تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش آشپزخانه عروس و داماد

فرش آشپزخانه عروس

برای خانواده های که می خواهند دختر خانم های خود را عروس کنند انتخاب فرش آشپزخانه می تواند یک دغدغه باشد . ما قصد داریم درایم در این مقاله به این دغدغه پاسخ دهیم و به این گونه افراد کمک کنیم تا بتوانند فرش آشپزخانه عروس مناسبی را خریداری نمایند .
در هنگام خرید فرش برای جهیزیه ممکن است در انتخاب فرش آشپزخانه دچار مشکل شوید و ندانید چه فرشی با چه مشخصاتی برای آشپزخانه ی عروس مناسب می باشد . به صورت معمول آشپزخانه مکانی است که نام کانونی خانه بر روی آن قرار دارد زیرا اکثر خانم ها بیشتر وقت خود را در آن جا سپری می کنند و یا محلی است برای جمع شدن افراد خانواده برای گپ و گفت صمیمی و مهم تر است همه ی این ها آشپزخانه محیطی می باشد که در آن مواد غذایی را نگهداری و طبخ می کنند . به همین خاطر آشپزخانه باید یک محیط کاملا بهداشتی باشد و این نکته باعث می شود که انتخاب فرش آشپزخانه نسبت به سایر فرش ها انتخاب سخت تری باشد . انتخاب فرش برای آشپزخانه عروس نیز به همین دلیل سخت است .
در انتخاب فرش آشپزخانه عروس باید به سه نکته توجه کنید .
1.    باید فرشی را انتخاب کنید که قابل جارو زدن و شستشو باشد .
2.    فرش آشپزخانه باید دارای زیبای باشد و همچنین رنگ و طرح آن با فضای دیگر خانه قابل مچ شدن باشد .
3.    فرش آشپزخانه نسبت به ابعاد کل آشپزخانه کوچک تر باشد .
با توجه به نکته های که در بالا ذکر کردیم برای انتخاب فرش آشپزخانه عروس چند گزینه برای انتخاب داریم . اولین گزینه انتخاب فرش های فانتزی و مدرن برای آشپزخانه می باشد زیرا این نوع از فرش ها دارای رنگ های متنوع بسیار زیادی می باشد و همچنین دارای وزن سبکی است و به راحتی قابل حمل و شست و شو می باشد .
از بین فرش های فانتزی و مدن که تولید می شود می توان فرش های سه بعدی ، گبه و گلیم فرش ها را برای آشپزخانه عروس انتخاب مناسبی دانست .

دلیل انتخاب گلیم فرش ها برای آشپزخانه عروس : دارای رنگ های متنوعی می باشند ، به راحتی قابل شست و شو  هستند و جارو زدن آن ها آسان است ، گلیم فرش ها بیشتر از تناژ رنگی سرمه ای ، بادامی و کرمی برخوردار می باشند .

دلیل انتخاب گبه برای آشپزخانه عروس : گبه نیز نوعی گلیم می باشد با این تفاوت که پرز دارند و نرم هستند و وزن آن ها از گلیم فرش ها بیشتر است . گبه ها دارای رنگبندی روشن و گرم مانند نسکافه ای ، سرمه ای ، مسی و لاکی هستند . و می توانید آن ها را به آسانی با دیگر وسایل آشپزخانه ست کنید . گبه ها دارای دو نوع گبه عشایری و گبه فانتزی می باشند و هر دو نوع آن برای استفاده در آشپزخانه مناسب می باشد .

دلیل انتخاب فرش سه بعدی برای آشپزخانه عروس : فرش های سه بعدی دارای 500 شانه می باشند و از خواب بلندی نیز برخوردار هستند به همین دلیل بسیار لطیف و نرم هستند . اما دلیلی که باعث می شود فرش های سه بعدی برای آشپزخانه مناسب باشند وجود رنگ و طرح های سه بعدی آن ها می باشد که مخصوص آشپزخانه ها زده می شود . هر عروسی هر جهیزه ای که برای آشپزخانه خود انتخاب کرده باشد می تواند با انتخاب از بین انواع فرش های سه بعدی شیک بودن و زیبایی را به آشپزخانه ی خود به ارمغان بیاورد .

فرش مناسب برای جهیزیه عروس :
در بین خانواده های ایرانی مرسوم می باشد که خانواده دختر یک زندگی را برای دخترشان فراهم نمایند . در زمان های گذشته خرید لوازم منزل عروس و یا به اصلاح جهیزیه به این شکل نبود و بسیار ساده تر صورت می گرفت . اما اکنون خانواده ها برای خرید لوازم منزل عروس سعی می کنند که بهترین وسیله موجود در بازار را تهیه کنند و چیزی کم و کثر نگذارند . ما به این که این کار چقدر درست می باشد کاری نداریم و سعی می کنیم در این مقاله خودمان را با عرف جامعه تطبیق دهیم تا به شما در خرید فرش برای آشپزخانه عروس کمک کنیم .
 همان طور که مشخص است فرش بیس یا پایه یک خانه را تشکیل می دهد و هر چه فرهنگ و عرف در جامعه تغییر کرده باشد بازم هم فرش در خانه ما ایرانی ها حرف اول را می زند . امروزه ممکن است که نوع و یا متراژ فرش ها تغییر کرده باشد اما هنوز در تمام خانه ها فرش وجود دارد . خانواده عروس برای خرید فرش عروس وسواس زیادی به خرج می دهند . زیرا فرش جزو وسایلی می باشد که بیشتر به چشم می آید و نوع و رنگ آن باعث زیبا تر شدن خانه می شود برای انتخاب فرش مناسب برای خانه باید نکات زیادی را مورد بررسی قرار داد از جمله رنگ مبلمان و پرده ها .

بهترین فرش برای جهیریه :
بهترین فرش را می توان از دو جهت بررسی نمود . یک انتخاب آن بر اساس رنگ مبلمان و پرده . دو انتخاب بر اساس نوع و کیفیت آن . اکثرا در هنگام خرید فرش برای جهیزیه عروس جدیدترین و زیبا ترین آن را انتخاب می کنند . اما اگر بخواهید به روش اصولی این کار انجام دهید بهتر است رنگ و طرح آن را متناسب با سایر وسایل از قبیل پرده و مبلمان انتخاب کنید . برای مثال اگر دارای پرده های با رنگ روشن می باشید بهتر فرشی که انتخاب می کنید کرم رنگ باشد .
شما می توانید برای خرید فرش آشپزخانه عروس به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمایید و از تمامی طرح و رنگ های موجود دیدن کنید  و آن ها را از نظر قیمت و کیفیت با یکدیگر مقایسه نمایید و در آخر فرش مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید تا در کمتر زمان ممکن آن را برای شما ارسال کنند . همچنین می توانید در این فروشگاه از سایر فرش های ماشینی نیز دیدن نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی