تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

لیست قیمت جدید انواع فرش کاشان در سال 98

لیست قیمت فرش کاشان در سال 98

یکی از اسباب منزل که بیشترین نقش را در دکوراسیون و زیباسازی فضای خانه دارد ، فرش است . انتخاب یک فرش با قیمت مناسب و زیبا و باکیفیت از دغدغه های مشتریان است . بر اساس آمار موجود ، بیشترین شکایات دز زمینه گران فروشی برخی از فروشندگان قالی است .
امروزه خوشبختانه با آشنایی مردم با دنیای اینترنت و وب ، آگاهی و علم مردم از قیمت فرش های ماشینی زیاد شده است و خریداران قبل از خرید ، در دنیای اینترنت و دیجیتال مارکتنیگ به دنبال پدیا کردن لیست قیمت فرش ماشینی هستند .
در این مبحث هدف از ما ارائه لیست قیمت جدید انواع فرش کاشان  است تا خریداران بتوانند در زمینه قیمت انواع محصولات ، اطلاعات خود را بالا ببرند و با آگاهی کامل اقدام به خرید کنند و از سوء استفاده برخی از کلاهبران در امان باشند .
لیست قیمت جدید انواع فرش کاشان در سال 98
لیست قیمت فرش 1500 شانه در سال 98
لیست قیمت حدید فرش 1200 شانه در سال 98

لیست قیمت جدید فرش 1000 شانه در سال 98
لیست قیمت جدید فرش 700 شانه در سال 98
کارخانه های بسیاری در صنعت فرش ماشینی کاشان فعالیت دارند که به تولید انواع فرش های ماشینی کاشان می پردازند . کیفیت این محصولات از کارخانه ای به کارخانه ی دیگر متفاوت است . قیمت فرش های کاشان با توجه به شانه و تراکم و نوع الیاف نخ خاب متفاوت خواهد بود . با بالا رفتن شانه و تراکم به قیمت آن نیز اضافه می شود . قیمت فرش 700 شانه از قیمت فرش 1500 شانه به مراتب کمتر است . با بالا رفتن شانه و تراکم ، از ضخامت فرش کاسته می شود و برظرافت و نرمی و لطافت و ریز نقشی آن اضافه می شود به هیمن دلیل به افرادی که برای مکان های پررفت و آمد و اتاق نشیمن که می خواهند از قالی به عنوان کف پوش استفاده کنند توصیه می شود که از فرش های 700 شاته کاشان استفاده کنند . چون قیمت این محصولات به مراتب پایین تر است و ضخامت آن در حدود 8 میلی است . فرش های 1200 شانه کاشان با فرش های 1000 شانه کاشان ، تفاوت اندکی در قیمت دارند .
الیاف اکریلیک قیمتی بالاتر از الیاف پلی استر و پلی پروپلین دارند . با به کار بردن الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب ، کیفیت و مقاومت محصول بالاتر می رود . پس خرید محصولات آکریلیک گرانقیمت می تواند منطقی تر از خرید محصولات پلی استر و یا پلی پروپلین ارازن قیمت باشد .
طرح و نگاره نیز بر قیمت فرش های کاشان تاثیر گذار است . قیمت فرش طرح جدید کاشان با قیمت محصولات طرح قدیمی تر متفاوت است . طرح های قدیمی از جمله محصولاتی هستند که در انبار ها انباشته شده اند و تولید کننده برای فروش این محصولات آن ها را با تخفیف بسیار به فروش می رساند .
ابعاد و سایز نیر  روی قیمت محصولات تاثیر دارند . قیمت فرش های 12 متری کاشان ، به دلیل استفاده بیشتری از الیاف و همچنین تعداد گره های بیشتر ، از قیمت فرش 6 متری کاشان بیشتر است و همچنین قیمت فرش های ابعاد بزرگ کاشان بیشتر از محصولات با ابعاد استاندارد است . چون سایز محصولات بزرگ پارچه اصولا بر اساس درخواست مشتری است و تولید کننده باید تنظیمات دستگاه بافندگی را بر اساس همان اندازه تنظیم کند .
قیمت فرش ماشینی کاشان در کارخانه پایین تر از فروشگا ها و مراکز خرید می باشد به همین دلیل به خریداران توصیه می شود تا برای خرید ، ارتباط مستقیم با تولید کننده داشته باشند . این ارتباط مستقیم می تواند به صورت حضور در کارخانه باشد و یا خرید اینترنتی فرش کاشان باشد که در هر دو صورت مشتری ارتباط مستقیم با مدیران و تولید کنندگان دارد و می داند که این معامله بی واسطه و بدون سود است .
امروزه قیمت فرش کاشان در حال نوسانات اقتصادی است و تغییر و تحول قیمت فرش های ماشینی امری طبیعی است . به همین دلیل ، بیشتر کارخانه های فرش کاشان برای دستیابی آسانتر مشتریان به لیست قیمت فرش کاشان ، فروشگا ه های آنلاین را راه اندازی کردند و تمامی قیمت محصولات را در آن درج کرده اند .
فروشگاه فرش کاشان یکی از برترین و کامل ترین فروشگاه های آنلاین است که در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی را نیز قرار داده است . این فروشگاه لیست قیمت فرش کاشان در سال 98 را ذکر کرده است و بدین صورت خریداران می توانند قیمت محصولات این فروشگاه را با دیگر فروشگا ه ها و کارخانه های معتبر بررسی کنند .
از ویژگی های محصولات فروشگاه فرش کاشان به شرح زیر است :
• جنس نخ خاب تمامی محصولات این فروشگاه از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده است .
• جنس نخ پود آن از پنبه است .
• طرح های زیبا و نگار های اصیل ایرانی و طرح های مدرن ، از ویژگی های اصلی محصولات این فروشگاه است .
• قیمت ارزان محصولات به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه است .
• برای خریداران اینترنتی ، ارسال رایگان و تحویل فرش درب منزل فراهم است .
• ضمانت بازگشت کالا در صورتی که محصول دچار عیب و یا نقصی باشد و یا طرح و رنگی اشتباهی فرستاده شده باشد ، وجود دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی