاره نمود . فرش ماشینی ترک از تراکم بافت پایینی برخوردار است . فرش های ماشینی ترک دارای طرح های متفاوت فانتزی و اسلیمی می باشد که مشتری می تواند متناسب با نیلزش ، فرش مناسبی را انتخاب نموده و خریداری نماید . نرمی و لطافت ، رنگ بندی های شاد ، طرح های متنوع و ... از جمله ویژگی های این فرش ماشینی می باشد .
+ محصولات : برای خرید فرش ترک روی آن کلیک کنید .
•    فرش مدرن چرم ( پوست )
یکی از جدیدترین انواع فرش مدرن ، را می توان فرش چرم و یا فرش پوست دانست که بافت فرش ماشینی با طرح پوست می باشد و تنوع بسیار بالایی دارد . برای بافت این نوع فرش ها به دلیل طرح هایی که دارد اغلب از تعداد 8 رنگ برای بافت آن استفاده می شود . از جمله طرح های بافته شده در این دسته عبارت است از ؛ طرح پلنگی ، طرح تایگر و ... .
•    فرش عروسکی
برای بافت این نوع فرش ماشینی بیشتر از طرح هایی با شخصیت های کارتونی استفاده می شود . انتخاب فرش های مدرن عروسکی برای مفروش کردن اتاق خواب فرزندتان انتخابی مناسب است که رنگ های شاد و طرح های جذاب در آن موجب می شود نمایی متفاوت در اتاق ایجاد شود .
•    گلیم فرش مدرن
گلیم فرش ماشینی یکی از انواع فرش های مدرن می باشد که ویژگی های منحصر به فرد آن موجب شده است تا مورد استقبال افراد قرار بگیرد . بافت گلیم صاف بوده و ارتفاع نخ خاب در آن بسیار پایین است . طرح های سنتی که در زمینه آن نقش زده شده است یکی از عواملی است که در بالا رفتن فروش آن تاثیر گذاشته است . مقاومت بسیار بالای این محصول نیز آن را منحصر بفرد کرده است .
+ محصولات : برای خرید گلیم فرش کلیک نمایید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  شیرینگ فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  فرش ماشینی شبیه فرش دستباف

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان