تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش

ترفندهای از بین بردن جای مبل از روی فرش

شاید شما هم هنگامی که قصد داشته اید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید متوجه تغییراتی در فرش به خاطر مبل یا وسایل سنگین دیگر شده اید و از تغییر دکوراسیون پشیمان شده باشید اما جای هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد زیرا ما به شما راهکارهایی را پیشنهاد می کنیم که بتوانید به سادگی جای مبل و وسایل سنگین روی فرش را از بین ببرید و فرش را به حالت اول خود بازگردانید . همچنین لازم به ذکر است که اگر شما در ابتدا فرش های درجه یک خریداری کرده باشید این مشکل برای شما به وجود نمی آید . شما با خرید فرش های درجه یک و با کیفیت شرکت فرش کاشان مطمئن هستید که در هیچ زمانی با این مشکل مواجه نخواهید شد اما اگر شما فرش را از جای دیگر خریداری کرده ای و دیگر چاره ای جز برطرف کردن این مشکل ندارید با ادامه مطلب همراه شوید .
مراحل از بین بردن جای مبل از روی فرش
برای از بین بردن جای مبلمان و وسایل های سنگین از روی فرش لازم است مراحل زیر را انجام دهید .
در مرحله اول تیکه های یخ را بر روی ناحیه مورد نظر بگذارید و منتظر بمانید تا یخ در آن محدوده کاملا آب شود سپس با یک دستمال آن ناحیه را به حالت اول بازگردانید برای این که نتیجه بهتری داشته باشید می توانید از یک چنگال یا قاشق برای این کار استفاه کنید .
همچنین اگر از این روش نتیجه ای نگرفته اید راه حل دیگری نیز وجود دارد ابتدا یک حوله مرطوب را روی ناحیه قرار دهید . اتو را حالت گرمای متوسط قرار دهید مراقب باشید حرارت بالا به فرش و حوله آسیب می رساند . اتو را روی حوله قرار دهید و به مدت 30 تا 60 ثانیه آن را حرکت دهید . سپس اتو را بر داری وبا کمک دستتان ریشه های فرش را در جهت های مختلف پخش کنید تا سایر فرش به طور کامل پوشیده شود .
با خرید فرش درجه یک دیگر نگران از بین رفتن فرش نباشید
در ابتدای مطلب به این نکته اشاره شد که اگر شما فرش های درجه یک و با کیفیت خریداری کنید با هیچ گونه مشکلی در هیچ بازه زمانی مواجه نخواهید شد اما سوالی که در این جا مطرح می شود این است که شما فرش های خوب و با کیفیت را کجا یا از چه طریقی خریداری کنید ؟ همچین سایر ویژگی های این فرش چیست . برای پاسخ دادن به این سوال باید بگوییم فرش های تولید شده در مجموعه بزرگ و عظیم شرکت فرش کاشان با استفاه از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه مصرفی و الیاف تولی شده است . این الیاف آکریلیک هیت ست شده نام دارد که ویژگی های زیر را شامل می شود :
•    قابلیت برگشت پذیری
•    مقاومت در برابر پاخوردگی
•    رنگ پذیری بالا
•    عم پرز دهی و حساسیت
•    مقاومت در برابر حرارت و گرمای مستقیم به مدت 5 دقیقه
راه های خرید فرش های با کیفیت و درجه یک
برای خرید فرش های ماشینی شرکت فرش کاشان از دو طریق می توانید اقدام کنید خرید حضوری  و خرید غیر حضوری . برای خرید حضوری فرش های کاشان با واحد پشتیبانی و مشاوره تماس حاصل کنید و به کارخانه و شرکت فرش کاشان پس هماهنگی ها مراجعه کنید . خرید غیر حضوری که همان خرید آنلاین فرش می باشد به وب سایت فرش کاشان مراجعه کنید و به صورت اینترنتی در هر زمانی فرش مورد نظر خود را خریداری کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی