تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی 12 متری کاشان نسبت به دیگر کارخانه ها

قیمت فرش ماشینی 12 متری

قیمت فرش 12 متری کاشان نسبت به دیگر کارخانه ها از جمله مواردی است که در این مقاله قصد شرح آن را داریم و با شما همراه خواهیم بود . قیمت فرش 12 متری ، 9 متری و دیگر ابعاد تاثیر مهمی در خرید و فروش فرش ماشینی دارد . زیرا برخی از فرش ها از قیمت بالایی برخوردارند که همین امر با توان مالی افراد تداخل داشته ، در نتیجه امکان خرید فرش ماشینی را از بسیاری سلب می نماید . هم چنین بعضی از کارخانجات فرش ماشینی نیز ، قالی های خود را به قیمتی بسیار ارزان ارائه می نمایند و از آن جایی که هر ارزانی بی دلیل نیست ، لازم به ذکر است که فرش هایی با درجه کیفی پایین و نامرغوب را به نام فرش ماشینی درجه یک کاشان ، عرضه می نمایند . بنابراین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان فرش مانند شرکت فرش کاشان ، همواره در تلاش بوده و هستند تا علاوه بر حفظ کیفیت فرش ، قیمت آن را نیز مقرون به صرفه نمایند تا ضمن رونق تولید ملی از این طریق هم برای خود کسب در آمد داشته و هم بهترین محصولات را در اختیار افراد قرار دهند . 

عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی
قیمت فرش 12 متری کاشان نسبت به دیگر کارخانه ها
متفاوت می باشد . دلیل این تفاوت ، عواملی است که در آن موثر است . تعدد طیف رنگی فرش ، وزن فرش ، ابعاد فرش ، شانه و تراکم ، مواد اولیه مصرفی چند نمونه از مواردی هستند که با افزایش و کاهش آن ها  نرخ قالی نیز تغییر می نماید . در ابتدا این موارد را بررسی نموده ، سپس علت مناسب بودن قیمت فرش 12 متری کاشان نسبت به دیگر کارخانه ها را توضیح می دهیم .

تعدد رنگی فرش : تعداد رنگ های واقعی و اصلی که در قالی به کار می روند نقش مهم و تاثیرگذاری در زیبایی و شیک بودن آن دارند . بدین صورت که با افزایش آن قیمت فرش ماشینی نیز بیشتر می شود . 

وزن فرش : وزن قالی از مشخصات قابل توجه فرش ماشینی است که با ارتفاع نخ خاب آن رابطه مستقیم دارد . ارتفاع نخی که به دور نخ تار بافته می شود و نخ خاب نام دارد ، یکی از عواملی است که وزن فرش را متفاوت نموده و قیمت آن را دستخوش تغییر می نماید . وزن فرش معمولا بین 35 تا 50 کیلو گرم است که در فرش هایی با شانه و تراکم بالا به جهت تعدیل وزن ، از ارتفاع نخ خاب می کاهند . به همین جهت است که بالا بودن شانه و تراکم فرش سنگینی بیش از حد آن را به دنبال ندارد . 

ابعاد فرش : با افزایش سایز فرش ، به مقدار الیافی که در آن به کاربرده می شود نیز افزوده می شود در نتیجه نرخ فرش ماشینی بیشتر می شود .

شانه و تراکم : قیمت فرش 12 متری 500 شانه کاشان ، قیمت فرش 12 متری 700 شانه کاشان و قیمت فرش 1000 شانه 12 متری کاشان ، که همگی از ابعاد استاندارد 12 متری می باشند تنها در تفاوت شانه و تراکم آن ها می باشد . بدین گونه که بالا رفتن تراکم عرضی و طولی فرش که به صورت رایج شانه و تراکم نام دارد ، سبب فشردگی بیشتر بین گره ها و کاهش فاصله میان آن ها می شود . بنابراین تعداد ریشه ها ( گره ) در قالی بیشتر می شود که برای بافت آن نیاز به به کار گیری الیاف بیشتر می باشد و قیمت نیز افزایش می یابد .

مواد اولیه مصرفی و جنس نخ خاب : از مهم ترین شاخص هایی که علاوه بر قیمت فرش ، بر دوام و ماندگاری قالی تاثیر فوق العاده ای دارد ، جنس نخ خاب و تار و پود و به طور کلی موادی است که در آن مورد استفاده قرار می گیرد . به الطبع هر چه جنس الیاف مصرفی ، مرغوب تر و با کیفیت تر باشد ، نرخ فرش نیز روند صعودی خواهد داشت .

علت تفاوت قیمت فرش 12 متری کاشان نسبت به دیگر کارخانه ها

در بالا به چند مورد از شاخص هایی که در قیمت فرش 12 متری کاشان و دیگر اندازه های آن موثر بودند ، اشاره نموده و هر یک را شرح دادیم . حال این سوال مطرح می شود که اگر شخصی تمایل به داشتن فرشی با شانه و تراکم بالا و ابعاد بزرگ و یا تعدد رنگی زیاد بود ، باید هزینه زیادی پرداخت نماید ؟ خیر زیرا فروشگاه فرش کاشان قیمت فرش ماشینی 12 متری کاشان را نسبت به دیگر کارخانه ها با مقدار مناسب تری به فروش می رساند . علت این امر ، حذف هزینه های نمایشگاهی ، حذف دلالان و واسطه های فرش ماشینی است . به همین دلیل فرش ماشینی کاشان قیمت مناسب با توجه به قدرت خرید مردم دارد . بهترین قیمت فرش با ارسال رایگان فرش ، از خدمات ممتازی است که این شرکت را از سایر رقبا خود برتر ساخته و گوی سبقت را از آن ها ربوده است .

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
نیز از جمله مواردی است که سبب کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از زمان می شود . زیرا عدم نیاز به حضور فیزیکی ، هزینه های مبدا تا محل تولید فرش را می کاهد که بدون نیاز به صرف زمان زیاد ، تنها در عرض چند دقیقه و با چند کلیک ساده می توان به راحتی و در کمترین زمان خرید فرش درجه یک را انجام داد . 

گروه تجاری فرش کاشان

گروه تجاری فرش کاشان از عرضه کننده های فرش ماشینی با کیفیت بالا می باشد که بدین طریق توانسته رسالت خود را به ثمر رساند و بهترین فرش های ماشینی مانند فرش 1500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1200 شانه و ... را تحویل مشتری نماید . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی