سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» چرا خرید فرش کاشان انتخابی صحیح و مناسب است؟

خرید فرش کاشان

شهرستان کاشان به عنوان کانون اصلی تولید فرش ماشینی و پایتخت فرش دستباف در ایران می باشد . در شهر کاشان انواع فرش ماشینی و فرش دستباف تولید و عرضه می شود . فرش ماشینی کاشان از جمله تولیدات منحصر به فرد این شهرستان می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد .
تولیدات فرش کاشان در زمینه فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت بالا می باشد . در کارخانجات فرش ماشینی کاشان از بهترین دستگاه های مدرن و به روز دنیا برای بافت فرش ماشینی استفاده می شود . در برخی از تولیدی های کاشان استفاده از دستگاههای مدرن و به روز دنیا موجب بوجود آمدن محصولاتی درجه یک و با کیفیت شده و در برخی از کارخانه ها بافت فرش با دستگاههای قدیمی از کیفیت کار کم می کند و محصولی درجه دو یا سه را به بازار عرضه می کند .
فرش ماشینی در این شهرستان در 5 شهرک صنعتی از جمله فرش هلال آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش سلیمان صباحی آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش نوش آباد و ... و بیش از 1200 واحد فعال تولید می شود .
در کارخانجات کاشان فرش های ماشینی با تراکم و شانه های مختلف تولید و عرضه می شود . تمامی محصولات فرش کاشان اعم از فرش های طرح 700 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه صد در صد اکریلیک هیت ست (بدون پرزدهی) می باشد .
استفاده از الیاف مرغوب ، رنگ های و مواد شیمیایی وارد شده از کشورهای اروپا ، پشم خالص و نخ ابریشم طبیعی و ... از مواردی ست که باعث خوشنامی و کیفیت بالای فرش ماشینی کاشان می باشد .
فرش ماشینی کاشان بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی درخاورمیانه می باشد که افتخار دارد محصولات فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه را با بهترین کیفیت بافت فرش ، نخ بایر آلمان و نخ ترکیه ای اصل صددرصد اکریلیک تولید و عرضه می کند .
شهر کاشان با تولید فرش های درجه یک صادرات فرش ماشینی را نیز انجام می دهد .

مشخصات فرش ماشینی کاشان
- فرش ماشینی کاشان به صورت دستبافگونه و یا تلفیق طرح فرش سنتی با فرش مدرن تولید می شود .
- فرش کاشان به وسیله دستگاه و ماشینی بافت می شود که دارای یک هارمونی منظم و مشخص می باشد .
- فرش ماشینی کاشان با ابعاد و اندازه های استاندارد از جمله : فرش ماشینی 6 متری و فرش ماشینی 9 متری و فرش ماشینی 12 متری تولید می شود . در تولید فرش ماشینی کاشان امکان سفارش ابعاد گوناگون نیز وجود دارد .
- فرش ماشینی کاشان با طرح ظریف و ریز بافت می باشد و با ضخامت بالا و کمتر تولید می شود .
- به روز بودن تکنولوژی و استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص از دیگر خصوصیات فرش ماشینی کاشان می باشد .
- فرش ماشینی کاشان با بهترین دستگاههای موجود و بهترین متد در بازار اقدام به بافت فرش ماشینی در شانه ها و تراکم های مختلف تولید می شود .
- فرش کاشان با گستردگی و تنوع زیاد محصولات فرش با شانه های مختلف شامل فرش های ۵۰۰ شانه ،۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه و 1200 شانه و به تازگی به صورت فرش 1500 شانه تولید می شود .
- فرش کاشان توسط فرایند هیت ست بخار داده می شود  و داراری حداقل پرزدهی می باشد .
- ازعوامل مهم درکیفیت فرش ماشینی کاشان جنس نخ  به کار رفته در نخ خاب فرش می باشد . فرش ماشینی کاشان با الیاف درجه یک اکرولیک بافت می شود . این الیاف درای ویژگی هایی چون : مقاومت در برابر گرما ، سرما ، گرد و غبار ، نور خورشید ، رطوبت و ... می باشد . الیاف اکرولیک نسبت به الیاف پلی استر از دوام بالاتری برخوردار می باشد .
- در برخی از موارد در فرش ماشینی کاشان از دو نوع نخ اکرولیک و پلی استر استفاده می شود که در نتیجه فرش گل برجسته را تولید می کند .
- فرش ماشینی کاشان با بالاترین درجه کیفی فرش تولید می شود . فرش ماشینی با بهترین دستگاه بافندگی مانند hcpx2 بافت می شود این دستگاه برای بافت فرش های ظریف و الیاف اکرولیک به کار می رود .
- نقشه های به کار رفته در فرش ماشینی کاشان اصولا نقشه کلاسیک و سنتی می باشد . بعضی از فرش های کاشان با نقشه های پر تراکم و یا نقشه های ساده و طرح های مدرن نیز تولید می شوند .
- فرش کاشان به صورت فرش ماشینی مدرن ، فرش ماشینی کلاسیک و فرش ماشینی گبه نیز تولید می شود .
- تراکم و شانه در فرش ماشینی کاشان از مهمترین خصوصیات می باشد . هرچه مقدار شانه در فرش ماشینی بالاتر رود فرش از مرغوبیت و کیفیت بهتری بر خوردار می باشد و افزایش تراکم در تو پری و فشردگی فرش تاثیر گذار می باشد .
- فرش ماشینی کاشان در تراکم های مختلف از جمله 2100 ، 2550 ، 3000 ، 4500 و ... بافت می شود .
- در فرش ماشینی کاشان به دلیل استفاده از الیاف درجه یک و دستگاه پیشرفته هیچ گونه عیبی از جمله جای خالی، خاب کندگی و تیغ خوردگی ، شکنندگی ، سوختگی ، تغییر رنگ ، یکدست نبودن آهار پشت فرش و سوزنی شدن نخ خاب به دلیل روزدگی آهار ، تاب خوردگی کناره و حفظ نشدن شکل هندسی فرش ، دورنگی نخ خاب و سایه روشن موضعی در سطح فرش ، پارگی ، جاافتادگی ، نایکنواختی طول و در یک خط نبودن ریشه مشاهده نمی شود .
- فرش ماشینی کاشان به دلیل اکرولیک بودن دارای طول عمر بالایی می باشد . فرش کاشان از نظر شستشوی اولیه دارای آبرفتگی بسیار جزیی می باشد .
- فرش ماشینی کاشان در مقابل حرارت و نور دارای ثبات رنگی بالای می باشد و نسبت به فرش های دیگر دارای مقاومت بیشتری می باشد .
- فرش کاشان در زمان طولانی ظاهر و زیبایی خود را از دست نمی دهد .
- فرش ماشینی کاشان را به دلیل شباهت بسیار زیادی که از لحاظ رنگ و نقشه به فرش های دستباف دارد را فرش دستبافگونه می نامند .
- فرش کاشان هیچ گونه گردو غبار و کثیفی را در خود جذب نمی کند و به همین دلیل فرشی ضد حساسیت و بدون آلرژی می باشد .
- رنگ های به کار رفته در فرش کاشان رنگ های شاد و پرفروش بازار فرش می باشند که سلیقه هر فردی را تامین می کند .
- فرش ماشینی کاشان به دلیل بافته شدن با نخ اکرولیک از لطافت و نرمی بالایی برخوردار می باشد و هیچ گونه بوی نفت و مواد پلاستیکی از خود تولید می کند .
- فرش کاشان با استفاده از الیاف اکرولیک هیت ست بدون حساسیت می باشند و برای اتاق کودک بهترین انتخاب هستند .
-  در صورت گذاشتن اجسام داغ بر روی فرش ماشینی کاشان ، الیاف فرش دچار تغییر شکل و سوختگی نمی شود .
- الیاف به کار رفته در فرش ماشینی کاشان در دما و فشار معمولی رنگ می شوند و رنگ های تیره این الیاف تضمین شده هستند 
- الیاف اکرولیک هیت ست به کار رفته در فرش ماشینی کاشان بسیار سبک و پفکی می باشند . این الیاف شباهت بالای به نخ پشم دارند .
- فرش ماشینی 1200 شانه از محبوب ترین و زیباترین فرش های بازار فرش ایران می باشد .
- فرش ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه کاشان جز پرفروش ترین و اصیل ترین فرش های ماشینی می باشند که در تراکم های بالا تولید می شوند .
- در شهرستان کاشان فرش ماشینی با قیمت های مناسب و باکیفیت بالا تولید می شود .
- انواع دیگر فرش ماشینی مانند گلیم ها ، شنل ، شگی ، سه بعدی و غیره نیز در این شهرستان تولید و بافته می شود .

- با پیشرفت تکنولوژی هر چه شانه فرش ماشینی افزایش یابد تعداد پالت رنگی نیز در فرش ماشینی بیشتر می شود و به همین منظور فرش کاشان با رنگ زمینه 8 و 10 و 12 رنگ تولید می شود .
- فرش ماشینی کاشان دارای ارتفاع خاب بالایی می باشد و به همین دلیل این گونه از فرش ها پاخوری نرم و طول عمر بالاتری دارند .

بارزترین خصوصیات فرش ماشینی کاشان
شهر کاشان که یکی از بزرگترین و اصلی ترین شهر های تولید کننده فرش دنیا است اقدام به تولید فرش فانتزی و فرش ترک نیز کرده است . افرادی که به دنبال فرش کلاسیک و مدرن می باشند فرش ماشینی کاشان را باید انتخاب کنند ، زیرا طرح و نقشه این فرش به گونه ای است که به راحتی با هر وسیله و مبلمانی ست و هماهنگ می شود .
پس به طور کلی فرش ماشینی کاشان دارای خصوصیات منحصر به فردی چون : فاقد پرز دهی ، ضد حساسیت ، نخ آکریلیک صد در صد، نخ هیت ست شده ، طرح و نقشه زیبا و جذاب ، نرم و لطیف ، گارانتی ، مقاومت بالا در برابر پاخور شدن ، رنگ های شاد و زنده می باشد .

از بارزترین ویژگی فرش کاشان می توان به نقوش زیبای طرح های و کیفیت بالای آن ها اشاره کرد . دقت و ظرافت و عدم خطای انسانی موجب شده فرش کاشان بی نقص شناخته شود . تقارن رنگ و نگاره از دیگر ویژگی های فرش ماشینی کاشان است فرش کاشان از طرح و نقشه های اصیل و سنتی فرش ایرانی است که در دنیا بی نظیر می باشد .
پس با همه این تفاسیر به این نتیجه می رسیم که فرش ماشینی کاشان از بهترین و با کیفیت ترین فرش های بازار می باشد و خرید این فرش ماشینی از طریق حضوری و غیر حضوری در وب سایت فرش کاشان امکان پذیر می باشد .

واحد تحقیق و توسعه فرش کاشان

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  شیرینگ فرش
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان