تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مزیت های فرش ماشینی ابریشمی بلژیکی

فرش ماشینی ابریشمی بلژیکی

برای داشتن خانه ای زیبا و مناسب برای زندگی ، لازم است از کف پوشی استفاده کنیم که از هر نظر برای خانه و منزل ما مناسب باشد . آمار ها نشان می دهد که برای داشتن چنین کف پوشی فرش های ماشینی بهترین گزینه هستند . بازار متنوع فرش های ماشینی ، امکان انتخاب فرش هایی را به می دهد که متعدد هستند و برای تمامی فضاهای خانه از آشپزخانه و اتاق خواب های گرفته تا راهرو و هال و پذیرایی مناسب هستند .
در این میان برند و کارخانه هم اهمیت زیادی دارد . برخی از کارخانه ها تنها توان تولید فرش های متعدد را دارند اما برخی از کارخانه ها از جمله کارخانه فرش کاشان در تولید انواع مختلف فرش ها کارآمد بوده و از این جهت در رقابت با سایرین نام و نشان خوبی به خود گرفته است .
انواع مختلفی از فرش های ماشینی از برند های مختلف در بازار فرش و قالی وجود دارند که تنوع و گستردگی بالایی به این بازارها بخشیده اند . تنوع فرش های ماشینی به عنوان بهترین کف پوش به گونه ای است که هر مشتری خواستار کف پوش باشد می تواند از فرش های ماشینی خریداری کرده و رضایت خرید را حس کند . تفاوت فرش ها از جهات مختلف محصولاتی متنوع از نظر کیفیت ، زیبایی و دوام و ... فراهم آورده است . داشتن گونه های متفاوتی از فرشهای ماشینی در برند های کاشان که پاسخ گوی همه مشتریان است ، یکی از ده ها دلیل برتری بدن های کاشان و جذب مشتریان به خود شده است . تولید کنندگان کاشانی از جمله کارخانه فرش کاشان از نوآور ترین ، با تکنیک ترین و با سلیقه ترین تولید کنندگان هستند که برای زنده نگه داشتن نام و نشان فرش های ایرانی در سراسر دنیا بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته اند .
ما به عنوان متخصصین این حرفه خرید از فروشگاه فرش کاشان را به دلایلی که در ادامه مطرح خواهد شد به شما خریداران توصیه می کنیم . یکی از این دلایل تنوع و وجود انواع فرش ها در فروشگاه فرش کاشان است . انواع محصولات شامل فرش های سنتی ، کلاسیک ، فانتزی ، مدرن ، ترک .
برخی از خریداران هستند که این محصولات را نمی پسندند ، آن ها به دنبال فرش های ظریف برای قسمت پذیرایی منزلشان هستند به این افراد خرید فرش ابریشمی بلژیکی پیشنهاد می شود .
فرش های ابریشمی بلژیکی محصولاتی هستند حساس و زیبا که به علت بافته شدن با ابریشم مصنوعی خواهان زیادی دارند . خرید فرش های بلژیک از برند های معتبر و قابل اعتماد نیاز خریداران شیک پسند و وسواس است .
نا گفته نماده کم نیستند تعداد خریدارانی که به بازار های مراجعه کرده و بدون داشتن آگاهی در مورد فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی نسبت به خرید یا عدم خرید آن تصمیم می گیرند .
در ادامه مقاله سعی بر آن داشته ایم تا با معرفی فرش های ابریشمی بلژیکی مشتریان را نسبت به ویژگی های این محصول اگاه کرده تا بتوانند با دیدی باز تر و بهتر انتخاب نمایند . همواره در تمامی محصولات خرید از روی آگاهی و دانش مزیت و لذت خرید بالایی به همراه دارد .
فرش بلژیکی چیست؟
 در پاسخ به این سوال که فرش بلژیکی چیست ؟ می توان اینطور  معرفی نمود که :
در طی سال های اخیر فرش هایی به بازار راه یافته اند به نام فرش های ابریشمی بلژیکی . همانطور که از نام و نشان فرش مشخص است می توان این فرش را به کشور بلژیک منصوب دانست . فرش های ابریشم بلژیکی در سال های قبل به عنوان کالایی وارداتی به بازار راه یافته و مورد استقبال قرار گرفتند . فرش های بلژیکی در کشور به فرش های ابریشم گونه هم شهرت دارند و آن ها را تحت عنوان فرش های ابریشم مصنوعی هم می توان خریداری نمود .
الیاف ویسکوز بکار رفته در فرش های بلژیکی
الیاف ویسکوز را ابریشم مصنوعی می نامند در حالی که بر خلاف تصور عمومی و نام آن ها این الیاف پایه طبیعی داشته و مانند پنیه و لینن از گیاهان تهیه می شوند . از آنجایی که در تمام گیاهان و مواد طبیعی این چنین ، ماده ای به نام سلولز وجود دارد فرش های گرفته شده از الیاف طبیعی ویژگی هایی مشترک دارند .
دو دسته الیاف در مورد فرش های ماشینی وجود دارد ، الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی . الیاف طبیعی و مصنوعی شامل انواع نخ های کتان ، پنبه ، پشم و کرک که از گیاهان و یا پشم حیوانات اهلی گرفته شده اند و الیاف مصنوعی شامل مغز چوب ، زغال سنگ و ... که از پلاستیک و نفت تهیه شده اند برخی از الیاف مصنوعی به قدری خوب و با کیفیت ساخته شده اند که با الیاف طبیعی
تفاوت فرش های ابریشمی بلژیکی
تفاوت اصلی این فرش ها با گونه های مختلفی که در بازار می شناسیم ، جنس نخ خاب است . فرش های ابریشمی بلژیکی محصولاتی هستند که با نخ ویسکوز بافته شده اند . ویسکوز نخی است که به راحتی روی سرامیک و کاشی سر می خورد از همین رو پشت فرش های ابریشم بلژیکی را چسب زده و با لایه ای از لاتکس می پوشانند . پوشیده شدن پشت فرش با لاتکس آن را روی زمین فیکس می کند اما موجب خواهد شد تا نگهداری فرش دشوار شود . چون قابلیت جابجایی را محدود کرده و از همه مهم تر شست و شوی فرش را با دشواری و حساسیت همراه می کند . اگر در شستن فرش های ابریشمی بلژیکی دقت نداشته باشیم و اصول مهم را بکار نبریم لاتکس پشت فرش جدا شده و بافت گلوله گلوله خواهد شد .
نکته مهم در فرش های ابریشمی بلژیکی
تا اینجاد در مورد چیستی فرش های بلژیکی و الیاف آن ها صحبت شد . دانستیم که لاتکس لایه ای است بر پشت فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی تا آن ها را روی سرامیک و ... ثابت نگه دارد . حال آنکه داشتن لایه لاتکس موجب می شود تا شست و شوی فرش در خانه غیر ممکن شود و برای تمیز کردن و شستن فرش ها باید به فرش شویی های معتبر مراجعه نمود .
در کنار لایه لاتکس ، جنس و تفاوت نخ خاب فرش های بلژیکی با فرش های دیگر هم مهم است . شست و شوی این فرش ها حساسیت بالایی می طلبد . الیاف ویسکوز به مواد شیمیایی قوی و درجه بالای اسیدی واکنش نشان می دهند .
از طرف دیگر فرش های ابریشمی بلژیکی بنا بر داشتن نوع نخ خاب ، نازک و دارای ضخامت بسیار کمی می باشند و برای نشستن مناسب نخواهند بود . چراکه نرمی لازم را نداشته و مناسب برای مکان هایی هستند که از مبل و صندلی برای نشستن استفاده می کنند. در ظاهر ، پرز و نخ خاب فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی  به سبک و سیاق فرش های اکرولیک 700 شانه و 500 شانه دیده نمیشود گویا این محصولات فاقد نخ خاب مرتفع می باشند . اما همین نازکی موجب کم حجمی و کم وزنی فرش های مذکور شده است  به گونه ای که به راحتی قابلیت حمل و جابجا کردن دارند .
فروشگاه فرش کاشان که تولید کننده انواع فرش های ماشینی کاشان می باشد ، هدف از ارائه این مقاله را آشنایی هموطنان از  خصوصیات فرش های ماشینی ابریشمی بلژیکی می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی