سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده

بسته بندی فرش

امروزه فرش های  ماشینی توسط ماشین آلات تکسیما ، شونهر و وندویل تولید می شود . این محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر و پلی پروپلین تولید می شود . محصولی که در بافت نخ خاب آن الیاف صددرصد آکریلیک باشد ، باکیفیت تر است . تولید فرش های ماشینی تا مرحله بسته بندی فرش شامل سه مرحله ریسندگی ، بافندگی و تکمیل فرش می باشد . در وهله اول ، الیاف وارد کارخانه شده و پس از رنگرزی هیت ست می شود و این الیاف به دستگاه منتقل می شود و فرآیند بافت صورت می گیرد و سپس آهار زنی و شیرینگ و بسته بندی فرش انجام می شود . بعد از بافته شدن فرش توسط دستگاه ، به سالن تکمیل فرش انتقال داده می شود و فرش ، شیرینگ می شود . در مرحله شیرینگ پستی و بلندی های فرش توسط تیغ هایی برش داده می شود و فرش یکنواخت می شود و سپس به مرحله آهار زنی فرش می رود . در این مرحله ، رول های فرش وارد دستگاه آهار می  شود و قسمت پشت فرش را با مواد چسب با کمک حرارت و بخار آب می پوشانند که باعث می شود فرش ساختاری بادوام و محکم داشته باشد .
رول و بسته بندی فرش
کارخانه فرش کاشان انواع محصولات تولید شده را در بسته بندی های زیبا و باکیفیت قرار می دهد . محصولات فرش 1500 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش طرح 700 شانه ، انواع گلیم فرش ها ، فرش های ترک و تابلو فرش های ماشینی با بسته بندی انجام می شود . بسیاری از افراد بر این باورند که بسته بندی فرش مرحله مهمی نیست در صورتی که در خرید آنلاین فرش ، یکی از مهمترین مراحل ، بسته بندی فرش ماشینی با اصول درست است تا فرش ارسال شده در حین ارسال و تماس با دیگر کالاها آسیب نبیند .
تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده
چرا امروزه فروش فرش آنلاین زیاد شده است  ؟
دیدن دنیایی از طرح های زیبای فرش کاشان که این طرح ها و نگاره های زیبا با قیمت مناسب در محل زندگی خود نیست افراد را به خرید اینترنتی فرش کاشان ترغیب می کند . ولی دغدغه بسیاری از خریداران آنلاین فرش این است که آیا محصول سالم به دستم خواهد رسید ؟
در فروش آنلاین مرحله بسته بندی فرش بسیار حایز اهمیت است . در مرحله بسته بندی ، فرش باید به صورت رول باشد و از تاخوردگی آن جدا خودداری شود تا فرش دچار شکستگی نشود . محصول باید دارای کاور باشد . کاور فرش فرقی نمی کند پلاستیکی باشد و یا پارچه ای ولی سالم بودن کاور ، پاره نبودن آن از اصول مهم است که کسانی که فرش را تحویل می گیرند باید به آن دقت کنند . کاور فرش های 1500 شانه به دلیل ظرافت بسیار بالای فرش و آسیب دیدن زود هنگام آن ها پارچه ای و کتان است . ضمانت نامه و گارانتی فرش باید درون کاور فرش و روی فرش رول شده باشد که خریداران به ضمانت نامه و شناسنامه فرش در هنگانم تحویل دقت کنند .
فرش ماشینی کاشان را از کجا خریداری کنم ؟
کارخانه فرش کاشان چند سالی است که در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی فرش را قرار داده است تا بتواند زیباترین فرش های کاشان را با کیفیت عالی به نمایش بگذارد . دیدن دنیای بی کرانی از طرح ها و توجه به مشخصات محصولات در این فروشگاه ، نشان دهنده یک تیم قوی در تولید و طراحی است .
از مزایای خرید از فروشگا فرش کاشان به شرح زیر می باشد :
- امکان خرید دز هر ساعت از شبانه روز
- خریدن فرش به قیمت درب کارخانه به دلیل حذف بسیاری از هزینه ها
- ارسال فرش به مکان درخواستی مشتری
- مشاوره 24 ساعته برای خریداران
به خریداران آنلاین این نوید داده می شود که در صورتی که بعد از تحویل فرش ، در صورتی که مشتری نقص یا عیبی در فرش دید و یا اینکه بسته بندی فرش فاقد سلامتی بود می تواند فرش را ارجاع دهد و خسارت را از کارخانه فرش کاشان بگیرد . این ضمانت نامه نشان دهنده کیفیت بالا در تولید و بسته بندی فرش و ارسال آن با اصول درست است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان