سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟

قیمت فرش ماشینی 1200 شانه

خریداران می توانند قیمت فرش 1200 شانه را از طریق وب سایت فرش کاشان استعلام گرفته و فرش های 1200 شانه جدید را هم در گالری مشاهده کنند .
تنوع زیاد در شانه و تراکم ، باعث شده است تا مشتریان راحت تر به انتخاب فرش ماشینی بپردازند و بر اساس نوع اتاق و فضای محیط ، محصول را انتخاب کنند . برای مثال فرش های 1200 شانه برای قسمت پذیرایی و فرش های 700 شانه برای اتاق نشیمن مناسب هستند . ولی با این حال برای عده ای از خریداران ، قیمت فرش های ماشینی یکی از مهمترین آیتم های انتخابی می باشد . مهمترین عاملی که محصولات را از نظر قیمت از هم متمایز می کند ، شانه و تراکم فرش می باشد .
مقاله مربوطه : شانه فرش چیست ؟
مقاله مربوطه : تراکم فرش چیست ؟
شانه و تراکم به تعداد گره های موجود در قالی مربوط است . شانه به تعداد گره هایی که در یک متر مربع از عرض فرش توسط ماشینی بافندگی زده می شود ، گفته می شود و تراکم به تعداد گره های زده شده در یک متر مربع از طول فرش . پس می توان گفت که قیمت فرش های 1200 شانه بالاتر از قیمت محصولات 700 شانه است . از آنجایی که فرش های 1200 شانه شباهت بسیاری به قالی های دستباف دارد و بسیار ریز نقش و ریز بافت است ، مورد علاقه ایرانیان است . از این رو تحلیل قیمت فرش های 1200 شانه ، موضوع این مبحث است .
قیمت فرش ماشینی 1200 شانه
زیبایی ، جذابیت فرش های 1200 شانه ، بسیار چشمگیر است و جدیدترین مدل ها و طرح ها را نگاره های بسیار ریز را به صورت 1200 شانه می بافند . قیمت فرش های 1200 شانه به دلایل زیر از قالی های ماشینی دیگر کمی بالاتر است :
• به دلیل اینکه تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش وجود دارد ، باید در بافت این محصولات از الیاف خیلی ریز و نازک استفاده کرده تا گره ها به صورت منظم در کنار هم قرار بگیرند و تعداد گره های بالا مستلزم استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بیشتر می باشد .
• به دلیل تعداد گره های بالا باید آهار فرش استاندارد باشد . آهار فرآیندی است که بعد از بافته شده محصول به پشت فرش می زنند تا گره های فرش ماشینی که به حالت U دور نخ تار پیچیده شده اند ، مستحکم باشند و گره ها از  هم باز نوشتند .
قیمت فرش های ریز بافت با نگاره های اصیل بیشتر از قیمت محصولات با طرح های خلوت و مدرن و ساده است . بیشتر مدل های فرش 1200 شانه ، با نقشه و نگاره های ریز است . برای دیدن عکس زیباترین فرش های 1200 شانه کلیک کنید .
قیمت فرش 1200 شانه 12 متری بالاتر از قیمت فرش 1200 شانه 6 متری است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، تولید فرش های 1200 شانه با ابعاد بزرگ ، نیز امکانپذیر می باشد . از آنجایی که برای تولید محصولات با ابعاد بزرگ باید دستگاه مطابق با اندازه های داده شده تنظیم شود ، قیمت این محصولات بالاتر است .
• تعداد رنگ بافته شده نیز بر قیمت محصول اثر گذار است .قیمت فرش 1200 شانه 8 رنگ کمتر از قیمت فرش 1200 شانه 10 رنگ می باشد . بالا بودن تعداد رنگ در محصولات 1200 شانه ، قدرت هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
قیمت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته به دلیل استفاده از نخ هایبالک در بافت بعضی از قسمت های آن و ایجاد عملیات برجسته کردن محصول ، بالاتر می باشد .
خرید فرش 1200 شانه جدید
عکس فرش های 1200 شانه در فروشگاه فرش کاشان موجود است . محصولاتی که با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند . زیباترین طرح ها و نگاره ها به صورت 1200 شانه تراکم 3600 ارائه می شوند . نگاره های ریز و طرح های خیلی شلوغ که در دکوراسیون غوغا به پا می کنند . طرح های فرش 1200 شانه الهام گرفته از قالی های دستباف است . قالی هایی که چشم هر بیننده را به خود جذب می کند . فروشگاه فرش کاشان به دلیل فروش فرش های 1200 شانه در مقادیر بالا ، اقدام به فروش مستقیم این محصولات کرده است تا بتواند به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ، فرش های لوکس را ارائه دهد . خرید فرش های طرح جدید ، برای همگان پراهمیت است . طرح های به روز با نقشه های زیبا ، محبوبیت بسیار دارد و افراد با ورود به فروشگاه های آنلاین ، به دنبال جدیدترین و زیباترین طرح های فرش ماشینی هستند . طرح های پیچیده تر ، با رنگ های بالاتری باید بافته شود . قیمت فرش طرح های جدید و ریز نقش بالاتر از قیمت فرش با طرح های ساده است . فروشگاه فرش کاشان ، با دایر کردن فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه و فروش حضوری مستقیم از کارخانه ، محصولات را بدون واسطه عرضه می کند و توانسته است از قیمت این محصولات بکاهد .
بدین ترتیب خریداران می توانند یا به کارخانه فرش کاشان مراجعه کنند و از نزدیک با کیفیت محصولات باخبر شوند و یا اینکه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه کرده و در قیمت شاخه محصولات ، فرش های 1200 شانه را انتخاب کنند و عکس فرش های زیبا را ببینند و نسبت به خرید اینترنتی فرش های 1200 شانه اقدام کنند و به راحتی محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند . تمامی محصولات از ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی برخوردار هستند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  فرش چند متری بخرم ؟
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان