سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» چه فرش ماشینی بخریم ؟

خرید فرش ماشینی

به دنبال سلسله مقالاتی که در رابطه با خرید و فروش فرش های ماشینی بر روی وب سایت فروشگاه فرش کاشان قرار داده شده است ، لازم دانستیم که به توجه به اهمیت خرید فرش های ماشینی ، در طی نوشتاری به این  سوال ذهنی خریداران پاسخ دهیم که چه فرش ماشینی بخریم ؟ یا به عبارتی کدام فرش ماشینی برای خرید بهتر است و در واقع ویژگی های فرش ماشینی خوب که همگان به دنبال خرید آن هستند کدام است؟
در بازار قالی کم نیستند تعداد فروشندگان و تولید کنندگانی که از محصولات خود تعریف و تمجید فراوان نموده و سعی دارند مشتریان را به سمت فروشگاه و محصول خود جذب نمایند . فزونی تعداد برند ها و تعداد کارخانه ها از یک طرف و بالا رفتن تنوع و تعداد فرش های ماشینی عرضه شده از طرف دیگر موجب شده تا خریداران در هنگام خرید با احتیاط بیشتری رفتار نمایند . همچنین امروزه نسبت به سال های قبل شاهد حضور خریدارانی هستیم که به خوبی از نیاز خود و انواع فرش های ماشینی مطلع هستند و نسبت به این موضوع آگاهی دارند که هنگام خرید باید برخی موارد مانند کیفیت ، زیبایی و ... را با وسواس بیشتری مد نظر قرار داد .
چه فرش ماشینی بخریم ؟
برای خرید یک تخته فرش ماشینی خوب توجه یه دو آیتم کلی لازم است :
1- برای چه فرش ماشینی خریداری می کنیم ؟ پاسخ به این سوال باید بتواند ما را نسبت به مکانی که قرار است فرش در آن پهن شود ، سبک دکوراسیون ، ابعاد فضا ، کاربری فضا به لحاط مشخص شدن شانه و تراکم و ... آگاه سازد . برای مکان های مدرن ، فرش هایی با طرح های مدرن و فانتزی و برای مکان های لوکس ، فرش های سنتی مناسب است .
2- تفاوت انواع فرش های ماشینی در چیست ؟ دسته های مختلفی از فرش های ماشینی در بازار وجود دارد شامل : دسته بندی بر اساس شانه و تراکم ، رنگ و طرح ، ابعاد ، کیفیت نخ خاب و ... . اگر قصد خرید فرش ماشینی خوب را دارید باید بدانید که محصولات موجود در دسته های مختلف چه تفاوتی با یکدیگر دارند . برای مثال شانه و تراکم تعداد گره های عرضی و طولی فرش را شامل می شوند . پس انواع مختلفی فرش های ماشینی بر اساس شانه و تراکم به معنای تعداد گره های متفاوت است که خود منشأ تغییرات زیادی مانند ظرافت بافت ، ضخامت فرش ، مقاومت در برابر فشار و ... خواهد بود . برای مثال فرش های 1200 شانه بسیار ظریف و ریز بافت هستند و برای پذیرایی و مکان های لوکس مناسب هستند .
فرش های 700 شانه به دلیل ضخامت بیشتر و ظرافت کمتر ، مقاومت بالاتری دارند . به دلیل گره های کمتر در طول و عرض ، استفاده از الیاف ضخیم تر را سبب می شود . به همین دلیل است که این گونه محصولات برای مکان های پررفت و آمد و اتاق نشیمن مناسب می باشند .
فرش های 1000 شانه از نظر ظرافت و ضخامت ما بین محصولات 700 شانه و 1200 شانه هستند . اگر به دنبال قالی هستید که هم ظریف باشد و هم قدرت پاخوردگی زیاد داشته باشد ، فرش های 1000 شانه بهترین گزینه هستند .
3 . قبل از اینکه به خود بگویید چه فرش ماشینی بخرم ، فروشگاه و یا کارخانه مورد نظر خود را انتخاب کنید . انتخاب بهترین فروشگاه به منزله انتخاب بهترین فرش است .
آنچه به عنوان ویژگی در فرش های ناب موجود در فروشگاه فرش کاشان مطرح است شامل :
1-  کیفیت نخ خاب : نخ خاب فرش های فروشگاه فرش کاشان عمدتا از الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد . الیافی وارداتی که در کیفیت ، مقاومت و درخشندگی رقیب ندارد . در فرش های گل برجسته گاها شاهد بافته شدن رگه های و نگاره هایی از جنس هایبالک می باشیم که بنابر زیبایی بیشتر در بافته از چنین الیافی استفاده می شود . فرش های آکریلیک بهترین محصولات هستند از نظر مقاومت و استحکام و به دلیل نداشتن پرز و رنگبندی شفاف ، ظاهری زیبا و درخشانی دارند .
از فرش های گل برجسته به دلیل داشتن نخ هایبالک در مکان های کم رفت و آمد و پذیرایی استفاده کنید .
2-  زیبایی نقشه و به روز بودن طرح ها : فرش های فروشگاه فرش کاشان چنان زیبا و خرید کننده هستند که محال است به قصد خرید در فروشگاه حاضر شوید و دست خالی بیرون بیایید . فرش ماشینی بخرید که علاوه بر کیفیت ، بتواند با داشتن ظاهری زیبا و جذاب دکوراسیون خانه شما را دگرگون نماید . طرح و رنگ فرش های ماشینی انواع مختلفی دارد . فرشی را انتخاب نمایید که علاوه بر به روز بودن ، با فضای خانه و دکوراسیون شما هماهنگ باشد .
3-  قیمت مناسب : قطعا در بین محصولات مشابه ، محصولی انتخاب خواهد شد که از نظر قیمت مناسب از سایرین باشد .  در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به علت عرضه مستقیم محصولات و تخصص تولید کننده در امر تولید فرش های ماشینی قیمت ها بسیار ارزان تر از فروشگاه های فیزیکی می باشد . کنار هم بودن کیفیت بالا ، زیبایی چشم گیر و قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی فرش کاشان موردی است جذاب و جلب کننده برای خریدارانی که نسبت به انتخاب فروشگاه و محصول حساسیت دارند .
4- ابعاد مناسب : توجه به ابعاد فرش های ماشینی از دو جهت حائز اهمیت است . از طرفی لازم است فرش ماشینی در ابعاد مناسب با فضا انتخاب شود . کوچکی بیش از حد و بزرگی ناموزون آسیب هایی مانند تاخوردگی ، پارگی ، سوراخ شدن و ... را برای فرش های ماشینی به همراه دارد . از سوی دیگر در فرش های تولید شده در کارخانه فرش کاشان ، ابعاد فرش ها دقیقا همان ابعاد از پیش تعیین شده است و این دقت که در دستگاه های بافت پیشرفته وجود دارد ، از ویژگی فرش های مناسب و درجه یک برای خرید است .
در پاسخ به سوال چه فرش ماشینی بخریم ، مطالب ذکر شده در بالا می تواند کمک شایانی به شما کند .  اگر خواهان خرید فرش ماشینی ممتاز هستید بهترین راه مراجعه آنلاین به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است . فروشگاه فرش کاشان بهترین فروشگاه برای خرید فرش با کیفیت ، زیبا و ارزان قیمت می باشد حال اگر این خرید بصورت اینترنتی صورت بگیرد تا حد زیادی خواهد توانست ، راحتی و رضایت خاطر مشتریان را ره همراه داشته باشد . خرید اینترنتی فرش های ماشینی بهترین روش خرید در عصر ارتباطات است که متأسفانه در کشور ایران کم تر از کشور های پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته است .
مشاوران فروشگاه فرش کاشان به صورت 24 ساعته آنلاین هستند و آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان