تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه

نام نویسنده: فرش کاشان
راهنمای خرید فرش خوب یکبار برای همیشه

خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه نکته ای مهم  است که مورد توجه بسیاری از خریداران می باشد ولی با وجود این نکته که امروزه علاوه بر ای که فرش به عنوان یکی از ملزومات اساسی هر خانه ای مورد اهمیت قرار دارد ، از جنبه تزیینی و زیبایی طرح نیز مورد توجه برخی به جهت خرید فرش دارای هامونی لازم به لحاظ طرح و رنگ با دکوراسیون مدرن امروزی خانه خود قرار گرفته که در این بازار پر رونق تنوع فرش های زیبا و جذاب ، اگر افراد در خرید فرش ماشینی به جای کیفیت فقط زیبایی و قیمت را مدنظر داشته باشند و دقت لازم را در کیفیت آن نداشته باشند ، امکان دارد فرش با قیمت ارزان اما بی کیفیت را خریداری نموده و یا در دام واسطه ها و فروشندگان فرش تقلبی به جای اصل افتاده و محصولی با کیفیت پایین را با بالاترین قیمت خریداری نمایند و مجبور به تعویض سالانه فرش خانه خود یا حتی زودتر از آن شوند که پرداخت هزینه های بسیاری اضافی را برای آن ها در پی خواهد داشت . فروشگاه فرش کاشان این مقاله راهنمای خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه را در جهت افزایش آگاهی و اطلاعات خریداران فرش ماشینی در زمینه خرید فرش خوب ارائه نموده ، امید است که مفید و مطلوب واقع شود .

خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
خرید فرش خوب برای همیشه ملزم دانستن اطلاعاتی در حد یک کارشناس فرش خبره می باشد و این از عهده افراد معمولی که هیچ سر و کاری با این محصول نداشته خارج است . ما در این جا نکاتی که در خرید فرش خوب لازم است ، بدانید و از آن اطلاع داشته باشید را شرح داده ایم تا با مطالعه آن بتوانید جواب سوال فرش خوب چه فرشی است که در ذهن شما خریداران محترم ایجاد شده را بیابید . نکات مهم زیر در کیفیت و دوام فرش خوب ماشینی بسیار موثر بوده و می توانید در یابید که فرش خوب چه ویژگی دارد ؟

برند فرش خوب کاشان
شهر فرش کاشان به عنوان اولین تولید کننده فرش دستباف و ماشینی در جهان شناخته می شود که با وجود دارا بودن سابقه و تجربه بالا در زمینه تولید انواع فرش های ماشینی که اخیرا هم به دلیل افزایش تقاضا و رقابت در بازارهای داخلی و خارجی بر سر تولید و فروش انواع فرش ماشینی خوب و درجه یک ، به تعداد شهرک های صنعتی و کارخانجات تولیدی در این شهر فرش بسیار افزوده گردد و به همین سبب می توان با خرید فرش خوب برند كاشان از کیفیت و دوام محصول خریداری شده به عنوان کف پوشی درجه یک و مقاوم ،  اطمینان لازم را حاصل کرد ، زیرا کارخانجات فرش بافی در کاشان علاوه بر تجربه بسیار زیاد در این صنعت بزرگ ، تولید کننده نخ تا فرش هستند که از خام مواد تا محصول نهایی که فرش ماشینی می باشد را خود به تنهایی و بدون وابستگی به شهر و کشورهای دیگر تولید می نماید که بدین واسطه توانسته از کم و کیف تولیدات خود آگاهی یابد و در جهت افزایش سطح کیفی فرش ، به رفع کم و کاستی های مواد خام و ماشین های بافنده پرداخته و فرش خوب کاشان قیمت مناسب را تولید و عرضه دارد .

کیفیت فرش خوب و ممتاز
فرش ماشینی خوب باید به لحاظ خوب و مورد اطمینان باشد و به ویژه از نظر کیفیت باید مورد بررسی و تایید کارشناسان و ناظران در کارخانه فرش کاشان باشد . کیفیت فرش به مواردی چون شانه و تراکم ، جنس الیاف بافت ، نوع ماشینی بافنده بستگی زیادی دارد ، به این معنا که اگر فرش را برای مکانی با تردد بسیار کمی نیاز دارید می توانید با خرید انواع فرش دستباف گونه که از شانه تراکم و ظرافت و زیبایی بالایی برخوردار است مانند فرش 1000 شانه کاشان ، 1200 شانه و 1500 شانه ، از خرید فرش مناسب پذیرایی خود مطمئن گردید که سال ها خواهید توانست از آن بهره ببرید ، اما اگر برای مکان های پر تردد نیاز به فرش ماشینی خوب دارید که بتوانید مدت طولانی در خانه خود از آن استفاده نمایید ، توصیه می کنیم از انتخاب فرش ریز بافت با تراکم بالای گره اجتناب ورزید ، زیرا ضخامت پایین و ظرافت بالای فرش در مکان های پر رفت و آمد از بین رفته و بیش از مدت کوتاهی نخواهید توانست از آن استفاده نمایید ، پس پیشنهاد می کنیم از فرش شانه تراکم پایین با ضخامت بالا مانند فرش 500 شانه و 700 شانه کاشان برای چنین مکان هایی خرید نمایید و بر این اساس در جواب سوال خریداران بسیاری که می پرسند فرش خوب چند شانه است ؟ باید بگوییم که انتخاب فرش خوب ، بستگی زیادی به نوع مصرف شما و مکانی که می خواهید با فرش بپوشانید دارد زیرا بر این اساس هم خواهید دانست که چه محصولی را باید برای چه قسمتی از خانه خود به عنوان کف پوش مناسب آن جا تهیه نمایید و هم این که با توجه به ویژگی و ظرافت هر فرش ، روش های نگهداری مخصوص به آن را برای داشتن یک فرش خوب و با دوام به کار خواهید گرفت .
الیافی که در تولید فرش های ماشینی کاشان مورد استفاده می گردد ، باید از مقاومت و ویژگی های بسیار خوب زیادی برخوردار باشد که موجب افزایش کیفیت فرش گردد ، مثل الیاف بافت آکریلیک هیت ست شده که به لحاظ مقاومت و استحکام ، ارتجاعی پذیر بودن و نرمی و لطافت و ثبات رنگ بالا ، بسیار بهتر از الیاف ابریشم مصنوعی پلی استر و پلی پروپیلن و جوت هستند . فرش اکریلیک به عنوان یک فرش ماشینی خوب می تواند سال های سال مهمان خانه شما باشد بدون این که کوچک ترین عیبی در استفاده و پاخور شدن آن رخ دهد .
دستگاه های بافنده امروزی از پیشرفت های چشمگیری برخوردار شده است که تحولی عظیم را در تولید انواع فرش ماشینی در شانه تراکم های مختلف پدیدار نموده است . پیشرفته ترین تکنولوژی بافت روز دنیا قابلیت تولید فرش در شانه تراکم بالا و بدون هیچ گونه عیب و نقص فنی و ظاهری در بافت و طرح آن ، بالاترین سرعت و دقت عمل را دارد . ماشین های بافت امروزی بر خلاف دستگاه های قدیمی ، در هر یک متر از تراکم طولی فرش ، سه ردیف پود می زنند و موجب استحکام بالای ریشه ها در تولیدات جدید فرش کاشان شده و به همین جهت می توان از محصولات با کیفیت فرش کاشان ، به عنوان فرش خوب درجه یک خریداری نمود .


برچسب پشت فرش نشان اصل بودن فرش خوب
اگر به دنبال خرید فرش خوب هستید ، در هنگام خرید فرش باید به موجود بودن برچسب پشت فرش و تطابق اطلاعات و مشخصات روی آن با ویژگی های فرش بسیار دقت نمایید . اصل بودن فرش خوب بر می گردد به این نکته که محصول باید دارای لیبل پشت فرش باشد که بیانگر مشخصات فرش ماشینی از جمله اسم طرح ، تعداد شانه تراکم و رنگ بندی ، جنس الیاف بافت ، ماشینی بافنده ، ارتفاع نخ خاب ، رنگ زمینه ، درجه کیفیت فرش ، سایز و وزن ، اسم برند و اطلاعاتی در مورد شرکت تولید کننده همراه با آرم و لوگوی شرکت و مهر تایید نظارت و کارشناسی فرش می باشد . با مطالعه اطلاعات روی برچسب فرش و تطابق آن با اطلاعاتی که فروشنده در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد و ظاهر فرش ، می توانید از اصل بودن فرش ماشینی مورد نظر خود اطمینان یابید و از این طریق به خرید فرش خوب برای همیشه برسید . البته صحت  شانه تراکم فرش را می توانید با شمارش تعداد گره ها و ردیف های پود زده شده در یک متر مربع از فرش یا حساب کردن آن در اندازه ای کمتر مثلا ده سانتی متر تشخیص دهید ، بدین صورت که تعداد ریشه یا گره هایی که در یک متر از عرض یا شانه فرش 1200 شانه وجود دارد ، باید 1200 گره باشد و تعداد ردیف های پودی که در یک متر طولی فرش ماشینی 1200 شانه زده شده ، با احتساب این که دستگاه های بافنده جدید بر هر یک متر گره سه ردیف پود می زنند ، باید 3600 باشد .

خرید فرش خوب از فروشگاه فرش کاشان
نکته پایانی که در خرید فرش ماشینی مورد اهمیت قرار دارد ، این است که باید اعتبار فروشگاه فرشی که قصد خرید از آن را داریم نیز در نظر بگیریم . در ابتدا باید در نظر داشته باشیم که فروشگاهی دارای محصولات درجه یک و جدید خواهد بود که خود تولید کننده باشد و به عنوان واسطه عمل ننماید . نکته بعدی در خرید فرش خوب از فروشگاه معتبر فرش این است که فروشگاه باید دارای محصولاتی جدید و به روز باشد و محصولات استوک و ته انباری را به قیمت روز نفروشد و آخرین نکته هم دارا بودن مجوزهای لازم جهت فعالیت در زمینه فروش فرش خوب می باشد که فروشگاه فرش کاشان به عنوان تولید و عرضه کننده انواع فرش ماشینی ، توانسته است با کسب سه نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت معدن ، صنعت و تجارت و نماد ستاد ساماندهی و نماد ضمانت پرداخت ، جایگاهی بسیار خوب و قابل اطمینان در بین خریداران فرش ماشینی پیدا نموده و با عرضه بی واسطه تولیدات خود بدون هزینه های گزاف نمایشگاهی و سود واسطه ها و فراهم نمودن خرید مستقیم فرش به قیمت درب کارخانه به صورت حضوری و غیر حضوری ، از جذب مشتریان زیاد و فروش بالایی برخوردار گردد که می توانید آن را به عنوان مرکز معتبر برای خرید فرش خوب یک بار برای همیشه در نظر بگیرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی