سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش خوب چه مارکی بخرم ؟

فرش ماشینی مارک خوب

امروزه خرید فرش های ماشینی بیشتر از قالی های دستباف شده است . کارخانجات بسیاری وجود دارند که به تولید فرش ماشینی با مارک های مختف می پردازند . برخی از این مارک ها تبدیل به برند فرش می شوند و برخی نیز عنوان فرش بی کفیت را به یدک می کشند . به دلیل کثرت تولید کنندگان ، بسیاری از افراد سوال می کنند که فرش چه مارکی بخرم ؟ به سراغ کدام برند فرش ماشینی بروم ؟ از کدام کارخانه فرش خرید کنم ؟ امروزه بر خلاف سال های اخیر ، به دلیل آشنایی مردم با دنیای اینترنت و و ب ، افراد با ورود به دیجیتال مارکتینگ و رفتن به وب سایت های مختلف ، کم و بیش از کیفیت فرش ماشینی اطلاعات کسب می کنند . فروشندگان آنلاین فرش ، در کنار فروش اینترنتی فرش ، اطلاعات و آگاهی های لازم را در مورد فرش های ماشینی بیان می کنند . مطالبی که به خریداران فرش های ماشینی ، خیلی کمک می کند .
فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
کاشان مرکز تولید فرش های ماشینی است که در بردارنده بهترین مارک های فرش ماشینی است . این شهر در بردارنده چندین شهرک صنعتی می باشد و این شهر توانسته است با تعداد بسیاری از کارخانه ها و تولید فرش ماشینی در سطح بالا ، به عنوان قطب مهم در بازار فرش و صادرات فرش ماشینی کاشان به حساب بیاید . مسلما شهری که دربردارنده کارخانجات بسیاری می باشد ، عرضه کننده فرش ماشینی مارک خوب می باشد . در این شهر تولید کنندگانی نیز وجود دارند که از اسم معروف کاشان سوء استفاده کرده و محصولات تقلبی به بازار عرضه می کنند . پس خریداران باید قبل از خرید ، آگاهی های لازم در مورد فرش های ماشینی را بدانند تا بتوانند فرش مارک خوب خریداری کنند . کارخانه های معتبر فرش کاشان ، به دلیل رزومه و افتخاراتی که دارند ، فرش های باکیفیت را تولید می کنند و با تولید محصولات تقلبی و بی کیفیت ، وجهه و رزومه خود را خراب نمی کنند . پس خرید از برند معتبر فرش ، می تواند بهترین فرش ماشینی را برای شما رقم بزند .
مشخصات فرش مارک خوب چیست ؟
1 . جنس الیاف فرش ماشینی
محصولاتی که با الیاف باکیفیت و درجه یک آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند بسیار باکیفیت تر و اصیل تر و مقاوم تر از محصولاتی هستند که با الیاف درجه دو و سه پلی استر و نایلونی بافته می شود . فرش خوب با بهترین مارک با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود و بدون پرزدهی و ضد حساسیت است . فرش های آکریلیک ، قابلیت شست و شو با انواع شوینده ها را دارند و نسبت به بید ، مواد شیمیایی و نور خورشید ، پاخور شدن مقاوم تر است . پس می توانیم بگوییم که یکی از مشخصات فرش خوب ، مقاوم بودن آن است .
2 . شانه وتراکم :
فرش های خوب ماشینی دارای شانه و تراکم بالا می باشند . امروزه بیشتر کارخانجات به تولید فرش های 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه می پردازند . به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض محصول وجود دارد شانه می گویند . بالا بودن شانه ، باعث زیبایی و ریز نقشی و ظرافت آن می شود . به تعداد گره هایی که در یک متر از طول محصول وجود دارد تراکم می گویند که بالا بودن تراکم مسبب منسجم شدن و مقاوم شدن و توپر شدن آن می شود . فرش های با شانه و تراکم بالا دارای خصوصیات زیر می باشند :
- ضخامت کمتر
- فشردگی و توپری بیشتر
- ریزبافت تر و ظریف تر
- سبک تر و نرم تر
کارخانجات تولید کننده فرش خوب با بهترین مارک ، از تولید محصولات با شانه و تراکم پایین خودداری می کنند . آن ها دستگاه hcix2 را از شرکت وندویل بلژیک خریداری می کنند و فرش خوب ماشینی را تولید و عرضه می کنند .
قیمت فرش ماشینی مارک خوب
فروشگاه فرش کاشان ، تولید کننده و عرضه کننده فرش ماشینی مارک خوب است که با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد . این شرکت  ، با فروش مستقیم فرش ماشینی کاشان ، از قیمت محصولاتش به طور شگفت انگیزی کاسته است . از آنجایی که این کارخانه عرضه کننده فرش ماشینی مارک خوب است ، فقط با فروش مستقیم می تواند از قیمت فرش های تولید شده بکاهد . این شرکت ، در کنار اهیمت دادن به مقوله زیبایی و کیفیت ، به مقوله قیمت ارزان فرش کاشان  نیز اهمیت داده و تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه ارائه می دهد . توجه داشته باشید که با خرید مستقیم می توانید مارک های خوب فرش ماشینی را با پایین ترین قیمت تهیه کنید .
شرکت فرش کاشان ، عرضه کننده مارک خوب فرش ماشینی است . قیمت قیمت فرش ماشینی مارک خوب به شرح زیر می باشد :
فرش 1200 شانه 6 متری : 16500000
فرش 1200 شانه 9 متری :
24500000
فرش 1200 شانه 12 متری :31500000
فرش 1000 شانه 6 متری : 13800000
فرش 1000 شانه 9 متری : 21300000
فرش 1000 شانه 12 متری :27500000
فرش 700 شانه 6 متری :  
13500000
فرش 700 شانه 9 متری :  21000000
فرش 700 شانه 12 متری : 25500000

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان