تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان


لیست قیمت بروز خرید فرش ماشینی کاشان بدون واسطه

دسته بندی فرش ماشینی کاشان فرش 6 متر (تومان) فرش 9 متر (تومان) فرش 12 متر (تومان)
فرش 1500 شانه 14 رنگ تراکم 4500 ناموجود ناموجود ناموجود
فرش 1200 شانه 8 رنگ تراکم 3600 ساده 0 0 0
فرش 1200 شانه 8 رنگ گل برجسته تراکم 3600 0 0 0
فرش 1000 شانه 10 رنگ تراکم 3000 0 0 0
فرش 1000 شانه 10 رنگ گل برجسته تراکم 3000 0 0 0
فرش 700 شانه 10 رنگ تراکم 2700 ناموجود ناموجود ناموجود
فرش طرح 700 شانه 8 رنگ تراکم 2100 دوبل ناموجود ناموجود ناموجود
فرش 500 شانه 8 رنگ تراکم 2100 دوبل ناموجود ناموجود ناموجود
فرش 700 شانه گل برجسته تراکم 2550 ناموجود ناموجود ناموجود
فرش 700 شانه 8 رنگ تراکم 2550 0 0 0
فرش 700 شانه 10 رنگ تراکم 2550 بافت ویژه ناموجود ناموجود ناموجود
فرش 1000 شانه تراکم 3000 هشت رنگ صددرصد آکرولیک 0 0 0
فرش 1500 شانه تراکم 4500 هشت رنگ گل برجسته صددرصد آکرولیک 0 0 0
فرش 700 شانه ورژن 0 0 0
فرش بی سی اف 350 شانه 0 0 0
فرش طرح 700 شانه ورژن مناسب 0 0 0
فرش 700 شانه بافت استاندارد 0 0 0
فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ 0 0 0
فرش ماشینی طرح 700 شانه 0 0 0
فرش 500 شانه بلوچ 0 0 ناموجود
فرش 500 شانه ورژن 0 0 0

قطعا می‌دانید که امروزه با وجود نوسانات اقتصادی حاکم بر جامعه یکی از اولویت های که در خرید باید بدان توجه شود و به نوعی امروزه اهمیت آن برای خریدار بالاست، مطلع شدن از قیمت به روز فرش ماشینی است که با تغییرات پی در پی نرخ ارز و دلار در بازار ایران و رابطه مستقیم آن با الیاف فرش ماشینی جهت واردات، قیمت ها به صورت قیمت روز فرش تغییر خواهد یافت و همین علتی بر این گشته تا متقاضیان خرید فرش، قبل از انتخاب و اقدام به خرید به دنبال بررسی لیست قیمت این محصولات به ویژه لیست قیمت بروز خرید فرش ماشینی کاشان بدون واسطه باشند که امروزه در بین تمامی افراد در نقاط کشور از محبوبیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است، بدین جهت دست نوشته زیر با همین موضوع برای اطلاع رسانی به شما مشتریان عزیز مهیا شده است.

 

قیمت به روز فرش ماشینی کاشان

قبل از بیان عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز فرش در کنار تاثیرات نرخ ارز بر نوع الیاف های وارداتی جهت تولید فرش بهتر است بدین نکته در زمینه قیمت به روز فرش ماشینی کاشان توجه داشته باشید که
که قیمت های که برای محصولات در این فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مشاهده می‌کنید، تنها مختص به شهر کاشان یا پایتخت فرش جهان است؛ یعنی باید بدانید که قیمت فرش ماشینی کاشان با قیمت فرش ماشینی مشهد یا قیمت فرش تبریز و حتی دیگر فرش های ماشینی ایران بسیار متفاوت است و به دلیل تعدد کارخانجات و بحث رقابت در پیشی گرفتن در این صنعت بوده که به نسبت دیگر فرش های ماشینی بازار از دیگر شهر ها، این محصولات قیمتی مناسب تری را دارند.

البته شما هموطنان عزیز می‌توانید از فروشگاه فرش کاشان که سعی خود را بر این نهاده تا کلیه قیمت های محصولات به قیمت فرش عمده و قیمت تولیدی عرضه شود، اقدام به اطلاع از قیمت و خرید مستقیم و بدون واسطه برای دسترسی به فرش با قیمت درب کارخانه نمایید و محصولاتی را خریداری نمایید که در عین به روز بودن قیمت دارای مناسب ترین قیمت خرید در عین برخورداری از کیفیت است.

عواملی را که تاثیر گذار بر قیمت فرش هستند و به طور کلی مربوط به هیچ شهر خاصی نیست را می‌توان شامل تراکم فرش، نوع جنس الیاف که وارداتی است یا تولید داخل، تعداد رنگبندی که در پالت بافت قرار می‌گیرد، شیوه بافت ساده یا گل برجسته بودن، ابعاد فرش و حتی دستگاه فرش بافی که از فناوری های جدید و به روز است یا سری دستگاه های بافندگی قدیمی تعیین می‌کنند که در این میان برندینگ و شهر تولیدی نیز اختلاف قیمتی را برای این محصولات در پی خواهد داشت که به طور جداگانه در باب انواع فرش کاشان بدان اشاره می‌نماییم؛ پس بر اساس این موارد ذکر شده بوده که قیمت روز فرش تعیین می‌شود.

 

بررسی قیمت روز انواع فرش ماشینی

همان طور که در بالا بیان شده است عواملی که تاثیرگذار بر قیمت هستند به طور جداگانه بر روی هر یک از محصولات ارائه شده در بازار تاثیر دارند و بسته به یک سری از همین عوامل بوده که اختلاف قیمتی بین این محصولات مشاهده می‌شود که ما در اینجا به طور جداگانه به معرفی هر یک از این محصولات و بررسی قیمت روز انواع فرش ماشینی به شرح زیر پرداخته ایم تا بتوانید به راحتی با اطلاع از قیمت، تصمیم نهایی خود در خرید را مشخص کنید.

 

قیمت فرش 1500 شانه

یکی از بالاترین تراکم های بافت فرش ماشینی ارائه شده در بازار که توانسته به سبب ظرافت بالایی که دارد، شبه قالی دستباف معرفی شود را می‌توان فرش 1500 شانه معرفی نمود که بسته به همین تراکم بافت شامل تعداد 1500 گره در عرض و تعداد 4500 گره در طول و این که تنها این چنین محصولاتی به صورت گل برجسته بافت می‌شوند و معمولا تعداد رنگبندی که در بافت آن به کار می‌رود برابر با هشت و گاهی 14 رنگ است و امکان بافت آن تنها با نخ های وارداتی به سبب نازکی که دارند و از نوع اکریلیک است، اشاره داشت که به طبع خود قیمت سبب شده تا قیمت فرش 1500 شانه بالا باشد. 

البته باید بدانید این تفاوت قیمت به نسبت نوع دستباف کمتر و در قیاس با سایر تراکم های کمتر، بالاتر خواهد بود. موضوع دیگری که تفاوت قیمتی را در بین این محصول به همراه دارد، بحث ابعاد این بافته است که سبب شده تا به نوعی خود اختلاف قیمتی را برای این بافته در بر داشته باشد؛ به طوری که می‌توان گفت در این میان قیمت فرش ماشینی 12 متری 1500 شانه به نسبت دیگر ابعاد قیمتی بالاتر دارد.

درست است که به طبع این قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 بالا است؛ ولی با خرید مستقیم و بدون تعامل واسطه از فروشگاه فرش کاشان خواهید توانست در هزینه های خرید خود صرفه جویی نمایید و قیمت مناسبی از این محصول را تهیه نمایید.

 

قیمت فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه از دیگر تراکم های عرضه شده در بازار است که به نسبت فرش 1500 استقبال بیشتری را برای خرید دارد و به همین جهت اطلاع از قیمت فرش 1200 شانه به عنوان دغدغه ای تبدیل گشته که باید با توجه به تاثیرات به روز در این زمینه از آن مطلع شد. نوع نخ الیاف بافت این فرش از نوع نخ های وارداتی است؛ پس به قطع خود عاملی شناخته می‌شود که با توجه به نوسانات روز جامعه، قیمت این بافته را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

البته که عوامل دیگر که در بالا بدان اشاره شده است نیز خود از مسائلی است که در قیمت این بافته تاثیر دارد، به طوری که می‌توان گفت که قطعا حتی با کمی اختلاف قیمت شاهد این موضوع در بازار خواهید بود که قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته به نسبت نوع ساده بافت قیمت بالاتری را دارد. در کنار این موضوع باید به این عامل نیز توجه کنید که اگر تعداد رنگبندی پالت بافت فرش نیز تغییر کند خود اختلاف قیمتی را برای این محصول در پی دارد؛ به طور مثال قیمت فرش 1200 شانه 8 رنگ به نسبت همین فرش با تعداد 10 رنگ کمتر است.

درست است که قیمت فرش 1200 شانه کاشان به نسبت تراکم های کمتر بافت، بالاتر است؛ ولی در قیاس با قیمت فرش 1500 و نوع دستباف قیمت مناسب تری را برای خرید دارد که در فروشکاه فرش کاشان می‌توانید با به روز بودن از لحاظ قیمتی، طرح و رنگ و حتی کیفیت این محصول را با کمترین قیمت به نسبت دیگر فرش ها بازار فرش خریداری نمایید.

 

قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000

از اولین های تولیدی در بازار به عنوان فرش دستباف گونه که تولید آن با نخ آکریلیک انجام می‌شود و امروزه به دنبال اطلاع از قیمت آن هستید را می‌توان فرش 1000 شانه معرفی نمود که به منزله خرید آن بررسی لیست قیمت بروز آن باید صورت گیرد که بسته به عوامل ذکر شده در بالا از تراکم گرفته تا شیوه بافت و تعداد رنگ و ابعاد آن سبب شده تا قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 مناسب تر از فرش های پرتراکم معرفی شده در بالا و نسبت به تراکم پایین دارای قیمتی بالاتر باشد.

 

قیمت فرش 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه یکی از تراکم های پرفروش حال حاضر بازار است که با وجود شرایط اقتصادی و تاثیر نرخ ارز بر محصولات، در میان فرش های معرفی شده در بالا قیمت مناسب تری را برای خرید دارد، که در بررسی قیمت فرش 700 شانه به این که اختلاف قیمت در بین این تراکم فرش زیاد به چشم می‌خورد، پی می‌برید که دلیل آن را می‌توان بدین علت بیان نمود:

 

قیمت فرش 500 شانه

با تولید فرش های تراکم بالا کمتر از این بافته ها خریداری می‌شود ولی باز هم برای مناطق پرتردد هم چون مساجد و حسینیه ها این محصول تقاضای خرید دارد و به همین جهت است که متقاضیان این چنین محصولاتی به دنبال قیمت فرش 500 شانه هستند. اگر نوع الیاف بافت این فرش وارداتی باشد به قطع قیمت فرش 500 شانه اکریلیک به نسبت الیاف های بافت دیگر دارای قیمتی بالاتر خواهد بود؛ ولی به طور کل به نسبت دیگر فرش های ماشینی با وجود تراکم، تعداد رنگبندی به کار رفته در فرش و نوع دستگاه های بافت آن که معمولا از فناوری های قدیمی تر است، این محصولات نسبت به سایر فرش های ماشینی ارائه شده در بازار قیمت ارازن تر دارد.

 

خرید فرش ماشینی با قیمت به روز و مناسب

حال که توانسته اید از لیست قیمت بروز خرید فرش ماشینی کاشان بدون واسطه اطلاعاتی را به دست آورید و به دنبال تهیه فرش مورد نظر خود هستید، پیشنهاد ما به شما خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه کاشان است که امکان دسترسی به بهترین طرح و رنگ در انواع تراکم ها با قیمت مناسب به سبب نبود واسطه و دلالان را فراهم نموده است.

نحوه خرید فرش ماشینی با قیمت به روز و مناسب از این مجموعه به صورت آنلاین در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید به راحتی با صرف کمترین زمان و حتی هزینه با کسب اطلاع از قیمت روز فرش اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید. شاید این سؤال ذهن شما را درگیر کرده باشد که چرا قیمت روز فرش کاشان به نسبت دیگر شهر های فرش مناسب تر است آیا این موضوع دلیلی بر بی کیفیتی است که پاسخ به آن منفی است و در تضمین کیفیت برای هر فرش خریداری شده ارائه گارانتی صورت می‌گیرد تا با اطمینان کامل از کیفیت دست به خرید بزنید.

در باب این که چرا قیمت این محصولات مناسب تر است را می‌توان بحث تعدد کارخانجات فرش بافی و پیشتاز شدن در این عرصه در میان رقبا بیان نمود که سبب بر این گشته تا این رقابت، قیمت به روز و مناسب این محصولات را به همراه داشته باشد تا به نوعی تمامی هموطنان در اقصی نقاط کشور بتوانند بدین محصولات کاشان با قیمت مناسب دست یابند.

ضمنا ناگفته نماند قیمت های فرش ماشینی در لیست یاد شده برای قیمت فرش ماشینی صد در صد آکریلیک بوده که با بهترین دستگاه های بافندگی فرش روز دنیا مثل hcpx2 و hcix2 بافته شده است و کلیه فرش ها درجه یک بوده و توسط واحد کنترل کیفیت به صورت خیلی دقیق قبل از ارسال بررسی می شود و با قیمت فرش های درجه 2 و فرش های درجه 3 که در بازار فرش موجود است، بسیار متفاوت است.