تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟

قیمت فرش ماشینی 1200 شانه

خریداران می توانند قیمت فرش 1200 شانه را از طریق وب سایت فرش کاشان استعلام گرفته و فرش های 1200 شانه جدید را هم در گالری مشاهده کنند .
تنوع زیاد در شانه و تراکم ، باعث شده است تا مشتریان راحت تر به انتخاب فرش ماشینی بپردازند و بر اساس نوع اتاق و فضای محیط ، محصول را انتخاب کنند . برای مثال فرش های 1200 شانه برای قسمت پذیرایی و فرش های 700 شانه برای اتاق نشیمن مناسب هستند . ولی با این حال برای عده ای از خریداران ، قیمت فرش های ماشینی یکی از مهمترین آیتم های انتخابی می باشد . مهمترین عاملی که محصولات را از نظر قیمت از هم متمایز می کند ، شانه و تراکم فرش می باشد .
مقاله مربوطه : شانه فرش چیست ؟
مقاله مربوطه : تراکم فرش چیست ؟
شانه و تراکم به تعداد گره های موجود در قالی مربوط است . شانه به تعداد گره هایی که در یک متر مربع از عرض فرش توسط ماشینی بافندگی زده می شود ، گفته می شود و تراکم به تعداد گره های زده شده در یک متر مربع از طول فرش . پس می توان گفت که قیمت فرش های 1200 شانه بالاتر از قیمت محصولات 700 شانه است . از آنجایی که فرش های 1200 شانه شباهت بسیاری به قالی های دستباف دارد و بسیار ریز نقش و ریز بافت است ، مورد علاقه ایرانیان است . از این رو تحلیل قیمت فرش های 1200 شانه ، موضوع این مبحث است .
قیمت فرش ماشینی 1200 شانه
زیبایی ، جذابیت فرش های 1200 شانه ، بسیار چشمگیر است و جدیدترین مدل ها و طرح ها را نگاره های بسیار ریز را به صورت 1200 شانه می بافند . قیمت فرش های 1200 شانه به دلایل زیر از قالی های ماشینی دیگر کمی بالاتر است :
• به دلیل اینکه تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش وجود دارد ، باید در بافت این محصولات از الیاف خیلی ریز و نازک استفاده کرده تا گره ها به صورت منظم در کنار هم قرار بگیرند و تعداد گره های بالا مستلزم استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بیشتر می باشد .
• به دلیل تعداد گره های بالا باید آهار فرش استاندارد باشد . آهار فرآیندی است که بعد از بافته شده محصول به پشت فرش می زنند تا گره های فرش ماشینی که به حالت U دور نخ تار پیچیده شده اند ، مستحکم باشند و گره ها از  هم باز نوشتند .
قیمت فرش های ریز بافت با نگاره های اصیل بیشتر از قیمت محصولات با طرح های خلوت و مدرن و ساده است . بیشتر مدل های فرش 1200 شانه ، با نقشه و نگاره های ریز است . برای دیدن عکس زیباترین فرش های 1200 شانه کلیک کنید .
قیمت فرش 1200 شانه 12 متری بالاتر از قیمت فرش 1200 شانه 6 متری است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، تولید فرش های 1200 شانه با ابعاد بزرگ ، نیز امکانپذیر می باشد . از آنجایی که برای تولید محصولات با ابعاد بزرگ باید دستگاه مطابق با اندازه های داده شده تنظیم شود ، قیمت این محصولات بالاتر است .
• تعداد رنگ بافته شده نیز بر قیمت محصول اثر گذار است .قیمت فرش 1200 شانه 8 رنگ کمتر از قیمت فرش 1200 شانه 10 رنگ می باشد . بالا بودن تعداد رنگ در محصولات 1200 شانه ، قدرت هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
قیمت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته به دلیل استفاده از نخ هایبالک در بافت بعضی از قسمت های آن و ایجاد عملیات برجسته کردن محصول ، بالاتر می باشد .
خرید فرش 1200 شانه جدید
عکس فرش های 1200 شانه در فروشگاه فرش کاشان موجود است . محصولاتی که با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند . زیباترین طرح ها و نگاره ها به صورت 1200 شانه تراکم 3600 ارائه می شوند . نگاره های ریز و طرح های خیلی شلوغ که در دکوراسیون غوغا به پا می کنند . طرح های فرش 1200 شانه الهام گرفته از قالی های دستباف است . قالی هایی که چشم هر بیننده را به خود جذب می کند . فروشگاه فرش کاشان به دلیل فروش فرش های 1200 شانه در مقادیر بالا ، اقدام به فروش مستقیم این محصولات کرده است تا بتواند به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ، فرش های لوکس را ارائه دهد . خرید فرش های طرح جدید ، برای همگان پراهمیت است . طرح های به روز با نقشه های زیبا ، محبوبیت بسیار دارد و افراد با ورود به فروشگاه های آنلاین ، به دنبال جدیدترین و زیباترین طرح های فرش ماشینی هستند . طرح های پیچیده تر ، با رنگ های بالاتری باید بافته شود . قیمت فرش طرح های جدید و ریز نقش بالاتر از قیمت فرش با طرح های ساده است . فروشگاه فرش کاشان ، با دایر کردن فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه و فروش حضوری مستقیم از کارخانه ، محصولات را بدون واسطه عرضه می کند و توانسته است از قیمت این محصولات بکاهد .
بدین ترتیب خریداران می توانند یا به کارخانه فرش کاشان مراجعه کنند و از نزدیک با کیفیت محصولات باخبر شوند و یا اینکه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه کرده و در قیمت شاخه محصولات ، فرش های 1200 شانه را انتخاب کنند و عکس فرش های زیبا را ببینند و نسبت به خرید اینترنتی فرش های 1200 شانه اقدام کنند و به راحتی محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند . تمامی محصولات از ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی برخوردار هستند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی