تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی

قشنگ ترین فرش ماشینی یا زیباترین فرش

فرش ماشینی کف پوشی است که به علت داشتن ظاهری متفاوت از سایر کف پوش ها خصوصا کف پوش هایی مانند سرامیک و کاشی برتری های خاص خود را داشته و برای خریداران مطلوب و جذاب است . کیفیت بالا ، نرمی و لطافت ، جایگزین شدن برای فرش های دستبافت و انواع مبلمان و صندلی ، استفاده در دکوراسیون خانه و ... از مواردی است که تنها در فرش های ماشینی به چشم می خورد . زیبایی و داشتن طرح و نگاره های اصیل ایرانی ویژگی بارز فرش های ماشینی است .
در سال های قبل که اولین فرش های ماشینی تولید و بافته شدند زیبایی قالی به حد امروز اهمیت نداشت . فرش های ماشینی بافته شده در سال های 1350 در شانه و تراکم پایین و طرح و رنگ های محدودی تولید می شوند . گذر زمان و مهم تر از آن رقابت بالایی که بین تولید کنندگان وجود داشت موجب شد تا تنوع فرش های ماشینی در زمینه ظاهر و زیبایی در کنار تنوع فنی گسترش یابد به صورتی که امروزه شاهد ان هستیم که طرح و نقشه و رنگ و لعاب فرش از آیتم هایی است که موقع خرید توجه مشتریان را به خود جلب کرده و در انتخاب تأثیر گذار است .
تولید کنندگان کاشانی به عنوان برترین تولید کنندگان دنیا و افرادی که در رقابت شدید بازار حضور فعال دارند ، در تولید فرش های متنوع و گوناگون در نظر ظاهری بیشترین تلاش را داشته اند چراکه در این برند ها و کارخانه ها خصوصا برندهای مطرح در سطح دنیا مانند کارخانه فرش کاشان کیفیت به حد اعلایی رسیده و داشتن انحصار در زیبایی و تولید فرش ها با شانه و تراکم بسیار بالایی که در اختیار همگان نیست ، مزید بر علت خواهد شد تا نام و نشان فرش کاشان بهتر و بیشتر از قبل در سراسر دنیا شناخته شود .
مشتریانی که برای خرید فرش ماشینی به بازار های فرش و قالی وارد می شوند و بنابر دلیل و علت به دنبال خرید فرش های ماشینی تولید شده در کارخانه فرش کاشان هستند ، بی شک در پاسخ به این سوال که چه ویژگی هایی برای خرید فرش ماشینی مد نظر دارید ، به معیار های قشنگ ترین فرش ماشینی اشاره خواهند کرد . هرچند این معیار ها از نظر افراد مختلف متفاوت است اما در کل داشتن ویژگی های ظاهری و معیارهای قشنگ ترین فرش به عنوان مهم ترین آیتم خرید به موارد موجود در ذهن خریداران اضافه شده است .
در ادامه مقاله سعی بر آن خواهد بود که با ارائه اصول مربوط به دکوراسیون و زیبایی شناسی ، خوانندگان را در انتخاب و خرید فرش زیبا و چشم نواز باب دکوراسیون منزل خود راهنمایی کرده باشیم .
معیار های قشنگ ترین فرش ماشینی
هر تخته فرش ماشینی شامل ویژگی های مختلفی است از جمله شانه و تراکم ، سایز و ابعاد ، رنگ و لعاب ، طرح و نگاره ، سبک طراحی و ... . برای داشتن فرش قشنگ متناسب با هر دکوراسیون باید فرش از نظر نیازمندی و کاربرد انتخاب شود . هرچند با پیشروی در طول زمان شاهد تولید فرش های زیبا تر و ظریفت و بی نظیر تر خواهیم بود که بیشتر و بیشتر به فرش های دستبافت شباهت دارند اما در نهایت انتخاب قشنگ ترین فرش ماشینی بر عهده صاحب خانه خواهد بود که می تواند با کمک گرفتن و آشنایی با اصول زیبا سازی دکوراسیون انتخاب خود را بهبود ببخشد .
انتخاب سایز زیباترین فرش
داشتن فرش با ابعاد مناسب با فضا تا حد زیادی به زیبا بودن فرش کمک می کند . تنوع فرش های تولید شده در کارخانه فرش کاشان به حدی است که انتظار خرید فرش در تمام سایز های استاندارد و غیر استاندارد از فروشگاه فرش کاشان امکان پذیر خواهد بود . داشتن سایز های استاندارد شامل فرش های 24 متر ، فرش 12 متر ، فرش 9 متر و فرش 6 متر مشتریان را به خرید فرش کاشان با این ابعاد متمایل تر کرده است . اصولا خانه ها خصوصا اتاق خواب ها و پذیرایی و هال در ابعادی ساخته می شوند که با سایز های استاندارد فرش هماهنگ باشد اما فرش های فروشگاه فرش کاشان در ابعاد غیر استاندارد ، مورد تقاضا برای مکان هایی مانند آشپزخانه ، راهرو ها و ... هستند .
هنگام خرید فرش کاشان در نظر داشته باشید که پهن شدن قشنگ ترین فرش ها در خانه زمانی اتفاق می افتد که فرش در ابعادی کوچک تر از فضای اتاق انتخاب شود . انتخاب فرش در ابعاد کوچک تر از سایز اتاق به چند دلیل زیبا و قشنگ ترین خواهد بود . اول آنکه با این کار امکان دیده شدن کل نگاره ها و زیبایی موجود در طرح را در نگاه اول برای بیننده فراهم آورده ایم . دوم آنکه ایجاد فاصله بین لبه فرش و دیوار و نمایان شدن کف پوش هایی از جنس سرامیک که با رنگ زمینه فرش هارمونی دارد ، فضای اتاق را بزرگ تر و شیک تر از آنچه که هست نشان می دهد .
شانه و تراکم زیباترین فرش
هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر می شود بر ظرافت بافت افزوده شده و زیبایی و شباهت به فرش های دستبافت بیشتر خواهد شد . محصولات 1200 شانه و 1500 شانه کارخانه فرش کاشان را فرش های شبه دستبافت یا دستبافت گونه نامیده اند چراکه شباهت زیادی به نوع دستبافت دارد . تولید فرش ها در شانه و تراکم بالا خصوص فرش های 1500 شانه از عهده هر تولید کننده ای بر نمی آید . کارخانه فرش کاشان به عنوان یکی از نامی ترین و متخصص ترین تولید کنندگان فرش و قالی توان تولید فرش های 1500 شانه را در بهترین وضع ممکن پیدا کرده است .
می توان گفت فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان بهترین و قشنگ ترین فرش هایی هستند که در صورت متناسب انتخاب شدن با فضا دکورا خانه را زیر و رو کرده و به حد بالایی زیبا آفرین خواهند بود . ناگفته نماند که فرش های 700 شانه و حتی فرش های 500 شانه هم می توانند در نوبه خود زیبا و چشم نواز باشند . فرش های 500 شانه و 700 شانه برای فضاهایی تقاضا می شوند که در معرض تردد زیاد بوده و به دلیل فشار و سایش و ... مورد آسیب هستند از این رو فرش هایی لازم دارند که در عین زیبایی مقاوم و با دوام باشند از همین رو محصولات 500 شانه و 700 شانه فروشگاه فرش کاشان برای چنین فضاهایی انتخاب میشوند . واضح است که وظیفه فرش های 500 شانه و 700 شانه این است که مقاوم ترین و با داوم ترین بافته های باشند و فرش های 1200 شانه و 1500 شانه وظیفه زیباسازی دکوراسیون و فضا را دارند .
زیباترین فرش های ماشینی کارخانه فرش کاشان
فرش های زیبا را از معتبرترین کارخانه خریداری کنید تا علاوه بر زیبایی ، از کیفیت بالایی برخوردار باشند . کارخانه هایی که جدیدترین مدل های فرش را عرضه می کنند می توان به کیفیت بالای آن اطمینان داشت چون تقاضای بالا و فروش بالا سبب می شود تا فرش های ته انباری نداشته باشند و نسبت به ارائه جدیدترین مدل ها در تلاش باشند .
کارخانه فرش کاشان ، مدل های جدید قالی کاشان را در شانه و تراکم های مختلف ارائه می دهد . نمونه ای از قشنگ ترین طرح های فرش را معرفی می کنیم .
فرش 1500 شانه طرح قاجاری
این طرح زیبا که جز طرح های سنتی شلوغ است و در رنگ های کرم ، روناسی ( فرش قرمز ) و سرمه ای ارائه می شود . شانه 1500 و تراکم 4500 سبب ظرافت بالای این طرح زیبا شده است و خریداران می توانند از این فرش دستبافتگونه زیبا در پذیرایی های مجلل و لوکس بهره بگیرند . این فرش درجه یک با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است
فرش قشنگ 1500 شانه
فرش 1200 شانه طرح تبریز
طرح تبریز که یکی از طرح های اصیل ایرانی است به دلیل گل های بسیار در نقشه باید به صورت شانه و تراکم بالا بافته شود . این طرح ایرانی که مورد علاقه بسیاری از همطونان ایرانی است در کارخانه فرش کاشان به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 در رنگ های کرم و سرمه ای تولید شده است . این فرش قشنگ و زیبا را می توانید به قیمت کارخانه و تولیدی به صورت حضوری و اینترنتی از کارخانه خریداری کنید .
طرح قشنگ و زیبای تبریز 1200 شانهطرح و نگاره قشنگ ترین فرش ها
فرش هایی که شانه و تراکم بالا دارند ، در طرح هایی تولید می شوند که پر نگاره تر ، پر پیچ و خم تر و پر زرق و برق تر هستند . عمده طرح های اصیل و سنتی ایران در فرش های متراکم و پر شانه خودنمایی می کند . از آنجایی که ظرافت بافت و تعداد گره در این فرش ها بیشتر است طبیعی ست که قشنگ ترین طرح ها هم متعلق به چنین محصولاتی باشد . در سه دسته کلی فرش های ماشینی تولید شده در کارخانه فرش کاشان مانند همه برند های برتر شامل فرش با طرح سنتی ، با طرح کلاسیک و با طرح فانتزی می باشد . از نظر آمار فروش و تقاضای مشتریان ، قشنگ ترین فرش های موجود ، طرح های سنتی و پس از آن طرح های کلاسیک است . بنابر سلیقه خریداران طرح در قشنگ ترین فرش متفاوت است و البته انتخاب طرح تا حد زیادی به مکانی که قرار است فرش در آن پهن شود هم بستگی دارد ، برای مثال فرش های ترک فروشگاه فرش کاشان با داشتن طیف رنگی روشن و شاد برای منزل نوعروسان و خانه هایی که نیاز به شادی و نشاط دارند قشنگ ترین فرش خواهد بود و فرش های 1200 شانه فروشگاه فرش کاشان با رنگ زمینه تیره می تواند در دکوراسیون هایی که از نور کافی ، سایز کافی و دکوراسیون رنگ روشن برخوردار است قشنگ ترین تلقی شود .
خرید قشنگ ترین فرش ماشینی
برای خرید فرش های ماشینی زیبا و جذاب تولید شده در کارخانه فرش کاشان روش های مستقیم و غیر مستقیم خرید امکان پذیر است . از آنجایی که استفاده و خرید از فروشگاه آنلاین فرش کاشان هم برای خریدار و هم برای تولید کننده سرشار از مزیت و ویژگی های مثبت است ، ما به عنوان متخصصین این حرفه به شما پیشنهاد می دهیم که اگر قصد خرید قشنگ ترین فرش ماشینی را دارید ابتدا موارد تقاضای خود را شامل رنگ و طرح و سایز و ... انتخاب و تعیین نمایید . سپس وارد فروشگاه اینترنتی فرش کاشان شده و در دسته محصولات با انتخاب فرش های 1200 شانه و 1500 شانه به انتخاب فرش از بین قشنگ ترین محصولات موجود در بازار بپردازید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی