سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» شهر فرش کجاست ؟

شهر فرش

یکی از شهرهایی که در زمینه تولید فرش دستباف و فرش ماشینی جایگاه بالایی دارد ، شهرستان کاشان می باشد . سابقه قالی بافی در کاشان به زمان های دور بر می گردد . شهرستان کاشان در تولید فرش ، حرف اول را می زند و سابقه بسیار عالی توانسته است مشتریان را از سراسر جهان به سمت خود بکشاند . به گونه ای که این شهر ، به عنوان شهر فرش ، معروف است و لقب آقای فرش ایران به شهرستان کاشان اختصاص داده شده است . به راستی دلیل این همه محبوبیت چیست ؟ با وجود اینکه شهرستان های تولید کننده بسیاری در کشور مثل فرش قم ، فرش اصفهان ، فرش مشهد ، فرش تبریز ، فرش کرمان ، فرش یزد  و غیره وجود دارند ، چرا کاشان به عنوان پایتخت فرش و شهر فرش معروف است ؟
چرا برای خرید فرش باید به سراغ شهر فرش برویم ؟
شهرستان کاشان دربردارنده شهرک های بزرگ فرش از جمله ، شهرک فرش آران و بیدگل ، شهرک فرش راوند ، شهرک فرش امیرکبیر ، شهرک فرش سلیمان صباحی می باشد که به طور تخصصی ، به تولید بهترین فرش های کاشان می پردازند . در این شهرک ها بیش از 700 کارخانه فرش ماشینی وجود دارد که به دلیل رقابت  با هم ، فرش های درجه یک کاشان را تولید می کنند . دلیل محبوییت فرش های کاشان به شرح زیر می باشد :
1 . کیفیت نخ های به کار رفته در قالی های کاشان ، بسیار عالی و درجه یک است . تولید کنندگان ، به دلیل مقاومت بسیار الیاف پشم طبیعی در بافت قالی های دستباف ، الیاف آکریلیک را که بسیار شبیه به پشم طبیعی است ، در بافت نخ خاب به کار بردند تا مقاومت ، استحکام ، زیبایی را بالا برند . آن ها در بافت نخ تار پلی استر و در بافت نخ پود ؛ پنبه طبیعی را به کار بردند . بدین ترتیب از ویژگی های فرش های ماشینی کاشان مقاومت بالا به دلیل ، نرمی و لطافت بسیار شد .
2 . قالی ها دستباف ، به دلیل ریز بافتی و ریز نقشی مورد توجه همگان است . تولید کنندگان نیز در صدد ، برآمدند تا فرش های شبیه قالی های دستباف تولید کنند که از نظر زیبایی و ظریفی بسان آن ها باشد . آن ها شانه و تراکم محصول را بالا بردند .
برای مشخص شدن شانه و تراکم کلیک کنید .
فرش های 1200 شانه تراکم 3600 و فرش های 1500 شانه تراکم 4500 ، بسان قالی هاس دستباف است و عنوان دستبافتگونه را به خود اختصاص داده اند . تعداد بالای گره در این محصولات ، زیبایی و ظرافت را به ارمغان آورده است . فرش های دستبافتگونه ، از زیباترین و جدیدترین محصول شهر فرش می باشد که اولین تولیدات این محصولات در این شهر انجام شد . برای تولید این محصولات ریز بافت ، تولید کنندگان ، دستگاه های hcix2 را از شرکت وندویل وارد کردند و بدین ترتیب زیباترین ، ظریف ترین و باکیفیت ترین محصول شهر فرش ماشینی را تولید کردند .
3 . طرح های فرش کاشان ، بسیار زیبا و چشم نواز است . طرح های متنوع سنتی که تلفیقی از طرح های قالی های دستباف اصیل ایرانی با طرح های جدید و مدرن است . یکی از محبوبیت های فرش های ماشینی کاشان این است که تولید کنندگان ، ریز بافت ترین نقشه ها و نگاره ها را در قالی های ماشینی به نمایش گذاشته اند به گونه ای که در ظاهر ، این محصولات با قالی های دستباف هیچ تفاوتی ندارند . طرح هایی که اصالت  و فرهنگ ایرانی در آن موج می زند . یکی از رموز موفقیت طراحان فرش کاشان این است که تواسنته اند طرح های قدیمی و کهن سنتی قالی های کاشان را با طرح های جدید و به روز و مدرنیته و رنگ سال فرش ، ترکیب کنند و بدین ترتیب علاقه مندان به طرح های جدید فرش را به سمت خود بکشانند .
برای دیدن انواع طرح های فرش کاشان کلیک کنید

4 . قیمت شهر فرش ، قابل مقایسه با دیگر شهرها نیست . شهر فرش ، فروش مستقیم و بدون واسطه را به صورت حضوری ( حضور مشتری در کارخانه برای خرید ) و غیر حضوری ( خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان ) قرار داده است و بدین ترتیب فروش بدون واسطه فرش را سرلوحه خدمات خود قرار داده اند . افراد می توانند زیباترین و باکیفیت ترین و ارزان قیمت ترین فرش ماشینی کاشان را خریداری کنند .
با توجه به موارد گفته شده ، پاسخ بسیاری از خریداران در سوال اینکه شهر فرش کجاست ؟ داده شد .
در خانه بمانید و از شهر فرش خرید کنید
با توجه به برتری فرش های شهر فرش نسبت به دیگر شهرها ، برای بسیاری از خریدارانی که اهل کاشان نیستند و قدرت خرید حضوری از شهر فرش را ندارند ، تولید کنندگان شرایط را برای خرید اینترنتی از شهر فرش قرا داده اند . فروشگاه فرش کاشان ، یکی از برترین فروشگاه های آنلاین در شهر فرش است که بسیاری از مشتریان ، به این فروشگاه نیز به دلیل تنوع بسیار در طرح و رنگ عنوان شهر فرش ماشینی و یا آقای فرش داده اند . این فروشگاه با قرار دادن شرایط تحویل فرش درب منزل ، شرایط را برای خریداران اینترنتی راحت کرده است . خریدار می تواند متنوع ترین طرح های فرش را در فروشگاه فرش کاشان ببیند و سپس با هم مقایسه کند ، مشاوره آنلاین از واحد پشتیبانی بگیرد ، قیمت ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کند و سپس نسبت به خرید از شهر فرش ، اقدام کنید . انواع فرش های 500 شانه ، 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه ، 700 شانه ، فرش های 500 شانه ، طرح 700 شانه ، فرش های ترک ، فرش های گل برجسته ، از محصولات این کارخانه می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید
•  شیرینگ فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان