تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش

رفع گودی و شکستگی فرش

فرش که از ملزومات اساسی منازل به عنوان کف پوش محسوب می شود یکی از وسایلی است که در نگهداری و حفظ آن باید کوشا باشیم تا بتوانیم از یک فرش طی سالیان متمادی استفاده نماییم . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید . یکی از موضوعاتی که در هنگام شستشوی فرش شاید برای شما پیش آید یکی زردی ریشه فرش و دیگری ایجاد گودی و شکستگی فرش می باشد که برای رفع آن ها می توانید به کسب اطلاعات لازم به آن بپردازید .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علت زردی ریشه فرش ماشیی و رفع آن کلیک نمایید .

برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش
ما در این مقاله قصد داریم به مواردی اشاره کنیم تا  بتوان با آن به رفع گودی و شکستگی فرش که در هنگام شستشوی فرش پدید می آید فائق آییم . گاهی ایجاد مشکل شکستگی آن قدر سطحی است که با جابه جایی و تکان دادن فرش این مشکل برطرف می شود و گاهی این مشکل به قدری عمیق است که برای رفع آن باید به روش هایی دست زد تا بتوان این مشکل شکستگی و گودی را رفع نمود . از روش هایی که معمولا برای رفع این مشکل استفاده می شود می توان به دو روشی که عموما در بین مردم رواج یافته است اشاره داشت :
1. اولین روشی که برای رفع گودی یا همان شکستگی فرش می توان پیشنهاد داد استفاده از یک قطعه یخ می باشد . به طوری که با استفاده از یک قطعه یخ در قسمت گودی فرش می توان این مشکل را برطرف نمود . در این روش با گذاشتن قطعه یخی در گودی فرش به مدت یک ساعت پرز های خابیده فرش دوباره به حالت طبیعی برمی گردند و این مشکل برطرف می شود .
2. دومین روشی که معمولا برای رفع این مشکل یعنی شکستگی و گودی فرش استفاده می نمایند استفاده از آب و اتو می باشد . این روش به گونه ایی است که شما مقداری آب را در قسمتی از فرش که دچار گودی و شکستگی شده می ریزید و با  یک پارچه مرطوب آن را بپوشانید و با استفاده از اتو نسبتا داغ به حالت دورانی یا ماساژ فشار دهید تا پرز های خوابیده فرش به حالت اولیه باز گردند و پس از بازگشت با استفاده از یک پرس آن پرز های بلند شده را برس نمایید تا آن قسمت از فرش که دارای این مشکل می باشد به صورت اولیه در آید .
نکته ایی که  باید به آن توجه نمود این مطلب است که تنها مشکل گودی و شکستگی فرش از شسشتوی فرش به وجود نمی آید بلکه گاها استفاده از اجسام سنگین به مدت طولانی در قسمتی از این فرش احتمال ایجاد گودی و از بین رفتن فرش را پدید می آورد که برای این مطلب این موضوع کافی است که هر از چند گاهی در حدود چند سانتی متر این اشیاء را جابه جا نمود تا این مشکل یعنی گودی و شکستگی فرش برای شما پیش نیاید .
شما با روش هایی که در بالا بیان شده می توانید به رفع شکستگی و گودی فرش که در هنگام شستشو پدید می آید فائق آمده و فرش خود را به حالت اولیه برگردانده و از آن استفاده نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی