سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» خرید فرش از فروشگاه های آنلاین فرش کاشان

فروش آنلاین فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی کاشان با گستردگی و تنوع زیاد با شانه های مختلف 500 شانه ، 700 شانه ، 1000شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شود . قالی ماشینی کاشان به غیر از تنوع با قیمت های بسیار مناسب و با کیفیت بالا از پرفروش ترین محصولات ایرانی است . بیش از هزار واحد تولیدی و کارخانه فرش در کاشان ، بهترین فرش های ماشینی را در انواع تابلو فرش ، فانتزی و مدرن ، کودک ، گلیم ، گلیم گبه ، گبه عشایری و سجاده تولید و به عرضه می رسانند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کاشان همگی از بهترین الیاف موجود از جمله آکریلیک ، ترک ، پنبه و پلی استر هستند .

قیمت فرش ماشینی کاشان
عواملی زیادی در قیمت فرش های کاشان تاثیر گذار می باشند . اولین شاخصه تاثیر گذار بر قیمت قالی ماشینی تراکم و شانه است که با افزایش این دو شاخصه قیمت فرش نیز افزایش پیدا می کند . به همین دلیل است که فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه از گرانترین قال های بازار فرش ایران می باشند .
ماشین بافت فرش ماشینی نیز می تواند در قیمت فرش تاثیر به سزایی داشته باشد . بافت فرش با دستگاه پیشرفته باعث بالا رفتن کیفیت فرش می شود .
از مهمترین شاخصه های قیمت گذاری فرش ماشینی الیاف مورد استفاده در نخ خاب آن است . عمدتا الیاف نخ خاب فرش های کاشان اکریلیک هیت ست شده می باشند . استفاده از نخ اکریلیک باعث ماندگاری بسیار طولانی فرش در برابر شستشو ، پاخورشدن ، و عدم تغییر رنگ فرش می گردد. الیافی که در تارو پود فرش استفاده می شود متفاوت است و تاثیر مستقیمی در کیفیت و ظرافت فرش دارد
یکی از عوامل دیگر تاثیر گذار بر قیمت فرش استانداردهای تولیدی فرش در کارخانه سازنده است .

انواع فرش ماشینی کاشان
فرش های سنتی کاشان شامل : فرش ماشینی 500 شانه ، فرش طرح 700 ، فرش 700 شانه ، فرش هزار شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه هستند که در شانه و تراکم های مختلف مناسب برای مکان های مختلف تولید میی شوند
قالی ماشینی ترک کاشان را می توان جزء فرش های مدرن و جدید بازار دانست زیرا این مدل محصولات بسیار مناسب برای سبک دکوراسیون های مدرن هستند . فرش های ترک دارای رنگ های روشن و خنثی هستند و با بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین دستگاه بافت تولید می شوند .
فرش گبه که از طرح های جدید و عشایری و چند ضلعی برخوردار است جزء دسته فرش های فانتزی محسوب می گردد که در سبک دکوراسیون های مدرن و فانتزی کاربرد بسیاری دارد . این فرش ماشینی کاشان بسیار مورد استقبال خریداران به خصوص جوانان و تازه عروسان قرار گرفته است .
فرش های گل برجسته از تازه واردهای بازار فرش است که با استفاده از نخ هایبالک هیت ست شده بافته می شود . در این نوع قالی از دو نوع نخ استفاده می کنند که در زمان آهار باعث ایجاد برجستگی های در سطح فرش می شود . قالی ماشینی گل برجسته کاشان کمی نازکتر از فرش های معمول است و بسته به تراکم و شانه 7 تا 9 میلی متر ضخامت دارد . فرش برجسته را در 2 نوع 1000 شانه و 1200 شانه با تراکم 3000 و 3600 تولید میکنند .
فرشهای 1000 شانه تراکم 3000 ، 1200 شانه تراکم 3600 و 1500 شانه تراکم 4500 از دسته فرشهای لوکس محسوب می شوند و این لوکس بودن به سبب حفظ کیفیت نسبت به فرشهای 700 شانه اصیل و افزایش ظرافت و ریز بافت بودن آن می باشد .
فرش های 1200 شانه کاشان با تراکم 3600 در حال حاضر از پرفروش ترین فرش های لوکس دستبافگونه است . طرح های بافته شده در دسته 1200 شانه عمدتا در سبک فرش های دستبافت می باشد . این محصولات ضخامتی به مراتب کمتر از فرشهای 500 شانه و 700 شانه دارند .
قالی 700 شانه کاشان به دلیل کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب از پرفروش ترین های بازار فرش است . الیاف مصرف شده در این گونه فرش ها از نوع مرغوب اکریلیک و دلیل ارزان بودن آنها تعداد گره های کمتر آنهاست . فرش 700 شانه واقعی به صورت 700 شانه 8 رنگ  ، 700 شانه 10 رنگ و 700 شانه 12 رنگ می باشد . کیفیت بافت و تراکم و شانه در انواع فرش هفتصد کاشان یک نوع است اما تعداد رنگهایی که در فرش استفاده می شود متغیر است .

خرید مستقیم و آنلاین فرش کاشان
امروزه فضای مجازی بستری است که همگان می توانند در همه جا به آن دسترسی داشته باشند و نیازی به رفتن به مکان خاصی نیست . خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان توانسته به جایگاه خوبی به خصوص در میان نسل های جدید دست پیدا نماید . هدف اصلی تشکیل فروشگاه های اینترنتی فروش فرش کاشان ، برطرف شدن مشکل عرضه و تقاضا در کنار بحث حذف دلالان و واسطه های فرش می باشد . در فروش اینترنتی که فروشنده همان تولید کننده است با ایجاد یک سایت اینترنتی یا همان فروشگاه آنلاین توسط یک تیم خبره به تاسیس فروشگاه خود و مدیریت آن می پردازد .
خرید آنلاین فرش در فروشگاه های اینترنتی هم برای فروشنده و هم برای خریدار از سود زیادی برخوردار است و فروش اینترنتی فرش ماشینی نوعی خرید مستقیم از کارخانه فرش است . در این نوع خرید مستقیم خریدار بدون واسطه فرش را به قیمت کارخانه و ارزان خریداری می نماید .
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از عرضه کنندگان بدون واسطه فرش درجه یک کاشان است . این وب سایت با نماد الکترونیکی انواع طرح های فرش ماشینی کاشان را برای پذیرایی های لوکس و مجلل در کارخانه فرش به صورت با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب تولید و عرضه می دارد . حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر و همچنین ارسال رایگان فرش به سراسر کشور از خدمات فروشگاه فرش کاشان است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  فرش ماشینی شبیه فرش دستباف

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان