تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

شهر فرش کجاست ؟

شهر فرش

یکی از شهرهایی که در زمینه تولید فرش دستباف و فرش ماشینی جایگاه بالایی دارد ، شهرستان کاشان می باشد . سابقه قالی بافی در کاشان به زمان های دور بر می گردد . شهرستان کاشان در تولید فرش ، حرف اول را می زند و سابقه بسیار عالی توانسته است مشتریان را از سراسر جهان به سمت خود بکشاند . به گونه ای که این شهر ، به عنوان شهر فرش ، معروف است و لقب آقای فرش ایران به شهرستان کاشان اختصاص داده شده است . به راستی دلیل این همه محبوبیت چیست ؟ با وجود اینکه شهرستان های تولید کننده بسیاری در کشور مثل فرش قم ، فرش اصفهان ، فرش مشهد ، فرش تبریز ، فرش کرمان ، فرش یزد  و غیره وجود دارند ، چرا کاشان به عنوان پایتخت فرش و شهر فرش معروف است ؟
چرا برای خرید فرش باید به سراغ شهر فرش برویم ؟
شهرستان کاشان دربردارنده شهرک های بزرگ فرش از جمله ، شهرک فرش آران و بیدگل ، شهرک فرش راوند ، شهرک فرش امیرکبیر ، شهرک فرش سلیمان صباحی می باشد که به طور تخصصی ، به تولید بهترین فرش های کاشان می پردازند . در این شهرک ها بیش از 700 کارخانه فرش ماشینی وجود دارد که به دلیل رقابت  با هم ، فرش های درجه یک کاشان را تولید می کنند . دلیل محبوییت فرش های کاشان به شرح زیر می باشد :
1 . کیفیت نخ های به کار رفته در قالی های کاشان ، بسیار عالی و درجه یک است . تولید کنندگان ، به دلیل مقاومت بسیار الیاف پشم طبیعی در بافت قالی های دستباف ، الیاف آکریلیک را که بسیار شبیه به پشم طبیعی است ، در بافت نخ خاب به کار بردند تا مقاومت ، استحکام ، زیبایی را بالا برند . آن ها در بافت نخ تار پلی استر و در بافت نخ پود ؛ پنبه طبیعی را به کار بردند . بدین ترتیب از ویژگی های فرش های ماشینی کاشان مقاومت بالا به دلیل ، نرمی و لطافت بسیار شد .
2 . قالی ها دستباف ، به دلیل ریز بافتی و ریز نقشی مورد توجه همگان است . تولید کنندگان نیز در صدد ، برآمدند تا فرش های شبیه قالی های دستباف تولید کنند که از نظر زیبایی و ظریفی بسان آن ها باشد . آن ها شانه و تراکم محصول را بالا بردند .
برای مشخص شدن شانه و تراکم کلیک کنید .
فرش های 1200 شانه تراکم 3600 و فرش های 1500 شانه تراکم 4500 ، بسان قالی هاس دستباف است و عنوان دستبافتگونه را به خود اختصاص داده اند . تعداد بالای گره در این محصولات ، زیبایی و ظرافت را به ارمغان آورده است . فرش های دستبافتگونه ، از زیباترین و جدیدترین محصول شهر فرش می باشد که اولین تولیدات این محصولات در این شهر انجام شد . برای تولید این محصولات ریز بافت ، تولید کنندگان ، دستگاه های hcix2 را از شرکت وندویل وارد کردند و بدین ترتیب زیباترین ، ظریف ترین و باکیفیت ترین محصول شهر فرش ماشینی را تولید کردند .
3 . طرح های فرش کاشان ، بسیار زیبا و چشم نواز است . طرح های متنوع سنتی که تلفیقی از طرح های قالی های دستباف اصیل ایرانی با طرح های جدید و مدرن است . یکی از محبوبیت های فرش های ماشینی کاشان این است که تولید کنندگان ، ریز بافت ترین نقشه ها و نگاره ها را در قالی های ماشینی به نمایش گذاشته اند به گونه ای که در ظاهر ، این محصولات با قالی های دستباف هیچ تفاوتی ندارند . طرح هایی که اصالت  و فرهنگ ایرانی در آن موج می زند . یکی از رموز موفقیت طراحان فرش کاشان این است که تواسنته اند طرح های قدیمی و کهن سنتی قالی های کاشان را با طرح های جدید و به روز و مدرنیته و رنگ سال فرش ، ترکیب کنند و بدین ترتیب علاقه مندان به طرح های جدید فرش را به سمت خود بکشانند .
برای دیدن انواع طرح های فرش کاشان کلیک کنید

4 . قیمت شهر فرش ، قابل مقایسه با دیگر شهرها نیست . شهر فرش ، فروش مستقیم و بدون واسطه را به صورت حضوری ( حضور مشتری در کارخانه برای خرید ) و غیر حضوری ( خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان ) قرار داده است و بدین ترتیب فروش بدون واسطه فرش را سرلوحه خدمات خود قرار داده اند . افراد می توانند زیباترین و باکیفیت ترین و ارزان قیمت ترین فرش ماشینی کاشان را خریداری کنند .
با توجه به موارد گفته شده ، پاسخ بسیاری از خریداران در سوال اینکه شهر فرش کجاست ؟ داده شد .
در خانه بمانید و از شهر فرش خرید کنید
با توجه به برتری فرش های شهر فرش نسبت به دیگر شهرها ، برای بسیاری از خریدارانی که اهل کاشان نیستند و قدرت خرید حضوری از شهر فرش را ندارند ، تولید کنندگان شرایط را برای خرید اینترنتی از شهر فرش قرا داده اند . فروشگاه فرش کاشان ، یکی از برترین فروشگاه های آنلاین در شهر فرش است که بسیاری از مشتریان ، به این فروشگاه نیز به دلیل تنوع بسیار در طرح و رنگ عنوان شهر فرش ماشینی و یا آقای فرش داده اند . این فروشگاه با قرار دادن شرایط تحویل فرش درب منزل ، شرایط را برای خریداران اینترنتی راحت کرده است . خریدار می تواند متنوع ترین طرح های فرش را در فروشگاه فرش کاشان ببیند و سپس با هم مقایسه کند ، مشاوره آنلاین از واحد پشتیبانی بگیرد ، قیمت ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کند و سپس نسبت به خرید از شهر فرش ، اقدام کنید . انواع فرش های 500 شانه ، 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه ، 700 شانه ، فرش های 500 شانه ، طرح 700 شانه ، فرش های ترک ، فرش های گل برجسته ، از محصولات این کارخانه می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی