تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش از فروشگاه های آنلاین فرش کاشان

فروش آنلاین فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی کاشان با گستردگی و تنوع زیاد با شانه های مختلف 500 شانه ، 700 شانه ، 1000شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شود . قالی ماشینی کاشان به غیر از تنوع با قیمت های بسیار مناسب و با کیفیت بالا از پرفروش ترین محصولات ایرانی است . بیش از هزار واحد تولیدی و کارخانه فرش در کاشان ، بهترین فرش های ماشینی را در انواع تابلو فرش ، فانتزی و مدرن ، کودک ، گلیم ، گلیم گبه ، گبه عشایری و سجاده تولید و به عرضه می رسانند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کاشان همگی از بهترین الیاف موجود از جمله آکریلیک ، ترک ، پنبه و پلی استر هستند .

قیمت فرش ماشینی کاشان
عواملی زیادی در قیمت فرش های کاشان تاثیر گذار می باشند . اولین شاخصه تاثیر گذار بر قیمت قالی ماشینی تراکم و شانه است که با افزایش این دو شاخصه قیمت فرش نیز افزایش پیدا می کند . به همین دلیل است که فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه از گرانترین قال های بازار فرش ایران می باشند .
ماشین بافت فرش ماشینی نیز می تواند در قیمت فرش تاثیر به سزایی داشته باشد . بافت فرش با دستگاه پیشرفته باعث بالا رفتن کیفیت فرش می شود .
از مهمترین شاخصه های قیمت گذاری فرش ماشینی الیاف مورد استفاده در نخ خاب آن است . عمدتا الیاف نخ خاب فرش های کاشان اکریلیک هیت ست شده می باشند . استفاده از نخ اکریلیک باعث ماندگاری بسیار طولانی فرش در برابر شستشو ، پاخورشدن ، و عدم تغییر رنگ فرش می گردد. الیافی که در تارو پود فرش استفاده می شود متفاوت است و تاثیر مستقیمی در کیفیت و ظرافت فرش دارد
یکی از عوامل دیگر تاثیر گذار بر قیمت فرش استانداردهای تولیدی فرش در کارخانه سازنده است .

انواع فرش ماشینی کاشان
فرش های سنتی کاشان شامل : فرش ماشینی 500 شانه ، فرش طرح 700 ، فرش 700 شانه ، فرش هزار شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه هستند که در شانه و تراکم های مختلف مناسب برای مکان های مختلف تولید میی شوند
قالی ماشینی ترک کاشان را می توان جزء فرش های مدرن و جدید بازار دانست زیرا این مدل محصولات بسیار مناسب برای سبک دکوراسیون های مدرن هستند . فرش های ترک دارای رنگ های روشن و خنثی هستند و با بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین دستگاه بافت تولید می شوند .
فرش گبه که از طرح های جدید و عشایری و چند ضلعی برخوردار است جزء دسته فرش های فانتزی محسوب می گردد که در سبک دکوراسیون های مدرن و فانتزی کاربرد بسیاری دارد . این فرش ماشینی کاشان بسیار مورد استقبال خریداران به خصوص جوانان و تازه عروسان قرار گرفته است .
فرش های گل برجسته از تازه واردهای بازار فرش است که با استفاده از نخ هایبالک هیت ست شده بافته می شود . در این نوع قالی از دو نوع نخ استفاده می کنند که در زمان آهار باعث ایجاد برجستگی های در سطح فرش می شود . قالی ماشینی گل برجسته کاشان کمی نازکتر از فرش های معمول است و بسته به تراکم و شانه 7 تا 9 میلی متر ضخامت دارد . فرش برجسته را در 2 نوع 1000 شانه و 1200 شانه با تراکم 3000 و 3600 تولید میکنند .
فرشهای 1000 شانه تراکم 3000 ، 1200 شانه تراکم 3600 و 1500 شانه تراکم 4500 از دسته فرشهای لوکس محسوب می شوند و این لوکس بودن به سبب حفظ کیفیت نسبت به فرشهای 700 شانه اصیل و افزایش ظرافت و ریز بافت بودن آن می باشد .
فرش های 1200 شانه کاشان با تراکم 3600 در حال حاضر از پرفروش ترین فرش های لوکس دستبافگونه است . طرح های بافته شده در دسته 1200 شانه عمدتا در سبک فرش های دستبافت می باشد . این محصولات ضخامتی به مراتب کمتر از فرشهای 500 شانه و 700 شانه دارند .
قالی 700 شانه کاشان به دلیل کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب از پرفروش ترین های بازار فرش است . الیاف مصرف شده در این گونه فرش ها از نوع مرغوب اکریلیک و دلیل ارزان بودن آنها تعداد گره های کمتر آنهاست . فرش 700 شانه واقعی به صورت 700 شانه 8 رنگ  ، 700 شانه 10 رنگ و 700 شانه 12 رنگ می باشد . کیفیت بافت و تراکم و شانه در انواع فرش هفتصد کاشان یک نوع است اما تعداد رنگهایی که در فرش استفاده می شود متغیر است .

خرید مستقیم و آنلاین فرش کاشان
امروزه فضای مجازی بستری است که همگان می توانند در همه جا به آن دسترسی داشته باشند و نیازی به رفتن به مکان خاصی نیست . خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان توانسته به جایگاه خوبی به خصوص در میان نسل های جدید دست پیدا نماید . هدف اصلی تشکیل فروشگاه های اینترنتی فروش فرش کاشان ، برطرف شدن مشکل عرضه و تقاضا در کنار بحث حذف دلالان و واسطه های فرش می باشد . در فروش اینترنتی که فروشنده همان تولید کننده است با ایجاد یک سایت اینترنتی یا همان فروشگاه آنلاین توسط یک تیم خبره به تاسیس فروشگاه خود و مدیریت آن می پردازد .
خرید آنلاین فرش در فروشگاه های اینترنتی هم برای فروشنده و هم برای خریدار از سود زیادی برخوردار است و فروش اینترنتی فرش ماشینی نوعی خرید مستقیم از کارخانه فرش است . در این نوع خرید مستقیم خریدار بدون واسطه فرش را به قیمت کارخانه و ارزان خریداری می نماید .
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از عرضه کنندگان بدون واسطه فرش درجه یک کاشان است . این وب سایت با نماد الکترونیکی انواع طرح های فرش ماشینی کاشان را برای پذیرایی های لوکس و مجلل در کارخانه فرش به صورت با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب تولید و عرضه می دارد . حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر و همچنین ارسال رایگان فرش به سراسر کشور از خدمات فروشگاه فرش کاشان است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی