تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش اقساطی

امروزه یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها برای تهیه لوازم خانگی و جهیزیه عروس و داماد تامین هزینه‌های آن است که به دلایل مختلف قادر به پرداخت نقدی کل مبالغ آن نیستند. یکی از این لوازم لوکس، فرش ماشینی بوده که با توجه به هزینه‌های نسبتاً بالای خرید آن، خانواده‌ها و عروس و دامادهای محترم را دچار مشکلات زیادی نموده است.


آیا در مورد خرید قسطی فرش چیزی شنیده اید؟ نظرتان چیست؟ فروش اقساطی فرش چیست؟ فرآیندی است که در آن مشتری اول به فرش دست پیدا می‌کند و سپس هزینه و مبلغ آن را در طی قسط های معین پرداخت می‌کند.
با توجه به مشکلات اقتصادی اخیر و بالا رفتن بی رویه قیمت ها، برای افرادی که بزاعت مالی ندارند، خرید فرش اقساطی می تواند فرصت طلایی برای آنها باشد. بدین صورت افراد می توانند از دم قسط خرید فرش خود را انجام دهند و به زیبایی طرح و نگاره باکیفیت بالا دسترسی پیدا کنند.

گروه تجاری فرش کاشان، علاوه فروش نقدی، فروش اقساطی فرش را نیز قرار داده است و بدین صورت نیاز تمامی اقشار جامعه را توانسته است برطرف کند و این یکی از گام هایی است که این گروه تولیدی ما با برداشتن آن، سبب خرسندی و رضایت مشتریان شده است. برای چگونگی خرید قسطی در ادامه با ما همراه باشید.

 

خرید غیر نقدی فرش

یکی از کالاهایی که وجود آن در دکوراسیون ایرانی واجب است، فرش است. در گذشته برای پوشاندن کف زمین از قالی های دستباف، گلیم های دستی یا نمد استفاده می‌کردند تا اینکه با پیشرفت صنعت فرش ماشینی، کف پوش هایی تولید شدند که تار و پود آن با دستگاه های بافندگی در هم نوردیده می‌شد.

خرید محصولات ماشینی تقریباً برای همه خانواده ها آسان بود چون این محصولات در گذشته با شانه و تراکم پایین و با قیمت بسیار مناسب تولید می‌شد. تا اینکه گام های پیشرفت تولید فرش ماشینی در ایران برداشته شد و تولید فرش های دستبافگونه آغاز شد که قیمت گزافی داشتند.

مسلماً خرید دو یا چند تخته قالی دستبافگونه 1500 شانه، 1200 شانه یا 1000 شانه برای برخی از خانواده ها میسر نیست. عروس و دامادی که به دنبال شروع کردن زندگی مشترک هستند مسلماً تهیه چند تخته فرش ماشینی و خرید آن به صورت نقدی برایشان مقدور نیست. در اینجاست که خرید اقساطی فرش مورد توجه قرار گرفته و رنگ پررنگ تری به خود می‌گیرد.
خرید قسطی فرش مسلماً دارای مزایایی است که در ادامه بدان می‌پردازیم ولی مزایای این مدل خرید آنقدر زیاد و لذت بخش است که خریداران، معایب خرید اقساطی فرش را با کمال میل می‌پذیرند.

 

مزایای خرید قسطی فرش

از مزایای خرید قسطی فرش می توان به بالا رفتن قدرت انتخاب مشتری اشاره کرد. شاید دیده باشید که در برخی از موارد، مشتریان برای خرید هر کالایی به کیفیت و زیبایی توجه نمی‌کنند و فقط قیمت آن کالا برایشان مهم است و جزو آیتم های انتخابی است. به عبارتی، هزینه و بودجه ای که خریدار دارد تعیین کننده اصلی در انتخاب است.

ولی با خرید اقساطی فرش کاشان دیگر خریدار تنها به فکر قیمت فرش و تطابق آن با بودجه ای که دارد نیست و می تواند با خیالی راحت به سراغ محصولات دستبافگونه باکیفیت بالا برود. خرید قسطی وقتی پررنگ ‌‌تر شد که فرش های گرانقیت ماشینی بسان قالی های دستباف تولید شدند.


شاید عده‌ای بگویند که به جای خرید قسطی فرش، پول پسنداز می کنند و پس از اینکه پول شان افزایش پیدا کرد خرید نقدی را انجام می دهند. ولی خریدار آیا مطمئن است که با افزایش شدید قیمت ها ممکن است تا زمان کامل شدن پس‌انداز، می توانند محصول را بخرند یا نه؟

پس خرید قسطی این امکان را به فرد می دهد که با حداقل حساب بانکی می تواند خرید خود را انجام دهند و حساب بانکی برای خریدار نمی تواند تعیین کننده اصلی برای خرید فرش محسوب شود. درست است که خرید قسطی مصادف با پرداخت 15 درصد سود بانکی است ولی پرداخت این سود با توجه به تورم اقتصادی عاقلانه و هوشیارانه است.