تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین

خرید آنلاین فرش ماشینی

در عصر ارتباطات ، خرید و فروش اینترنتی فرش رونق گرفته است و افراد برای رفع نیاز و خرید و کسب آگاهی به دنیای وب و اینترنت می روند برخلاف سال های پیش که خرید سنتی رواج داشت و افراد برای خرید فرش به صورت حضوری به کارخانه ها می رفتند . امروزه خریداران به دلایلی خرید آنلاین فرش ماشینی را به خرید حضوری ترجیح می دهند و خریداران قبل از خرید با کسب آگاهی و اطلاعات لازم به جای رفتن به فروشگاه ها ، خرید اینترنتی را انتخاب می کنند .
اما واقعا کدام روش صحیح است ؟ خرید آنلاین فرش ماشینی و یا خرید سنتی .
خرید آنلاین فرش ماشینی و یا خرید حضوری
از فواید و ویژگی های خرید حضوری و سنتی این است که مشتری می تواند از نزدیک محصولی را لمس و مشاهده کند و با کیفیت فرش ماشینی آشنا شود و نسبت به کارخانه تولید کننده اطلاعات کسب کند . شهرهایی که تولید کننده فرش هستند از جمله کاشان ، یزد ، مشهد ، امکان خرید حضوری برای ساکنان بومی آن شهر آسان است . خریدار به کارخانه مورد نظر می رود و از بین محصولات ، طرح و رنگ مورد نظر را انتخاب می کند ولی بسیاری از افراد هستند که در دیگر شهرها زندگی می کنند و این افراد برای خرید فرش باید به سراغ فروشگاه های عرضه کننده بروند . این افراد می توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین فرش ، بهترین فرش را با بهترین قیمت خریداری کنند . در خرید آنلاین ، مرزها شکسته می شود و فرد می تواند از هرجا که بخواهد فرش ماشینی را بخرد و در مدت از 10 روز محصول مورد نظر خود را دریافت کند .
برخی از افراد می گویند که در خرید حضوری ، ما می توانیم اطلاعات بسیاری از فروشنده کسب کنیم در حالی که در خرید آنلاین فرش ، ما تولید کننده را نمی بینم . در پاسخ به این افراد باید گفت که فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی که از اعتبار بسیاری برخوردار هستند ، اطلاعات کافی و جامع را در اختیار مشتریان می گذارند . پس افراد به راحتی می توانند اطلاعات لازم و کافی را کسب کنند .
افراد قبل از خرید می توانند قیمت محصولات را با فروشگاه های آنلاین دیگر و حتی با فروشگاه های حضوری در سطح شهر مقایسه کنند ، طرح ها را ببینند و نسبت به خرید آنلاین فرش اقدام کنند .
بیشتر فروشگاه های آنلاین ، تحویل رایگان فرش درب منزل را جزء خدمات خود قرار داده اند و این فرصت برای افرادی که مشغله کاری بسیار زیادی دارند و نمی توانند برای خرید یک تخته فرش ، از فروشگاهی به فروشگاه دیگر بروند ، مناسب است .
بسیاری از خریداران قبل از خرید باید فرش ماشینی را از نزدیک ببینند و با آرامشی کامل خرید خود را انجام دهند به این افراد توصیه می شود که در کارخانه مورد نظر ، حضور یابند و از خرید در فروشگاه هایی که عرضه کننده هستند خودداری کنند . عرضه کنندگان با واسطه محصول را به فروش می رسانند آن ها فرش های ماشینی را از تولید کننده خریداری می کنند و برای به دست آوردن سود ، بر قیمت فرش می افزایند و به دست مشتری می رسانند ولی در خرید مستقیم فرش که شامل حضور مشتری در کارخانه و خرید آنلاین فرش می شود ، مشتری فرش را به قیمت درب کارخانه خریداری می کند . در خرید مستقیم فرش ارتباط مشتری با تولید کننده به طور مستقیم است و مشتری می داند که فرش ، اصل است و تقلبی نیست و فرش ارسال شده همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه است و این گواهی محکمی است برای خریداران تا اگر محصول دارای طرح و و رنگ اشتباهی بود و یا اینکه محصول عیب دار بود ، می باشد .
در خرید حضوری ، مشتری محدود به دیدن طرح های موجود در کارخانه و یا فروشگاه است در صورتی که برخی از کارخانه های معتبر ، هزاراران طرح و نگاره تولید کرده اند . فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ، بهترین فرصت برای خریداران خوش ذوق است تا به راحتی در خانه بنشینند و هزاران طرح را در مدت زمان اندک مشاهد کنند و زیباترین طرح و رنگ که تناسب کامل با دکوراسیون خود دارد را انتخاب کنند . در خرید اینترنتی فرش قدرت انتخاب مشتری زیادتر است .
راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
فروشگاه فرش کاشان ، انواع فرش ماشینی کاشان را با طرح های مختلف و متنوع به صورت طبقه بندی منظم و جستجو فرش بر اساس رنگ در منوی وب سایت خود قرار داده است . افراد می توانند محصول مورد نظر خود را اعم از فرش 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه ، طرح 700 شانه انتخاب کنند . ویژگی های هر محصول کنار تصویر فرش ، ذکر شده است . قیمت فرش ماشینی کاشان نیز در وب سایت وجود است . در قیمت بالای سایت جستجو بر اساس رنگ است و این آیتم برای کسانی است که به دنبال رنگ مورد نظر خود در وب سایت ها می گردند . فروشگاه فرش کاشان ، این فرصت را به خریداران داده است تا اگر بعد از سفارش محصول ، از خرید منصرف شد ، بتواند سفارش خود را لغو نماید . فروشگاه فرش کاشان به دلیل اینکه یک تولید کننده فرش ماشینی کاشان می باشد ، شرایط را برای خرید حضوری و حضور در کارخانه فراهم کرده است و این فرصتی برای کسانی است که می خواهند کیفیت فرش های ماشینی را از نزدیک بیینند ولی توصیه کارشناسان فرش کاشان این است که به دلیل تنوع بالای طرح های فرش ماشینی کاشان ، خریداران حضوری ، بعد از دیدن کیفیت محصولات از نزدیک ، به وب سایت مورد نظر مراجعه کنند و  بعد از دیدن دنیایی از طرح های فرش کاشان ، نسبت به خرید حضوری و یا خرید آنلاین فرش ماشینی کاشان اقدام کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی