سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟

تعداد رنگ فرش ماشینی

رنگ ، تحریک کننده احساسات است و فضایی را به وجود می آورد که می تواند روحیه انسان را بهتر کند و آرامش بخش باشد . در فرش های  ماشینی نیز رنگ ها تاثیر بسزایی در زیبا جلوه دادن آن ها دارد . در حیقیقت اگر طراحان فرش در انتخاب رنگ های موجود در فرش ماشینی ، اصول روان شناسی و طراحی را رعایت نکنند چه بسا می تواند به زیباترین طرح ها جلوه نامناسبی دهد . در کنار هم قرار دادن رنگ ها به درستی در فرش ماشینی می تواند زیبایی طرح و نگاره را چندین برابر کند . انتخاب تعداد رنگ در نقشه ها باید توسط طراحان خبره و زبر دست صورت گیرد .
در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود ؟
در گذشته به دلیل تولید فرش های ماشینی با دستگاه های قدیمی ، استفاده از تعداد رنگ های بالا غیر ممکن بود . ولی  امروزه با وارد کردن دستگاه های وندویل بلژیک و شونهر آلمان ، استفاده از تعداد رنگ های بالا در بافت فرش های ماشینی امکان پذیر است . استفاده از تعداد رنگ در فرش های ماشینی از شهری به شهر دیگر متفاوت است . در فرش های کاشان این تعداد رنگ بیشتر از  16 رنگ تجاوز نمی کند ولی بیشتر فرش های تولید شده کاشان با استفاده از  8 رنگ زیبا است . فرش های  1200 شانه 8 رنگ کاشان ، بسیار زیبا با طرح ها و نگاره های اصل ایرانی ارائه می شوند و توانسته اند رقیب بسیار خوبی برای قالی های دستباف کاشان باشند .
خریداران باشد بدانند که بالا بودن تعداد رنگ تاثیری بر کیفیت فرش ندارد . بلکه جنبه زیبایی فرش را بالا می برد . برای مثال فرش های 700 شانه 12 رنگ زیباتر از فرش های 700 شانه 8 رنگ جلوه می کند . چون در طراحی قالی 12 رنگ از  12 رنگ زیبا استفاده شده است . پس بهتر است خریداران علاوه بر توجه به آیتم زیبایی به کیفیت محصول نیز اهمیت دهند . کیفیت فرش را شانه و تراکم فرش تعیین می کند . شانه یعنی تعداد گره های عرضی فرش و تراکم یعنی تعداد گره های طول فرش در یک متر مربع و هر چه شانه و تراکم قالی بالا تر رود کیفیت فرش نیز بالاتر می رود . فرش های 1000 شانه 14 رنگ بهترین انتخاب هم از نظر کیفیت بسیار عالی و هم از نظر زیبایی رنگ و طرح و نگاره است . تعداد 14 رنگ در بافت این محصولات ، هارمونی آن را با دیگر وسایل منزل بیشتر می کند .  اگر به دنبال فرش زیبا و باکیفیت هستید ، فرش های 1000 شانه 14 رنگ و فرش های 1200 شانه 8 رنگ می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار خریداران در خرید فرش های 700 شانه ، این محصولات را به صورت فرش 700 شانه  12 رنگ ، 10 رنگ و 8 رنگ قرار داده است و بیدن صورت سعی کرده است تا این فرش های با شانه و تراکم پایین تر را زیباتر تولید کند و توانسته است سیل عظیمی از مشتریان را جذب خود کند .
شما می توانید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و در دسته محصولات ، انواع فرش ها را بر اساس شانه و تراکم و تعداد رنگ ها مشاهده کنید و تصویر فرش های کاشان را ببینید و خصوصیات آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس به خرید آن اقدام کنید . این کارخانه در استفاده از رنگ های فرش ماشینی ، از نظرات تیم قوی طراحی و روان شناسان استفاده کرده است .
تاثیرات روان شناسی رنگ
تولید کنندگان باید در انتخاب رنگ های فرش ماشینی به نظران روان شناسان توجه کنند و رنگ هایی را استفاده کنند که بتوانند حس آرامش را در فضای دکوراسیون ایجاد کنند . رنگ زرد نشان دانش و معرفت است و نماد روشنی و نور است . رنگ قرمز سمبل و نشان حیات و زندگی است و هیجان و شور را ایجاد می کند . استفاده از رنگ آبی بسیار آرامشبخش است و قدرت دفاعی بدن را فزایش می دهد ولی نگاه کردن مداوم به رنگ آبی می تواند خستیگ و افسردگی را ایجاد کند . ررگ نارنجی باعث تحریک سیستم تنفس می شود و ضد خستگی است . رنگ نشاط و پایکوبی است . بنفش ترس را کاهش می دهد و آرام کننده است . رنگ سبز سمبل آرامش و امیدواری است و فشار عصبی را کاهش می دهد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان