سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش آشپزخانه عروس و داماد

فرش آشپزخانه عروس

برای خانواده های که می خواهند دختر خانم های خود را عروس کنند انتخاب فرش آشپزخانه می تواند یک دغدغه باشد . ما قصد داریم درایم در این مقاله به این دغدغه پاسخ دهیم و به این گونه افراد کمک کنیم تا بتوانند فرش آشپزخانه عروس مناسبی را خریداری نمایند .
در هنگام خرید فرش برای جهیزیه ممکن است در انتخاب فرش آشپزخانه دچار مشکل شوید و ندانید چه فرشی با چه مشخصاتی برای آشپزخانه ی عروس مناسب می باشد . به صورت معمول آشپزخانه مکانی است که نام کانونی خانه بر روی آن قرار دارد زیرا اکثر خانم ها بیشتر وقت خود را در آن جا سپری می کنند و یا محلی است برای جمع شدن افراد خانواده برای گپ و گفت صمیمی و مهم تر است همه ی این ها آشپزخانه محیطی می باشد که در آن مواد غذایی را نگهداری و طبخ می کنند . به همین خاطر آشپزخانه باید یک محیط کاملا بهداشتی باشد و این نکته باعث می شود که انتخاب فرش آشپزخانه نسبت به سایر فرش ها انتخاب سخت تری باشد . انتخاب فرش برای آشپزخانه عروس نیز به همین دلیل سخت است .
در انتخاب فرش آشپزخانه عروس باید به سه نکته توجه کنید .
1.    باید فرشی را انتخاب کنید که قابل جارو زدن و شستشو باشد .
2.    فرش آشپزخانه باید دارای زیبای باشد و همچنین رنگ و طرح آن با فضای دیگر خانه قابل مچ شدن باشد .
3.    فرش آشپزخانه نسبت به ابعاد کل آشپزخانه کوچک تر باشد .
با توجه به نکته های که در بالا ذکر کردیم برای انتخاب فرش آشپزخانه عروس چند گزینه برای انتخاب داریم . اولین گزینه انتخاب فرش های فانتزی و مدرن برای آشپزخانه می باشد زیرا این نوع از فرش ها دارای رنگ های متنوع بسیار زیادی می باشد و همچنین دارای وزن سبکی است و به راحتی قابل حمل و شست و شو می باشد .
از بین فرش های فانتزی و مدن که تولید می شود می توان فرش های سه بعدی ، گبه و گلیم فرش ها را برای آشپزخانه عروس انتخاب مناسبی دانست .

دلیل انتخاب گلیم فرش ها برای آشپزخانه عروس : دارای رنگ های متنوعی می باشند ، به راحتی قابل شست و شو  هستند و جارو زدن آن ها آسان است ، گلیم فرش ها بیشتر از تناژ رنگی سرمه ای ، بادامی و کرمی برخوردار می باشند .

دلیل انتخاب گبه برای آشپزخانه عروس : گبه نیز نوعی گلیم می باشد با این تفاوت که پرز دارند و نرم هستند و وزن آن ها از گلیم فرش ها بیشتر است . گبه ها دارای رنگبندی روشن و گرم مانند نسکافه ای ، سرمه ای ، مسی و لاکی هستند . و می توانید آن ها را به آسانی با دیگر وسایل آشپزخانه ست کنید . گبه ها دارای دو نوع گبه عشایری و گبه فانتزی می باشند و هر دو نوع آن برای استفاده در آشپزخانه مناسب می باشد .

دلیل انتخاب فرش سه بعدی برای آشپزخانه عروس : فرش های سه بعدی دارای 500 شانه می باشند و از خواب بلندی نیز برخوردار هستند به همین دلیل بسیار لطیف و نرم هستند . اما دلیلی که باعث می شود فرش های سه بعدی برای آشپزخانه مناسب باشند وجود رنگ و طرح های سه بعدی آن ها می باشد که مخصوص آشپزخانه ها زده می شود . هر عروسی هر جهیزه ای که برای آشپزخانه خود انتخاب کرده باشد می تواند با انتخاب از بین انواع فرش های سه بعدی شیک بودن و زیبایی را به آشپزخانه ی خود به ارمغان بیاورد .

فرش مناسب برای جهیزیه عروس :
در بین خانواده های ایرانی مرسوم می باشد که خانواده دختر یک زندگی را برای دخترشان فراهم نمایند . در زمان های گذشته خرید لوازم منزل عروس و یا به اصلاح جهیزیه به این شکل نبود و بسیار ساده تر صورت می گرفت . اما اکنون خانواده ها برای خرید لوازم منزل عروس سعی می کنند که بهترین وسیله موجود در بازار را تهیه کنند و چیزی کم و کثر نگذارند . ما به این که این کار چقدر درست می باشد کاری نداریم و سعی می کنیم در این مقاله خودمان را با عرف جامعه تطبیق دهیم تا به شما در خرید فرش برای آشپزخانه عروس کمک کنیم .
 همان طور که مشخص است فرش بیس یا پایه یک خانه را تشکیل می دهد و هر چه فرهنگ و عرف در جامعه تغییر کرده باشد بازم هم فرش در خانه ما ایرانی ها حرف اول را می زند . امروزه ممکن است که نوع و یا متراژ فرش ها تغییر کرده باشد اما هنوز در تمام خانه ها فرش وجود دارد . خانواده عروس برای خرید فرش عروس وسواس زیادی به خرج می دهند . زیرا فرش جزو وسایلی می باشد که بیشتر به چشم می آید و نوع و رنگ آن باعث زیبا تر شدن خانه می شود برای انتخاب فرش مناسب برای خانه باید نکات زیادی را مورد بررسی قرار داد از جمله رنگ مبلمان و پرده ها .

بهترین فرش برای جهیریه :
بهترین فرش را می توان از دو جهت بررسی نمود . یک انتخاب آن بر اساس رنگ مبلمان و پرده . دو انتخاب بر اساس نوع و کیفیت آن . اکثرا در هنگام خرید فرش برای جهیزیه عروس جدیدترین و زیبا ترین آن را انتخاب می کنند . اما اگر بخواهید به روش اصولی این کار انجام دهید بهتر است رنگ و طرح آن را متناسب با سایر وسایل از قبیل پرده و مبلمان انتخاب کنید . برای مثال اگر دارای پرده های با رنگ روشن می باشید بهتر فرشی که انتخاب می کنید کرم رنگ باشد .
شما می توانید برای خرید فرش آشپزخانه عروس به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمایید و از تمامی طرح و رنگ های موجود دیدن کنید  و آن ها را از نظر قیمت و کیفیت با یکدیگر مقایسه نمایید و در آخر فرش مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید تا در کمتر زمان ممکن آن را برای شما ارسال کنند . همچنین می توانید در این فروشگاه از سایر فرش های ماشینی نیز دیدن نمایید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان