تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چرا خرید فرش کاشان انتخابی صحیح و مناسب است؟

خرید فرش کاشان

شهرستان کاشان به عنوان کانون اصلی تولید فرش ماشینی و پایتخت فرش دستباف در ایران می باشد . در شهر کاشان انواع فرش ماشینی و فرش دستباف تولید و عرضه می شود . فرش ماشینی کاشان از جمله تولیدات منحصر به فرد این شهرستان می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد .
تولیدات فرش کاشان در زمینه فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت بالا می باشد . در کارخانجات فرش ماشینی کاشان از بهترین دستگاه های مدرن و به روز دنیا برای بافت فرش ماشینی استفاده می شود . در برخی از تولیدی های کاشان استفاده از دستگاههای مدرن و به روز دنیا موجب بوجود آمدن محصولاتی درجه یک و با کیفیت شده و در برخی از کارخانه ها بافت فرش با دستگاههای قدیمی از کیفیت کار کم می کند و محصولی درجه دو یا سه را به بازار عرضه می کند .
فرش ماشینی در این شهرستان در 5 شهرک صنعتی از جمله فرش هلال آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش سلیمان صباحی آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش نوش آباد و ... و بیش از 1200 واحد فعال تولید می شود .
در کارخانجات کاشان فرش های ماشینی با تراکم و شانه های مختلف تولید و عرضه می شود . تمامی محصولات فرش کاشان اعم از فرش های طرح 700 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه صد در صد اکریلیک هیت ست (بدون پرزدهی) می باشد .
استفاده از الیاف مرغوب ، رنگ های و مواد شیمیایی وارد شده از کشورهای اروپا ، پشم خالص و نخ ابریشم طبیعی و ... از مواردی ست که باعث خوشنامی و کیفیت بالای فرش ماشینی کاشان می باشد .
فرش ماشینی کاشان بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی درخاورمیانه می باشد که افتخار دارد محصولات فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه را با بهترین کیفیت بافت فرش ، نخ بایر آلمان و نخ ترکیه ای اصل صددرصد اکریلیک تولید و عرضه می کند .
شهر کاشان با تولید فرش های درجه یک صادرات فرش ماشینی را نیز انجام می دهد .

مشخصات فرش ماشینی کاشان
- فرش ماشینی کاشان به صورت دستبافگونه و یا تلفیق طرح فرش سنتی با فرش مدرن تولید می شود .
- فرش کاشان به وسیله دستگاه و ماشینی بافت می شود که دارای یک هارمونی منظم و مشخص می باشد .
- فرش ماشینی کاشان با ابعاد و اندازه های استاندارد از جمله : فرش ماشینی 6 متری و فرش ماشینی 9 متری و فرش ماشینی 12 متری تولید می شود . در تولید فرش ماشینی کاشان امکان سفارش ابعاد گوناگون نیز وجود دارد .
- فرش ماشینی کاشان با طرح ظریف و ریز بافت می باشد و با ضخامت بالا و کمتر تولید می شود .
- به روز بودن تکنولوژی و استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص از دیگر خصوصیات فرش ماشینی کاشان می باشد .
- فرش ماشینی کاشان با بهترین دستگاههای موجود و بهترین متد در بازار اقدام به بافت فرش ماشینی در شانه ها و تراکم های مختلف تولید می شود .
- فرش کاشان با گستردگی و تنوع زیاد محصولات فرش با شانه های مختلف شامل فرش های ۵۰۰ شانه ،۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه و 1200 شانه و به تازگی به صورت فرش 1500 شانه تولید می شود .
- فرش کاشان توسط فرایند هیت ست بخار داده می شود  و داراری حداقل پرزدهی می باشد .
- ازعوامل مهم درکیفیت فرش ماشینی کاشان جنس نخ  به کار رفته در نخ خاب فرش می باشد . فرش ماشینی کاشان با الیاف درجه یک اکرولیک بافت می شود . این الیاف درای ویژگی هایی چون : مقاومت در برابر گرما ، سرما ، گرد و غبار ، نور خورشید ، رطوبت و ... می باشد . الیاف اکرولیک نسبت به الیاف پلی استر از دوام بالاتری برخوردار می باشد .
- در برخی از موارد در فرش ماشینی کاشان از دو نوع نخ اکرولیک و پلی استر استفاده می شود که در نتیجه فرش گل برجسته را تولید می کند .
- فرش ماشینی کاشان با بالاترین درجه کیفی فرش تولید می شود . فرش ماشینی با بهترین دستگاه بافندگی مانند hcpx2 بافت می شود این دستگاه برای بافت فرش های ظریف و الیاف اکرولیک به کار می رود .
- نقشه های به کار رفته در فرش ماشینی کاشان اصولا نقشه کلاسیک و سنتی می باشد . بعضی از فرش های کاشان با نقشه های پر تراکم و یا نقشه های ساده و طرح های مدرن نیز تولید می شوند .
- فرش کاشان به صورت فرش ماشینی مدرن ، فرش ماشینی کلاسیک و فرش ماشینی گبه نیز تولید می شود .
- تراکم و شانه در فرش ماشینی کاشان از مهمترین خصوصیات می باشد . هرچه مقدار شانه در فرش ماشینی بالاتر رود فرش از مرغوبیت و کیفیت بهتری بر خوردار می باشد و افزایش تراکم در تو پری و فشردگی فرش تاثیر گذار می باشد .
- فرش ماشینی کاشان در تراکم های مختلف از جمله 2100 ، 2550 ، 3000 ، 4500 و ... بافت می شود .
- در فرش ماشینی کاشان به دلیل استفاده از الیاف درجه یک و دستگاه پیشرفته هیچ گونه عیبی از جمله جای خالی، خاب کندگی و تیغ خوردگی ، شکنندگی ، سوختگی ، تغییر رنگ ، یکدست نبودن آهار پشت فرش و سوزنی شدن نخ خاب به دلیل روزدگی آهار ، تاب خوردگی کناره و حفظ نشدن شکل هندسی فرش ، دورنگی نخ خاب و سایه روشن موضعی در سطح فرش ، پارگی ، جاافتادگی ، نایکنواختی طول و در یک خط نبودن ریشه مشاهده نمی شود .
- فرش ماشینی کاشان به دلیل اکرولیک بودن دارای طول عمر بالایی می باشد . فرش کاشان از نظر شستشوی اولیه دارای آبرفتگی بسیار جزیی می باشد .
- فرش ماشینی کاشان در مقابل حرارت و نور دارای ثبات رنگی بالای می باشد و نسبت به فرش های دیگر دارای مقاومت بیشتری می باشد .
- فرش کاشان در زمان طولانی ظاهر و زیبایی خود را از دست نمی دهد .
- فرش ماشینی کاشان را به دلیل شباهت بسیار زیادی که از لحاظ رنگ و نقشه به فرش های دستباف دارد را فرش دستبافگونه می نامند .
- فرش کاشان هیچ گونه گردو غبار و کثیفی را در خود جذب نمی کند و به همین دلیل فرشی ضد حساسیت و بدون آلرژی می باشد .
- رنگ های به کار رفته در فرش کاشان رنگ های شاد و پرفروش بازار فرش می باشند که سلیقه هر فردی را تامین می کند .
- فرش ماشینی کاشان به دلیل بافته شدن با نخ اکرولیک از لطافت و نرمی بالایی برخوردار می باشد و هیچ گونه بوی نفت و مواد پلاستیکی از خود تولید می کند .
- فرش کاشان با استفاده از الیاف اکرولیک هیت ست بدون حساسیت می باشند و برای اتاق کودک بهترین انتخاب هستند .
-  در صورت گذاشتن اجسام داغ بر روی فرش ماشینی کاشان ، الیاف فرش دچار تغییر شکل و سوختگی نمی شود .
- الیاف به کار رفته در فرش ماشینی کاشان در دما و فشار معمولی رنگ می شوند و رنگ های تیره این الیاف تضمین شده هستند 
- الیاف اکرولیک هیت ست به کار رفته در فرش ماشینی کاشان بسیار سبک و پفکی می باشند . این الیاف شباهت بالای به نخ پشم دارند .
- فرش ماشینی 1200 شانه از محبوب ترین و زیباترین فرش های بازار فرش ایران می باشد .
- فرش ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه کاشان جز پرفروش ترین و اصیل ترین فرش های ماشینی می باشند که در تراکم های بالا تولید می شوند .
- در شهرستان کاشان فرش ماشینی با قیمت های مناسب و باکیفیت بالا تولید می شود .
- انواع دیگر فرش ماشینی مانند گلیم ها ، شنل ، شگی ، سه بعدی و غیره نیز در این شهرستان تولید و بافته می شود .

- با پیشرفت تکنولوژی هر چه شانه فرش ماشینی افزایش یابد تعداد پالت رنگی نیز در فرش ماشینی بیشتر می شود و به همین منظور فرش کاشان با رنگ زمینه 8 و 10 و 12 رنگ تولید می شود .
- فرش ماشینی کاشان دارای ارتفاع خاب بالایی می باشد و به همین دلیل این گونه از فرش ها پاخوری نرم و طول عمر بالاتری دارند .

بارزترین خصوصیات فرش ماشینی کاشان
شهر کاشان که یکی از بزرگترین و اصلی ترین شهر های تولید کننده فرش دنیا است اقدام به تولید فرش فانتزی و فرش ترک نیز کرده است . افرادی که به دنبال فرش کلاسیک و مدرن می باشند فرش ماشینی کاشان را باید انتخاب کنند ، زیرا طرح و نقشه این فرش به گونه ای است که به راحتی با هر وسیله و مبلمانی ست و هماهنگ می شود .
پس به طور کلی فرش ماشینی کاشان دارای خصوصیات منحصر به فردی چون : فاقد پرز دهی ، ضد حساسیت ، نخ آکریلیک صد در صد، نخ هیت ست شده ، طرح و نقشه زیبا و جذاب ، نرم و لطیف ، گارانتی ، مقاومت بالا در برابر پاخور شدن ، رنگ های شاد و زنده می باشد .

از بارزترین ویژگی فرش کاشان می توان به نقوش زیبای طرح های و کیفیت بالای آن ها اشاره کرد . دقت و ظرافت و عدم خطای انسانی موجب شده فرش کاشان بی نقص شناخته شود . تقارن رنگ و نگاره از دیگر ویژگی های فرش ماشینی کاشان است فرش کاشان از طرح و نقشه های اصیل و سنتی فرش ایرانی است که در دنیا بی نظیر می باشد .
پس با همه این تفاسیر به این نتیجه می رسیم که فرش ماشینی کاشان از بهترین و با کیفیت ترین فرش های بازار می باشد و خرید این فرش ماشینی از طریق حضوری و غیر حضوری در وب سایت فرش کاشان امکان پذیر می باشد .

واحد تحقیق و توسعه فرش کاشان

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی