تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای خرید اینترنتی فرش

خرید اینترنتی فرش چیست؟

در حال حاضر که عصر، عصر ارتباطات از طریق اینترنت و الکترونیک است و کسب و کار های اینترنتی رونق چشمگیری را داشته است، هم اکنون روش خرید آنلاین برای دسترسی به مایحتاج و اقلام یکی از ساده‌ترین روش هایی است که رایج شده و این امکان را به وجود آورده تا علاوه بر نشان دادن تمامی محصولات خود به خریدار بتوانید در عرصه جهانی نیز به رقابت بپردازید، به ویژه برای مشاغل و حرفه هایی که در این عرصه جای مانور زیادی را دارند، مثل صنعت فرش که در این راستا توانسته بر جذب مشتریان زیادی بپردازد و محصولات خود را به اقصی نقاط کشور ارائه دهد؛ اما این که خرید اینترنتی فرش چیست که در بین روش های مختلف همچون خرید حضوری یا خرید از نمایشگاه امروزه رایج شده است را می‌توان این چنین بیان نمود:

به طور کلی عدم حضور برای خرید هر کالا در نمایشگاه، کارخانه یا هر مکانی که فروش حضوری دارند، از روش های خرید اینترنتی محسوب می‌شود که از طریق سایت، فضای مجازی شامل واتساپ یا اینستاگرام و حتی تماس تلفنی قابل انجام است. تولیدکنندگان صنایع مختلف از جمله صنعت فرش بافی با استفاده از بستر اینترنت بیش از روش های حضوری به دنبال ترغیب افراد به خرید اینترنتی هستند تا به راحتی بتوانند به ارائه تمامی محصولات خود بپردازند و دست خریدار را برای انتخاب باز نگه دارند؛ بدین جهت به راه اندازی وب سایت فروشگاهی برای عرضه محصولات خود پرداخته اند، که فروشگاه فرش کاشان نمونه ای از این مجموعه های اینترنتی است که این شکل از خرید را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

درست است که این شیوه خرید در حال حاضر با وجود عصر ارتباطات رایج شده است؛ اما موضوعی که به حتم سوال خریداران است و توجه به آن در صورت عدم مطرحیت نیز باید پاسخ داده شود و برای هموطنان شفاف سازی شود، چگونگی اعتماد به این روش خرید است که در ادامه به همراه دیگر توضیحات مربوط به این شیوه خرید بیان نموده ایم.

راهنمای خرید فرش ماشینی به صورت آنلاین

 

چگونه به خرید اینترنتی فرش از شهر فرش کاشان اعتماد کنیم؟

یکی از مهمترین چالش هایی که در زمینه خرید آنلاین مطرح است و همین بحث تردید خریداران فیزیکی و حضوری را برای خرید محصول به این شکل در پی داشته است، بحث اعتمادگزینی است که باید به صورت شفاف توضیح داده شود تا بتوان به این که چگونه به خرید اینترنتی فرش از شهر فرش کاشان اعتماد کنیم، دست یابید. به طور مثال وقتی به دنبال خرید آنلاین فرش هستید، محصول مورد نظر خود را با سرچ در گوگل یافته و با پیدا شدن اولین ها در صفحه یک جستجو، سریعا وارد سایت می‌شوید؛ اما این که آیا می‌توان به این نتایج برای خرید اعتماد نمود و از سایت معرفی شده اقدام به خرید کرد، بسته به یک سری از عوامل دارد که خود از مهمترین نکات در زمینه اعتماد به خرید آنلاین فرش است که در ادامه بدان اشاره نموده ایم:

 

بررسی اعتبار و امنیت سایت فروشگاهی

درست است که وقتی در گوگل به دنبال محصولی هستید و آن را سرچ می‌کنید، بر اساس هوش مصنوعی سایت های معتبر به شما نشان داده می‌شود؛ اما بهتر است از بررسی اعتبار و امنیت سایت فروشگاهی آنلاین غافل نشوید که می‌تواند تاثیر به سزایی را در زمینه اعتماد شما داشته باشد. دلیل بررسی این موضوع را می‌توان اطلاعات محرمانه مشتریان در خرید اینترنتی بیان نمود که محافظت از آن در یک سایت باید اولویت و هدف باشد و این امکان‌پذیر نیست مگر با برخوردار بودن یک سایت از پیشوند آدرس https که از طریق دریافت گواهینامه امنیتی SSL به وب سایت های اینترنتی ارائه می‌شود. وجود این پیشوند قبل از نام سایت یا نماد آن که یک قفل است، گویای اعتبار و امنیت یک سایت اینترنتی است.

 

بررسی نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه های آنلاین

یکی از نماد های که به سایت های معتبر اینترنتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت داده می‌شود، نماد اعتماد الکترونیکی است که با نشان یک یا دو ستاره به صاحبان مشاغل اینترنتی ارائه می‌شود. اطلاع و صحت این نماد تنها با مشاهده تصویر و لوگو در یک وب سایت اینترنتی مشخص نمی‌شود؛ بلکه باید با امکان کلیک بر روی آن اطلاعات مربوط به فروشگاه و مدیریت آن در اختیار مشتری قرار گیرد و صحت اطلاعات نماد با اطلاعاتی که در سایت قرار گرفته است، همسان باشد.

 

داشتن درگاه پرداخت اینترنتی ایمن با ضمانت پرداخت در فروشگاه های آنلاین

قطعا با شیوه خرید آنلاین نحوه پرداخت نیز به صورت اینترنتی انجام می‌گردد که این اعتبار برای یک سایت و اعتماد مشتریان میسر نیست مگر با داشتن درگاه پرداخت اینترنتی ایمن با ضمانت پرداخت در فروشگاه های آنلاین که این اطمینان را برای شما مهیا می‌سازد تا با خیالی آسوده دست به خرید اینترنتی بزنید که معمولا درگاه اینترنتی زرین پال یکی از درگاه هایی است که ارائه ضمانت پرداخت را برای شما فراهم کرده است.
در بررسی یک فروشگاه اینترنتی به ویژه در صنعت فرش باید به این نکته نیز در کنار موارد بالا توجه داشته باشید که خود وب سایت اینترنتی عامل فروش بدون واسطه کارخانه فرش یا همان تولیدکننده باشد نه این که به عنوان یک واسطه عمل نماید؛ زیرا در این صورت امکان سوء استفاده سودجویان بیشتر می‌گردد؛ به طوری که حتی گاهی فرش با قیمت بالاتر به دست مشتری می‌رسد. بررسی این نکته و اعتبار را می‌توانید با اطلاع از آدرس کارخانه درج شده در سایت و وجود یک چنین مجموعه ای به صورت فیزیکی به دست آورید.

در نظر گرفتن این نکات مهم به عنوان روش های اعتمادسازی خرید آنلاین و بررسی آن برای قطعیت خرید شما این امکان را نیز در بر دارد در صورت کلاه برداری یا عدم بهره مندی از محصول سفارش داده شده با شرایط ذکر شده شما از طریق مراجع قضایی به شکایت بپردازید.

 

مزایا و معایب خرید اینترنتی فرش ماشینی

این شیوه خرید برای کسانی که تا به حال بیشترین خرید و تهیه ملزوماتشان به صورت فیزیکی و حضوری بوده، به جهت عدم اطمینان از این که محصول سفارشی مطابق با گفته و سفارششان ارسال می‌گردد یا نه و بسیاری از موارد این چنینی بوده که کمتر انجام می‌شود؛ اما وجود یک سری از مزایای در این روش است که سبب گشته تا به نوعی این شکل از خرید به نسبت سالیان قبل رایج گردد. البته که باید بدانید که این شکل از خرید نیز مثل هر روش دیگری در کنار مزایا یک سری از معایب را نیز دارد که در این باره به صورت کلی به مزایا و معایب خرید اینترنتی فرش ماشینی اشاره نموده ایم که بدین شرح است:

 

مزیت خرید اینترنتی فرش

همان طور که در بالا به طور نامحسوسی بیان نموده ایم، سهولت خرید و انتخاب برای شما از لحاظ زمان و هزینه یکی از مزایایی است که در شیوه خرید آنلاین مطرح می‌گردد. مشاهده و مقایسه تنوعی از طرح و رنگ برای انتخاب و داشتن یک دکوراتیو جذاب با انتخابی درست در بین هزاران طرح و رنگ متنوع بازار در فروشگاه های اینترنتی فرش نیز از مزیت های دیگری است که می‌توان در این راستا بدان اشاره داشت؛ البته که مزیت خرید اینترنتی فرش تنها به این موارد ختم نمی‌شود و در بیان آن می‌توان به دیگر مزایای زیر اشاره داشت:

  • خرید آنلاین فرش ماشینی از روش های خرید مستقیم از کارخانه است که سبب می‌شود تا با حذف واسطه و دلالان، فرش با قیمت درب کارخانه به دست مشتری برسد.
  • در صورت عدم موجودی طرح و رنگ فرش دلخواه شما امکان سفارشی این محصول برای خرید وجود دارد.
  • عدم وجود محدودیت در زمان و مکان خرید، دسترسی شما برای خرید را در هر ساعت از شبانه روز و درهر مکانی امکان‌پذیر نموده است.
  • امکان مقایسه محصولات و انتخابی بدون دغدغه به سبب مقایسه آن با سایر طرح و رنگبندی های فرش
  • تحویل فرش تا درب منزل در صورت پرداخت کل مبلغ فاکتور بدون اتلاف وقت در سریع ترین زمان و ارسال رایگان برای مبالغ خرید بالای 5 میلیون تومان

 

معایب خرید فرش به صورت آنلاین

در شیوه خرید اینترنتی، معایب آن چنانی را نمی توان بیان نمود؛ اما به عنوان معایب خرید فرش به صورت آنلاین همین بس که نمی‌توان کیفیت فرش را از نزدیک دید و این موضوع ناخوشایند برخی از خریداران است که با خرید از مراکز معتبر آنلاین فرش می‌توانید با خیالی راحت به کیفیت تضمین شده دست یابید؛ البته گاها نیز بر اساس اشتباهاتی که با درصد خیلی کمی افتاق می‌افتد، مثل ارسال اشتباهی محصول از نظر طرح، رنگ و حتی ابعاد نیز به عنوان عیوب این روش بیان می‌شود که با به روی کار آمدن واحد نظارت و کنترل کیفی این اشتباهات کمتر رخ می‌دهد.

 

روش های خریداینترنتی فرش کاشان

به طور کلی روش های مختلفی برای خرید فرش وجود دارد که در باب آن می‌توان خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان، خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی، سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ، سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام و حتی خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی را بیان نمود که به طور کلی شیوه خرید مستقیم فرش را یا به صورت حضوری یا به صورت آنلاین تقسیم بندی می‌نماید. در بیان روش های خرید اینترنتی فرش کاشان که امروزه در میان هموطنان رایج تر است را می‌توان شیوه های زیر بیان نمود:

 

خرید آنلاین فرش از سایت

این شیوه خرید که به نوعی مطمئن ترین روش خرید برای فرش است ،معمولا توسط کارخانه های تولید کننده با راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش برپا می‌شود و به راحتی و با مراجعه به آن و مشاهده دسته بندی های مختلف فرش و آگاهی از خصوصیات آن است که خرید را برای شما آسان می‌نماید. به طبع راه اندازی این چنین فروشگاه های آنلاینی با شرایط ذکر شده برای کسب اعتبار و امنیت کار آسانی نیست؛ ولی در ره این سختی و راه اندازی آن به آسانی این کار پی خواهید برد.

 

خرید فرش از اینستاگرام

راه اندازی یک پیچ اینستاگرام کار سختی نیست و به راحتی به دلیل باب شدن آن امروزه می‌توان بهترین پیچ های اینستاگرام فرش را راه اندازی نمود و سپس اقدام به فروش کرد؛ اما اعتبار یافتن و دست یابی به امنیت برای این پیچ ها کاری بس دشوار تر از راه اندازی یک سایت است و بهترین اینستاگرام فرش، پیچی است که در قسمت معرفی آن یا به عبارتی bio آن از سایت فرش نام برده شده باشد؛ یعنی واسطه در این بین برای فروش تعامل نداشته باشد و این پیچ نیز به طور مستقیم توسط خود کارخانه اداره شود.

 

بررسی مزیت خرید آنلاین فرش ماشینی از سایت نسبت به اینستاگرام

با توجه به مطالب بیان شده قطع به یقین به این موضوع پی برده اید که خرید فرش از فروشگاه های اینترنتی نسبت به اینستاگرام به صرفه تر بوده و از مزیت های بیشتری که در بالا بیان شده است برخوردار است که در این راستا می‌توان بررسی مزیت خرید آنلاین فرش ماشینی از سایت نسبت به اینستاگرام را بدین گونه بیان نمود:

  • به دلیل وجود بحث فیلترینگ اینستاگرام در صورت داشتن یک پیچ کاری بدون سایت قطعا رونق کاری شما از بین خواهد رفت و به دلیل وفور هک شدن در اینستا نمی‌تواند خرید فرش از آن معتبر باشد؛ درحالی که در خرید فرش از سایت این چنین مشکلاتی وجود ندارد.
  • با مراجعه به وب سایت اینترنتی فرش که با سرچ در گوگل می‌بینید، شما دسته بندی محصول مورد نظر خود را به راحتی مشاهده می‌نمایید در صورتی که این طبقه بندی برای پیچ اینستاگرام فرش وجود ندارد و مشتری به سختی می‌تواند محصول دلخواه خود را مشاهده نماید.
  • جستجوی فرش بر اساس طرح و رنگ در یک سایت و حتی ارائه یک سری از مطالب برای ارتقای آگاهی شما نیز از مزیت های خرید اینترنتی فرش از سایت نسبت به اینستاگرام است که در فروشگاه های اینترنتی فرش در نظر گرفته شده است.
  • به روزرسانی محصول و قیمت فرش های ماشینی در سایت نسبت به اینستا کاری آسان تر است و عدم وجود قابلیت پرداخت آنلاین از معایب روش خرید از پیچ فرش در اینستاگرام است که در سایت به عنوان یک مزیت وجود دارد.

 

چرا خرید آنلاین فرش نسبت به خرید حضوری و نمایشگاهی به صرفه تر است؟

قطعا صرف وقت و هزینه برای کسانی که در مجاورت نمایشگاه یا کارخانجات فرش بافی نیستند در کنار بهای فرش یک سری از هزینه های اضافی را نیز در بردارد که به قطع همین عاملی شده تا خرید آنلاین فرش به نسبت دیگر روش های خرید حضوری و نمایشگاهی به صرفه تر باشد. البته تنها بحث هزینه و زمان مطرح نیست، بلکه دسترسی و مشاهده به روز ترین محصولات در فروشگاه های اینترنتی فرش در مقایسه با فروشگاه های حضوری که با سختی و خستگی مشاهده تمامی محصولات همراه است، خود سبب شده تا شیوه خرید اینترنتی باصرفه تر باشد.
دسترسی به قیمت تولیدی بدون هیچ ارزش افزوده در فروش آنلاین فرش به نسبت خرید حضوری که هزینه های اضافی چون اجاره بها، قبوض برق، آب و گاز را دارند وهمه ی این عوامل بر روی قیمت فرش کشیده شده و به فروش می‌رسد نیز از دلایلی است که می‌توان به عنوان پاسخ این سوال که چرا خرید آنلاین فرش نسبت به خرید حضوری و نمایشگاهی به صرفه تر است، بیان نمود.

 

خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش کاشان نسبت به دیگر شهرها

شهر کاشان که توانسته به دلیل اولین های تولید فرش از دستباف گرفته تا نوع ماشینی ملقب به پایتخت فرش جهان شناخته شود نسبت به دیگر شهر ها به دلیل رقابت و تعدد کارخانجات فرش بافی مطابق با هر سلیقه و فرهنگی محصولاتی را روانه بازار نماید و این موضوع بوده که سبب گشته تا به نسبت دیگر شهر های ایران، این شهر فرش بیشترین تقاضای خرید را داسته باشد؛ به طوری که خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش کاشان نسبت به دیگر شهرها امروزه به صرفه و رایج تر است.

گروه تجاری فرش کاشان یکی از مجموعه های فعال در این شهر است که تمام تلاش خود را بر این گذاشته تا تمامی محصولات خود اعم از انواع فرش ماشینی و انواع تابلو فرش ماشینی را به صورت مستقیم از کارخانه فرش کاشان به دست مصرف کننده یا مشتری گرامی برساند و کلیه واسطه های فروش فرش را حذف نماید، به همین دلیل تاکید زیادی بر فروش آنلاین محصولات خود دارد. به همین دلیل کارشناسان فنی ما سعی نموده اند تا مراحل سفارش آنلاین فرش ماشینی و ارسال سریع و رایگان فرش را بسیار ساده نموده تا تمامی افراد و مشتریان گرامی با هر سطح از دانش فنی بتوانند سفارش اینترنتی فرش را به آسانی ثبت نمایند؛ از همین رو اینفوگرافیکی تهیه نموده اند تا مشتریان گرامی بتوانند مراحل سفارش آنلاین را به راحتی انجام دهند و به ثبت سفارش اینترنتی بپردازند که در تصویر زیر راهنمای خرید اینترنتی فرش آموزش داده شده است:

راهنمای خرید اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی