تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید اقساطی فرش کاشان

خرید فرش اقساطی

امروزه یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها برای تهیه لوازم خانگی و جهیزیه عروس و داماد تامین هزینه‌های آن است که به دلایل مختلف قادر به پرداخت نقدی کل مبالغ آن نیستند. یکی از این لوازم لوکس، فرش ماشینی بوده که با توجه به هزینه‌های نسبتاً بالای خرید آن، خانواده‌ها و عروس و دامادهای محترم را دچار مشکلات زیادی نموده است.


آیا در مورد خرید قسطی فرش چیزی شنیده اید؟ نظرتان چیست؟ فروش اقساطی فرش چیست؟ فرآیندی است که در آن مشتری اول به فرش دست پیدا می‌کند و سپس هزینه و مبلغ آن را در طی قسط های معین پرداخت می‌کند.
با توجه به مشکلات اقتصادی اخیر و بالا رفتن بی رویه قیمت ها، برای افرادی که بزاعت مالی ندارند، خرید فرش اقساطی می تواند فرصت طلایی برای آنها باشد. بدین صورت افراد می توانند از دم قسط خرید فرش خود را انجام دهند و به زیبایی طرح و نگاره باکیفیت بالا دسترسی پیدا کنند.

گروه تجاری فرش کاشان، علاوه فروش نقدی، فروش اقساطی فرش را نیز قرار داده است و بدین صورت نیاز تمامی اقشار جامعه را توانسته است برطرف کند و این یکی از گام هایی است که این گروه تولیدی ما با برداشتن آن، سبب خرسندی و رضایت مشتریان شده است. برای چگونگی خرید قسطی در ادامه با ما همراه باشید.

 

خرید غیر نقدی فرش

یکی از کالاهایی که وجود آن در دکوراسیون ایرانی واجب است، فرش است. در گذشته برای پوشاندن کف زمین از قالی های دستباف، گلیم های دستی یا نمد استفاده می‌کردند تا اینکه با پیشرفت صنعت فرش ماشینی، کف پوش هایی تولید شدند که تار و پود آن با دستگاه های بافندگی در هم نوردیده می‌شد.

خرید محصولات ماشینی تقریباً برای همه خانواده ها آسان بود چون این محصولات در گذشته با شانه و تراکم پایین و با قیمت بسیار مناسب تولید می‌شد. تا اینکه گام های پیشرفت تولید فرش ماشینی در ایران برداشته شد و تولید فرش های دستبافگونه آغاز شد که قیمت گزافی داشتند.

مسلماً خرید دو یا چند تخته قالی دستبافگونه 1500 شانه، 1200 شانه یا 1000 شانه برای برخی از خانواده ها میسر نیست. عروس و دامادی که به دنبال شروع کردن زندگی مشترک هستند مسلماً تهیه چند تخته فرش ماشینی و خرید آن به صورت نقدی برایشان مقدور نیست. در اینجاست که خرید اقساطی فرش مورد توجه قرار گرفته و رنگ پررنگ تری به خود می‌گیرد.
خرید قسطی فرش مسلماً دارای مزایا و معایبی است که در ادامه بدان می‌پردازیم ولی مزایای این مدل خرید آنقدر زیاد و لذت بخش است که خریداران، معایب خرید اقساطی فرش را با کمال میل می‌پذیرند.

 

مزایای خرید قسطی فرش

از مزایای خرید قسطی فرش می توان به بالا رفتن قدرت انتخاب مشتری اشاره کرد. شاید دیده باشید که در برخی از موارد، مشتریان برای خرید هر کالایی به کیفیت و زیبایی توجه نمی‌کنند و فقط قیمت آن کالا برایشان مهم است و جزو آیتم های انتخابی است. به عبارتی، هزینه و بودجه ای که خریدار دارد تعیین کننده اصلی در انتخاب است.

ولی با خرید اقساطی فرش کاشان دیگر خریدار تنها به فکر قیمت فرش و تطابق آن با بودجه ای که دارد نیست و می تواند با خیالی راحت به سراغ محصولات دستبافگونه باکیفیت بالا برود. خرید قسطی وقتی پررنگ ‌‌تر شد که فرش های گرانقیت ماشینی بسان قالی های دستباف تولید شدند.


شاید عده‌ای بگویند که به جای خرید قسطی فرش، پول پسنداز می کنند و پس از اینکه پول شان افزایش پیدا کرد خرید نقدی را انجام می دهند. ولی خریدار آیا مطمئن است که با افزایش شدید قیمت ها ممکن است تا زمان کامل شدن پس‌انداز، می توانند محصول را بخرند یا نه؟

پس خرید قسطی این امکان را به فرد می دهد که با حداقل حساب بانکی می تواند خرید خود را انجام دهند و حساب بانکی برای خریدار نمی تواند تعیین کننده اصلی برای خرید فرش محسوب شود. درست است که خرید قسطی مصادف با پرداخت 15 درصد سود بانکی است ولی پرداخت این سود با توجه به تورم اقتصادی عاقلانه و هوشیارانه است.

 

معایب خرید فرش اقساطی

از معایب خرید فرش اقساطی که در نظر عده ای از خریداران ناچیز است این است که خریدار در خرید نقدی می‌تواند از فروشنده تخفیف بگیرد که این عیب برای بیشتر خریداران ناچیز است و اصلاً بدان توجه نمی‌کنند. پرداخت سود بانکی نیز برای عده ای در خرید اقساطی فرش یک عیب محسوب می‌شود که با توجه به تورم اقتصادی، این عیب مورد توجه قرار نمی‌گیرد. فروش اقساطی فرش توسط هر فروشگاهی امکان پذیر نیست و نوع فروش برای تولید کنندگان و فروشندگان معتبری است که از جانب مرکز لندو و بانک آینده تایید شود.
خرید فرش چکی دردسرساز است و از معایب آن نسبت به خرید اقساطی و خرید نقدی موارد زیر است:

 • نام گیرنده حتما باید روی چک، حک شود و نوشتن این نام فراموش شود، هرکسی می تواند ادعای مالکیت آن را بکند.
 • نباید مبلغ روی چک فراموش شود که در این صورت چک سفید امضا محسوب می‌شود.
 • به هیچ وجه نباید روی چک خط خوردگی بخورد و در صورت خط خوردگی باید پشت نویسی شود.
 • گرفتن دسته چک، پروسه زمان بری است که دردسرهای خاص خود را دارد.
 • هر نوع چکی قابل اطمینان نیست و بسیاری از فروشندگان تنها چک بانک های معتبر و یا چک های کارمندان را می پذیرند.
 • امروزه کمتر فروشنده ای است که با توجه به نوسانات بازار، فروش فرش با چک را انجام دهد.

روش های درخواست وام برای خرید اقساطی فرش

یکی از معتبرترین راه های خرید اقساطی فرش استفاده از وام لندو است که خرید کالا با سفته صورت می‌گیرد و نیازی به چک دادن نیست. بانک آینده با شرکت لندو همکاری کرده است و با هدف خرید فرش اقساطی، شرایط خرید را برای مشتریان فراهم کرده است و تا سقف 20 میلیون وام اعطا می‌کند. دادن این وام برای خرید فرش قسطی است و بدون هیچ گونه محدودیتی اعطا می شود و افراد می‌توانند با افتتاح حساب در بانک آینده و همکاری با لندو خرید قسطی فرش را انجام دهند.

با این شرایط ویژه هم مشتری می‌تواند فراتر از حساب بانکی خود خرید کند و هم اینکه فروشنده، مبلغ کل محصول را دریافت کرده است. از مزیت اصلی خرید فرش اقساطی از لندو این است که برای دریافت وام نیاز به دادن چک نیست و از وام گیرنده، سفته دریافت می‌شود.

برای درخواست وام برای خرید اقساطی فرش و مطلع شدن از شرایط فروش اقساطی شهر فرش کاشان اینجا کلیک نمایید.

اگر خریداری قصد خرید فرش از دم قسط را دارد باید یک فروشگاه آنلاینی که با لندو همکاری و مشارکت دارد انتخاب کند و درخواست وام برای خرید فرش دهد. سپس از طریق وب سایت لندو که لینک آن در فروشگاه آنلاین فرش کاشان است ثبت نام کند. بعد از ثبت نام و کامل کردن مشخصات، مبلغ وام از 5 میلیون تا 20 میلیون به وام گیرنده پیشنهاد می‌شود که خریدار می‌تواند بر اساس مبلغ فرش ماشینی این مبلغ را انتخاب کند.

وام گیرنده باید حساب بانکی در بانک آینده داشته باشد. باز کردن حساب در بانک آینده به هدف گرفتن وام برای خرید فرش است که این کار می تواند به صورت حضوری و یا آنلاین صورت گیرد.

از آنجایی که امضای سفته ها و قرادادها به صورت آنلاین است وام گیرنده باید امضای الکترونیکی خود را ثبت کند و برای ثبت این امضا نیاز به نصب (نرم افزار آینده ساین) است. سپس به صورت آنلاین سفته خریداری شده و سپس موارد و سفته ها توسط لندو بررسی می‌شود.


برای بررسی دقیق‌تر گرفتن وام از لندو و خرید فرش به صورت اقساطی خریدار می توانند وارد سایت لندو (https://lendo.ir/help) شده و از راهنمای کلی دریافت وام از لندو استفاده نمایید.

راهنمای کلی دریافت وام خرید فرش از لندو

به عبارتی دیگر شرایط گرفتن وام از لندو برای خرید فرش به صورت خلاصه به شرح زیر است:

 • ثبت درخواست و بارگذاری مدارک
 • افتتاح حساب در بانک آینده
 • ثبت امضای الکترونیکی
 • خرید سفته الکترونیکی
 • امضای قراردادها
 • پرداخت قسط اول قبل از گرفتن وام و شروع شدن قسط های بعدی، بعد از گرفتن وام
 • دریافت وام و خرید از فروشگاه گروه تجاری فرش کاشان

 

سوالات رایج در مورد خرید اقساطی فرش

مسلماً خرید فرش به صورت قسطی برای خریداران مبهم است و این خریداران سوالاتی در ذهنشان ایجاد می‌شود.

برای دریافت وام لندو برای خرید فرش قسطی چه مدارکی لازمه؟

مسلماً تصویر پشت و روی کارت ملی جدید لازم است. کسانی که کارت جدید را دریافت نکرده‌اند همان کارت ملی قدیمی را به همراه رسید تعویض می‌توانند ارائه دهند. تمامی صفحات شناسنامه، سند یا اجاره نامه وام گیرنده یا یکی از اقوام درجه یک، سفته الکترونیکی نیز باید داده شود.
دادن یکی از موارد پرینت گردش حساب 3 ماه آخر، گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی الزامی است.

سفته ای که برای ضمانت به بانک آینده داده می شود، از کجا بخرم؟

سفته برای تضمین و ضمانت خرید فرش قسطی کاشان است و خرید آن از طریق آنلاین و سامانه سفته الکترونیکی بانک آینده صورت می‌گیرد. خرید سفته الکترونیکی مستلزم امضای الکترونیکی است و سپس فایل آن در قسمت بارگزاری سفته بارگزاری می‌شود.

امضای الکترونیکی برای گرفتن سفته را وام گیرندگان چطور باید دریافت کنند؟

امضای الکترونیکی از طریق نصب برنامه نرم افزار آن ساین انجام می شود. این نرم افزار متعلق به بانک آینده است.

برای مشخصات کامل تر و دیدن اطلاعات دقیق تر در خصوص مراحل دریافت وام خرید فرش از لندو می توانید وارد وب سایت لندو (hhttps://lendo.ir/page/credit-guide) شوید.

مراحل دریافت وام خرید فرش از لندو

اگر قیمت فرش ماشینی که قرار است خریداری شود از مبلغ وام بیشتر یا کمتر باشه، خریدار باید چکار کند؟

اگر قیمت فرش مورد نظر کمتر از مقدار مبلغ وام باشد خریدار باید به سراغ خرید دیگر محصولات برود و به سبد خرید، محصولات دیگر نیز اضافه کند. اگر قیمت، کمتر از میزان وام باشد، خریدار باید مابقی مبلغ را بپردازد.

آیا لندو برای گرفتن وام خرید فرش قسطی قابل اعتماد است؟ پشتوانه آن چیست؟

سابقه لندو در زمینه اعطای وام، حوزه مالی و اعتباری 7 سال است که این شرکت فقط با فروشگاه های اینترنتی معتبر برای خرید قسطی انواع کالاها همکاری دارد و اعتبار لندو از بانک آینده است و گرفتن وام از طریق سفته صورت می‌گیرد.

وام گیرنده تا چه مبلغی می تواند وام بگیرد؟

سقف میزان وام برای هر نفر تا 20 میلیون تومان است که می‌تواند مبلغی بین 5000000 تومان الی 20000000 تومان باشد. جهت درخواست وام برای خرید اقساطی فرش می توانید از همین جا اقدام نمایید.

درخواست وام برای خرید اقساطی فرش

خرید فرش قسطی از گروه تجاری فرش کاشان

گروه تجاری فرش کاشان به دلیل بالا رفتن بی رویه قیمت فرش های ماشینی با شرکت لندو قرارداد بسته و بدین صورت شرایط خرید فرش قسطی کاشان را فراهم کرده است که سود وام، 18 درصد است. تنوع بالای شانه و تراکم فرش های ماشینی کاشان در این فروشگاه، تنوع طرح و رنگ، تنوع در مدل و سبک سبب بالا رفتن قدرت انتخاب خریداران شده است.

دنیایی از طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی که با تار، پود و الیاف مرغوب در هم تنیده شده اند و زیبایی دکوراسیون را بیشتر می‌سازند.
لندو با فروشگاه های اینترنتی که معتبر است مشارکت دارد و اعتبار این فروشگاه به نماد اعتماد، نماد زرین پال و نماد ساماندهی است.