تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی 9 متری کاشان نسبت به دیگر کارخانه ها

قیمت فرش ماشینی 9 متری

فرش ماشینی ، یکی از اصلی ترین نیازهای خانه های ایرانی می باشد که با گذشت زمان و تغییر رویه دکوراسیون های سنتی به سوی دکوراسیون های مدرن هم چنان جزء لاینفک منازل به حساب می آید . با توجه به همین مسئله مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و با وجود گذشت بیش از نیم قرن از تولید داخلی آن هر روز شاهد پیشرفت هایی چشمگیر در این عرصه بوده ایم و شور و استقبال بیشتری از آن به عمل آمده است . یکی از مهم ترین مواردی که باید در تولید فرش های ماشینی مدنظر قرار داده شود ابعاد فرش ماشینی کاشان است زیرا هر فردی متناسب با نیاز خود و مکانی که قصد مفروش کردن آن را دارد فرشی با سایز متفاوت را خریداری می نماید . با توجه به این جمله می توان نتیجه گرفت ، یکی از مهم ترین فاکتور هایی که برای کسب رضایت قلبی مشتریان می توان مدنظر قرار دارد ، تولید انواع فرش های ماشینی در سایز های استاندارد متفاوت می باشد .
امروزه فرش ماشینی کاشان به قدری شهرت یافته است که نیازی به معرفی و توضیح بیش از اندازه برای آن نیست . کارخانه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی می باشد که از جمله دلایل موفقیت این کارخانه و رشد چشمگیر آن را می توان مدیریت متدبرانه و در نظر گرفتن کلیه نیاز مشتریان و کاربران و تلاش در صدد رفع آنها دانست . شما با مراجعه به فروشگاه های آنلاین فرش کاشان مبرهن بودن این امر را مشاهده خواهید نمود . لیست محصولاتی که در این فروشگاه آنلاین ارائه شده است در بردارنده انواع فرش های ماشینی سنتی و مدرن و همین طور انواع تابلو فرش های ماشینی در رنگ بندی های متفاوت و خاص می باشد . علاوه بر این موضوع شما می توانید انواع سایز بندی های فرش ماشینی را در این فروشگاه مشاهده نمایید که چند نمونه از آنها عبارت است از ؛
•    فرش ماشینی 12 متری
•    فرش ماشینی 6 متری
•    فرش ماشینی 9 متری
و ...
ما قصد داریم در این مقاله بیشتر با فرش ماشینی 9 متری و قیمت آن نسبت به سایر کارخانه های تولید فرش آشنا شویم . فرش 9 متری که افراد گاها آن را 2.5 در 3.5 نیز می نامند جزء پرفروش ترین محصولات به حساب می آید به همین دلیل می خواهیم کمی چند مورد از دلایل فروش بالای آن را بدانیم . همان گونه که در بالا نیز اشاره کردیم در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، انواع فرش ماشینی 9 متری مدرن و سنتی به چشم می خورد که سلیقه های زیادی را به سمت خود متمایل ساخته است .
در پرفروش بودن فرش 9 متری شکی نیست که این مورد را با بررسی درخواست و ثبت سفارش مشتریان می توان دریافت که نشان از کاربرد بالایی در مفروش کردن مکان های مختلف دارد . اما در این بین مسئله مهم تر قیمت فرش ماشینی 9 متری کاشان می باشد که می خواهیم عوامل موثر در آن را مورد بررسی قرار دهیم و بدانیم دلیل مناسب و مقرون به صرفه بودن فرش های ارائه شده در فروشگاه آنلاین فرش کاشان نسبت به سایر هم صنفانش چیست ؟

قیمت فرش ماشینی 9 متری کاشان
مهم ترین فاکتور و مشخصه در خرید فرش ، قیمت آن می باشد که به عوامل متعددی وابسته بوده و کارخانه های تولید کننده متناسب با این موارد ، قیمت های متفاوتی را برای فرش های ماشینی تولیدی خود اعلام می دارند . در این بین 7 مورد وجود دارد که از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و هر یک را به صورت مجزا مورد بررسی قرار می دهیم ؛

•    تاثیر تعداد گره های بافته شده در قیمت فرش 9 متری
اولین و مهم ترین عامل در قیمت گذاری فرش ماشینی را می توان ، تعداد شانه و تراکم در فرش دانست . امروزه متناسب با تفاوت در سلیقه ها انواع تراکم عرضی و طولی را می توان مشاهده نمود که چند نمونه از آنها عبارت است از ؛
-    فرش ماشینی 1500 شانه با تراکم 4500
-    فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600
-    فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000
-    فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2550
-    فرش ماشینی 500 شانه با تراکم 2100

-    فرش های ماشینی مدرن که دارای تعداد تراکم های عرضی 320 ، 490 ، 700 و ... می باشند .
هر جه تعداد شانه و تراکم در محصول افزایش داشته باشد قیمت نیز سیر صعودی داشته زیرا الیاف بیشتری در بافت آن استفاده می شود . بیان این نکته نیز لازم است که بالا بودن تعداد گره های عرضی ( شانه ) موجب افزایش زیبایی ، ظرافت ، ریز بافتی و دستبافتگونه تر بودن فرش ماشینی خواهد بود و همین طور بالا بودن تعداد تراکم طولی نیز در افزایش مقاومت و استحکام فرش تاثیری چشمگیر دارد. 
•    تاثیر ابعاد و سایز فرش در قیمت آن
با توجه به عبارت ، تاثیر ابعاد و سایز فرش در قیمت آن ، توضیح بیش از اندازه لزومی نداشته زیرا واضح است هر چه ابعاد یک فرش افزایش پیدا کند رابطه ای مستقیم با قیمت فرش دارد و قیمت نیز زیاد خواهد داشت .
•    تاثیر جنس الیاف در قیمت فرش ماشینی 9 متری
الیاف مورد استفاده در بافت فرش ماشینی نیز از جمله موارد بسیار مهم در کیفیت فرش است که باید به آن توجه کرد . هر چه درجه کیفیت و مرغوبیت یک الیاف بالاتر باشد محصول از قیمت بالاتری برخوردار است .
•    تاثیر وزن بر قیمت فرش کاشان
هر چه وزن یک فرش ماشینی بیشتر باشد نشان از مصرف الیاف بیشتری در بافت محصول دارد که با قیمت رابطه ای مستقیم دارد .
•    تاثیر دستگاه های بافت در قیمت فرش ماشینی
دستگاه ها و ماشین آلات بافت هر چه مدرن تر و جدیدتر باشند در بالا بردن کیفیت فرش ماشینی تاثیر بیشتری خواهند داشت پس در نتیجه در افزایش قیمت نیز موثر خواهد بود .
•    تاثیر برند و اعتبار آن بر قیمت فرش ماشینی
برند یکی دیگر از عوامل مهمی است که باید در خرید فرش 9 متری مدنظر قرار بگیرد . برند فرش کاشان یکی از معتبر ترین برند های فرش ماشینی است که با سابقه درخشان و رزومه روشنی که دارد توانسته محصولات خود را با بالاترین درجه کیفیت و قیمت مناسب عرضه نماید .

خرید اینترنتی فرش ماشینی 9 متری
گروه تجاری فرش کاشان با رعایت کلیه استانداردهای تولید فرش ماشینی و مدنظر قرار دادن نکات بالا هم چنان کلیه محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می دارد . هم چنین این شرکت با راه اندازی فروشگاه آنلاین خود و فراهم کردن خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان ، دست واسطه های فروش را کوتاه کرده و با حذف هزینه های جانبی ، توانسته است محصولات خود را به قیمت درب کارخانه عرضه نموده و به دست مشتری برساند . خرید مستقیم فرش 9 متری از فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، ارسال رایگان محصول به سراسر کشور را نیز به همراه دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی