تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش خوب چه مارکی بخرم ؟

فرش ماشینی مارک خوب

امروزه خرید فرش های ماشینی بیشتر از قالی های دستباف شده است . کارخانجات بسیاری وجود دارند که به تولید فرش ماشینی با مارک های مختف می پردازند . برخی از این مارک ها تبدیل به برند فرش می شوند و برخی نیز عنوان فرش بی کفیت را به یدک می کشند . به دلیل کثرت تولید کنندگان ، بسیاری از افراد سوال می کنند که فرش چه مارکی بخرم ؟ به سراغ کدام برند فرش ماشینی بروم ؟ از کدام کارخانه فرش خرید کنم ؟ امروزه بر خلاف سال های اخیر ، به دلیل آشنایی مردم با دنیای اینترنت و و ب ، افراد با ورود به دیجیتال مارکتینگ و رفتن به وب سایت های مختلف ، کم و بیش از کیفیت فرش ماشینی اطلاعات کسب می کنند . فروشندگان آنلاین فرش ، در کنار فروش اینترنتی فرش ، اطلاعات و آگاهی های لازم را در مورد فرش های ماشینی بیان می کنند . مطالبی که به خریداران فرش های ماشینی ، خیلی کمک می کند .
فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
کاشان مرکز تولید فرش های ماشینی است که در بردارنده بهترین مارک های فرش ماشینی است . این شهر در بردارنده چندین شهرک صنعتی می باشد و این شهر توانسته است با تعداد بسیاری از کارخانه ها و تولید فرش ماشینی در سطح بالا ، به عنوان قطب مهم در بازار فرش و صادرات فرش ماشینی کاشان به حساب بیاید . مسلما شهری که دربردارنده کارخانجات بسیاری می باشد ، عرضه کننده فرش ماشینی مارک خوب می باشد . در این شهر تولید کنندگانی نیز وجود دارند که از اسم معروف کاشان سوء استفاده کرده و محصولات تقلبی به بازار عرضه می کنند . پس خریداران باید قبل از خرید ، آگاهی های لازم در مورد فرش های ماشینی را بدانند تا بتوانند فرش مارک خوب خریداری کنند . کارخانه های معتبر فرش کاشان ، به دلیل رزومه و افتخاراتی که دارند ، فرش های باکیفیت را تولید می کنند و با تولید محصولات تقلبی و بی کیفیت ، وجهه و رزومه خود را خراب نمی کنند . پس خرید از برند معتبر فرش ، می تواند بهترین فرش ماشینی را برای شما رقم بزند .
مشخصات فرش مارک خوب چیست ؟
1 . جنس الیاف فرش ماشینی
محصولاتی که با الیاف باکیفیت و درجه یک آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند بسیار باکیفیت تر و اصیل تر و مقاوم تر از محصولاتی هستند که با الیاف درجه دو و سه پلی استر و نایلونی بافته می شود . فرش خوب با بهترین مارک با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود و بدون پرزدهی و ضد حساسیت است . فرش های آکریلیک ، قابلیت شست و شو با انواع شوینده ها را دارند و نسبت به بید ، مواد شیمیایی و نور خورشید ، پاخور شدن مقاوم تر است . پس می توانیم بگوییم که یکی از مشخصات فرش خوب ، مقاوم بودن آن است .
2 . شانه وتراکم :
فرش های خوب ماشینی دارای شانه و تراکم بالا می باشند . امروزه بیشتر کارخانجات به تولید فرش های 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه می پردازند . به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض محصول وجود دارد شانه می گویند . بالا بودن شانه ، باعث زیبایی و ریز نقشی و ظرافت آن می شود . به تعداد گره هایی که در یک متر از طول محصول وجود دارد تراکم می گویند که بالا بودن تراکم مسبب منسجم شدن و مقاوم شدن و توپر شدن آن می شود . فرش های با شانه و تراکم بالا دارای خصوصیات زیر می باشند :
- ضخامت کمتر
- فشردگی و توپری بیشتر
- ریزبافت تر و ظریف تر
- سبک تر و نرم تر
کارخانجات تولید کننده فرش خوب با بهترین مارک ، از تولید محصولات با شانه و تراکم پایین خودداری می کنند . آن ها دستگاه hcix2 را از شرکت وندویل بلژیک خریداری می کنند و فرش خوب ماشینی را تولید و عرضه می کنند .
قیمت فرش ماشینی مارک خوب
فروشگاه فرش کاشان ، تولید کننده و عرضه کننده فرش ماشینی مارک خوب است که با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد . این شرکت  ، با فروش مستقیم فرش ماشینی کاشان ، از قیمت محصولاتش به طور شگفت انگیزی کاسته است . از آنجایی که این کارخانه عرضه کننده فرش ماشینی مارک خوب است ، فقط با فروش مستقیم می تواند از قیمت فرش های تولید شده بکاهد . این شرکت ، در کنار اهیمت دادن به مقوله زیبایی و کیفیت ، به مقوله قیمت ارزان فرش کاشان  نیز اهمیت داده و تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه ارائه می دهد . توجه داشته باشید که با خرید مستقیم می توانید مارک های خوب فرش ماشینی را با پایین ترین قیمت تهیه کنید .
شرکت فرش کاشان ، عرضه کننده مارک خوب فرش ماشینی است . قیمت قیمت فرش ماشینی مارک خوب به شرح زیر می باشد :
فرش 1200 شانه 6 متری : 16500000
فرش 1200 شانه 9 متری :
24500000
فرش 1200 شانه 12 متری :31500000
فرش 1000 شانه 6 متری : 13800000
فرش 1000 شانه 9 متری : 21300000
فرش 1000 شانه 12 متری :27500000
فرش 700 شانه 6 متری :  
13500000
فرش 700 شانه 9 متری :  21000000
فرش 700 شانه 12 متری : 25500000

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی