سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» 6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی

انتخاب بهترین فرش ماشینی

خرید فرش های ماشینی از گذشته های دور در سبد مصرفی خانوار به عنوان نوعی کالای که علاوه بر ضروری بودن ، در دسته  کالاهای با دوام نیز قرار دارد ، وجود داشته است . ابتدا فرش های دستبافت یا بافته هایی شبیه به آن و سپس فرش های ماشینی محبوب ترین کف پوش  هایی بودند که در طول سال ها مورد استفاده خانوار ها قرار گرفته اند . در بین تمامی فرش های ماشینی موجود ، محصولات بافته شده در کارخانه ها و شهرک های صنعتی کاشان از رونق و شهرت بیشتری برخوردار بوده اند . فرش هایی ناب و درجه یک که موجب شده اند شهر کاشان نام پایتخت تولید فرش های ماشینی را به خود بگیرد .
انتخاب فرش ماشینی کار آسانی می تواند باشد به شرط آنکه شما به عنوان خریدار و مشتری با آگاهی وارد بازار شوید از طرفی احتمال خرید غلط و ریسکی بسیار بالا ست اگر بدون علم و اطلاع از انواع محصولات وارد بازار شوید . آن هنگام که فرش های ماشینی برای نخستین بار تولید شدند ، مشتریان زیادی را به خود جلب نمودند و علت اصلی این افزایش تقاضا و رونق چیزی جز قیمت ارزان و مطلوب بودن فرش برای گسترانده شدن در کف خانه نبود . رفته رفته تنوع و کیفیت فرش های ماشینی به حدی بالا رفت که امروزه دیگر استفاده از فرش های ماشینی تنها به علت قیمت ارزان نخواهد بود بلکه زیباییی بی نظیر ، شباهت ظاهری بالا به فرش های دستبافت ، تنوع و گستردگی از بعد سایز و ابعاد ، شانه و تراکم ، جنس الیاف و ... توانسته است جایگاه فرش های ماشینی را ارتقا دهد و به عنوان بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت معرفی نماید .
اگر در هنگام خرید فرش ماشینی ، خرید فرش خوب یا به عبارتی خرید بهترین فرش ماشینی مد نظرتان است ، لزوم داشتن اطلاع از ویژگی بهترین فرش های ماشینی را متذکر می شویم . هرچند توان خرید تشخیص و تمییز بهترین فرش ماشینی از فرش های تقلبی  و بی کیفیت برای خریداران بازار های فرش و قالی کار راحتی نخواهد بود اما بکار گیری راه کار هایی که در این نوشتار و نوشتار های دیگر تحت عنوان نکته و موارد لازم جهت انتخاب معرفی شده است برای انتخاب بهتر کمک کننده خواهد بود . در نوشتار پیش رو مواردی ذکر شده است که توجه به آن ها برای مشتریان عام نیز قابل انجام بوده و ما را به خرید بهترین فرش ماشینی رهنمون خواهد داشت .
6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
گام اول
هدف از خرید فرش ماشینی چیست ؟
اگر در هر مرحله ای از انجام کار ، هدف خود را بدانیم و نسبت به نیاز خود آگاه باشیم بی شک خواهیم توانست از بین گزینه های موجود ، موردی را انتخاب نماییم که به هدف و نیاز ما نزدیک تر بوده و رضایت خاطر ما را در خرید بالا خواهد برد . مهم ترین اصل در هنگام خرید فرش های ماشینی آن است که بدانیم چه چیزی لازم داریم تا بتوانیم از بین انواع و اقسام فرش های ماشینی موجود محصولی بهتر انتخاب کنیم . برای مثال ، قالی های خیلی ظریف و ریز بافت از جمله فرش های 1500 شانه و فرش های 1200 شانه برای قسمت پذیرایی منزل مناسب هستند . ضخامت کمتر این محصولات ، بافته شده با الیاف ریز تر و نازکتر ، آن ها را از مفروش کردن در مکان های پررفت و آمد منع می کند . فرش های 500 شانه و فرش های 700 شانه بهتر است در مکان های پررفت و آمد و مکان هایی که پاخور شدن آن ها زیاد است پهن شود .
گام دوم 
آیا از تنوع فرش های ماشینی آگاه هستیم و آیا تفاوت فرش های مختلف را می شناسیم ؟
بی دلیل ، بازار فرش های ماشینی نام دنیای فرش به خود نگرفته اند . تنوع و انواع زیاد فرش های ماشینی در بازار موجب شده تا خریداران به هنگام خرید دنیایی از محصولات را روبروی خود داشته باشند که شناخت این محصولات و داشتن آگاهی حداقلی از ویژگی های هر محصول ، مناسب بودن هر محصول برای چه فضایی ، تفاوت هر تخته فرش با دسته های دیگر و ... گام دومی است که جهت خرید بهترین فرش ماشینی باید مد نظر قرار داد . در بین کارخانه های بزرگ فرش ماشینی چنان رقابت و حس خدمت رسانی وجود دارد که هراز چند گاهی شاهد ارائه محصولی نوین و جدید از کارخانه جات مطرح هستیم . برای مثال فرش های فانتری ، فرش های 1500 شانه ، فرش های گل برجسته و ... همگی از محصولات جدیدی هستند که طی چند سال اخیر توسط تولید کنندگان قدر و حرفه ای وارد بازار شده اند .
گام سوم
توجه به کیفیت و الیاف نخ خاب :
کیفیت فرش های ماشینی به مواد اولیه و دستگاه های تولید بستگی دارد . مواد اولیه فرش های ماشینی سه نوع نخ تار ، پود و خاب هستند . نخ تار و پود در بین عمده فرش های بافته شده یکسان و از جنس پنبه ، پلی استر ، نخ جوت و ... می باشند اما بهترین فرش های ماشینی موجود در بازار که دوام ، ماندگاری و درخشندگی خاصی دارند از جنس الیاف اکرولیک هیت ست می باشند . خرید فرش از جنس اکرولیک هیت ست می تواند ما را به هدف داشتن بهترین فرش ماشینی نزدیک کند . محصولات آکریلیک ، ضد حساسیت هستند .
مقاله مربوطه : فرش های ضد حساسیت
گام چهارم
توجه به ظاهری و زیبایی فرش
ظاهر فرش در چند بعد رنگ زمینه ، رنگ های اصلی بکار رفته در بافت ، طرح و نگاره و ... متحلی می شود . رقابت تولید کنندگان قدر و مطرح دنیای تنها به کیفیت فرش محدود نمی شود . خرید و انتخاب از بین طرح های زیبا و جذاب مانی امکان پذیر است که انتخاب خود را به برند های درجه یک و نوآور محدود کرده باشیم . فرش های ماشینی مهم ترین عنصر دکوراسیون خانه ما هستند . خانه ای که مأمن آرامش و تجلی گاه و خواستگاه صمیمیت اعضا خانه است . وارد فروشگاه فرش ماشینی شوید و هنگام انتخاب دکوراسیون خانه ، رنگ های موجود در دکور ، سبک سلیقه و معماری خانه و ... را در نظر بگیرید . فرش ماشینی زمانی بهترین خواهد بود که علاوه بر کیفیت و دوام ، متناسب با زیبایی های دکور تعریف شده باشد و بتواند جلوه گر فضا باشد . فرش هایی که به علت ناهماهنگ بودن با خانه و فضا زیبایی چندانی به همراه ندارد حتی اگر از بهترین نخ خاب هم باشند ، نمی توانند ویژگی های بهترین فرش ماشینی را به همراه داشته باشند .
گام پنجم
انتخاب برند و تولید کننده
موارد مختلفی برای انتخاب بهترین فرش ماشینی وجود دارد اما اگر بتوانیم محصول را از برندی نام آشنا و مرغوب خریداری کنیم ، اطمینان خواهیم داشت که ویژگی های بهترین فرش ماشینی تا حد زیادی تأمین شده است . کارخانه های مختلفی در سراسر دنیا به تولید فرش ماشینی مشغول هستند اما کارخانه های فرش کاشان سرآمد تمامی تولید کنندگان شده اند . توجه نمایید که در شهر کاشان بالغ بر 700 برند و تولید کننده ثبت شده و تعداد زیادی کارگاه و بافنده ثبت نشده مشغول فعالیت است . حتی در انتخاب بهترین برند و تولید کننده از بین تولید کنندگان کاشان هم باید نهایت دقت و توجه با نمود .
گام ششم
انتخاب بهترین روش خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی بنابر ویژگی هایی که دارد با سایر محصولات متفاوت بوده و عمده نگرانی ها برای خرید فرش ماشینی به مواردی مانند حمل و نقل ، خرید ارزان قیمت ، کیفیت بالای محصول ، عدم خرید فرش های تقلبی و بی کیفیت تحت عنوان برندهای معروف و معتبر جهانی و ... می باشد . تا چندی پیش این نگرانی ها به قوت خود باقی بود اما به لطف متخصصین شبکه های IT و پیشرفت های گسترده در شبکه های مبادلاتی و اینترنتی ، استفاده و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی که زیر نظر تولید کننده اداره می شود تا حدود زیادی ایرادات وارده بر روش های سنتی و فیزیکی را رفع نموده است . فرش های ماشینی که در بازار های اینترنتی خریداری می شوند به لحاظ اصالت محصول و کیفیت بالا کاملا تضمین شده هستند . به عنوان یکی از گام های مهم می توان انتخاب روش خرید مناسب را در نظر گرفت . بارها و بارها در مورد خرید و انتخاب بهترین فرش ماشینی با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی صحبت شده است اما آنچه این بازار ها و فروشگاه های را مهم و مطمئن نموده است مواردی ست از جمله :
1- پشت تمام این مبادلات و محصولات ناب و درجه یک تولید کننده ای است که در نقش فروشنده ظاهر شده و به خوبی می داند که اندکی کاهش کیفیت ، افزایش قیمت و حتی کم کاری در تنوع و زیبایی محصولات مشتریان او را به دیگر برند ها هدایت نموده و در واقع رقابت در بازارهای اینترنتی بسیار بیشتر از بازار های فیزیکی است .
2- راحتی خرید به روش آنلاین بر کسی پوشیده نیست . حتی کسانی که آشنایی اندکی با شبکه های مجازی و دنیای اینترنتی داشته باشند به خوبی می توانند برای خرید و انتخاب بهترین فرش ماشینی به فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمایند .
3- همچنین دلیل دیگری که فروشگاه های اینترنتی را برای انتخاب بهترین فرش ماشینی مناسب نموده است ، تنوع بالا در این فروشگاه هاست . تمامی محصولات ارائه شده توسط برند مد نظر را می توان در فروشگاه اینترنتی رویت و در صورت تمایل خریداری نمود .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش چند متری بخرم ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  استفاده از مکانیزم و روشهای نوین نگهداری فرش در موزه فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان