سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !

خرید اینترنتی فرش ترک یا فرش ترک مرینوس ترکیه ای

در سال های اخیر شاهد رشد و گسترش چشمگیر بازار فرش و قالی بوده ایم به گونه ای که در تعابیر مختلف از بازار فرش  و قالی تحت عنوان دنیای فرش نام برده شده است . دلیل این نام گذاری تنوع و گستردگی بالا یی است که در سال های اخیر مشاهده شده است . انواع فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه از یک طرف بازار را بزرگ کرده است و انوع فرش ها از نظر نقش و نگاره شامل فرش های سنتی ، کلاسیک و فانتزی از سوی دیگر جذابیت بازار را تضمین کرده است . در این میان شاهد حضور انواع فرش های ترک ، بلژیکی و ... هم هستیم . فرش هایی که بنا بر داشتن ویژگی های خاص خود هر یک به نام کشور مبدأ در بازار به فروش می رسند . ارتباطات و تکنولوژی باعث شده تا کارخانه جات درجه یک و معتبر بتوانند انواع فرش های موجود در سراسر جهان را بر هر اسم و رسمی تولید نمایند . حال آنکه ترکیب این تولیدات موجب شده تا برتری های موجود در هر محصول با یکدیگر ادغام شده و محصولات بهتر از قبل تولید شوند .
برای مثال در سال های اخیر شاهد آن هستیم که کارخانه جات کاشان توانسته اند فرش های ماشینی ترک را در طرح و نگاره های بی نظیر در کیفیت بالا تولید کنند . همانطور که می دانید کشور ترکیه در مدرن بودن صنعت نساجی و پارچه حرف اول را در دنیا می زند حال آنکه در تولید فرش هم در دنیای فشن توانسته است مدل ها و نقوشی را ارائه دهد که برای خریداران جذاب است . فرش های ماشینی ترک دارای طیف رنگی روشن و دلکش هستند . حال تصور نمایید کیفیت فرش های ایرانی با زیبایی و طیف رنگی فرش های ترک ترکیب شده و از دل کارخانه های نامی ایران تحت عنوان فرش های ترک در برند ایرانی به بازار عرضه شوند .
در بین مشتریان تعداد افرادی که با دانش کامل نسبت به خرید و نیاز خود وارد بازار می شوند انگشت شمار است . متأسفانه اکثر افراد بدون هیچ شناختی از محصولات وارد بازار شده و برای خرید از اطلاعات فروشنده استفاده می کنند . در حال حاضر اکثر فروشندگان بدون تخصص در زمینه فرش و قالی به کار خرید و فروش مشغول هستند پس اطلاعات فروشندگان نمی توانند منبع خوبی برای مشتریان خصوصا در مورد فرش هایی مانند فرش ترک و ... که اخیرا وارد بازار شده اند ، باشد .
برای خرید بهتر و کسب رضایت بیشتر بهترین کار ان است که ابتدا نیاز خانه خود ر ابشناسیم یعنی بدانیم فرش را برای چه مکانی لاز داریم ، چه سایز و چه شانه و تراکمی برای فضا بهتر است و مواردی از این دست . در وهله بعد در مورد فرش های موجود در بازار سرچ کرده و اگر نام محصولی برای ما نا آشنا ست با تحقیق و پرس و جو از افراد مطلع اگاه شویم تا بتوانیم به درستی تشخیص دهیم که از بین فرش های ماشینی موجود کدام محصول برای فضای مورد نیاز ، انتخاب بهترین خواهد بود .
فرش ترک
مشخصه اصلی فرش های ترک طیف رنگی روشن است . فرش های مذکور در رنگ زمینه کرم ، سفید و .. می باشد و نگاره ها عموما در رنگ های قرمز ، صورتی ، سبز روشن ، آبی آسمانی و ... بافته می شوند . به علت روشنی و شاد بودن فرش های ترک ، عموما برای منزل نو عروسان انتخاب می شوند . اما علاوه بر خانه های تازه ساز و منزل نو عروسان فرش های ترک برای مکان های کوچک ، فضاهایی که از نور کافی برخوردار نیستند ، خانه هایی که نیازمند داشتن دکوراسیونی شاد هستند و... مناسب است .
نگران روشن بودن فرش و آلودگی ان ها نباشید . فرش های ترک مرینوس از الیافی تولید شده اند که اصطلاحا چرک تاب بوده و در جذب آلودگی بسیار ضعیف هستند همچنین آلودگی های را در خود محو کرده و نشان نخواهند داد . اما به یاد داشته باشید که فرش ها نیازمند تمیز شدن هستند هرچند آلودگی را نشان ندهند . ماندن آلودگی و ذرات در بافت فرش به مدت زمان طولانی موجب رشد قارچ ها و ایجاد پوسیدگی در فرش می شود .
خرید اینترنتی فرش ترک یا فرش ترک مرینوس
در حال حاضر خرید اینترنتی بهترین راه برای تهیه انواع محصولات فاسد نشدنی از جمله فرش ماشینی است . فرش های ماشینی دارای وزن ، حجم بالایی است از این رو خرید و حمل از فروشگاه تا منزل را دشوار می کند . قیمت گزاف فرش ها خرید را برای افراد خصوصا قشر کم درآمد دشوار کرده است . تعداد زیادی از فروشگاه ها به علت عدم تخصص در این زمینه و بی اطلاعاتی از کیفیت فرش ها ، محصولات تقلبی را به جای فرش اصل به فروش رسانده و خرید محصولات بی کیفیت و بی داوم به قیمت و تحت عنوان فرش درجه یک دیگر نگرانی خریداران است . زمان و هزینه ای که باید برای رفتن به فروشگاه صرف نمود در کنار تمامی موارد گفته شده باعث شده تا روش های خرید و فروش سنتی را ناکارآمد بدانیم و به دنبال راهی باشیم کم درد سر و مقرون به صرفه . فروشگاه های اینترنتی و روش های آنلاین توانسته اند دشواری های گفته شده را رفع نموده و روشی راحت و ارزان برای خرید فرش های ماشینی فراهم آورند . تنها نکته مهم در خرید اینترنتی فرش ماشینی توجه به نکات امنیتی هنگام خرید است . از جمله ایرادات وارد بر روش خرید و فروش اینترنتی فرش های ماشینی عدم اعتماد به این روش است که ناشی از بی احتیاطی خریداران هنگام خرید است .
برای خرید اینترنتی نیازمند فروشگاه اینترنتی هستیم که زیر نظر تولید کننده اداره شود . فروشگاه اینترنتی صفحه ای در وب سایت که در آن تولید کننده و تیم کارشناسان فروش کارخانه در غالب فروشنده وارد شده و محصولات با تصاویر و بصورت شماتیک عرضه می شوند . خریداران بر اساس تصویر و ویژگی هایی که برای هر فرش ذکر شده است انتخاب می کنند .
از مزیت های خرید اینترنتی فرش ترک آن است که :
1- خرید به قیمت ارزان و عمده انجام می شود .
2- نیازی به رفتن به فروشگاه نخواهد بود .
3- در هر زمان و مکانی می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش ترک وارد شده و بدون مزاحمت سایر بازدید کنندگان و شلوغی و ترافیک و ... از محصولات دیدن نمایید .
4- داشتن گارانتی و ضمانت نامه خصوصا برای محصولاتی مانند فرش ترک که در تخصص تعداد محدودی از کارخانه ها هستند ، لازم و ضروری است . داشتن گارانتی این اعتماد را به مشتریان می دهد که در صورت بروز هر نوع آسیب غیر عمد فرش از سوی تولید کننده ضمانت شده و تولید کننده مسئول رفع عیب یا حتی تعویض فرش خواهد بود . به یاد داشته باشید که گارانتی مربوط به آسیب هایی ست که مقصر آسیب تولید کننده باشد و عیب ناشی از قصور در کیفیت تشخیص داده شود .
آنچه که باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید
در مورد خرید اینترنتی فرش ترک مشتریان عزیز توجه نمایند که باید محصول از برند معتبر و مطمئن انتخاب شود ؛ چراکه تولید فرش های ترک کار هر تولید کننده ای نبوده و در خرید اینترنتی صرفا به نام و نشان تولید کننده و برند اعتماد می کنید .
اطمینان از اصالت محصول و کیفیت بالای فرش های ترک در خرید اینترنتی در کنار قیمت مناسب ویژگی هایی هستند که تنها در خرید اینترنتی به دست می آیند .
خدمات متعددی در فروشگاه اینترنتی عرضه می شود که خرید فرش یکی از ده ها خدمات ارائه شده است .
برای خرید فرش ماشینی ترک به روش اینترنتی کافی است به فروشگاه وارد شده و در دسته محصولات به دنبال فرش ترک باشید . فرش های ترک بسیار زیبا و خیره کننده هستند . برای دسترسی راحت تر به محصول مورد نظر می توانید از موتور جست و جویی که در بالای صفحه واقع شده است کمک بگیرید . در قسمت جست و جو واژه فرش ترک را سرچ کنید تا محصولات مرتبط به نمایش در ایند . اندکی آشنایی با دنیای وب و اینترنت به شما امکان و تکمیل پروسه خرید را می دهد . فرش ماشینی ترک خریداری شده از فروشگاه اینترنتی پس از انجام مراحل بصورت کامل در کم ترین زمان ممکن با ارسال رایگان درب منزل به شما تحویل داده می شود . هنگام دریافت فرش ویژگی های محصول را با آنچه سفارش داده بودید چک نمایید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چرا در اروپا از قالیچه های ایرانی استفاده می شود ؟
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان