تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی انواع فرش مدرن

فرش مدرن

با گذشت زمان ، سبک و سیاق دکوراسیون و چیدمان منازل ایرانی از سبک های کلاسیک و سنتی به سمت سبک های مدرن و اروپایی سوق یافته که عوامل متفاوتی باعث این امر شده اند . استقبال مردم از این چیدمان بیشتر به دلیل آپارتمان نشینی و سبک مدرن حاکم بر آن است که از اهمیت بسیا بالایی نیز برخوردار است . همان گونه که کلیه وسایل مورد استفاده در چینش منزل تغییر یافته است ، فرش نیز ملزم به تغییر است تا هماهنگی لازم را با سایر وسایل داشته باشد . شما نمی توانید از فرش های سنتی و کلاسیک برای تکمیل دکوراسیون های مدرن استفاده نمایید ، به همین دلیل خریداران ترجیح می دهند از فرش های ماشینی مدرن استفاده نمایند .
در حال حاضر انواع فرش های ماشینی به گونه ای طراحی و تولید می شود که توانایی پاسخگویی به تمام نیاز ها را داشته باشد که از جمله آن عبارت است از ؛ فرش های سنتی و کلاسیک ، فرش مدرن و فانتزی که به دلیل بالا بودن طرح های موجود ، دست مشتری در انتخاب فرش مناسب بسیار باز است . بیشترین استقبال از فرش های مدرن به رده سنی جوانان می رسد که این محصول به خوبی توانسته است نیاز تمام سلیقه های این رده را تامین نماید . در این مقاله با فرش ماشینی مدرن و انواع آن به صورت کامل آشنا می شویم .
فرش مدرن چیست ؟
همان طور که می دانیم فرش های ماشینی به صورت کلی به دو دسته فرش سنتی و فرش مدرن تبدیل می شود . فرش های سنتی همان فرش هایی هستند که در زمینه آن از طرح هایی با نقوش اصیل ایرانی که متشکل است از طرح های اسلیمی ، شاخ و برگ و گل های ریز و درشت و ... . فرش های مدرن دسته ای دیگر از محصولات تولیدی در صنعت نساجی می باشد که مدتی است از تولید آن می گذرد . اغلب فرش های مدرن را با طرح های ساده و اشکال هندسی و یا خطوط فرضی در زمینه آن مشاهده می نمایید . با وجود مدت زمان کوتاهی که از تولید آن می گذرد مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و بخشی از بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده است .
امرزه همان طور که طراحی دکوراسیون های داخلی مدرن و فانتزی رونق یافته است ، به طبع استفاده از فرش های ماشینی مدرن نیز افزایش چشمگیری داشته و فروش آن ارتقا یافته است . در ادامه می خواهیم با دلیل استقبال مردم از فرش مدرن آشنا شویم و نکاتی را در این باره مطالعه نماییم .
دلیل استقبال از فرش مدرن چیست ؟
فرش های ماشینی مدرن ، امروزه با طرح هایی متفاوت و رنگ بندی ساده تولید می شود که این محصول را به گزینه ای مناسب برای دکوراسیون های مدرن تبدیل کرده است . اغلب افراد به دنبال فرشی مناسب برای تکمیل دکوراسیون منزلشان هستند تا هارمونی بسیار خاص و متفاوتی را در فضا ایجاد نمایند . بهترین گزینه برای سبک های مدرن و فانتزی ، فرشی است که در عین سادگی ، بسیار متفاوت و خاص باشد و با استفاده از آن بتوان جلونه ای خاص به فضا بخشید .
+ مقاله مرتبط : فرش ماشینی مدرن و دکوراسیون داخلی منازل
انواع فرش ماشینی مدرن
فرش های ماشینی مدرن و فانتزی را می توان به چند دسته متفاوت تقسیم نمود . شرکت فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی می باشد که محصولاتش را با تنوع بسیار بالایی تولید و روانه بازار می دارد . در ادامه می خواهیم با انواع فرش مدرن آشنا شویم و نکاتی را در مورد هر یک ارائه دهیم . بالا بودن تنوع طرح فرش مدرن در این فروشگاه سبب شده است تا دست مشتری در انتخاب فرش مناسب بسیار باز بوده و بتواند متناسب با دکوراسیون منزلش و مطابق با نیازش فرشی متفاوت را برگزیده و خریداری نماید .
•    فرش مدرن شگی ( پرز بلند )
یکی از انواع فرش مدرن را می توان ، فرش شگی معرفی نمود که آن را با نام پرز بلند نیز می شناسند . این فرش متفاوت انتخابی مناسب برای دکوراسیون های مدرن است زیرا جلوه ای متفاوت را به فضا می بخشد . پرز های بلندی که در سطح فرش شگی دیده می شود علاوه بر متفاوت جلوه دادن فضا ، نرمی و لطافت بسیار بالایی دارد . برای بافت فرش های شگی از الیاف تیکه ای استفاده شده است که هنگام راه رفتن بر روی آن نرمی و لطافت احساس می شود . استفاده از فرش مدرن شگی در اتاق خواب کودک به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا گرد و غبار و ذرات کوچک در بین نخ خاب در آسیب رساندن و ایجاد حساسیت در کودکان تاثیر گذار خواهد بود .
•    فرش مدرن شنل
از دیگر انواع فرش های مدرن ، فرش شنل است که بر خلاف فرش شگی دارای نخ خاب بسیار کوتاهی است . اما با وجود کوتاه بودن ارتفاع نخ خاب در این فرش های ماشینی هم چنان نرمی و لطافت در آن احساس می شود و شستشوی آن بسیار آسان است . اغلب طرح های نقش زده در زمینه فرش های شنل به صورت گل برجسته هستند که مورد توجه و استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و سلیقه های زیادی را تامین نموده است .
+ محصولات : برای خرید فرش های شنل کلیک کنید .
•    فرش مدرن فریز
بهترین فرش مدرن با مقاومت و استحکام بسیار بالا ، فرش مدرن فریز می باشد که که گزینه ای بسیار مناسب برای مکان های پر رفت و آمد است . تراکم بافت در این نوع فرش ماشینی بسیار بالا است که در مقاوم  مستحکم بودن آن تاثیری به سزا دارد . این نکه را باید بیان داریم که فرش های فریز شباهتی بسیار بالا به گلیم فرش ها دارند . از دیگر ویژگی های این محصول می توان به عدم پرزدهی در آن اشاره نمود .
•    فرش مدرن ترک
از دیگر فرش های ماشینی مدرن می توان به ، فرش های ماشینی ترک و یا طرح ترک اشاره نمود . فرش ماشینی ترک از تراکم بافت پایینی برخوردار است . فرش های ماشینی ترک دارای طرح های متفاوت فانتزی و اسلیمی می باشد که مشتری می تواند متناسب با نیلزش ، فرش مناسبی را انتخاب نموده و خریداری نماید . نرمی و لطافت ، رنگ بندی های شاد ، طرح های متنوع و ... از جمله ویژگی های این فرش ماشینی می باشد .
+ محصولات : برای خرید فرش ترک روی آن کلیک کنید .
•    فرش مدرن چرم ( پوست )
یکی از جدیدترین انواع فرش مدرن ، را می توان فرش چرم و یا فرش پوست دانست که بافت فرش ماشینی با طرح پوست می باشد و تنوع بسیار بالایی دارد . برای بافت این نوع فرش ها به دلیل طرح هایی که دارد اغلب از تعداد 8 رنگ برای بافت آن استفاده می شود . از جمله طرح های بافته شده در این دسته عبارت است از ؛ طرح پلنگی ، طرح تایگر و ... .
•    فرش عروسکی
برای بافت این نوع فرش ماشینی بیشتر از طرح هایی با شخصیت های کارتونی استفاده می شود . انتخاب فرش های مدرن عروسکی برای مفروش کردن اتاق خواب فرزندتان انتخابی مناسب است که رنگ های شاد و طرح های جذاب در آن موجب می شود نمایی متفاوت در اتاق ایجاد شود .
•    گلیم فرش مدرن
گلیم فرش ماشینی یکی از انواع فرش های مدرن می باشد که ویژگی های منحصر به فرد آن موجب شده است تا مورد استقبال افراد قرار بگیرد . بافت گلیم صاف بوده و ارتفاع نخ خاب در آن بسیار پایین است . طرح های سنتی که در زمینه آن نقش زده شده است یکی از عواملی است که در بالا رفتن فروش آن تاثیر گذاشته است . مقاومت بسیار بالای این محصول نیز آن را منحصر بفرد کرده است .
+ محصولات : برای خرید گلیم فرش کلیک نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی