سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» قیمت فرش ماشینی 6 متری کاشان نسبت به دیگر کارخانه ها

قیمت فرش ماشینی 6 متری

انواع ابعاد فرش ماشینی
فرش از کالاهای ضروری و پرکاربرد در منازل امروزی می باشد . ابعاد فرش از مهم ترین فاکتورهایی خرید فرش ماشینی می باشد . برای بافت فرش ماشینی از ابعاد مختلفی استفاده می شود . ابعادی که برای انواع فرش موجود است بسیار متنوع هستند . متراژهای 6 متری و 9 متری و 12 متری ابعاد استاندارد فرش ماشینی می باشد ولی فرش های فانتزی و خاص ابعاد 80*50 ، 1*1.5 ، 1.5*2.25 هم دارند .

انواع کاربرد فرش 6 متری در منزل
 با توجه به کوچک بودن واحدهای آپارتمانی درشهرهای بزرگ استفاده از فرش 6 متری و نه متری رواج بیشتری پیدا کرده است . در این میان فرش ماشینی 6 متری از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد . یکی از دلایل ترجیح فرش 6 متری به انواع بزرگ تر فرش ، جابجایی و حمل راحت آن است . فرش 6 متری برای جلوی مبل و منازل کوچک مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین  برای اتاق خواب و آشپزخانه بسیار مناسب می باشد .

فرش 6متری 500 شانه ازدسته فرش هایی می باشد که برای زیر پا و مکان های پر رفت و آمد مناسب است چرا که این فرش با وجود کیفیت بالا قیمت متعادلی نیز دارد .
فرش 6 متری 700 شانه از پر فروش ترین فرش های ماشینی است و دلیل آن هم مناسب بودن ابعاد آن و کیفیت آن است .
پس از فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه پر فروش هستند و تنوع بالایی در طرح و رنگ موجود آن ها وجود دارد .
فرش 6 متری 1200 شانه از ظریف ترین فرش های ماشینی موجود در بازار فرش ماشینی است که نخی بسیار ظریف دارد و ریز بافت و زیبا می باشد . قیمت  فرش 1200 شانه اندکی بالاتر است و در حال حاضر یکی از گران ترین انواع فرش ماشینی موجود می باشد .
فرش 6 متری 1500 شانه در حال حاضر آخرین ورژن فرش ماشینی است . این نوع فرش ماشینی کاملاً سبک و قیمت  آن با دیگر انواع فرش ماشینی متفاوت است
فرش 6 متری ترک در کل از نظر رنگ و طرح و هم قیمت متفاوت می باشد . قیمت فرش ترک اندکی نسبت به فرش های 700 شانه معمولی ، اندکی بیشتر است .
نوع دیگر از فرش های ارزان قیمت ، گلیم فرش است که مناسب ترین ترین فرش برای آشپزخانه می باشد . گلیم فرش 6 متری از ابعادی است که بیشترین تقاضا را برای آشپزخانه دارد و قیمت آن بسیار مناسب است .
فرش 6 متری شگی از انواع فرش فانتزی است که جنس و کیفیت آن کاملاً متفاوت است . فرش 6 متری شگی قیمت بسیار مناسبی به دیگر فرش های ماشینی دارد .
فرش 6 متری شنل یک نوع فرش ماشینی سبک و نرم است که برخلاف فرش شگی ، پرز بلندی ندارد و نخ آن پلی استر براق می باشد . این گونه از فرش ماشینی با قیمت مناسب در کارخانجات فرش ماشینی کاشان تولید می شود .

فرش ماشینی سه بعدی از جدیدترین فرش های وارد شده به بازاز می باشد . به طور معمول بزرگ ترین اندازه ای که برای فرش های سه بعدی تولید می شود 6 متری می باشد  . ابعاد استاندارد فرش ماشینی تولید شده برای اتاق کودک و نوجوان  همان 6 متری و 4 متری است .

تولید فرش ماشینی 6 متری در کاشان
کاشان مهد تولید فرش، قطب اصلی فرش ماشینی و به نوعی پایتخت فرش ماشینی ایران است . فرش ماشینی کاشان با بیش از 50 سال سابقه در تولید فرش ماشینی از بزرگترین تولیدکنندگان فرش ماشینی در خاور میانه محسوب می شود . فرش کاشان با تولید محصولاتی از قبیل فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه  ​، فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه ​، فرش 1500 شانه و همچنین انواع تابلو فرش و گلیم فرش در رنگهای متنوع با طرح های جدید و ابعاد استاندارد بهترین فرش های ماشینی را در ابعاد مختلف تولید می کند .
انواع فرش ارزان قیمت تا انواع فرش لوکس در مدلهای جدید در شهرک های تولیدی فرش ماشینی کاشان تولید و عرضه می شوند . مزیت های که فرش 6متری کاشان به نسبت دیگر فرش ماشینی های موجود در بازار دارد . کیفیت بسیار مرغوب نخ به کاررفته در بافت فرش است که صددرصد اکریلیک هیت شده می باشد . فرش 6 متری کاشان دارای ثبات رنگ بسیار عالی می باشد و با شستشوی فرش و یا گذر زمان  رنگ بندی فرش کاشان از بین نرفته و زیبایی خود را حفظ می کند.

قیمت فرش ماشینی 6 متری کاشان
قیمت فرش ماشینی به عوامل گوناگونی بستگی دارد ابعاد فرش از عوامل موثر در قیمت فرش می باشد به طوری که فرش 12 متری قیمت دو برابر فرش 6 متری دارد .
قیمت فرش ماشینی در شانه های مختلف ، متفاوت می باشد . هر مقدار شانه فرش بیشتر شود قیمت آن نیز بالاتر می رود به همین دلیل فرش 6 متری 1000 شانه قیمت بالاتری نسبت به فرش 6 متری 500 شانه دارد . زیرا در یک متر از عرض فرش 6 متری 1000 شانه تعداد 1000 گره موجود می باشد .
فرش 6 متری که با نخ اکرولیک دو بار هیت ست شده بافته می شود قیمت بالاتری نسبت به دیگر فرش های ماشینی 6 متری دارد . الیاف اکریلیک هم دارای سطوح کیفی متفاوتی هستند و تنها الیافی می باشند که از کیفیت بالایی برخوردارهستند . الیاف کم کیفیت، پرزدهی زیادی دارند و از دوام و طول عمر کمتری نسبت به الیاف با درجه کیفی بالا برخوردارند . قیمت عرضه بدون واسطه فرش ماشینی 6 متری توسط فروشگاه اینترنتی از دلایل کاهش قیمت در این گونه از فرش ماشینی می باشد .

قیمت فرش 6 متری 500 شانه 1070000 تومان ، فرش 6 متری 700 شانه 1180000 تومان ، فرش 6 متری 1000 شانه 1380000 تومان ، فرش 6 متری 1200 شانه 1550000 تومان و فرش 6 متری 1500 شانه 2750000 تومان می باشد که در سایت فرش کاشان به فروش می رسد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  صادرات فرش ماشینی ایرانی به سایر کشورها
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان