سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» کاشان پایتخت فرش جهان

شهر کاشان پایتخت فرش ماشینی و فرش دستباف جهان

شهرستان کاشان از گذشته تا به حال در صنعت نساجی و بافندگی سرآمد سایر شهر ها بوده و به لحاظ داشتن قدمت طولانی ، سابقه درخشان ، تولیداتی ناب و درجه یک ، تعداد زیاد تولید کنندگان و ... همواره در نظر خریداران خوش درخشیده و یکی از مهمترین و معتبرترین گزینه های خرید فرش و قالی دستبافت و ماشینی محسوب می شده است . فرش های ماشینی کاشان در سراسر جهان شهرت داشته و هر کجا نام خرید فرش خوب به میان می اید تولیدات کاشان و فرش های درجه یک برند های کاشانی در ذهن ها می نشیند . شاید دلیل این همه شهرت قرار گرفتن این شهر در مسیر راه ابریشم بوده است ، آن زمان ها که حمل نخ و پارچه و ابریشم از این راه تجاری سرریز هایی را برای شهر کاشان داشته است ، شروعی بوده برای آنکه کاشان بتواند عنوان دار پایتخت فرش در جهان شود . رقبای فرش های ایرانی کم نیستند ، کشور های ترکیه ، پاکستان ، هند ، ارمنستان و ... از جمله تولید کنندگان فرش و قالی هستند که در جهان به شهرت رسیده اما همچنان نمی توانند بازار فرش های کاشان را قبضه کرده و می توان گرفت به گرد پای تولیدات کاشان به عنوان کاشان پایتخت فرش جهان نخواهند رسید .
اختصاص چنین عنوانی در سطح جهانی موردی نیست که به اتفاق یا بر اساس دست روزگار اتفاق بیافتد . بی شک در طول تاریخ و طی سابقه ای که تولید کنندگان کاشانی دارند چنان عملکرد خوبی از خود ارائه داده اند که شهر تاریخی کاشان پایتخت فرش جهان نام گرفته است . حتی در مورد تابلو فرش ها هم که در ابتدا توسط بافندگان شهر سردرود آذربایجان شرقی بافته می شده است ، تولید کنندگان کاشانی پیشی گرفته و با تولیدات درجه یک تابلو فرش ها در این زمینه هم جهانی شده و محصولاتی در بازار های داخلی و خارجی عرضه کرده که عمده خریداران را به خود جلب نموده است .
محصولات نساجی شهر کاشان با دوام ، با کیفیت ، درجه یک ، زیبا و در عین حال دارای قیمتی مناسب و مقرون به صرفه هستند . ادامه مقاله حاضر با بررسی فرش های ماشینی کاشان در پی پاسخ به این سوال احتمالی است که چرا کاشان پایتخت فرش جهان نام گرفته است ؟ ریشه این نام گذاری به ویژگی هایی بر میگردد که فرش های کاشان دارند چراکه محصول به لحاظ خدمات و مطلوبیتی که برای خریدار دارد تقاضا شده و ویژگی های فرش است که مطلوبیت و خدمت رسانی را خلق می کند .

فرش های ماشینی کاشان
هر فرشی که در شهر کاشان تولید شده و به بهره وری می رسد ، زیر مجموعه فرش های کاشان است . فرش ها می توانند در هر کجای دنیا عرضه شوند ، اما همین که در شهر کاشان تولید شده باشند اعتبار فرش های ماشینی کاشان را خواهند داشت . تعداد تولید کنندگان کاشانی و به همین طبع تعداد فرش هایی که در پایتخت فرش جهان تولید می شوند کم نیست . در حال حاضر بیش از 700 برند به ثبت رسیده در شهرک های این شهر در حال فعالیت هستندحال به این امار تعداد بافندگان خانگی ، کارخانه ها و کارگاه های ثبت نشده و ... را هم اضافه نمایید . تنوع و تعدد فرش های کاشان بیش از تصور بالا ست ، دلیل اصلی این امر رقابت بالایی ست که در بین تولید کنندگان وجود دارد . تولید کنندگان در ارائه محصولات با دوام و با کیفیت شاید بسیار جزئی متفاوت باشند و در صورت اندکی کم کاری یا کوتاهی در هر مرحله از تولید خریداران سریعا کاهش کیفیت را حس کرده و به علت جانشینی فوق العاده بین فرش های ماشینی کاشان ، تغییر موضع داده و به راحتی به سراغ خرید از برندی دیگر رهنمون خواهند شد . پس تولید کنندگان می دانند که جای خطا نداشته و ریسک خطا ممکن است به قیمت ورشکستی یا افت برند منتهی شود .
رقابت در کیفیت برای تولید کنندگان کاشان به عنوان پایتخت فرش جهان کافی نبوده و هر برند در پی تولیداتی ست که در ظاهر و زیبایی هم سرامد باشد . در کل می توان همین رقابت بالا را دلیلی برای بهترین بودن برند های کاشان و گرفتن عنوان پایتخت فرش جهان دانست .

ویژگی فرش های تولید شده در پایتخت فرش جهان
فرش های کاشان همگی درجه یک و مرغوب هستند چراکه دارای ویژگی های زیر هستند :
1-    استفاده از نخ خاب مرغوب : نخ خاب بکار رفته در تولیدات کاشان اکرولیکی ست که فرآیند هیت ست را گذرانده و بهترین فرش از نظر زیبایی و کیفیت می باشد . نخ خاب صددرصد اکرولیک هیت ست شده در تولیدات کاشان قابل رویت بوده و سایر تولید کنندگان با ترکیب سایر الیاف و بکارگیری اکرولیک ناخالص از کیفیت محصولات خود کاسته و فرش های تولید می کنند که در رده پایین تر از فرش ماشینی کاشان قرار دارد .
2-    تولید کنندگان کاشانی از دستگاه تولید با بهترین فناوری و بیشترین بازدهی کمک می گیرند . فرش ها اگر با دستگاه فرسوده و قدیمی تولید شوند هزینه تولید بالا تر و ظاهر و کیفیتی نازل تر از تولیدات بیرون امده ازدل دستگاه های مدرن را دارند .
3-    کاشان پایتخت فرش ماشینی ست و این پایتخت در هنرپروری و داشتن هنرمندانی در زمینه معماری ، طراحی و دکور یکی از برترین ها می باشد . داشتن هنرمندان قدر و حرفه ای در شهر  و ایجاد تیم طراحی قوی فرش هایی به ارمغان خواهد آورد که در طرح و نقشه فرش به خوبی فرهنگ و هنر آریایی را به تصویر می کشند . فرش های کاشان در ارائه جدید ترین طرح ها ، اصیل ترین نقشه ها و هارمون ترین نگاره ها از سایر کشور ها بهتر عمل کرده اند . حتی کشور ترکیه که در مد و فشن حرف اول را می زند به دنبال طراحان و هنرمندان ایرانی ست تا بتواند در فرش های خود طرح هایی فاخر و مشتری پسند ارائه دهد .
4-    تنوع رنگ ، عدم هیچ گونه عیب و نقصی مانند نخ در رفتگی ، تکرار سیلندر در بافت ، هارمونی رنگ ، تقاون کامل رنگ و طرح خصوصا تقارن بودن نگاره های ریز ، یک سطح بودن سطح فرش و ...  مواردی ست که به دقت در فرش های کاشان رعایت می شود . فرش های ماشینی پس از تولید و قبل از وارد شدن به بازار از محله ای با نام پردازش یا آهار رد می شود . این مرحله در تولیدات کاشان که پایتخت فرش جهان نام گرفته است بسیار وسواس انگارانه و سخت گیرانه انجام می شود . حضور متخصصین هر رشته  از طراحی گرفته تا تولید و رفوگری بررسی فرش را دقیق تر کرده و موجب ان شده تا فرش در صورت داشتن کوچک ترین عیبی به گروه ترمیم سپرده شده تا در صورت امکان عیب رفع شود اگر عیب فرش قابل رفع نباشد ، محصول از رده فرش های درجه یک کاشان خارج خواهد شد .
5-    بد نیست بدانیم که علت ارزان قیمت بودن فرش های تولید شده در پایتخت فرش جهان تکنیک هایی ست که تولید کنندگان به علت تخصص در این زمینه کسب کرده اند و هیچ دلیلی بر کاهش کیفیت وجود ندارد . فرش های کاشان از مواد اولیه ای تولید شده اند که مستقیما توسط تولید کننده از صادر کننده خریداری کرده و بدون هیچ واسطه ای به کارخانه وارد می شود در زنجیره تأمین خرید بی واسطه و مستقیم هر فرشی هم ارزان تر و هم اصیل تر خواهد بود . در ادامه تولید توسط نیروی کار خبره و عوامل تولید پر بازده از کانال کاهش خطا و ضرر و زیان سود تولید کننده را بالا برده و تولید کننده کاشانی نیازی به افزایش قیمت جهت کسب سود یا جبران زیان نخواهد داشت . از همه مهم تر محصولات ناب پایتخت فرش جهان در بازارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ ها عرضه شده و خریداران در هر کجای دنیا می توانند به راحتی محصولات کاشان را از فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری نمایند . حذف واسطه های فروش به روش سنتی در مبادله فرش های ماشینی ناب به قیمت ارزان بسیار موثر است .
خرید فرش از پایتخت فرش جهان
برند مورد نظر خود را انتخاب کرده و در گوگل سرچ نمایید تا فروشگاه اینترنتی معتبری را که زیر نظر تیم کارشناسان فروش برند است پیدا کنید . وارد فروشگاه شده و در کمال آرامش بدون هیچ عامل مزاحمی از محصولات دیدن نمایید . مهم ترین مزیت فروشگاه های اینترنتی برند های کاشان قدرت چانه زنی بالای مشتریان است ، در این روش خریدار در یک زمان می تواند به چند فروشگاه رفته و به مقایسه قیمت ها و مشخصات محصولات بپردازد بدین ترتیب جایی برای گران تر فروختن کالا باقی نمی ماند .
خرید فرشی که زیر نظر برند های پایتخت فرش جهان تولید شده است ، از روش اینترنتی بیشترین مزیت را داشته ، ارزان تر از سایر فروشگاه ها بوده ، با کیفیت ترین محصول در سراسر جهان است و زیبایی و وجاهت اریایی را به همراه دارد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان