تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تفاوت های مهم تابلو فرش چاپی با تابلو فرش بافت

خرید تابلو فرش ماشینی کاشان

امروزه با تغییر سبک دکوراسیون منازل و همین طور تجملی شدن زندگی ها ، خرید و فروش تابلو فرش نسبت به گذشته بیشتر شده است . استفاده از تابلو فرش برای زینت بخشیدن به دیوار منازل امری است که از قدیم الایام تا کنون رواج داشته است به گونه ای که در گذشته زنان خانه دار به بافت تابلو فرش های دستبافت مشغول بوده اند و حتی آن را به عنوان شغل نیز به حساب می آوردند . پس از روی کار آمدن تابلو فرش های ماشینی و تولید آن کمتر کسی به سراغ نوع دستبافت آن رفته زیرا افراد می توانستند متناسب با نوع دکوراسیون منزلشان ، زیباترین تابلو فرش ها با طرح های جدید و متنوع خریداری کنند . در ادامه بیشتر با این محصول آشنا می شویم .
همان طور که می دانید یکی از زیر شاخه های فرش ماشینی ، تابلو فرش است که نمونه ای بارز از پیشرفت های چشمگیر تکنولوژی است . استفاده از تابلو فرش در ایران دارای قدمتی 80 ساله است که نشان از تمدن و اصالت هنر در کشور دارد . در این مقاله می خواهیم در مورد تابلو فرش ماشینی توضیحاتی را ارائه دهیم .

انواع تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش های ماشینی به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند که هر کدام برتری نسبت به دیگری دارند و عبارت است از ؛
-    تابلو فرش ماشینی بافت
این محصول از ابتدا مورد استقبال گرفته و تولید آن به این صورت است که ؛ ابتدا طرح مورد نظر را با استفاده از نرم افزار های رایانه ای به نقشه تبدیل کرده و با استفاده از دستگاه های مدرن و جدید و الیاف درجه یک و مرغوب آن را می بافند . پس از اتمام بافت آن را به واحد تکمیل و آهار ارسال کرده و پس از آن برای فروش ارسال می شود .
-    تابلو فرش ماشینی چاپی
تابلو فرش های چاپی خود به دو دسته مجزا تقسیم می شوند که تفاوت های جزئی داشته ؛
•    تابلو فرش چاپی کلاریس
•    تابلو فرش چاپی سابلیمیشن
در این نوع محصول ابتدا تابلو فرش به صورت خام و کاملا سفید بافته می شود و پس از اتمام طرح مورد نظر با استفاده از دستگاه های مخصوص روی فرش تابلویی سفید چاپ می شود . تنها تفاوتی که در بیت تابلو فرش چاپی کلاریس و سابلیمیشن وجود دارد نوع چاپ است . در تابلو فرش  کلاریس رنگ به عمق الیاف تزریق می شود و در تابلو فرش سابلیمیشن طرح در سطح فرش چاپ می شود .

نکته ...
باید بیان داریم یکی از مهم ترین عواملی که در فروش بالای تابلو فرش های ماشینی تاثیر دارد طرح های متنوعی است که بافت می شود . شما می توانید در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، انواع تابلو فرش های ماشینی را در زمینه های مختلف مشاهده و پس از برگزیدن طرح مورد نظر سفارش خود را ثبت کنید . از جمله طرح های موجود عبارت است از ؛
- تابلو فرش های ماشینی کلاسیک
- تابلو فرش ماشینی مدرن
- تابلو فرش ماشینی طبیعت
- تابلو فرش ماشینی حیوانات
- تابلو فرش ماشینی مینیاتور
و ... .


تفاوت تابلو فرش ماشینی بافت و تابلو فرش ماشینی چاپی
•    وضوح تصویر
وضوح تصویر و طرح در تابلو فرش های چاپی نسبت به تابلو فرش های بافت بسیار بیشتر بوده و به خوبی طرح مورد نظر را به نمایش می گذارد . از جمله دلایل بالا بودن وضوح در تابلو فرش های چاپی می توان بالا بودن تعداد رنگ های به کار رفته در آن دانست .
•    رنگ بندی
تعداد رنگ های مورد استفاده در تابلو فرش های ماشینی چاپی بیشتر از تابلو فرش های بافت است و همین امر در زیبایی بیشتر محصول تاثیر زیادی دارد . در تابلو فرش های بافت اغلب از تعداد 8 ، 10 ،12 و 14 رنگ استفاده می شود و در تابلو فرش های ماشینی چاپی به صورت نامحدود رنگ به کار گرفته می شود .
•    ظرافت
ظرافت در تابلو فرش های ماشینی بستگی به تعداد شانه و تراکم دارد . هرچه تعداد تراکم عرضی و تراکم طولی تابلو فرش بیشتر باشد از ظرافت بالاتری برخوردار خواهد بود . کلیه تابلو فرش های ماشینی ارائه شده در فروشگاه آنلاین فرش کاشان به صورت تابلو فرش 1200 شانه و تابلو فرش 1000 شانه بافته می شوند که بر ظرافت و ریز نقشی آنان موثر واقع شده است .
•    قیمت تابلو فرش 
خب با کمی دقت می توان دریافت که تابلو فرش های بافت از قیمت بالاتری نسبت به تابلو فرش های چاپی دارد . در این بین عوامل متعددی می تواند روی قیمت تاثیر داشته باشد .
•    کیفیت
کیفیت در تابلو فرش های ماشینی چاپی و بافت وابسته به جنس الیاف و دستگاه های بافت می باشد که شرکت فرش کاشان برای تولید کلیه محصولاتش از مرغوب ترین متریال اولیه و مدرن ترین دستگاه های بافت استفاده می نماید .
•    سرعت بافت
سرعت بافت در تابلو فرش های چاپی بیشتر بوده به همین دلیل افراد اغلب از این نوع محصول استقبال می نمایند .
•    دوام و ماندگاری
دوام و ماندگاری در تابلو فرش های بافت بسیار بیشتر از تابلو فرش ماشینی چاپی می باشد و افراد زیادی را ترغیب به خرید این محصول می کند .

شرکت فرش کاشان یکی از به نام ترین تولید کنندگان فرش ماشینی و تابلو فرش است که محصولاتش را با بالاترین درجه کیفیت و قیمت مناسب به دست مشتری می رساند . شما می توانید انواع تابلو فرش های ماشینی را با جدیدترین طرح های روز به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید . این شرکت برای راحتی مشتریانش امکان بافت تابلو فرش های سفارشی را نیز در فروشگاه خود قرار داده است تا بتواند نیاز این دسته از مشتریان را برطرف سازد .

لیست قیمت تابلو فرش های ماشینی
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت تابلو فرش های ماشینی کلیک نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی