سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش خوب چی بخرم ؟

خرید فرش خوب

فرش خوب چی بخرم ؟ قیمت فرش خوب چقدر است ؟ این ها دو مورد سوالاتی هستند که ذهن افراد بسیاری را به خود مشغول نموده اند .

بالا بودن قیمت فرش دستبافت و پیشرفت صنعت نساجی و به تبع آن تولید فرش هایی با کیفیت بالا در طرح و نقشی جدید ، سبب گرایش افراد به قالی های ماشینی شد که نسبت به فرش های دستباف از قیمت مناسب تری برخوردار هستند . 

وجود تعداد کثیری از کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی و تولید فراوان محصولات نگرانی مشتریان را هنگام انتخاب فرش ماشینی خوب افزایش داد . زیرا برخی از افراد سودجو تنها به فکر منفعت خود بوده و فرش هایی با کیفیت نامطلوب و شانه و تراکم غیر واقعی را با قیمتی گزاف به فروش می رسانند . بنابراین آگاهی از ویژگی های فرش ماشینی خوب و خرید از یک مرکز خرید فرش ماشینی معتبر نکاتی است که در این مقاله با شما همراهیم .

فرش خوب از کجا بخرم ؟

قبل از خرید یک کفپوش مناسب ، کارخانه و یا مرکز خرید فرش از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه نمود . رزومه یک شرکت ، رعایت موارد قانونی ، بهره مندی از نماد استاندارد ملی ایران ، برخورداری از پرداخت ایمن زرین پال ، پرس و جو از مشتریان سابق چند مورد از عواملی است که سبب اطمینان به شرکت خدمات دهنده خواهد شد .

فروشگاه فرش کاشان با سابقه ای درخشان و رزومه ای پربار با رعایت تمامی موارد فوق و عرضه بهترین فرش ماشینی کاشان به صورت تک و فروش عمده فرش ، به هموطنان گرامی خدمت رسانی می نماید .

برخورداری از سایت معتبر و امکان خرید اینترنتی فرش خوب  ، امکان بازید حضوری از کارخانه از دیگر مواردی است که این فروشگاه را محبوب نموده و توانسته رضایت خریداران را کسب نماید . افزایش روز به روز تعداد مشتریان گواهی بر این امر می باشد .

ضمن آشنایی با بهترین شرکت تولید کننده فرش ماشینی در ادامه به شرح مطالبی می پردازیم که با مطالعه آن به پاسخ سوالاتی همچون فرش خوب چی بخرم ؟ فرش خوب چند شانه است ؟ فرش خوب کاشان قیمت مناسب کدام است ؟ فرش خوب چه فرشی است ؟ و ... دسترسی خواهید داشت .

فرش خوب چه فرشی است ؟

فرش خوب ، فرشی است که تمامی موارد استاندارد در آن رعایت شده باشد و از ماندگاری بالا ، قیمت مناسب و طرح و نقشی زیبا برخوردار باشد . این تنها تعریفی کلی از یک قالی خوب است که جزئیات آن را به صورتی دقیق و به بیانی ساده شرح می دهیم .

فرش خوب چند شانه است ؟

تعداد ریشه های ( گره ) کاربردی در طول و عرض قالی به ترتیب بیانگر تراکم و شانه می باشد که در واحد صد سانتی متری مورد محاسبه قرار می گیرد . با افزایش تراکم عرضی و طولی ( شانه و تراکم ) به کیفیت و لطافت قالی افزوده می شود . اما انتخاب فرشی با تعداد شانه و تراکم بالا و یا پایین مناسب هر مکانی نیست . با توجه به محلی که قصد مفروش کردن آن وجود دارد و با در نظرگیری مواردی مانند میزان تردد ، روشنایی فضا و ... باید فرشی با تراکم عرضی و طولی مناسب گزینش نمود .

برای مکان هایی با رفت و آمد بالا قالی هایی با بافت درشت و محکم استفاده می شوند زیرا دارای خاب بیشتری بوده و دچار ساییدگی نمی گردند . 

قالی های ماشینی در ابعاد و اشکال مختلفی تولید می شوند که عمده تولیدات دارای سه سایز استاندارد 6 ، 9 و 12 متری هستند و معمولا به شکل هندسی مستطیل ارائه می گردند . با توجه به آپارتمانی بودن بیشتر منازل و کوچک بودن خانه ها سایز 6 متری (3*2 ) و 9 متری (3.5 * 2.5) بیشتر مورد توجه قرار می گیرد . هم چنین ابعاد کوچکتر فرش برای مکان هایی که کثیفی در آن ها زیاد است گزینه مناسبی به شمار می رود .

فرش ماشینی خوب با توجه به شانه ، با تراکم مختلفی ارائه می گردد که استقبال بیشتر مربوط به قالی هایی با تراکم بالاتر از 2000  بوده است . برای دکوراسیون لاکچری و لوکس بهتر است از فرش هایی با شانه و تراکم بالا که فرش دستبافگونه نیز نام دارند استفاده شود . به عنوان مثال ریز نقشی فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه به دلیل فشردگی ریشه ها و کمینه بودن فاصله بین آن ها بیشتر از فرش 700 شانه و فرش 500 شانه است . 

مواد اولیه فرش خوب

مهم ترین شاخصی که فرش ماشینی خوب از آن بهره مند می باشد مواد اولیه و الیاف مرغوبی است که در آن به کار رفته است . افرادی که مشکلات ریوی داشته و یا دارای حساسیت های پوستی و آلرژی هستند فرش های فانتزی و تزئینی را مد نظر خود قرار ندهند . زیرا این نوع فرش ها پرز بلند بوده و درصورت بافت توسط الیاف بی کیفیت مشکلاتی را به وجود خواهند آورد . بهتر است فرش خوب ماشینی را از مراکزی خرید نمایند که مواد اولیه با کیفیت را در محصولات خود به کار می برند . 

دستگاه بافندگی فرش ماشینی

ماشین آلاتی که بافت فرش ماشینی توسط آن ها صورت می گیرد ، باید پیشرفته و مدرن باشند تا توانایی تولید فرش ماشینی خوب و درجه یک را داشته باشد . هم چنین مجهز بودن یک کارخانه بافندگی به تکنولوژی نوین ، علاوه بر ارائه محصولاتی با تعدد ریشه ای بالا ( شانه و تراکم ) ، سبب تولید فرش هایی می شود که فاقد هر گونه غلط بافی ، دو پودی ، خلوت بافی در قرینه ، بر آمدگی و فرورفتگی ، شیت رنگی متفاوت در زوایای مختلف ، خرابی نقشه ، ساییدگی و ... می باشد .

بنابراین فرش خوب ماشینی توسط کارخانجاتی ارائه می شوند که از دستگاه های جدیدی مانند hcp و hci  برای بافت قالی های خود استفاده می نمایند . 

تعدد رنگی و تنوع طرحی فرش

انتخاب فرش برای پذیرایی و فرش برای آشپزخانه و دیگر محیط های مختلف ، با یکدیگر متفاوت می باشد . برای فضاهایی با میزان نور و متراژ کم ، بهتر است از فرش هایی با رنگ زمینه روشن استفاده شود . زیرا رنگ روشن در ایجاد تعادل تقریبی در نور محل موثر بوده و هم چنین مکان هایی با مساحت کم را به صورت وسیع تری نمایان می سازد . رنگ زمینه تیره قالی بیشتر برای فضاهایی با سبک دکوراسیون مجلل و لوکس مورد استفاده قرار می گیرند .

قیمت فرش خوب ماشینی

قیمت فرش ماشینی خوب ، به گونه ای است که نسبت به الیاف ، شانه و تراکم ، سایز ، تعدد رنگی و دیگر مواردی که در آن رعایت شده است ، مناسب باشد . بدیهی است که فرش ماشینی خوب قیمت خوبی نیز باید داشته باشد . 

فروشگاه فرش کاشان با آگاهی از شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و هم چنین در نظر گیری توان مالی افراد ، امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه یا به عبارتی خرید بدون واسطه فرش را فراهم نموده تا بدین طریق محصولات با درجه کیفی ممتاز خود را با قیمتی مناسب و متناسب با قدرت خرید اشخاص در اختیار همگان قرار دهد . 

رعایت تمامی موارد ذکر شده در قالی ، آن را به فرش ماشینی خوب تبدیل می نماید و لازم به ذکر است که برخورداری از هر یک از این ویژگی ها به تنهایی کافی نمی باشد . 

با توجه به موارد ذکر شده قبل از خرید تمامی نکات لازم مانند سبک دکوراسیون ، رنگ مبلمان و پرده ها ، رنگ دیوار و ارتفاع آن ، متراژ مکان ، میزان روشنایی فضا ، تعیین نوع محل ( مثلا پذیرایی ، آشپزخانه و ... ) ، را با توجه بررسی و انتخاب نموده و سپس اقدام به خرید فرش ماشینی خوب از شرکت های معتبر نمایید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شناسایی عیوب فرش های ماشینی هنگام خرید فرش
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان