تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !

خرید اینترنتی فرش ترک یا فرش ترک مرینوس ترکیه ای

در سال های اخیر شاهد رشد و گسترش چشمگیر بازار فرش و قالی بوده ایم به گونه ای که در تعابیر مختلف از بازار فرش  و قالی تحت عنوان دنیای فرش نام برده شده است . دلیل این نام گذاری تنوع و گستردگی بالا یی است که در سال های اخیر مشاهده شده است . انواع فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه از یک طرف بازار را بزرگ کرده است و انوع فرش ها از نظر نقش و نگاره شامل فرش های سنتی ، کلاسیک و فانتزی از سوی دیگر جذابیت بازار را تضمین کرده است . در این میان شاهد حضور انواع فرش های ترک ، بلژیکی و ... هم هستیم . فرش هایی که بنا بر داشتن ویژگی های خاص خود هر یک به نام کشور مبدأ در بازار به فروش می رسند . ارتباطات و تکنولوژی باعث شده تا کارخانه جات درجه یک و معتبر بتوانند انواع فرش های موجود در سراسر جهان را بر هر اسم و رسمی تولید نمایند . حال آنکه ترکیب این تولیدات موجب شده تا برتری های موجود در هر محصول با یکدیگر ادغام شده و محصولات بهتر از قبل تولید شوند .
برای مثال در سال های اخیر شاهد آن هستیم که کارخانه جات کاشان توانسته اند فرش های ماشینی ترک را در طرح و نگاره های بی نظیر در کیفیت بالا تولید کنند . همانطور که می دانید کشور ترکیه در مدرن بودن صنعت نساجی و پارچه حرف اول را در دنیا می زند حال آنکه در تولید فرش هم در دنیای فشن توانسته است مدل ها و نقوشی را ارائه دهد که برای خریداران جذاب است . فرش های ماشینی ترک دارای طیف رنگی روشن و دلکش هستند . حال تصور نمایید کیفیت فرش های ایرانی با زیبایی و طیف رنگی فرش های ترک ترکیب شده و از دل کارخانه های نامی ایران تحت عنوان فرش های ترک در برند ایرانی به بازار عرضه شوند .
در بین مشتریان تعداد افرادی که با دانش کامل نسبت به خرید و نیاز خود وارد بازار می شوند انگشت شمار است . متأسفانه اکثر افراد بدون هیچ شناختی از محصولات وارد بازار شده و برای خرید از اطلاعات فروشنده استفاده می کنند . در حال حاضر اکثر فروشندگان بدون تخصص در زمینه فرش و قالی به کار خرید و فروش مشغول هستند پس اطلاعات فروشندگان نمی توانند منبع خوبی برای مشتریان خصوصا در مورد فرش هایی مانند فرش ترک و ... که اخیرا وارد بازار شده اند ، باشد .
برای خرید بهتر و کسب رضایت بیشتر بهترین کار ان است که ابتدا نیاز خانه خود ر ابشناسیم یعنی بدانیم فرش را برای چه مکانی لاز داریم ، چه سایز و چه شانه و تراکمی برای فضا بهتر است و مواردی از این دست . در وهله بعد در مورد فرش های موجود در بازار سرچ کرده و اگر نام محصولی برای ما نا آشنا ست با تحقیق و پرس و جو از افراد مطلع اگاه شویم تا بتوانیم به درستی تشخیص دهیم که از بین فرش های ماشینی موجود کدام محصول برای فضای مورد نیاز ، انتخاب بهترین خواهد بود .
فرش ترک
مشخصه اصلی فرش های ترک طیف رنگی روشن است . فرش های مذکور در رنگ زمینه کرم ، سفید و .. می باشد و نگاره ها عموما در رنگ های قرمز ، صورتی ، سبز روشن ، آبی آسمانی و ... بافته می شوند . به علت روشنی و شاد بودن فرش های ترک ، عموما برای منزل نو عروسان انتخاب می شوند . اما علاوه بر خانه های تازه ساز و منزل نو عروسان فرش های ترک برای مکان های کوچک ، فضاهایی که از نور کافی برخوردار نیستند ، خانه هایی که نیازمند داشتن دکوراسیونی شاد هستند و... مناسب است .
نگران روشن بودن فرش و آلودگی ان ها نباشید . فرش های ترک مرینوس از الیافی تولید شده اند که اصطلاحا چرک تاب بوده و در جذب آلودگی بسیار ضعیف هستند همچنین آلودگی های را در خود محو کرده و نشان نخواهند داد . اما به یاد داشته باشید که فرش ها نیازمند تمیز شدن هستند هرچند آلودگی را نشان ندهند . ماندن آلودگی و ذرات در بافت فرش به مدت زمان طولانی موجب رشد قارچ ها و ایجاد پوسیدگی در فرش می شود .
خرید اینترنتی فرش ترک یا فرش ترک مرینوس
در حال حاضر خرید اینترنتی بهترین راه برای تهیه انواع محصولات فاسد نشدنی از جمله فرش ماشینی است . فرش های ماشینی دارای وزن ، حجم بالایی است از این رو خرید و حمل از فروشگاه تا منزل را دشوار می کند . قیمت گزاف فرش ها خرید را برای افراد خصوصا قشر کم درآمد دشوار کرده است . تعداد زیادی از فروشگاه ها به علت عدم تخصص در این زمینه و بی اطلاعاتی از کیفیت فرش ها ، محصولات تقلبی را به جای فرش اصل به فروش رسانده و خرید محصولات بی کیفیت و بی داوم به قیمت و تحت عنوان فرش درجه یک دیگر نگرانی خریداران است . زمان و هزینه ای که باید برای رفتن به فروشگاه صرف نمود در کنار تمامی موارد گفته شده باعث شده تا روش های خرید و فروش سنتی را ناکارآمد بدانیم و به دنبال راهی باشیم کم درد سر و مقرون به صرفه . فروشگاه های اینترنتی و روش های آنلاین توانسته اند دشواری های گفته شده را رفع نموده و روشی راحت و ارزان برای خرید فرش های ماشینی فراهم آورند . تنها نکته مهم در خرید اینترنتی فرش ماشینی توجه به نکات امنیتی هنگام خرید است . از جمله ایرادات وارد بر روش خرید و فروش اینترنتی فرش های ماشینی عدم اعتماد به این روش است که ناشی از بی احتیاطی خریداران هنگام خرید است .
برای خرید اینترنتی نیازمند فروشگاه اینترنتی هستیم که زیر نظر تولید کننده اداره شود . فروشگاه اینترنتی صفحه ای در وب سایت که در آن تولید کننده و تیم کارشناسان فروش کارخانه در غالب فروشنده وارد شده و محصولات با تصاویر و بصورت شماتیک عرضه می شوند . خریداران بر اساس تصویر و ویژگی هایی که برای هر فرش ذکر شده است انتخاب می کنند .
از مزیت های خرید اینترنتی فرش ترک آن است که :
1- خرید به قیمت ارزان و عمده انجام می شود .
2- نیازی به رفتن به فروشگاه نخواهد بود .
3- در هر زمان و مکانی می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش ترک وارد شده و بدون مزاحمت سایر بازدید کنندگان و شلوغی و ترافیک و ... از محصولات دیدن نمایید .
4- داشتن گارانتی و ضمانت نامه خصوصا برای محصولاتی مانند فرش ترک که در تخصص تعداد محدودی از کارخانه ها هستند ، لازم و ضروری است . داشتن گارانتی این اعتماد را به مشتریان می دهد که در صورت بروز هر نوع آسیب غیر عمد فرش از سوی تولید کننده ضمانت شده و تولید کننده مسئول رفع عیب یا حتی تعویض فرش خواهد بود . به یاد داشته باشید که گارانتی مربوط به آسیب هایی ست که مقصر آسیب تولید کننده باشد و عیب ناشی از قصور در کیفیت تشخیص داده شود .
آنچه که باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید
در مورد خرید اینترنتی فرش ترک مشتریان عزیز توجه نمایند که باید محصول از برند معتبر و مطمئن انتخاب شود ؛ چراکه تولید فرش های ترک کار هر تولید کننده ای نبوده و در خرید اینترنتی صرفا به نام و نشان تولید کننده و برند اعتماد می کنید .
اطمینان از اصالت محصول و کیفیت بالای فرش های ترک در خرید اینترنتی در کنار قیمت مناسب ویژگی هایی هستند که تنها در خرید اینترنتی به دست می آیند .
خدمات متعددی در فروشگاه اینترنتی عرضه می شود که خرید فرش یکی از ده ها خدمات ارائه شده است .
برای خرید فرش ماشینی ترک به روش اینترنتی کافی است به فروشگاه وارد شده و در دسته محصولات به دنبال فرش ترک باشید . فرش های ترک بسیار زیبا و خیره کننده هستند . برای دسترسی راحت تر به محصول مورد نظر می توانید از موتور جست و جویی که در بالای صفحه واقع شده است کمک بگیرید . در قسمت جست و جو واژه فرش ترک را سرچ کنید تا محصولات مرتبط به نمایش در ایند . اندکی آشنایی با دنیای وب و اینترنت به شما امکان و تکمیل پروسه خرید را می دهد . فرش ماشینی ترک خریداری شده از فروشگاه اینترنتی پس از انجام مراحل بصورت کامل در کم ترین زمان ممکن با ارسال رایگان درب منزل به شما تحویل داده می شود . هنگام دریافت فرش ویژگی های محصول را با آنچه سفارش داده بودید چک نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی