تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید

نام نویسنده: فرش کاشان
خرید بهترین فرش ماشینی و نکاتی که باید بدانید

داشتن یک تخته فرش ماشینی مناسب از جهات مختلفی قابل بررسی است . نوشتار و مقالات مختلفی در رابطه با نکات مهم هنگام خرید فرش منتشر می شود و از انجایی که پویایی و رشد بازار در حال گسترده تر شدن است ، بد نیست شما نیز به عنوان خریدار با این پویایی همراه شده و قبل از خرید با مواردی از جمله سوالاتی که باید قبل از خرید فرش ماشینی پاسخشان را بدانید مواجه شده و پاسخ مناسب را بیابید . عدم اطلاع از گستردگی بازار فرش و قالی و نشناختن انواع محصولات موجب خواهد شد تا در انتخاب آنطور که باید و شاید دقیق و درست انتخاب کنیم .
در این نوشتار با مطرح کردن سوالات متداول از سوی خریداران در پی یافتن پاسخ های کارشناسانه خواهیم بود . توصیه می شود اگر به دنبال خرید بهترین فرش ماشینی هستید خواندن ادامه نوشتار را از دست ندهید .

 آیا خرید فرش های گل برجسته مناسب است یا خیر ؟
در وهله اول بد نیست به پاسخ این سوال بپردازیم که آیا خرید فرش های گل برجسته مناسب تر است یا خرید فرش های ساده . جلب توجه ظاهر فرش خصوصا برای خریدارانی که بدون پیش فرض وارد بازار می شوند بر انتخاب تأثیر گذار خواهد بود .
فرش های گل برجسته با رنگ و لعاب جذاب یکی از پرطرفدار ترین محصولاتی هستند که برای فضاهای لوکس خانه از جمله پذیرایی انتخاب می شود . زیبایی و ظرافت این محصولات توجه مخاطبین را به خود جلب میکند اما باید بدانیم که فرش های گل برجسته باب هر فضایی نیستند و این گونه محصولات تنها برای زیبا سازی دکوراسیون ، فضاهای کم رفت و آمد خانه و مهمان نشین ، استفاده در تابلو فرش ها و ... مناسبت دارند . تنوع رنگی بالا ، نخ های خاب با ارتفاع متفاوت در سطح فرش و ... ویژگی های بارز فرش های گل برجسته ای هستند که عمدتا برای پذیرایی خانه و آفیس ادارات انتخاب می شوند .
در وهله بعد باید اشاره نماییم که فرش های گل برجسته دارای رنگ و لعاب جذاب در عین داشتن زیبایی بیشتر نسبت به سایر فرش ها ، در کیفیت و دوام رده پایینی داشته و توان مقاومت بالا در برابر فشار و سایش و ... را نخواهند داشت . از این رو انتخاب فرش های گل برجسته برای اتاق کودک ، آشپزخانه و مکان هایی که نیاز به شست و شوی بالا دارد مناسب نخواهد بود . بد نیست در این قسمت که صحبت از فرش کودک شد به بهترین فرش برای اتاق کودک هم در راستای سوالاتی که باید قبل از خرید فرش ماشینی پاسخشان را بدانید اشاره شود .

برای اتاق کودک چه فرشی مناسب تر است ؟
بهتر است برای اتاق کودکمان ، فرش هایی انتخاب نماییم که در عین کیفیت و دوام بالا دارای طرح های ساده با نگاره های درشت و جذاب برای کودک باشد . نکات مهم و اصولی هنگام خرید فرش اتاق کودک از چند جهت با نکات خرید فرش سایر فضاهای خانه متفاوت است . اول اینکه کودک بیشترین تماس را با کف اتاق دارد چراکه عمدتا مشغول بازی روی زمین است پس باید فرش لطیف ، بدون پرزدهی و دارای ارتفاع نخ خاب بلند باشد . فرش اتاق کودک در معرض آلودگی بوده و کیفیت و دوام در برابر شست و شو دیگر موردی است که باید در فرش ماشینی اتاق کودک لحاظ شود . نقش و نگاره کودکانه مانند تصاویری از انیمیشن های روز دنیا ، حیوانات و ... از طرح های مورد علاقه کودکان می باشد . جالب آنکه کارخانه فرش کاشان با در نظر گرفتن تمام موارد مطرح شده ، دسته ای تحت عنوان فرش کودک عرضه داشته است تا در انتخاب بهتر به خریداران کمک نماید .
از دیگر سوالاتی که باید قبل از خرید فرش ماشینی پاسخشان را بدانید ،  توجه به نکات و اصول زیبایی شناسی است .

هنگام خرید فرش به چه نکاتی در زیبایی محصول توجه کنیم؟
فرش ها در دو رده کاربردی و زیبایی مزیت داشته و در حال حاضر توجه به هر دو جنبه خرید فرش مهم تلقی می شود . بنابر فضایی که فرش قرار است در آن قرار گیرد ، زیبایی و کاربرد با یکدیگر رقابت می کنند . برای مثال فرش های با دوام و با کیفیت بالاتر برای هال ، آشپزخانه ، اتاق خواب و ... و فرش های تزئینی یا آنچه ما آن ها را تحت عنوان فرش های لوکس می دانیم برای دکور پذیرایی و ... انتخاب مناسبی هستند .
توجه به زیبایی محصولات در سال های اخیر نمود بیشتری پیدا کرده است ، از این رو هنگام انتخاب فرش لازم است بدانیم فرش با چه رنگ و لعابی ، با چه طرح و نگاره ای ، با چه سایز و اندازه ای و در نهایت با چه تراکم و شانه ای برای فضای ما لازم است . پاسخ دقیق به این موارد ما را در خرید بهترین فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان رهنمود خواهد ساخت .

اطلاعات پشت فرش ماشینی چیست ؟
آنچه که ما تحت عنوان شناسنامه یا راهنمای فرش می دانیم ، برچسبی است نصب شده بر پشت فرش که بهترین راهنمای خرید فرش محسوب می شود . پاسخ بسیاری از سوالاتی که باید قبل از خرید فرش ماشینی بدانید در شناسنامه فرش ذکر شده است . اطلاعاتی از جمله شانه و تراکم ، نوع طرح و نگاره ، برند فرش ، نوع الیاف مصرفی و ... .
فرش های ماشینی بر خلاف فرش های دستبافت به کمک الیاف مصنوعی تولید می شوند . اما درجه کیفیت الیاف و در نتیجه درجه کیفیت فرش تولید شده متفاوت است ، تولیدات فرش کاشان از بهترین الیاف موجود در بازار تولید شده اند و بنابراین بیشترین کیفیت را خواهند داشت . الیاف تار و پود در فرش های ماشینی کاشان از جنس پلی استر و پنبه و الیاف خاب در این محصولات از جنس آکرولیک هیت ست شده می باشد . فرآیند هیت ست به محصولات این امکان را می دهد که عاری از پرزدهی ، آلرژی و ایجاد حساسیت شده و ویژگی هایی از جمله براق بودن ، کیفیت بالا تر و ... را کسب کنند . فرش های موجود در فروشگاه فرش کاشان بدلیل کیفیت بالای مواد اولیه بوی پلاستیک و نفت نداده و در دوام و زیبایی حرف اول را می زنند .
نکته جالب و حائز اهمیت اینکه فرش های تولید شده در فروشگاه فرش کاشان در عین داشتن ویژگی های ناب ظاهری و فنی که کیفیت و زیبایی بافته را تضمین می کند ، در قیمت ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رسد . با وجود این تصور غلط که فرش های ارزان قیمت فرش های مناسبی نیستد ، اما محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان نشان داده است که می توان کیفیت و زیبایی را در قیمت ارزان خریداری نمود به شرط خرید از فروشگاه و برند مناسب .

فرش با چه رنگ و مدلی خریداری نمایید ؟
دیگر سوالاتی که باید قبل از خرید فرش ماشینی پاسخشان را بدانید مدل و رنگ فرش است . هرچند سلیقه صاحب خانه و سایر اعضا در انتخاب رنگ و مدل فرش حرف اول را می زند اما مد و ویژگی های فضای خانه هم در این انتخاب بی تأثیر نخواهد بود . هر چند سال یک رنگ مشخصی به عنوان مد شناخته می شود که عموم خریداران به سمت و سوی آن رفته و آمار فروش بالایی را به خود اختصاص می دهد . فرش های ماشینی با رنگ زمینه سبز ، سورمه ای گردویی و ... از جمله رنگ هایی بوده اند که درسال های اخیر آمار بالای فروش را به خود اختصاص داده اند . در کنار مد بودن ، بسته به فضای خانه می توان رنگ و نگاره را انتخاب نمود . برای مثال در خانه هایی که فضای کوچک تری دارند رنگ های روشن و نگاره های خلوت تر فضا را بزرگ تر از آنچه هست جلوه داده و برای فضاهای بزرگ استفاده از رنگ های تیره برای گرم تر نشان دادن فضا ممنوعیتی نخواهد داشت . در مثالی دیگر می توان به فرش خریداری شده برای منزل نوعروسان اشاره نمود . منزل نوعروسان عموما با طیف رنگی شاد و روشن تزئین می شود و فرش های ماشینی به عنوان عنصر اصلی دکوراسیون مدل و طرح و رنگی خاص به خود خواهند گرفت . در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دسته ای تحت عنوان فرش جهیزیه دیده می شود که مختص خرید برای نوعروسان یا صاحب خانه هایی است که تمایل به خرید رنگ و نگاره روشن دارند . قرار گرفتن فرش های ترک با برند فرش کاشان یکی از جذابیت هایی است که بر اثر تکنولوژی و خلاقیت تولید کننده پا به عرضه وجود گذاشته است .
سوالاتی که باید قبل از خرید فرش ماشینی پاسخشان را بدانید کم نیستند و در نوشتار حاضر سعی شد تا به مهم ترین آن ها اشاره شود . اگر هنگام خرید پاسخ به این سوالات را مد نظر قرار دهید بی شک انتخاب مناسبی خواهید داشت . در پایان بد نیست اشاره نماییم که فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به دلیل مزیت های فراوان و عرضه بهترین محصولات در نازل ترین قیمت یکی از بهترین فروشگاه های حال حاضر می باشد . می توانید با رفتن به این فروشگاه و کمک گرفتن از مشاورین آنلاین مطلوبیت و رضایت خرید خود را بالا ببرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی