سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» مزیت های فرش ماشینی ابریشمی بلژیکی

فرش ماشینی ابریشمی بلژیکی

برای داشتن خانه ای زیبا و مناسب برای زندگی ، لازم است از کف پوشی استفاده کنیم که از هر نظر برای خانه و منزل ما مناسب باشد . آمار ها نشان می دهد که برای داشتن چنین کف پوشی فرش های ماشینی بهترین گزینه هستند . بازار متنوع فرش های ماشینی ، امکان انتخاب فرش هایی را به می دهد که متعدد هستند و برای تمامی فضاهای خانه از آشپزخانه و اتاق خواب های گرفته تا راهرو و هال و پذیرایی مناسب هستند .
در این میان برند و کارخانه هم اهمیت زیادی دارد . برخی از کارخانه ها تنها توان تولید فرش های متعدد را دارند اما برخی از کارخانه ها از جمله کارخانه فرش کاشان در تولید انواع مختلف فرش ها کارآمد بوده و از این جهت در رقابت با سایرین نام و نشان خوبی به خود گرفته است .
انواع مختلفی از فرش های ماشینی از برند های مختلف در بازار فرش و قالی وجود دارند که تنوع و گستردگی بالایی به این بازارها بخشیده اند . تنوع فرش های ماشینی به عنوان بهترین کف پوش به گونه ای است که هر مشتری خواستار کف پوش باشد می تواند از فرش های ماشینی خریداری کرده و رضایت خرید را حس کند . تفاوت فرش ها از جهات مختلف محصولاتی متنوع از نظر کیفیت ، زیبایی و دوام و ... فراهم آورده است . داشتن گونه های متفاوتی از فرشهای ماشینی در برند های کاشان که پاسخ گوی همه مشتریان است ، یکی از ده ها دلیل برتری بدن های کاشان و جذب مشتریان به خود شده است . تولید کنندگان کاشانی از جمله کارخانه فرش کاشان از نوآور ترین ، با تکنیک ترین و با سلیقه ترین تولید کنندگان هستند که برای زنده نگه داشتن نام و نشان فرش های ایرانی در سراسر دنیا بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته اند .
ما به عنوان متخصصین این حرفه خرید از فروشگاه فرش کاشان را به دلایلی که در ادامه مطرح خواهد شد به شما خریداران توصیه می کنیم . یکی از این دلایل تنوع و وجود انواع فرش ها در فروشگاه فرش کاشان است . انواع محصولات شامل فرش های سنتی ، کلاسیک ، فانتزی ، مدرن ، ترک .
برخی از خریداران هستند که این محصولات را نمی پسندند ، آن ها به دنبال فرش های ظریف برای قسمت پذیرایی منزلشان هستند به این افراد خرید فرش ابریشمی بلژیکی پیشنهاد می شود .
فرش های ابریشمی بلژیکی محصولاتی هستند حساس و زیبا که به علت بافته شدن با ابریشم مصنوعی خواهان زیادی دارند . خرید فرش های بلژیک از برند های معتبر و قابل اعتماد نیاز خریداران شیک پسند و وسواس است .
نا گفته نماده کم نیستند تعداد خریدارانی که به بازار های مراجعه کرده و بدون داشتن آگاهی در مورد فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی نسبت به خرید یا عدم خرید آن تصمیم می گیرند .
در ادامه مقاله سعی بر آن داشته ایم تا با معرفی فرش های ابریشمی بلژیکی مشتریان را نسبت به ویژگی های این محصول اگاه کرده تا بتوانند با دیدی باز تر و بهتر انتخاب نمایند . همواره در تمامی محصولات خرید از روی آگاهی و دانش مزیت و لذت خرید بالایی به همراه دارد .
فرش بلژیکی چیست؟
 در پاسخ به این سوال که فرش بلژیکی چیست ؟ می توان اینطور  معرفی نمود که :
در طی سال های اخیر فرش هایی به بازار راه یافته اند به نام فرش های ابریشمی بلژیکی . همانطور که از نام و نشان فرش مشخص است می توان این فرش را به کشور بلژیک منصوب دانست . فرش های ابریشم بلژیکی در سال های قبل به عنوان کالایی وارداتی به بازار راه یافته و مورد استقبال قرار گرفتند . فرش های بلژیکی در کشور به فرش های ابریشم گونه هم شهرت دارند و آن ها را تحت عنوان فرش های ابریشم مصنوعی هم می توان خریداری نمود .
الیاف ویسکوز بکار رفته در فرش های بلژیکی
الیاف ویسکوز را ابریشم مصنوعی می نامند در حالی که بر خلاف تصور عمومی و نام آن ها این الیاف پایه طبیعی داشته و مانند پنیه و لینن از گیاهان تهیه می شوند . از آنجایی که در تمام گیاهان و مواد طبیعی این چنین ، ماده ای به نام سلولز وجود دارد فرش های گرفته شده از الیاف طبیعی ویژگی هایی مشترک دارند .
دو دسته الیاف در مورد فرش های ماشینی وجود دارد ، الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی . الیاف طبیعی و مصنوعی شامل انواع نخ های کتان ، پنبه ، پشم و کرک که از گیاهان و یا پشم حیوانات اهلی گرفته شده اند و الیاف مصنوعی شامل مغز چوب ، زغال سنگ و ... که از پلاستیک و نفت تهیه شده اند برخی از الیاف مصنوعی به قدری خوب و با کیفیت ساخته شده اند که با الیاف طبیعی
تفاوت فرش های ابریشمی بلژیکی
تفاوت اصلی این فرش ها با گونه های مختلفی که در بازار می شناسیم ، جنس نخ خاب است . فرش های ابریشمی بلژیکی محصولاتی هستند که با نخ ویسکوز بافته شده اند . ویسکوز نخی است که به راحتی روی سرامیک و کاشی سر می خورد از همین رو پشت فرش های ابریشم بلژیکی را چسب زده و با لایه ای از لاتکس می پوشانند . پوشیده شدن پشت فرش با لاتکس آن را روی زمین فیکس می کند اما موجب خواهد شد تا نگهداری فرش دشوار شود . چون قابلیت جابجایی را محدود کرده و از همه مهم تر شست و شوی فرش را با دشواری و حساسیت همراه می کند . اگر در شستن فرش های ابریشمی بلژیکی دقت نداشته باشیم و اصول مهم را بکار نبریم لاتکس پشت فرش جدا شده و بافت گلوله گلوله خواهد شد .
نکته مهم در فرش های ابریشمی بلژیکی
تا اینجاد در مورد چیستی فرش های بلژیکی و الیاف آن ها صحبت شد . دانستیم که لاتکس لایه ای است بر پشت فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی تا آن ها را روی سرامیک و ... ثابت نگه دارد . حال آنکه داشتن لایه لاتکس موجب می شود تا شست و شوی فرش در خانه غیر ممکن شود و برای تمیز کردن و شستن فرش ها باید به فرش شویی های معتبر مراجعه نمود .
در کنار لایه لاتکس ، جنس و تفاوت نخ خاب فرش های بلژیکی با فرش های دیگر هم مهم است . شست و شوی این فرش ها حساسیت بالایی می طلبد . الیاف ویسکوز به مواد شیمیایی قوی و درجه بالای اسیدی واکنش نشان می دهند .
از طرف دیگر فرش های ابریشمی بلژیکی بنا بر داشتن نوع نخ خاب ، نازک و دارای ضخامت بسیار کمی می باشند و برای نشستن مناسب نخواهند بود . چراکه نرمی لازم را نداشته و مناسب برای مکان هایی هستند که از مبل و صندلی برای نشستن استفاده می کنند. در ظاهر ، پرز و نخ خاب فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی  به سبک و سیاق فرش های اکرولیک 700 شانه و 500 شانه دیده نمیشود گویا این محصولات فاقد نخ خاب مرتفع می باشند . اما همین نازکی موجب کم حجمی و کم وزنی فرش های مذکور شده است  به گونه ای که به راحتی قابلیت حمل و جابجا کردن دارند .
فروشگاه فرش کاشان که تولید کننده انواع فرش های ماشینی کاشان می باشد ، هدف از ارائه این مقاله را آشنایی هموطنان از  خصوصیات فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  فرش چند متری بخرم ؟
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان