تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چه فرش ماشینی بخریم ؟

خرید فرش ماشینی

به دنبال سلسله مقالاتی که در رابطه با خرید و فروش فرش های ماشینی بر روی وب سایت فروشگاه فرش کاشان قرار داده شده است ، لازم دانستیم که به توجه به اهمیت خرید فرش های ماشینی ، در طی نوشتاری به این  سوال ذهنی خریداران پاسخ دهیم که چه فرش ماشینی بخریم ؟ یا به عبارتی کدام فرش ماشینی برای خرید بهتر است و در واقع ویژگی های فرش ماشینی خوب که همگان به دنبال خرید آن هستند کدام است؟
در بازار قالی کم نیستند تعداد فروشندگان و تولید کنندگانی که از محصولات خود تعریف و تمجید فراوان نموده و سعی دارند مشتریان را به سمت فروشگاه و محصول خود جذب نمایند . فزونی تعداد برند ها و تعداد کارخانه ها از یک طرف و بالا رفتن تنوع و تعداد فرش های ماشینی عرضه شده از طرف دیگر موجب شده تا خریداران در هنگام خرید با احتیاط بیشتری رفتار نمایند . همچنین امروزه نسبت به سال های قبل شاهد حضور خریدارانی هستیم که به خوبی از نیاز خود و انواع فرش های ماشینی مطلع هستند و نسبت به این موضوع آگاهی دارند که هنگام خرید باید برخی موارد مانند کیفیت ، زیبایی و ... را با وسواس بیشتری مد نظر قرار داد .
چه فرش ماشینی بخریم ؟
برای خرید یک تخته فرش ماشینی خوب توجه یه دو آیتم کلی لازم است :
1- برای چه فرش ماشینی خریداری می کنیم ؟ پاسخ به این سوال باید بتواند ما را نسبت به مکانی که قرار است فرش در آن پهن شود ، سبک دکوراسیون ، ابعاد فضا ، کاربری فضا به لحاط مشخص شدن شانه و تراکم و ... آگاه سازد . برای مکان های مدرن ، فرش هایی با طرح های مدرن و فانتزی و برای مکان های لوکس ، فرش های سنتی مناسب است .
2- تفاوت انواع فرش های ماشینی در چیست ؟ دسته های مختلفی از فرش های ماشینی در بازار وجود دارد شامل : دسته بندی بر اساس شانه و تراکم ، رنگ و طرح ، ابعاد ، کیفیت نخ خاب و ... . اگر قصد خرید فرش ماشینی خوب را دارید باید بدانید که محصولات موجود در دسته های مختلف چه تفاوتی با یکدیگر دارند . برای مثال شانه و تراکم تعداد گره های عرضی و طولی فرش را شامل می شوند . پس انواع مختلفی فرش های ماشینی بر اساس شانه و تراکم به معنای تعداد گره های متفاوت است که خود منشأ تغییرات زیادی مانند ظرافت بافت ، ضخامت فرش ، مقاومت در برابر فشار و ... خواهد بود . برای مثال فرش های 1200 شانه بسیار ظریف و ریز بافت هستند و برای پذیرایی و مکان های لوکس مناسب هستند .
فرش های 700 شانه به دلیل ضخامت بیشتر و ظرافت کمتر ، مقاومت بالاتری دارند . به دلیل گره های کمتر در طول و عرض ، استفاده از الیاف ضخیم تر را سبب می شود . به همین دلیل است که این گونه محصولات برای مکان های پررفت و آمد و اتاق نشیمن مناسب می باشند .
فرش های 1000 شانه از نظر ظرافت و ضخامت ما بین محصولات 700 شانه و 1200 شانه هستند . اگر به دنبال قالی هستید که هم ظریف باشد و هم قدرت پاخوردگی زیاد داشته باشد ، فرش های 1000 شانه بهترین گزینه هستند .
3 . قبل از اینکه به خود بگویید چه فرش ماشینی بخرم ، فروشگاه و یا کارخانه مورد نظر خود را انتخاب کنید . انتخاب بهترین فروشگاه به منزله انتخاب بهترین فرش است .
آنچه به عنوان ویژگی در فرش های ناب موجود در فروشگاه فرش کاشان مطرح است شامل :
1-  کیفیت نخ خاب : نخ خاب فرش های فروشگاه فرش کاشان عمدتا از الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد . الیافی وارداتی که در کیفیت ، مقاومت و درخشندگی رقیب ندارد . در فرش های گل برجسته گاها شاهد بافته شدن رگه های و نگاره هایی از جنس هایبالک می باشیم که بنابر زیبایی بیشتر در بافته از چنین الیافی استفاده می شود . فرش های آکریلیک بهترین محصولات هستند از نظر مقاومت و استحکام و به دلیل نداشتن پرز و رنگبندی شفاف ، ظاهری زیبا و درخشانی دارند .
از فرش های گل برجسته به دلیل داشتن نخ هایبالک در مکان های کم رفت و آمد و پذیرایی استفاده کنید .
2-  زیبایی نقشه و به روز بودن طرح ها : فرش های فروشگاه فرش کاشان چنان زیبا و خرید کننده هستند که محال است به قصد خرید در فروشگاه حاضر شوید و دست خالی بیرون بیایید . فرش ماشینی بخرید که علاوه بر کیفیت ، بتواند با داشتن ظاهری زیبا و جذاب دکوراسیون خانه شما را دگرگون نماید . طرح و رنگ فرش های ماشینی انواع مختلفی دارد . فرشی را انتخاب نمایید که علاوه بر به روز بودن ، با فضای خانه و دکوراسیون شما هماهنگ باشد .
3-  قیمت مناسب : قطعا در بین محصولات مشابه ، محصولی انتخاب خواهد شد که از نظر قیمت مناسب از سایرین باشد .  در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به علت عرضه مستقیم محصولات و تخصص تولید کننده در امر تولید فرش های ماشینی قیمت ها بسیار ارزان تر از فروشگاه های فیزیکی می باشد . کنار هم بودن کیفیت بالا ، زیبایی چشم گیر و قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی فرش کاشان موردی است جذاب و جلب کننده برای خریدارانی که نسبت به انتخاب فروشگاه و محصول حساسیت دارند .
4- ابعاد مناسب : توجه به ابعاد فرش های ماشینی از دو جهت حائز اهمیت است . از طرفی لازم است فرش ماشینی در ابعاد مناسب با فضا انتخاب شود . کوچکی بیش از حد و بزرگی ناموزون آسیب هایی مانند تاخوردگی ، پارگی ، سوراخ شدن و ... را برای فرش های ماشینی به همراه دارد . از سوی دیگر در فرش های تولید شده در کارخانه فرش کاشان ، ابعاد فرش ها دقیقا همان ابعاد از پیش تعیین شده است و این دقت که در دستگاه های بافت پیشرفته وجود دارد ، از ویژگی فرش های مناسب و درجه یک برای خرید است .
در پاسخ به سوال چه فرش ماشینی بخریم ، مطالب ذکر شده در بالا می تواند کمک شایانی به شما کند .  اگر خواهان خرید فرش ماشینی ممتاز هستید بهترین راه مراجعه آنلاین به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است . فروشگاه فرش کاشان بهترین فروشگاه برای خرید فرش با کیفیت ، زیبا و ارزان قیمت می باشد حال اگر این خرید بصورت اینترنتی صورت بگیرد تا حد زیادی خواهد توانست ، راحتی و رضایت خاطر مشتریان را ره همراه داشته باشد . خرید اینترنتی فرش های ماشینی بهترین روش خرید در عصر ارتباطات است که متأسفانه در کشور ایران کم تر از کشور های پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته است .
مشاوران فروشگاه فرش کاشان به صورت 24 ساعته آنلاین هستند و آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی